دختر کم توقع(طنز)....

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

می توانی خوشحال باشی، چون من دختر کم توقعی هستم.
اگر می گویم باید تحصیلکرده باشی، فقط به خاطر این است که بتوانی خیال کنی بیشتر از من می فهمی!:w01:
اگر می گویم باید خوش قیافه باشی، فقط به خاطر این است که همه با دیدن ما بگویند"داماد سر است!" و تو اعتماد به نفست هی بالاتر برود!:w25:

اگر می گویم باید ماشین بزرگ و با تجهیزات کامل داشته باشی، فقط به این خاطر است که وقتی هر سال به مسافرت دور ایران می رویم توی ماشین خودمان بخوابیم و بی خود پول هتل ندهیم!
اگر از تو خانه می خواهم، به خاطر این است که خود را در خانه ای به تو بسپارم که تا آخر عمر در و دیوارآن، خاطره اش را برایم حفظ کنند و هرگوشه اش یادآور تو و آن شب باشد!:eek:

اگر عروسی آن چنانی می خواهم، فقط به خاطر این است که فرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان بدهی چقدر مرا دوست داری و چقدر منتظر شب عروسیمان بوده ای:w16:!

اگر دوست دارم ویلای اختصاصی کنار دریا داشته باشی، فقط به خاطر این است که از عشق بازی کنار دریا خوشم می آید... جلوی چشم همه هم که نمی‌شود!:lol:

اگر می گویم هرسال برویم یک کشور را ببینیم، فقط به خاطر این است که سالها دلم می خواست جواب این سوال را بدانم که آیا واقعا "به هرکجا که روی آسمان همین رنگ است"؟! اگر تو به من کمک نکنی تا جواب سوالاتم را پیدا کنم، پس چه کسی کمکم کند؟!:whistle:

اگر از تو توقع دیگری ندارم، به خاطر این است که به تو ثابت کنم چقدر برایم عزیزی!:w15:
و بالاخره...
اگر جهیزیه چندانی با خودم نمی آورم، فقط به خاطر این است که به من ثابت شود تو مرا بدون جهیزیه سنگین هم دوست داری و عشقمان فارغ از رنگ و ریای مادیات است
:w15:

Hojjat.66

عضو جدید
اوا بمیرم برا این توقع .....

پس با این حساب امروزه اکثر دخمل خانمها کم توقع تشریف دارن !!! خوش به حال ........

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اینا همش طنزه...نیبینم کسی پشت دختر جماعت حرف بزنها.....خودم پر پرش میکنم....با تریلی از روش رد میشم......بعدم میزنم تو ملاجش.......:razz::surprised:
.......:D

WOMIS

عضو جدید
حال چقدم از این پسرا وجود داره که هر چی دخترا بگن اوناهم بگن چشم:razz:

rahele21

عضو جدید
جالب بود ;)
از اين دخترای كم توقع كه ماشاا... كم نيستن ولی چرا همه دخترا رو ميخواين با يه چوب بزنيد.

engage

اخراجی موقت
دخترا فقط افه ان دلشون به چند تا اسباب بازی کیفشون یا همون لوازم آرایش خوشه همه ارزشش هم محتویات کیفه:biggrin:

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دخترا فقط افه ان دلشون به چند تا اسباب بازی کیفشون یا همون لوازم آرایش خوشه همه ارزشش هم محتویات کیفه:biggrin:
چه جالب ....میدونستین ارزش ادما به نوع تفکرشونه......پس مواظب تفکرتون باشین.....;)

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالب بود ;)
از اين دخترای كم توقع كه ماشاا... كم نيستن ولی چرا همه دخترا رو ميخواين با يه چوب بزنيد.
من که دخملارو نزدم...اخه این طنزه ...بعضی ها نمیدونن پیچه سرعت میگیرن،گفتم یه دست انداز بندازم بد نیست....عزیزمی...:دی

maryam7f

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاااشق جهان گردیشم ییییییییییی
چه راحل های مناسبی ارائه دادی:biggrin:

nazaninfatemeh

عضو جدید
بچه ها اینا همش طنزه...نیبینم کسی پشت دختر جماعت حرف بزنها.....خودم پر پرش میکنم....با تریلی از روش رد میشم......بعدم میزنم تو ملاجش.......:razz::surprised:
.......:D
بابا اينا همينجوريشم ملاج ندارن چه برسه به اينكه اول از روشون رد بشي:biggrin:
پيشنهاد ميدم اول به اسكلت بالاي بدنشون كه شبيه توپه و بهش ميگن ملاج بزني بعد از روشون رد بشي!:D

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش به فکر شوهرشه، بیچاره یکمم به خودش فکرنمی کنه، نگرانشم... یه وقت سوء هاضمه نگیره:smile: