درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
پس قضییه ی ترمیم چیه که همه میگن؟

فکر کنم اون برای درسایی هست که افتادی ...( اگر درسی رو بیوفتی و بعد با نمره بالای 17 پاسش کنی ... نمره قبلیت پاک میشه ) فکر کنم ... اینو باید از آموزش دانشگاتون بپرسی ... اخه تو دانشگاهای مختلف فرق داره ....

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام خواهش میکنم هرکی انلاین الان سریع جواب بده مرسی
من الان ترم 6هستم ومشروط شدم فرداانتخاب واحدترم تابستون دارم دروسی که ارایه شده روپاس کردم ولی خیلی ازواحدام مونده می تونم درسی ازترم گذشته روبردارم ونمرموافزایش بدم صرفاجهت اینکه معدل ترم قبلم بالای 12بشه وترم هفتم بیشتراز14واحدبردارم؟یافقط روی معدل کلم تاثیرمیذاره؟
طبق اطلاعاتم میشه چنین کاری کرد
ظاهرا یه تبصره هست که میگه برای افزایش معدل میشه یکی از دروس پاس شده (شایدم چنتا) رو 2باره برداری و پاس کنی

alireza66_85

عضو جدید
سلام دوستان
میخوام برای پایان نامه ارشدم پاورپوینت درست کنم. نیاز به یه پاورپوینت خوب دارم که اسلایداش برای این کار مناسب باشن. مطلب نمیخوام فقط خود بک گراند پاورپوینت و نحوه ساختش برام مهمه
ممنون

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میخوام برای پایان نامه ارشدم پاورپوینت درست کنم. نیاز به یه پاورپوینت خوب دارم که اسلایداش برای این کار مناسب باشن. مطلب نمیخوام فقط خود بک گراند پاورپوینت و نحوه ساختش برام مهمه
ممنون
ساختنش کاری نداره که!
بک گراند رو هم میتونی با یه سرچ ساده تو گوگل پیدا کنی!

alireza66_85

عضو جدید
ساختنش کاری نداره که!
بک گراند رو هم میتونی با یه سرچ ساده تو گوگل پیدا کنی!

میدونم دوست عزیز. میخوام یکی از دوستان که قبلا ساخته و دفاع کرده یه پاورپوینت مناسب رو قرار بده. چون اصلا وقت ندارم بگردم

s.m.89

عضو جدید
توهمون ترمی که قبلابرداشتی معدلش روحساب میکنن یاجزترم جدیدمحسوب میشه؟

mansour.mm20

عضو جدید
سلام خواهش میکنم هرکی انلاین الان سریع جواب بده مرسی
من الان ترم 6هستم ومشروط شدم فرداانتخاب واحدترم تابستون دارم دروسی که ارایه شده روپاس کردم ولی خیلی ازواحدام مونده می تونم درسی ازترم گذشته روبردارم ونمرموافزایش بدم صرفاجهت اینکه معدل ترم قبلم بالای 12بشه وترم هفتم بیشتراز14واحدبردارم؟یافقط روی معدل کلم تاثیرمیذاره؟
معدل ترم تابستون هیچ تاثیری روی معدل ترم قبل نداره که از مشروطی درت بیاره.
دانشگاه آزاد میشه.یک سری به دانشگاهت
بزن از قسمت اموزش بپرس

s.m.89

عضو جدید
امروزبه کلی ناامیدم کردن آخرش 9ترمه شدم خوشبحال این دانشگاه آزادیا دریغ ازیک کمک که به مابکنن

ghaghalili

عضو جدید
میدونم دوست عزیز. میخوام یکی از دوستان که قبلا ساخته و دفاع کرده یه پاورپوینت مناسب رو قرار بده. چون اصلا وقت ندارم بگردم

من پیشنهاد میکنم یه سرچ ساده توی سایت مایکروسافت بکنید
توی قسمت آفیس تم های ساده و متناسبی هست
خیلیم سریع پیدا میشه

sara.71

عضو جدید
امروزبه کلی ناامیدم کردن آخرش 9ترمه شدم خوشبحال این دانشگاه آزادیا دریغ ازیک کمک که به مابکنن

صبحهاکه ازخواب پامیشیم مادوتاانتخاب داریم برگردیم بخوابیم ورویاببینیم یااینکه بیدارشیم ورویاهامون رودنبال کنیم:)

s.m.89

عضو جدید
سلام باتوجه به اینکه من 9ترمه هستم خواستم بپرسم که چه دانشگاه هایی به جزپیام نوروآزادپذیرش ارشددرنیم سال دوم دارن؟من دفترچه انتخاب رشته ارشدروکه دیدم همش نیم سال اول بود آیاواسه نیم سال دوم یه دفترچه دیگه داره؟​

Hermione Granger

عضو جدید
حاضرم برم سربازی تا ارشد دانشگاه آزاد!
ضمنا کنکور ارشد ندادم هنوز!

پس ايشالا سربازي خوش بگذره ...
دانشگاه آزاد رو هم لطف كن مسخره نكن
دانشگاه آزادهايي مثل شيراز و شهرضا و ... بودي ببيني چه پوستي از دانشجوهاشون ميكنن؟

Hermione Granger

عضو جدید
دوستان يه سوال دارم ؟
اگه تجهيزي رو برآورد قيمت كنيم ، مثلا" 50هزار دلار در سال 2000 ، الان چند ميشه ؟ ضريب مارشال امسال چنده ؟

darab64

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
در مورد انتخاب رشته دوره متوسطه نياز به راهنمايیتون دارم
راستش برادرم امسال برای سال دوم متوسطه قصد انتخاب رشته داره و با توجه به علاقه ای كه خودش داره دوست داره يكی از رشته های فنی رو انتخاب كنه... اما بين دو تا رشته صنايع شيميايیو برق دودل هستيم. به نظرتون كدوم رشته مناسبتره؟
ممنون و متشكر

sahar tj

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان در مورد انتخاب رشته دوره متوسطه نياز به راهنمايیتون دارم راستش برادرم امسال برای سال دوم متوسطه قصد انتخاب رشته داره و با توجه به علاقه ای كه خودش داره دوست داره يكی از رشته های فنی رو انتخاب كنه... اما بين دو تا رشته صنايع شيميايیو برق دودل هستيم. به نظرتون كدوم رشته مناسبتره؟ ممنون و متشكر

فک میکنم برق بهتره و بازار کار بهتری داره

Hermione Granger

عضو جدید
با سلام و احترام
تست DMA با DMTA فرق داره يا يكي هستن ؟

چگالي مذاب LLDPE با HDPE فرق داره ؟ برا تست MFR ميخوام

sahar tj

عضو جدید
[h=5]این اساتید محترم هم واسه خودشون چه کلاسی میذارن،وقتی می بینن که واسه دانشگاه آزاد شهرستانی ریجکت ات میکنن،آخه یعنی چی!مگه بچه های آزاد آدم نیستن!!تا حالا با چند تا استاد صحیت کردم واسه پایان نامه چون واسه دانشگاه آزاد خارج از تهرانم قبول نکردن،دو روز دیگه دفاع داریم ،هنوز هیچ کاری نکردم!!موندیم بلا تکلیف![/h]

مهندسی شیمی . کاتالیست

مهندسی شیمی . کاتالیست

دوستان مطلبی در مورد کاتالیست د هیدروژناسیون و کلا کاتالیست ها اگه دارید به داد ما هم برسید. ممنون

s.m.89

عضو جدید
سلام باتوجه به اینکه من 9ترمه هستم خواستم بپرسم که چه دانشگاه هایی به جزپیام نوروآزادپذیرش ارشددرنیم سال دوم دارن؟من دفترچه انتخاب رشته ارشدروکه دیدم همش نیم سال اول بود آیاواسه نیم سال دوم یه دفترچه دیگه داره؟​

چراکسی به سوال من ج :(نمیده

sami6262

عضو
دوستان کسی میتونه جواب سوال زیر رو به من بده
عکس رو با استفاده از نقاشی ویندوز کشیدم ، به بزرگواری خودتون ببخشید.!!! نقاشیم خوب نیست !!!
از یک پمپ آب با جریان 200 متر مکعب بر ساعت با فشار 72 بار خارج میشه
بعد از گذراندن مسیر شکل در انتهای لوله (قسمت مشخص شده) فشار اب چقدر افت پیدا میکنه؟

http://s4.picofile.com/file/7828712903/pipe.jpg

pipe.jpg

sahar tj

عضو جدید
چراکسی به سوال من ج :(نمیده

منم اغلب بعد چند وقت جواب سوالام رو میگیرم،اونم اگه شاتس بیارم و کسی پیدا شه که جواب بده
فک کنم سراسری هم تکمیل ظرفیت پذیرش داره
اما بهترین حالتش همون آزاده که اگه 10 ترمه هم شی باز ثیت نامت می کنه،فقط شهریه ثابت ترم هایی که نرفتی رو میگیره

pashnetala

عضو جدید
[h=2]کمک فوری در مورد پایپینگ[/h]
دوستان عزیز محاسبه افت فشار بعد از تغییر قطر و همچنین رسم نمودار افت فشار کل چه جوری محاسبه میشه

تا ۳ کیلومتر از قطر ۰.۱۳۵متر و از اونجا به بعد تغییر قطر به ۰.۱۲ متر

ممنون

فایل اتچ شده :
http://www.dropbox.com/s/ixxk130w53gyiz6/sassi.pdf

SAEEDnumber1

عضو جدید
از دوستان مهندس مخصوصا بیوها درباره سوبسترا و روشهای کشت ریز جلبک اطلاعاتی داره به من بده؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

niloo_tfm

عضو جدید
ببخشید شاید سوالم ابتدایی باشه ! اما یخچال ها با کولر ها(یا همون خنک کننده ها ) فرق میکنه ؟ !!!!

niloo_tfm

عضو جدید
یخچال ها با کولر ها(یا همون خنک کننده ها )

یخچال ها با کولر ها(یا همون خنک کننده ها )

ببخشید شاید سوالم ابتدایی باشه ! اما یخچال ها با کولر ها(یا همون خنک کننده ها ) فرق میکنه ؟ !!!!

starless sky

عضو جدید
Paper Title:
Microstructure-Hardness Relationship of Inconel 718 Compressor Blade Heat Treated at Different Conditions

PeriodicalAdvanced Materials Research (Volume 576)
Main ThemeAdvances in Manufacturing and Materials Engineering
Edited byMustafizur Rahman, Erry Yulian Triblas Adesta, Mohammad Yeakub Ali, A.N. Mustafizul Karim, Md. Abdul Maleque, Hazleen Anuar, Tasnim Firdaus Mohamed Ariff, Mohammad Iqbal Noorasikin Samat and Noor Azlina Hassan
Pages459-462
DOI10.4028/www.scientific.net/AMR.576.459
CitationF. Ismail et al., 2012, Advanced Materials Research, 576, 459
Online sinceOctober, 2012
AuthorsF. Ismail, Shahjahan Mridha
KeywordsCompressor Blade, Hardness, Heat Treatment,Metallisation, Microstructu

لینک

با تشکر

starless sky

عضو جدید
1.
Laser repairing of parts in metallurgical industries

Xichen Yang; Yunshan Wang; Xin Zhao

Proc. SPIE 3862, 1999 International Conference on Industrial Lasers, 418 (September 8, 1999); doi:10.1117/12.361093

لینک

2.
Laser Refabricating Technology for Repairing Expensive and Important Equipments

YANG Xichen LI Huishan WANG Yunshan LIU Yunwu TANG Ying SUN Ronglu LEI Jianbo XU Jichen
laser&optronics progress 2003-10

لینک

3.
Recent Developments in Laser Surface Treatments and Rapid Manufacturing

LIU Xiubo YU Yongmin (Zhongyuan Institute of Technology, Zhengzhou 450007)

[FONT=??]

laser&optronics progress 2005-04

لینک[/FONT]

بالا