درخواست های مرتبط با | کتاب های مهندسی شیمی

almaparsa

عضو جدید
با سلام
من ترجمه فارسی کتاب ترمودینامیک مولکولی تعادلات فازی میخواستم
نویسنده: جان ام. پراوزنیتز
مترجماش مهم نیست ولی یکی از ترجمه هاش، مترجماش اینا بودن: سعید سلطانعلی، فاطمه قاری، مینا درودیان راد
ممنون از تاپیک مفیدتون:gol:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با سلام
من ترجمه فارسی کتاب ترمودینامیک مولکولی تعادلات فازی میخواستم
نویسنده: جان ام. پراوزنیتز
مترجماش مهم نیست ولی یکی از ترجمه هاش، مترجماش اینا بودن: سعید سلطانعلی، فاطمه قاری، مینا درودیان راد
ممنون از تاپیک مفیدتون:gol:

کلا کتاب های فارسی رو از اینترنت میشه گرفت؟
سایت خاصی وجود نداره؟:que:
خیر .. سایت هی خرید کتاب در اینترنت هست .. ولی سایتی که از آن بتوان کتاب های فارسی را بطور رایگان دانلود کرد وجود ندارد ...
طبق قوانین این باشگاه هم کتاب های فارسی در این سایت قرار داده نمی شوند .. لطفا درخواست نفرمایید.
با تشکر

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
:smile:
من سه تا کتاب زیر رو نیاز دارم. کسی از دوستان اگر بتونه بذاره خیلی ممنون میشم.

1. Structural Design for Fire Safety
By: Andrew H. Buchanan
Amazon Link

2. SFPE Handbook of Fire Protection Engineering
By: Society of Fire Protection Engineers
Amazon Link
4th Edition (ویرایش چهارم رو نیاز دارم)

3. Fire Protection Handbook (2 Volume Set)
By: National Fire Protection Association
Amazon Link
20th Edition (این کتاب رو هم تنها ویرایش بیستمش مفیده برای موضوع من، ویرایش‌ قبلی رو دارم.)

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

simini1973

عضو جدید
با تشکر از کاربر عزیز جناب pouriatiz که لینک کتاب درخواستی قبلی ام را قرار دادند. بسیار ممنون می شوم اگر دو کتاب درخواستی ذیل را هم در صورت امکان تهیه فرمایند http://www.amazon.com/Enzyme-Kinetics- Principles-Hans-Bisswanger/dp/3527319573

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
با تشکر از کاربر عزیز جناب pouriatiz که لینک کتاب درخواستی قبلی ام را قرار دادند. بسیار ممنون می شوم اگر دو کتاب درخواستی ذیل را هم در صورت امکان تهیه فرمایند http://www.amazon.com/Enzyme-Kinetics- Principles-Hans-Bisswanger/dp/3527319573

دانلود

سرمد حیدری

مدیر تالار
با تشکر دوست عزیز مدیر تالار اگه امکان داره لینک کتاب دوم هم که درخواست کرده ام قرار دهید ار محبت تان خیلی ممنون می شومhttp://www.amazon.com/Bioprocess-Engineering-Basic-Concepts-Edition/dp/0130819085

عنوان مورد نظرتون رو پیدا نکردم و کتابهای دیگه ای در مورد فرایندهای زیستی هست که اگر میخواید براتون بذارم.

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز

simini1973

عضو جدید
عنوان مورد نظرتون رو پیدا نکردم و کتابهای دیگه ای در مورد فرایندهای زیستی هست که اگر میخواید براتون بذارم.
سلام دوست عزیز جناب آقای حیدری من منابع مطالعه برای آزمون دکتری مهندسی شیمی گرایش محیط زیست و بیوتکنولوژی را می خواستم . برای درس میکروبیولوژی صنعتی. برای همین این کتاب را انتخاب کرده بودم. حالا اگر شما آشنایی دارید و کتاب دیگری در این زمینه سراغ دارید اشکالی نداره. ممنون می شوم لین دانلود آن را قرار دهید.

الهام 70

عضو جدید
سلام ببخشید دوستان کتاب طرح و اقتصاد میخواستم......فارسی که نمیشه....اگه کسی زبان اصلیش رو هم داره ممنون میشم.....:(

lupliti

عضو جدید
سلام کتاب پیترزو از سایت زیر دانلود کن ،حل تمرین فصل های 6الی 8 هم احتیاج بود خبر بدید بذارم.
www.bookfi.com
کتاب دکتر اسکو نژاد هم با حلش تو نت هست البته بیشتر مباحث پولی رو مطرح میکنه.

آخرین ویرایش:

سرمد حیدری

مدیر تالار
سلام دوست عزیز جناب آقای حیدری من منابع مطالعه برای آزمون دکتری مهندسی شیمی گرایش محیط زیست و بیوتکنولوژی را می خواستم . برای درس میکروبیولوژی صنعتی. برای همین این کتاب را انتخاب کرده بودم. حالا اگر شما آشنایی دارید و کتاب دیگری در این زمینه سراغ دارید اشکالی نداره. ممنون می شوم لین دانلود آن را قرار دهید.

توی سایت امازن عنوان فرایندهای زیستی رو سرچ کنید. کتاباشو ببینید. بعد هر کدوم که خواستید بهم بگید که اگر هست براتون پیدا کنم.

bghmgh

عضو جدید
با تشکر فراوان از زحمات دوستان

با تشکر فراوان از زحمات دوستان

باسلام
ضمن تشکر از زحماتی که می کشید چند کتاب زیر مربوط به چسبها می باشد در صورتی که لینک دانلود یا pdf این کتابها را برایم بگذارید ممنون می شوم

Handbook of Pressure Sensitive Adhesive Technology, 3rd Edition
Pressure Sensitive Adhesives: Formulations and Technology (Chemical Technology Review) by Louis F Martin
Pressure-Sensitive Adhesives and Application by Benedek
Pressure sensitive adhesives: Formulations and technology (Chemical technology review) by Henry R Dunning
Pressure-Sensitive Adhesives and Applications, Second Edition by Istvan Benedek
Developments In Pressure-Sensitive Products, 2nd Edition

آخرین ویرایش:

سرمد حیدری

مدیر تالار

سرمد حیدری

مدیر تالار
باسلام
ضمن تشکر از زحماتی که می کشید چند کتاب زیر مربوط به چسبها می باشد در صورتی که لینک دانلودی یا pdf این کتابها را برایم بگذارید ممنون می شوم

Handbook of Pressure Sensitive Adhesive Technology, 3rd Edition
Pressure Sensitive Adhesives: Formulations and Technology (Chemical Technology Review) by Louis F Martin
Pressure-Sensitive Adhesives and Application by Benedek
Pressure sensitive adhesives: Formulations and technology (Chemical technology review) by Henry R Dunning
Pressure-Sensitive Adhesives and Applications, Second Edition by Istvan Benedek
Developments In Pressure-Sensitive Products, 2nd Edition

1
2

....

bghmgh

عضو جدید
با تشکر فراوان از استاد سرمد حیدری

با تشکر فراوان از استاد سرمد حیدری

استاد کتاب هایی که در مورد چسب ها برام گذاشته بودید بسیار کمکم کرد. خواهش میکنم اگه بازم کتاب در مورد چسب ها میشناسید بگذارید تو سایت . چون ما دانشجو های پلیمر در ضمینه منابع و کتاب در مورد چسب ها به شدت با کمبود روبرو هستیم . امیدوارم بتونم در آینده جبران کنم

آخرین ویرایش:
بالا