درخواست:طراحی مقبره بیرای شهدای گمنام

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
:que::que::que::confused::confused: نمیدونم از کجا باید شروع کنم؟؟؟؟؟

سلام برای شروع کار ابتدا سعی کنین به تعریف مناسبی از شهدای گمنام برسین و بعد از روی اون برای خودتون کانسپت تعریف کنین بعد شروع به اتود زدن بکنین......
به اینجا هم یه سر بزنین#111

موفق باشین;)

آخرین ویرایش:

dina m

عضو جدید
مرسی عزیزم اما کانسپتم گمنام بودنش هست میخوام گمنام بودن کاملا تو طرحم مشخص شه
و قتی میخوام شروع به اتود زدن کاغذم سفید میمونه نمیدونم چی میخوام !!!!!!!!!!!!!!!!:(:confused:

DDDIQ

مدیر ارشد
طراحی مقبره بیرای شهدای گمنام
:que::que::confused::confused: نمیدونم از کجا باید شروع کنم؟؟؟؟؟

سلام دوست خوبم
برای طراحی هر چیزی و هر بنایی باید شناخت کاملی در مورد آن داشته باشین شناخت هم با مطالعه منابع موجود مطالعاتی که مستقیما در رابطه با آن موضوع نوشته شده و یا منابعی که در رابطه با با موضوعات نزدیک به آن نوشته شده شده میتواند به شما کمک کند و در مراحل بعدی دیدن نمونه موردی های اجرا شده از آن

برای یک طراحی کانسپت های گسترده ای ممکن هست به ذهن شما برسه از همان موارد آشنایی که بارها شاید دیده باشید میتوانید به عنوان کانسپت استفاده کنید
برای شهید گل لاله رو به عنوان نماد داریم و برای شهید گمنام شاید با مراجعه به تاریخ جنگ و مقاومت بتونین از نخل بی سر الهام بگیرین

شادکام باشید

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام
من طراخ نیستم . فقط یه چیزی به ذهنم رسید شاید بدردتون بخوره
بنظرم باید چیزی باشه که در عین اینکه مفهوم شهید و شهادت رو داشته باشه از پرسونالیتی و شخصش سوا باشه. مثل همین طرح مدیر ارشد که همه میدونن این رقص چیه اما معلوم نیست که کیه.
چیزی مثل پرنده یا پرواز یا اشعه های نور که بقیه رو بخودش جلب کرده .یا طرحی از اشکال هندسی منظم یا غیر منظم و بی انتها.
ببخشید دیگه از یه باغبون بیشتر از این نمیشه انتظار داشت.

بالا