درخواست: منابع برای مقاله ای درباره ی بهره گیری از آب در معماری سنتی

yalda95

عضو جدید
سلام بچه ها توروخدا کمکم کنید یه چندتا منبع واسه مقالم میخواستم موضوشم «بهره گیری از آب در معماری سنتی ایران با توجه به اقلیم سرد و کوهستانی»هستش.هر کسی که منبعی دربارش میدونه لطفاً راهنماییم کنه.جون من زودتر نه چهار قرن بعد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!باید تا آخر این هفته یه چندتا منبع پیدا کنم؟!!!!!!!!!

yalda95

عضو جدید
پس چرا هیچ کس جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بخدا احتیاج دارم!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها توروخدا کمکم کنید یه چندتا منبع واسه مقالم میخواستم موضوشم «بهره گیری از آب در معماری سنتی ایران با توجه به اقلیم سرد و کوهستانی»هستش.هر کسی که منبعی دربارش میدونه لطفاً راهنماییم کنه.جون من زودتر نه چهار قرن بعد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!باید تا آخر این هفته یه چندتا منبع پیدا کنم؟!!!!!!!!!

سلام این مقالات رو بخصوص قسمت منابع ش رو ببینید ؛ کمکتون میکنه:

-بررسي معماري سنتي همساز با اقليم سرد مطالعه ي موردي: شهر سنندج

-ارزیابی عوامل اقلیمی مساکن سنتی و جدید روستاي کهنمو (شهرستان اسکو)

-کاربرد و طرح بادگیر براي تهویه و خنک سازي ساختمان ها در اقلیم سرد و کوهستانی ایران مطالعه موردي: شهر کرمانشاه

-اقلیم سرد در ایران و معماري ساختمان در ارتباط با حفاظت از انرژي

پیوست ها

• 20120419200031-8060-45.pdf
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0
  • 40013913901.pdf
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 0
  • 3210_orig.pdf
    94.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Application_Design_Windcathcer_Buildings_Cold_Mountanious_Climate_Iran.pdf
    2 مگایابت · بازدیدها: 0

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما منابع کتابی هم میتونید بهم معرفی کنید؟:w20:

سلام
وقتی می خواید چیزی از معماری سنتی ایران ، با توجه به اقلیم بنویسید ، مطمئنن مهمترین منابع شما از بین کتابها همون کتابهای هست که تو دانشگاه هم مطالعه می کردیم .

_بررسی اقليمی ابنيه سنتی ايران /آقای قبادیان
_طراحی اقلیمی /آقای قبادیان و مهدوی
_اقلیم و معماری /آقای کسمایی

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان میشه منم راهنمایی کنین :برای بررسی ویژگیهای کالبدی حیاط مرکزی در خانه های اقلیم سرد به منبع کتابی نیاز دارم

yalda95

عضو جدید
دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم:w27:میتونین چندتا مقاله هم بهم معرفی کنید؟:w20:البته بجز اونهایی که دوست دیگه ای قبلاً اشاره کردن!ممنون میشم

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم:w27:میتونین چندتا مقاله هم بهم معرفی کنید؟:w20:البته بجز اونهایی که دوست دیگه ای قبلاً اشاره کردن!ممنون میشم

سلام
برای شروع کلید واژه های موضوعی که به دنبالش هستید رو در این لینک قسمت مربوطه جستجو کنید و مقالات مورد نظرتون رو جستجو کنید .
هر مقاله ای که دانلود می کنید همانطوری که " همراهی " عزیز گفتند به منابعش دقت کنید ، منابع مقالات دیگر هم می تونند منابع پژوهش شما هم بشند .

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام
وقتی می خواید چیزی از معماری سنتی ایران ، با توجه به اقلیم بنویسید ، مطمئنن مهمترین منابع شما از بین کتابها همون کتابهای هست که تو دانشگاه هم مطالعه می کردیم .

_بررسی اقليمی ابنيه سنتی ايران /آقای قبادیان
_طراحی اقلیمی /آقای قبادیان و مهدوی
_اقلیم و معماری /آقای کسمایی
.
.
.
:gol:

بالا