درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

gholamghar

عضو جدید
نیاز فوری به مطلب فارسی در مورد خط لوله

نیاز فوری به مطلب فارسی در مورد خط لوله

سلام بچه ها
من باید پروژه کارشناسیم رو تا یه هفته دیگه تحویل بدم(متاسفانه فکر میکردم تا آخر شهریور وقت دارم)،و نیاز شدید به هر چی مطلب فارسی در مورد لوله و خط لوله چه بحث جریان اطراف اون چه بحث تعمیر و خوردگی دارم،اگه مربوط خط لوله نفت و گاز باشه که چه بهتر،بچه ها لطفا لطفا لطفا اگه مطلبی دارین بهم بدین بدجوری گیر کردم،باید سریع پایان نامم رو تموم کنم.
با تشکر فراوان

amir zeraatian

عضو جدید
:w30:سلام به همه دوستان عزيزم
كتاب يا مقاله اي رو كه مد نظر داريد و نمي تونيد بيابيد، نام كتاب و مولفش رو بهم بديد تا براتون بذارم.
هر چي خدا بخواد...
يا علي

سلام دوست عزیز مهندس.دمت گرم که ان قد با مرامی دو ماه دارم دنبال یه کتاب میگردم کل میدون انقلاب رو گذاشتم زیر پا پیدا نکردم.شیرازم که هیچ.اگر پیدا بشه کلی دعات می کنم
اینه:مقدمه ای بر تصفیه بی هوازی پساب های صنعتی: راهنمایی جهت آشنایی با تصفیه بی هوازی پساب و کاربرد عملی آن در صنعت
شاهین محمدنژاد، ناهید صالحی، غلامرضا نبی بیدهندی (ويراستار)
نشر: مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (27 تیر، 1385)

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام دوست عزیز مهندس.دمت گرم که ان قد با مرامی دو ماه دارم دنبال یه کتاب میگردم کل میدون انقلاب رو گذاشتم زیر پا پیدا نکردم.شیرازم که هیچ.اگر پیدا بشه کلی دعات می کنم
اینه:مقدمه ای بر تصفیه بی هوازی پساب های صنعتی: راهنمایی جهت آشنایی با تصفیه بی هوازی پساب و کاربرد عملی آن در صنعت
شاهین محمدنژاد، ناهید صالحی، غلامرضا نبی بیدهندی (ويراستار)
نشر: مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (27 تیر، 1385)

عزیز من کتابهای فارسی تو نت قرار نمیگیرند.

vannes

عضو جدید
با سلام
لطفا یه پروژه خیلی سخت دارم اگه میشه دوستان عزیز به من کمک کنید.

موضوعش هم : تولید الومینا و سیلیکا-خواص و کاربرد انها در پایه کاتالیست های صنعتی

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با سلام
لطفا یه پروژه خیلی سخت دارم اگه میشه دوستان عزیز به من کمک کنید.

موضوعش هم : تولید الومینا و سیلیکا-خواص و کاربرد انها در پایه کاتالیست های صنعتی

مدل سازی ریاضی فرآیند رفورمینگ نفتا در راکتور بستر ثابت با کاتالیست بر پایه آلومینا

پیوست ها

• 1.pdf
    389.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام بچه ها
من باید پروژه کارشناسیم رو تا یه هفته دیگه تحویل بدم(متاسفانه فکر میکردم تا آخر شهریور وقت دارم)،و نیاز شدید به هر چی مطلب فارسی در مورد لوله و خط لوله چه بحث جریان اطراف اون چه بحث تعمیر و خوردگی دارم،اگه مربوط خط لوله نفت و گاز باشه که چه بهتر،بچه ها لطفا لطفا لطفا اگه مطلبی دارین بهم بدین بدجوری گیر کردم،باید سریع پایان نامم رو تموم کنم.
با تشکر فراوان

تحليل ژئوپليتيك و ژئواكونومي خط لوله گاز ايران - هند

کاربرد TPM در نگهداری و تعمیرات خطوط لوله انتقال نفت و گاز

پیوست ها

• 50813813008.pdf
    209.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 1.pdf
    169.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

m.baharyeh

عضو جدید
[FONT=&quot]کمک :من تو فهمیدن مطلب زیر مشکل دارم کسی میتونه کمکش رو بهم ایمیل کنه
The differential pressure (between the steam pipe and the point where the steam is discharged into the water) as the bubble emerges will also affect the size of the steam bubble. The specific volume of steam will increase as the pressure is reduced, so that a drop in pressure will increase the size of the steam bubble as it escapes into the liquid. Even if the steam bubble is emitted from a very small hole, the bubble may increase significantly in size if the steam pressure is high. Consequently, a lower pressure in the sparge pipe is better.
baharyecheng@yahoo.com
[/FONT]

aigin

کاربر فعال
[26] S.A. MacFarland, P.M. Sigmund, M. Van Winkle, Predict
distillation efficiency, Hydrocarbon Processing, July (7) (1972)
111.
سلام د نبال مقاله بالا ميگردم ممنون ميشم

loyal knight

عضو جدید
به کتابی که اطلاعاتی در مورد واحد یوتیلیتی پالایشگاه داشته باشه نیاز دارم.
تامین آب بخار و برق پالایشگاه چگونه است؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
[FONT=&quot]کمک :من تو فهمیدن مطلب زیر مشکل دارم کسی میتونه کمکش رو بهم ایمیل کنه
The differential pressure (between the steam pipe and the point where the steam is discharged into the water) as the bubble emerges will also affect the size of the steam bubble. The specific volume of steam will increase as the pressure is reduced, so that a drop in pressure will increase the size of the steam bubble as it escapes into the liquid. Even if the steam bubble is emitted from a very small hole, the bubble may increase significantly in size if the steam pressure is high. Consequently, a lower pressure in the sparge pipe is better.
baharyecheng@yahoo.com
[/FONT]

http://www.translate.google.com/#

mehdi davoudi

عضو جدید
با سلام
يك مقاله يا يك پايان نامه در مورد دماي تشكيل واكس در ميعانات گازي مي خواستم
ممنون ميشم.

[FONT=&quot]کمک :من تو فهمیدن مطلب زیر مشکل دارم کسی میتونه کمکش رو بهم ایمیل کنه[/FONT]
[FONT=&quot] The differential pressure (between the steam pipe and the point where the steam is discharged into the water) as the bubble emerges will also affect the size of the steam bubble. The specific volume of steam will increase as the pressure is reduced, so that a drop in pressure will increase the size of the steam bubble as it escapes into the liquid. Even if the steam bubble is emitted from a very small hole, the bubble may increase significantly in size if the steam pressure is high. Consequently, a lower pressure in the sparge pipe is better.[/FONT]
[FONT=&quot] baharyecheng@yahoo.com[/FONT]

[FONT=&quot]اختلاف فشار (بین لوله بخار و نقطه ای که بخار به درون آب تخلیه می شود)، هنگامی که حباب ها آشکار می شوند نیز بر اندازه حباب بخار تأثیر می گذارد. حجم ویژۀ بخار با کاهش فشار، افزایش می یابد، لذا هنگامی که حباب به درون مایع وارد می شود، افت فشار سبب افزایش اندازۀ حباب بخار می شود. حتی اگر حباب بخار از سوراخی بسیار کوچک آزاد شده باشد، اگر فشار بخار بالا باشد، ممکن است حباب افزایش قابل ملاحظه ای در اندازه داشته باشد. در نتیجه فشار پایین تر در لوله پاشش بهتر است.

[/FONT]​

icegirl

عضو
درخواست کمک برای انجام پایان نامه

درخواست کمک برای انجام پایان نامه

با سلام به همگی
موضوع پایان نامه ی من تصفیه ی پساب های صنعتی هست.
کارم تقریبا تموم شده اما استاد یه کار کامل تر ازم خواسته
ممنون می شم اگه مهندسین محترم راهنمایی و کمک کنن.

aigin

کاربر فعال
Prediction of point efficiency for sieve trays in distillatinد) Guang X. Chen, Karl T. Chuang
Ind. Eng. Chem. Res., 1993, 32 (4), pp 701–708
DOI: 10.1021/ie00016a017
Publication Date: April 1993

با سلام
به دنبال مقاله بالا ميگردم.ممنون از دوستان عزيز

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با سلام
يك مقاله يا يك پايان نامه در مورد دماي تشكيل واكس در ميعانات گازي مي خواستم
ممنون ميشم.

مطالعات آزمايشگاهي رسوب واکس و بررسي تأثير پارامترهاي مختلف بر تشکيل رسوب

دانلود

رفتار فازي گازهاي ميعاني همراه با ترکيبات سنگين واکسي

دانلود

بررسي اثر مشخصسازي سيالات هيدروکربني در مدلسازي تشکيل رسوب واکس

دانلود

aigin

کاربر فعال
سلام
خيلي لطف كردي اگر امكانش باشه براي شما دو مقاله پايين را ميخواهم
. O‘Connell, H. E., “Plate Efficiency of Fractionating
Columns and Absorbers,”​
Trans. A. I. Clz. E. 42, 741,
(1946).

.
Drickamer,​
H. G. and Bradford, J. B., “Overall Plate
Efficiency of Commercial Hydrocarbon Fractionating
Columns,”
Eans. A.LC1z.E. 39, 319, (1943).

سلام موضوع پروژه ام تحقيق بر روي داروهاي گياهي ست كه منجر به توليد يك داروي گياهي مي شود لطفا هر كسي مي تونه اطلاعاتي در موردتحقيقات مهندسين شيمي بر روي داروهاي گياهي در اختيارم بذاره

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
خيلي لطف كردي اگر امكانش باشه براي شما دو مقاله پايين را ميخواهم
. O‘Connell, H. E., “Plate Efficiency of Fractionating
Columns and Absorbers,”​
Trans. A. I. Clz. E. 42, 741,
(1946).

.
Drickamer,​
H. G. and Bradford, J. B., “Overall Plate
Efficiency of Commercial Hydrocarbon Fractionating
Columns,”
Eans. A.LC1z.E. 39, 319, (1943).

حداقل لینک سایتش رو بذارید، که من بدونم از کدوم سایت هستش.

phalagh

مدیر بازنشسته
با سلام به همگی
موضوع پایان نامه ی من تصفیه ی پساب های صنعتی هست.
کارم تقریبا تموم شده اما استاد یه کار کامل تر ازم خواسته
ممنون می شم اگه مهندسین محترم راهنمایی و کمک کنن.
خب براي كامل شدنش بايد بدونيم كه چي رو كم داري.
چقد كار كردي. چه بخشهايي داري. نقص كارت تو كدم قسمته؟

بالا