درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

معتمدد

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستای عزیزم.:gol:
من امسال بصورت آزمایشی شرکت میکنم ... امیدوارم همه ی شما عزیزان با تلاش و پشتکار موفق بشین.;)
تشکر از همه ی شما بخاطر اینکه تجربیاتتون رو در اختیار دیگران میذارید:heart:
سلام دوست عزیز ممنون از لطفتون
خواهشا از این پیامها نفرستید دلیلی نداره که شما میخوای آزمایشی شرکت کنی مطرحش کنی قراره حداقل به همدیگه روحیه خوندن و قبولی بدیم نه اینکه به همدیگه جو نامناسب بدیم

معتمدد

عضو جدید
سلام دوستان
کسی هست که هم شاغل باشه هم بخواد درس بخونه؟ اگه هست لطفا منو راهنمایی کنه.
آخه من زمانم خیلی کمه!!!!
بیشتر بچه ها یا هنوز واحداشون مونده یا اینکه شاغل هستن توکل به خدا شما زحمت درس خوندن بکش بقیش اوستا کریم حل میکنه

FC Bayern Munich

عضو جدید
سلام دوست عزیز ممنون از لطفتون
خواهشا از این پیامها نفرستید دلیلی نداره که شما میخوای آزمایشی شرکت کنی مطرحش کنی قراره حداقل به همدیگه روحیه خوندن و قبولی بدیم نه اینکه به همدیگه جو نامناسب بدیم

بعد 3 سال که من اینجا عضو بودم و امروز یه پروفایل جدید ساختم ، اینجوری بهم میگید که چی بذار چه نذار !!
خب منم دارم میخونم طبق برنامه خودم...
نمیدونم شایدم بهتون واقعا جو نامناسب دادم معتمدد جان.سخت نگیر. من که خیلی دوست دارم بازم معذرت میخوام از همتون.!

esmaili-kami

عضو جدید
من رتبه 118 امسال رو آوردم... به شدت نگران بعضی از دوستانی هستم که از الان یا چند ماه پیش شروع کردن و دارن به کوب میخونن... بچه ها امکان داره باطریتون تموم بشه ها... نمیخوام خدایی نکرده بگم کار اشتباهی میکنید. مسلما هر کسی صلاح خودشو بهتر میدونه... اما میخوام بتون بگم ماههای آخر به خصوص 2 ماه آخر خیلی فرسایشی میشه. اگه از الانم دوست دارین بخونین خودتونو برای اون روزا آماده نگه دارین... شاید الان دوستانی بخوان زیر این پست ایراد بگیرن به این که این حرفا چیه و اینکه اینجا فقط باید همدیگه رو تشویق کنیمو اینا اما به عنوان افرادی که حداقل 22 سال سن دارین باید واقع بین باشین... واقعیت اینه که شور و شوقی که از اول برا خوندن دارین همینجور در حال مصرف شدنه. هر چی هم زودتر شروع کنین به خوندن زودتر به مصرف میرسه...

اگه دوست دارین بخونین به عنوان کسی که این مسیرو یه بار رفته و تقریبا موفق بوده بتون توصیه میکنم ساعت خوندنتونو تا قبل مهر از 3 ساعت در روز بیشتر نکنین... موفق باشید...

romn

عضو جدید
سلام دوستان
در مورد انتخاب نوع پمپ برای سیالات مختلف اطلاعاتی میخواستم
اگر مطلبی دارید ممنون میشم

fulcrum

عضو جدید
سلام علیکم
یه سوال داشتم خدمت دوستان
برادرایی که رفرنس خوندن یا می خونن کلا می تونن در خلاصه بگن به سودشون بود رفرنس خوندن یا نه ؟ اخه بنده اعتقادی به رفرنس ندارم مگر جناب دکتر بهمنیار.
در مورد کتب دکتر چالکش هم توضیح بدید ممنون مش م با تشکر

معتمدد

عضو جدید
سلام علیکم
برادرایی که رفرنس خوندن یا می خونن کلا می تونن در خلاصه بگن به سودشون بود رفرنس خوندن یا نه ؟ اخه بنده اعتقادی به رفرنس ندارم مگر جناب دکتر بهمنیار.
برای جرم و عملیات خوبه ولی برای بقیه درسا رفرنس خوندن جواب نمیده
کلا کتابای دکتر محمد چالکش امیری کتابهای که رو نکات متمرکز شده خوندنش خالی از لطف نیست حجم زیادی هم نداره که بخواد
وقت گیر باشه
موفق باشید

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم

سلام
رفرنس خوندن نه به این معنی که کل کتابو بگیری دستت بخونی!اگه جایی من تو مبحثی ضعیفم باید اول برم سراغ رفرنس خوب مسلط شم بعد بیام تست بزنم
مثلا بحث گشتاور سیالات!
نه اینکه کل استریتر رو بخونم.اشتباهه مطلقه!
ولی درکل فقط واسه عملیات و جرم منبع لازمه!واسه بقیه نه!
همه چیز بستگی بهخود طرف داره

nasrinavm

عضو جدید
من رتبه 118 امسال رو آوردم... به شدت نگران بعضی از دوستانی هستم که از الان یا چند ماه پیش شروع کردن و دارن به کوب میخونن... بچه ها امکان داره باطریتون تموم بشه ها... نمیخوام خدایی نکرده بگم کار اشتباهی میکنید. مسلما هر کسی صلاح خودشو بهتر میدونه... اما میخوام بتون بگم ماههای آخر به خصوص 2 ماه آخر خیلی فرسایشی میشه. اگه از الانم دوست دارین بخونین خودتونو برای اون روزا آماده نگه دارین... شاید الان دوستانی بخوان زیر این پست ایراد بگیرن به این که این حرفا چیه و اینکه اینجا فقط باید همدیگه رو تشویق کنیمو اینا اما به عنوان افرادی که حداقل 22 سال سن دارین باید واقع بین باشین... واقعیت اینه که شور و شوقی که از اول برا خوندن دارین همینجور در حال مصرف شدنه. هر چی هم زودتر شروع کنین به خوندن زودتر به مصرف میرسه...

اگه دوست دارین بخونین به عنوان کسی که این مسیرو یه بار رفته و تقریبا موفق بوده بتون توصیه میکنم ساعت خوندنتونو تا قبل مهر از 3 ساعت در روز بیشتر نکنین... موفق باشید...
وای من که گیج شدم دیگه و از اون طرف یکی دیگه که رتبش 70 میگه روزی باید فیکس 6 ساعت بخونی. آخه فقط 3 ساعت؟:((

mojtabatakallou

عضو جدید
یک مقاله براتون گذاشتن در رابطه با پروژه تون. این مقاله نوشته شده توسط دکتر آذین هست که از بزرگان صنایع نفت و گاز کشور و عضو هیئت علمی دانشگاه خلیج فارس هستند.

گفتم یا از رفرنس ها ایده ای بگیرید و یا با خود ایشون در تماس باشید شاید اطلاعاتی داشته باشند.

متشکرم این مقاله دکتر آدین بدردم نمی خوره خودشم دکتر آذین 3 هفته پیش ایمیل زدم ولی جواب نمی ده که چون همه استادای ایرانی همین جورین که یکم علم ازشون نمی چکه ولی به خارجی که ایمیل می زنی حداقل جواب می دن.

5013296

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
من نمیدونم برای هردرس چه کتابی خوبه؟مثلا برای ترمو یا سیالات راهیان بهتره یا پارسه یا پوران پژوهش؟از الان خوندن دیر نشده ؟از الان روزی چقدر بخونیم بهتره؟راستی شماها کلاس کنکور یا آزمون رو پیشنهاد میکنید؟اگه خوبه کدوم موسسه بهتره؟؟
لطفا راهنماییم کنید

afrooz

عضو جدید
دوستان خوبه رمضان شما رو از تک و تا ننداخته! خدا قوت! ما که نقش بر زمینیم

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من نمیدونم برای هردرس چه کتابی خوبه؟مثلا برای ترمو یا سیالات راهیان بهتره یا پارسه یا پوران پژوهش؟از الان خوندن دیر نشده ؟از الان روزی چقدر بخونیم بهتره؟راستی شماها کلاس کنکور یا آزمون رو پیشنهاد میکنید؟اگه خوبه کدوم موسسه بهتره؟؟
لطفا راهنماییم کنید
درود بر شما دوست گرامی
خوش اومدی به جمع ما
توی این تاپیک دوستان کتاب های متعددی رو پیشنهاد دادن.شما میتونی هر کدوم رو خواستی بخونی.بلاخره باید از یه کتاب شروع کنی.حالا چه راهیان چه پارسه چه پوران.
از الآن خوندن اصلاً دیر نیست و بستگی کامل به ارادت داره.اگه واقعاً بخوای میتونی درسارو بخونی.کاری هم نداشته باش کی چه قدر خونده.فقط به فکر خودت باش.رضایت خودتو درنظر بگیر.
الآن که ماه رمضونه من میگم ۴ ساعت.باز بسته به خودتونه.من خودم پارسه رو ثبت نام کردم.یه برنامه هم صفحه ی ۳۸ گذاشتم میتونی استفاده کنی.من خودم فقط آزمون دادن رو پیشنهاد می کنم.
موفق باشید.

man69

عضو جدید
من و اناهیتا و 2 و3 نفر دیگه از بچه ها قرار بود سمنان بریما یادش بخیر:)
من دانشجوی سمنانم دانشگاه سمنان با شیب تندی در حال بزرگ شدنه واون قدر ا هم که فکر میکنین بد نیست نمیدونم چرا همه آخر میزنن سمنان رو همیشه هم استادای ما از بچه های ارشد ناراضی ان استاداش به شدت سخت گیرن معدل دانشگاه خیلی پایینه این دانشگاه از خیلی دانشگاه های دیگه بهتره من از شرایط بقیه دانشگاه ها اطلاع دارم که اینو میگم دانشکده م شیمی5 تا گرایش ارشد میگیره (فرایند-جداسازی-ترموسینتیک-نانو-hse) یه دانشکده جدید هم به اسم علوم نوین امسال ساختن که توش رشته های نفت و بایو تکنولوژی هم داره که برا کسایی که میخوان تو این زمینه ها باشن میتونه مفید باشه کلا در مسیر پیشرفته هرکی سمنان درس خونده از جمله خود من به خاطر شهر سمنان و سخت گیری استادا میگه دیگه سمنان نمی یاد ولی همه قبول دارن که دانشگاه سمنان از جهت علمی دانشگته خوبیه

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
man جان مام نگفتیم بده زدیم اگه قبول شیم که راضی هم هستیم!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salam atefe jan,1150 shod,are ehtemale ziad age semnan ham nayaram mimunam dg che konam:(

معتمدد

عضو جدید
سلام
لطفا راهنماییم کنید
سلام
حرف دوستمونmehrdad.k.r من قبول دارم درست میگه هنوز دیر نشده توکل به خدا
برای کنکور باید کم کم شروع کنی مثلا یه دفعه نمیشه روزی 10ساعت بخونی الان ماه رمضونه اگه میتونی تو روز درس بخون اگه نمیتونی شب بخون ولی به نظر من با روزی 6 ساعت شروع کن-کتابها خودشون خوبه اگه چند بار بخونی متوجه میشی دیگه نیازی به کلاس نیست ولی برای موسسه چون که پارسه جامعه آماری بالایی داره سوالهای آزمونهاشم بد نیست

atefe24

عضو جدید
salam atefe jan,1150 shod,are ehtemale ziad age semnan ham nayaram mimunam dg che konam:(

manam rotbam kheily bad shod,kheily badtar az chizi ke fekreho mikardam,manam be ehtemale kheily ziad hich ja ghabul nemisham.ama dg nemikham bekhunam,chon konkure arshad vaghean kheilyy be shans bastegi dare va salan nemituni pishbini koni che etefaghi gharare biofte.man mikham kar konam baadesham donbale zabanam hastam,.ishalla ke ghabul mishi semnan, dustaaam :)

5013296

عضو جدید
خیلی ممنون;)
آیا از دوستان کسی هست که رتبه برتر ارشد سالهای پیش شده باشه و یه کم از ارز موفقیتش و برنامه ریزیش بگه.مثلا چطور استارت کارو زده با چه درسهایی شروع کرده و کلا یه مشورتی بده دیگه...؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mahtab_chem

عضو جدید
سلام بچه ها لطف میکنید هرکی اطلاعات کاملی در مورد بیو داره اینجا بذاره ما هم استفاده کنیم مثلاً درساشو و ضرایبشون، کتابایی که بهتره بخونیم و ...
مرسی

حنانه9

عضو جدید
سلام منرشتم مهندسی شیمی گرایش صنایع غذاییه.بی زحمت اسم درسای تخصصی مربوط به گرایشم چی هست؟اسم کتابایی رو که باید بخونیم ونام مولفشو اگه میدونین بهم بگین ممنون میشم...

hsn_inter

عضو جدید

دوستان من همچنان منتظرم در صورت امکان یکی لطف کنه و این مقالات رو قرار بده

nasimv

عضو جدید
سلام دوستان
من تازه به جمع اضافه شدم .ممنون از راهنماییاتون در صفحه های اخیر.

soniya 68

عضو جدید
سلام
من کاربر جدیدم
اگه میشه کمکم کنید
میخام واسه کنکور بخونم.نمیدونم باید ازکجاشروع کنم.چجوری شروع کنم؟:cry:
اگه ازالان بابرنامه پیش برم میشه تا چند ماه خودموخوب برسونم؟

mahtab_chem

عضو جدید
سلام
من کاربر جدیدم
اگه میشه کمکم کنید
میخام واسه کنکور بخونم.نمیدونم باید ازکجاشروع کنم.چجوری شروع کنم؟:cry:
اگه ازالان بابرنامه پیش برم میشه تا چند ماه خودموخوب برسونم؟
سلام خوش اومدید
من بهتون پیشنهاد میکنم که حتماً صفحات قبلی رو یه نگاه بندازید، موفق باشید;)

بالا