درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

afrooz

عضو جدید
من پارسال ازمایشی (تفننی) شرکت کردم .اگه سوال خاصی داری گمونم یه نفر رو بشناسم که شرکت کرد رتبشم خوب شد. سوالای شیمی عمومیش خیلی اسون بود.یه پدیده های انتقالم داشت که گمونم همه بتونیم بزنیم فقط بیوشیمیش خیلی سخت بود منم گفتم بزنم سفید ندازم لذا==> منفی زدم .درصدام بد بود ولی گمونم چون تعداد شرکت کننده هاش کمه رتبه زیاد توش بد نشه البته ظرفیتش هم خیلی کمه روی هم رفته بیو و داروسازی 10 نفر نمی گیرن.
بیوتکنولوژی یه گرایشه، داروسازی هم یه گرایش دیگه از یه کد رشته امتحانی: تو گرایش داروسازی ریاضیات مهندسی، شیمی الی یک و دو و شیمی پایه یک و دو هم به دروس امتحانی بیو اضافه میشه که همشون ضریب یک دارن!

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من این هفته ارائه سمینار دارم درمورد cfd
مطالب زیاد داشتم اما همه تقریبن تو یه رنج هستن:cry:
لطفاً کمکم کنین
:gol:

eng.che

کاربر فعال
منم احتمالاً بعضی از فصلارو که گنگن رو از روی راهیان میخونم.مالا خود راهیان اندازه ی هولمنه.
سلام.
برا حرارت پیشنهاد میکنم اول کتاب دکتر چالکش امیری رو بخونید بعد کتاب راهیان. من خودم الان فقط فصل اولش رو خوندم ولی تا هینجاش بنطر کامل میاد.

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
برا حرارت پیشنهاد میکنم اول کتاب دکتر چالکش امیری رو بخونید بعد کتاب راهیان. من خودم الان فقط فصل اولش رو خوندم ولی تا هینجاش بنطر کامل میاد.
مگه دکتر چالکش امیری کتاب انتقال حرارت هم داره؟

alimisaghian

عضو جدید
سلام دوستانم من چندتا کتاب راجع به جذب سطحی نیاز داشتم . خیلی فوری... لینکاش تو سایت بود ولی همه قدیمیه و کار نمیکنه. اگه میشه واسم بزارین.
خیلی ضروریه

amireza

عضو جدید
hot stripping درخواست مقاله

hot stripping درخواست مقاله

با سلام خدمت دوستان
اگر از دوستان کسی مقاله ای راجع به hot stripping که در crude oil treatment استفاده میشه داره ممنون میشم بذاره. ترجیحا مقاله ISI باشه و یا از یک journal معتبر
لازم به ذکر هستش که این عملیات در گوگردزدایی از نفت خام استفاده میشه
اگر مقاله هم باشه که این روش را با cold stripping مقایسه کنه ممنون میشم

amireza

عضو جدید
درخواست مقاله برای جداکننده ها

درخواست مقاله برای جداکننده ها

با سلام خدمت دوستان
اگر کسی از دوستان راجع به بهینه سازی فشار مرحله دوم جداکننده ها (secondary stage pressure optimization) در صنعت نفت مقاله ای داره ممنون میشم اینجا بذاره
خواهشا مقاله معتبر باشه و حداقل در یک journal معتبر چاپ شده باشه
اگر دارای شبیه سازی فرایند باشه یا PFD هم راجع به این مساله دارین ممنون میشم اینجا قرار بدین

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
مطلب درمورد cfd به زبان فارسی

مطلب درمورد cfd به زبان فارسی

سلام دوستان من به اندازه ی بیست صفحه مطلب درمورد cfd به زبان فارسی میخام تا دوشنبه هم بیشتر وقت ندارم
پنجاه صفحه دراوردم که ترجمه و فارسی توش بوده اما بازم کمه
لطفاً کمکم کنید:gol:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به دوستان بزرگوار مقاله ای می خوام تعداد صفحه ش هم خیلی مهم نیست

مقاله در مورد خشک کن و سیکلونها در کارخانه سیمان

دوستان کسی میتونه لینکی چیزی ارائه بده ممنون میشم . نیاز فوری​
سلام دوست عزيز
اميدوارم به دردتون بخوره
[h=3]سيكلن ها[/h]

hossein_nima

عضو جدید
سلام دوستنا کسی هست که بتونه این سوال رو حل کنه ؟

برای مخلوط دوتایی متیل استات (1) و متانول (2) ، ثواین معادله ی ویلسون را داریم

در صورتی که دمای مخلوط 40 درجه سانتی گراد باشد، دیاگرام تعادلی x-y را در فشار 1 اتمسفر را با توجه به غیرایده ال بودن فاز بخار رسم کنید.

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

AZARAB

عضو جدید
پوشش سیاه بر روی فولاد به روش غوطه وری

پوشش سیاه بر روی فولاد به روش غوطه وری

سود 38 گرم
نیترات سدیم 42.5 گرم
بی کرومات سدیم 42 گرم
آب مقطر 400 میل گرم

ihih_jimbo

عضو جدید
بچه ها کسی PFD واحد آیزوماکس و داره واسم بزاره;)مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

m3164

کاربر فعال تالار مهندسی شیمی
کاربر ممتاز
بچه ها کسی PFD واحد آیزوماکس و داره واسم بزاره;)مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

PFD کامل که نداشتم
اما قبلا یه خلاصه ای از فرایند ایزوماکس با ویزیو کشیده بودم، تقریبا مختصر و مفیده... امیدوارم به دردت بخوره!

Isomax PFD

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه بازم اراده دارین!
پارسال که من میخواستم بخوونم پشه پر نمیزد تو این سایت!!!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اناهیتا جان به نظرت هر جا قبول شدیم بریم یا باز بخوانیم؟!

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه بازم اراده دارین!
پارسال که من میخواستم بخوونم پشه پر نمیزد تو این سایت!!!
آره دیگه.سال به سال دانشجوها با محیط های اجتماعی در اینترنت بیشتر آشنا میشن.امیدوارم تا آخر بچه ها پر انرژی باشن.

mojtabatakallou

عضو جدید
سلام دوستان من یه پروژه در مورد ذخیره سازی گاز هیدروکربنی در مخازن زیر زمینی dead well و cavern و مخازن آب زیر زمینی دارم میخواستم اگه کسی میتونه به من کمک کنه متشکر میشم من بیشتر دنبال "چک لیست های اعمال شده" و "دستورالعمل هاش" هستم . با تشکر

FaIr

عضو جدید
کاربر ممتاز

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه تو خوابگاهم\اصلا نميشه درس خوند؟:((مي خوام اول مرداد شروع كنم كه خونه باشم
مگه کتابخونه نمیتونین برین؟کار امروز رو نباید به فردا انداخت.از الآن شروع کنین هرچه زودتر شروع کنین جلوتر هستین.چون تو خوابگاهین واجب نیس که ۹ ساعت بخونین همین ۶ ساعتی که توی برنامه خودم هست رو بخونین فعلاً کافیه.

بالا