درخواست دریافت فیلم و جزوه آموزشی کارشناسی ناپیوسته طراحی داخلی

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
امسال دانشگاه علمی-کاربردی اقدام ب پذیرش بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته کرده اما ظاهرا برنامه ریزی کافی در این مورد نداشتن
معماری-گرایش طراحی داخلی-مقطع کارشناسی ناپیوسته امسال اولین ورودی و اولین دوره بوده و پذیرش از کاردانی غیر مرتبط هم داشت. ک این واقعا خوبه اما متاسفانه هیچ درس پیشنیازی واسمون ارایه نشده
مثلا من مهندسی سخت افزار دارم و هیچ پیش زمینه ای از معماری ندارم و انتظار اساتید از من در سطح ی دانشجو با معلومات کاردانی معماریه
این تاپیک رو ایجاد کردم تا به این وسیله دوستانی ک مث من هستن،بتونن با راهنمایی اعضای این باشگاه هم درمورد چیزهایی ک باید دراین مقطع بدونن اطلاعاتی کسب کنن و از سردرگمی دربیان
و هم بتونن جزوات و احیانا فیلم های آموزشی رو دریافت کنن تا بتوونن در کوتاهترین زمان ممکن خودشونو بعنوان ی دانشجوی مقطع کارشناسی به ی جایگاه قابل قبول برسونن
امیدوارم این تاپیک بتونه ب من و تمام هم دوره ایهام کمک کنه

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستای گلم کجان؟؟؟؟:w00:
من باید چه واحدای درسی رو بدونم؟+جزوه هاشون
:question::w10:لطفننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن:w22:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوست خوبم
عذرخواهی میکنم راستش تاحدودی سرفصل دروس طراحی داخلی با معماری تفاوت هایی داره و چندان اطلاع دقیقی از سرفصل ها و کتاب های تدریس شده ندارم ولی تا حدودی شاید دروس مشترک رو بتونم خدمتتون راهنمایی کنم ...
ولی معمولا در سایت دانشگاه خودتون باید سیلابس و سرفصل دروس شما موجود باشه ...

لیست دروس کارشناسی پیوسته ( فایل ضمیمه) رو پیدا کردم که احتمالا چندان تفاوتی با دروس کارشناسی ناپیوسته نداره و در کل مباحثی هست که باید مطالعه بفرمائید
در کل پیشنهاد میکنم شما فعلا بر روی مباحث و دروسی که این ترم دارین تمرکز داشته باشین و در کنارش روش های بیان معماری رو تمرین کنین و دستتون رو قوی کنین ! نیاز نیست همین ابتدای کار تمام تکنیک ها رو بیاموزین ! و بهتر هست چند تکنیک خاص دستتون رو قوی کنین
و در کنارش از اساتید خودتون برای مطالعه مباحث قبلی و درسهایی که این ترم دارین درخواست کنین بهتون کتاب معرفی کنن و هر ترم چند تایی از این کتاب ها رو مطالعه کنین

ولی تا اون موقع از این تالار برای مطالعه مباحث تئوری معماری داخلی مطالعه کنین و سعی کنین تصاویر طراحی داخلی خیلی ببنید و برای خودتون یک آرشیو درست کنین ...

این تاپیک رو هم براتون ارسال کردم که امیدوارم مفید باشه ...
[h=3][ ضوابط طراحی ] دکوراسیون داخلی و طراحی صنعتی[/h]

پیوست ها

• tarahi dakheli.pdf
    91.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

DDDIQ

مدیر ارشد
مشخصات کلی برنامه و سرفصل دروس
دوره کارشناسی رشته معماری داخلی

وزات علوم تحقیقات و فناوری
شورای عالی برنامه ریزی

فکر میکنم این فایل تا حدود زیادی بتونه شما رو راهنمایی کنه برای سرفصل دروس شما و برنامه ریزی برای یادگیری مهارت های لازم

پیوست ها

• memari dakheli.pdf
    992.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا