درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

• آره

رای: 3 18.8%
  • نه

رای: 13 81.3%

• مجموع رای دهندگان
    16

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا بهتر بود این تاپیک رو تو تالار مشاوره مطرح میکردید.

دوما از همه عزیزان عذرخواهی میکنم که بی پرده حرف میزنم.

ببین دختر گل تو فرهنگ ما و مملکت ما که بکارت و پاکدامنی یه دختر جزء مهمترین فاکتورها به حساب میاد حفظ و حراست از اون باید برای شما ارجحیت داشته باشه. ضمن اینکه شما در حال حاضر از یه عامل بازدارنده به عنوان گناه و عذاب وجدان حرف میزنید که مانع ارتباط تنگاتنگ میان شما میشه. به نظر من سعی در برداشتن این مانع نکنید. همین عامل که موجب آزار و اذیت و ایجاد زحمت برای شما شده در واقع لطفی هست از طرف خدا که این قوه رو در وجودتون برای حفظ پاکدامنیتون قرار داده. اگر این عامل رو از سر راه خود بردارید ممکنه خدای نکرده نتونید با نفستون مقابله کنید و به خطر بیفتید. من به هیچ وجه نمیگم طرف مقابل شما آدم بدیه یا به فکر سوء استفاده از شماست. این کشش و قوه طبیعی که قدرت خیلی بالایی هم داره در وجود همه ما هست و مهارش گاهی اوقات غیر ممکنه. ضمن اینکه کار دنیا هیچوقت مشخص نیست. اومدیم و سرنوشت مسیر شما دو نفر رو از هم جدا کرد. اونوقت شما اشتباهی رو مرتکب شدید که ره برگشتی براتون نیست. من نمیخوام مثل سایر دوستان راجع به جزئیات ارتباتطون نظر بدم یا از خودم فتوا بدم که چه کاری درسته و چه کاری غلطه. تصمیم با خود شماست. فقط خواستم سر بسته بهتون بگم که عفت شما برای مرد آیندتون مهمه. پس ازش حراست کنید. گاهی وقتها توی راهی که میریم بازگشتی وجود نداره. بهتره مطمئن قدم برداریم.

موفق و پیروز باشید.

در ضمن میتونی دوباره متنتو قرار بدی تو پست اول ولی از یکی از مدیران حاضر در فروم بخواید که منتقلش کنن به تالار مشاوره.

mina_p

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

ببین دختر گل تو فرهنگ ما و مملکت ما که بکارت و پاکدامنی یه دختر جزء مهمترین فاکتورها به حساب میاد حفظ و حراست از اون باید برای شما ارجحیت داشته باشه. ضمن اینکه شما در حال حاضر از یه عامل بازدارنده به عنوان گناه و عذاب وجدان حرف میزنید که مانع ارتباط تنگاتنگ میان شما میشه. به نظر من سعی در برداشتن این مانع نکنید. همین عامل که موجب آزار و اذیت و ایجاد زحمت برای شما شده در واقع لطفی هست از طرف خدا که این قوه رو در وجودتون برای حفظ پاکدامنیتون قرار داده. اگر این عامل رو از سر راه خود بردارید ممکنه خدای نکرده نتونید با نفستون مقابله کنید و به خطر بیفتید. من به هیچ وجه نمیگم طرف مقابل شما آدم بدیه یا به فکر سوء استفاده از شماست. این کشش و قوه طبیعی که قدرت خیلی بالایی هم داره در وجود همه ما هست و مهارش گاهی اوقات غیر ممکنه. ضمن اینکه کار دنیا هیچوقت مشخص نیست. اومدیم و سرنوشت مسیر شما دو نفر رو از هم جدا کرد. اونوقت شما اشتباهی رو مرتکب شدید که ره برگشتی براتون نیست. من نمیخوام مثل سایر دوستان راجع به جزئیات ارتباتطون نظر بدم یا از خودم فتوا بدم که چه کاری درسته و چه کاری غلطه. تصمیم با خود شماست. فقط خواستم سر بسته بهتون بگم که عفت شما برای مرد آیندتون مهمه. پس ازش حراست کنید. گاهی وقتها توی راهی که میریم بازگشتی وجود نداره. بهتره مطمئن قدم برداریم.

موفق و پیروز باشید.

در ضمن میتونی دوباره متنتو قرار بدی تو پست اول ولی از یکی از مدیران حاضر در فروم بخواید که منتقلش کنن به تالار مشاوره.

افرين به اين ميگن يه مشاوره خوب:gol::gol:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشین تا بیاد اگه باهاش صیغه کنی یعنی فکر ازدواج باهاشو بنداز بیرون چون محاله بیاد خواستگاریت

آآآآآآااخ گفتی!!!!!!!!
حرفت حقیقته محضه!تازه اگه به ازدواج م برسه،به خوشبختی نمیرسه.

دوست عزیز به جای اینکارا به بلند مدت فکر کن.
اگه تو باهاش پنهونی و بی اجازه صیغه کنی،اگر طرف با غیرت باشه پیش خودش به این نتیجه میرسه که اگه تو دختر خوبی بودی که بدون اجازه ی خونوادت همچین کار مهمی رو انجام نمیدادی .و مطمینا نمیاد خواستگاریت.اگرم بیاد بدون با هم خوشبخت نمیشید .چون یه عمر باید بی اعتمادی و حقارت رو تحمل کنی.
اصلا از کجا معلوم شاید می خواد با اینکار تو رو امتحان کنه.

خانمهای محترم ازتون خواهش میکنم راجع به زندگی دیگران انقدر قاطعانه نظر ندید.
این دوستمون اومده اینجا تا ما روشنش کنیم. نه اینکه براش حکم صادر کنیم. شما چه شناختی از طرف مقابل ایشون دارید که انقدر مطمئن حرف میزنید.
اگر راهنماییتون اشتباه باشه میدونید ممکنه چه عواقبی برای زندگی این خانم داشته باشه؟

اگر میخواید راهنمایی کنید یکم محتاط تر عمل کیند.

با تشکر :gol::gol::gol:

Parsi.Eng

عضو جدید
خانمهای محترم ازتون خواهش میکنم راجع به زندگی دیگران انقدر قاطعانه نظر ندید.
این دوستمون اومده اینجا تا ما روشنش کنیم. نه اینکه براش حکم صادر کنیم. شما چه شناختی از طرف مقابل ایشون دارید که انقدر مطمئن حرف میزنید.
اگر راهنماییتون اشتباه باشه میدونید ممکنه چه عواقبی برای زندگی این خانم داشته باشه؟

اگر میخواید راهنمایی کنید یکم محتاط تر عمل کیند.

با تشکر :gol::gol::gol:

:w17::w17::w17::w17::w17::w17:

reza74

عضو جدید
دیر گفتی نتیجه گرفتم که نخونم.

توی شرایط زندگي این روزها که متاسفانه دروغ و نارو زدن و به قول امروزی ها دو دره بازی توی جنبه های مختلف زندگی و روابط بین آدمها بیداد ميکنه ، عقل و منطق حکم ميکنه که به سختی به ديگران اعتماد کنی. برای همین با نظرت موافقم و فکر میکنم تصمیم درستی گرفتی.
البته بنظرم بهترین کسانی که میتونن توی این تصمیمهای مهم بهت کمک کنن و مشورت بدن، پدر و مادر و یا خواهر برادر بزرگتر، یا یکی از نزدیکان با تجربه هستن.

titi-1989

عضو جدید

موفق و پیروز باشید.

ممنونم دوسته عزیز . من خیلی به حرفات فکر کردم . خیلی خوب راهنمایی کردی . واقعا عمیقانه مشکلم رو بررسی کردی .

منم بهتر دونستم که این کارو نکنم . :gol:

ممد امین 06

عضو جدید
میخواید برید کاری بکیند با هم خوب برید دیگه
مثلا این 4 تا جمله عربی رو بگید چی میشه؟
نگید چی میشه؟

اگه خیل یادعای مسلمونیت میشه و دست زدن به نامحرم گناه نا بخشودنی هست برات میتونی بری حکم مراجع رو بخونی
بعضی هاشون گفتند هیمن که از ته دل راضی باشند 2 طرف به هم محرم میشند...و خوندن صیغه فقط برای رسمی کردنش هست

در کل ضیغه چرته

با صیغه خودت رو گول میزنی فقط
اگه گرفتن دست یه پسر بده ، بعد از خوندن 4 تا جمله عربی هم هنوز بده
هیچ چیز تغییر نمیکنه

کمی هم از عقل استفاده کنید تو مسائل دینی بد نیست

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.عجب رویی داری که جلو همه میگی....در نتیجه چون وقتشه زودتر شوهر کن
2.به هیچ عنوان صیغه نخون به دست دادن ختم نمیشه......
3.ارزش خودتم پایین نیار

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رای دادم صیغه جاری بشه اما با خوندن روحیاتتون میگم شما هنوز خام تشریف دارین صبر کنید