دختر شایسته ۲۰۱۴ جهان

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که خوشگل نیس. :razz:اونم با این همه آرایش:razz:

به نظر منم خیلی خوشگل نیس...از چشاش و ابروهاش خوشم نمیاد...
و یه چیزی سحنازخانم..این مسابقه معیارش فقط زیبایی نیس..اصن چنتاشون زیبا هم نیستن تو این مسابقه به نظر من زشتم بودن...معیارای دیگه ای هم دارن...

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر منم خیلی خوشگل نیس...از چشاش و ابروهاش خوشم نمیاد...
و یه چیزی سحنازخانم..این مسابقه معیارش فقط زیبایی نیس..اصن چنتاشون زیبا هم نیستن تو این مسابقه به نظر من زشتم بودن...معیارای دیگه ای هم دارن...

آره چشاش یه جوریه.اصلنم بهش نمیاد21سالش باشه.......واقعا؟؟:surprised:....پس که این طور;)

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این خیلی با نمکه...;) واسه چه سالیه پس...!شایدم نفرای بعدیشن...!!!!

اینو جدیدن صفحه اول یاهو زده بودن ! الانم کلی گشت زدم پیداش نکردم نمیدونم مال چه سالیه ! ن نفرای بعدیشم نیست چون تو عکسا اصن خبری از اون یکی نبود!:surprised:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره چشاش یه جوریه.اصلنم بهش نمیاد21سالش باشه.......واقعا؟؟:surprised:....پس که این طور;)

آره دیگه...وگرنه تو همین مسابقه ها خوشگل تر هم ممکنه باشه ولی همه معیارارو در نظر میگیرن..معمولا هم همه ی اینا تحصیل کردن...

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخخ....راضیش میکنیم.. :biggrin: راضی نشه جوون مردم میفته در وادی گناااه...:biggrin:
شوما اون ساعت اینجا چی کار میکردی...واسه نماز شب بیدار شدی؟؟؟خخخخخخخخخ
خخخخخخخخخخ داشتم واسه رضایت پدر دوخدر دعا میکردم.:biggrin:

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میس وورد 2013 بود این...میگم چرا از قیافش خوشم اومد..چون پارسالم دیده بودمش خوشم اومده بود:D
اون عکسات همین دختره ست... فیلیپینی بود

مشاهده پیوست 228468

چرا اون خانم پشتیه رو انتخاب نکردن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ آخه چرا

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
ها راست میگی!ولی چقد دهنش گشاده!!!!!!

بیخیااال..خخخخخخ..همه که همه چی تموم نیستن..ولی خیلی با نمکه.دوس داشتنیه...بازم بگماا اینا فقط معیارشون چهره نیس!
.
چرا اون خانم پشتیه رو انتخاب نکردن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ آخه چرا

خخخخ....ولی بوده تو مسابقه هاااا

آخرین ویرایش:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو جدیدن صفحه اول یاهو زده بودن ! الانم کلی گشت زدم پیداش نکردم نمیدونم مال چه سالیه ! ن نفرای بعدیشم نیست چون تو عکسا اصن خبری از اون یکی نبود!:surprised:

اینم همون...دختر شایسته 2013 ..دو رگه آمریکایی- فیلیپینی
:D
miss-world-philippines-1.jpg

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقآ باهات موافقم ساناز جون .......

ما که میدونستیم ...شوما مریم جونی ..........

وای چه زیباست ..............خیلی خیلی ممنون خانومی .......... :gol:

:biggrin:

الانم وقتی روز میشه میخوابیم .....:D

شبتون خوش ...

هیچی باو .............بله بله .............هیچی بره خوش باشه ........

والااا...:cool:;)

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیشنهاد:بچه ها بیاین پولامونو بذاریم رو هم تا سال بعد یکیمونو سرتا پاشو عمل جراحی کنیم بفرستیم واسه این میس وورد.چطوره؟؟؟؟:biggrin:احتمالن اولم بشه

اوژنی دزیره

عضو جدید
پیشنهاد:بچه ها بیاین پولامونو بذاریم رو هم تا سال بعد یکیمونو سرتا پاشو عمل جراحی کنیم بفرستیم واسه این میس وورد.چطوره؟؟؟؟:biggrin:احتمالن اولم بشه

شانس نداریم طرف بینیش و لباش و گونه اش تو عمل یه وری و کج و کوله میشه!!خخخخخ
ولی ملاک فقط زیبایی نیست!
حالا فقط هم زیبایی اندامو چکار کنیم؟اندام اون طرفم عمل کنیم؟قدشو بکشیم؟؟؟!!!

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شانس نداریم طرف بینیش و لباش و گونه اش تو عمل یه وری و کج و کوله میشه!!خخخخخ
ولی ملاک فقط زیبایی نیست!
حالا فقط هم زیبایی اندامو چکار کنیم؟اندام اون طرفم عمل کنیم؟قدشو بکشیم؟؟؟!!!

قد بلنده رو انتخاب میکنیم میفرستیمش ایروبیک چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اوژنی دزیره

عضو جدید
درس و دانشگا و هوشو من دارم زبانم میرم کلاس فقط قدم مشکل داره زیادی بلند نیستم خخخخخخخخخخخخخخ

میخوای خودت بری؟؟تمام این مدت منظورت به خودت بود؟؟!!! کفش پاشنه خیلییییی بلند پات میکنیم!یعنی بازم حل نمیشه؟مگه قدت چنده؟

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میخوای خودت بری؟؟تمام این مدت منظورت به خودت بود؟؟!!! کفش پاشنه خیلییییی بلند پات میکنیم!یعنی بازم حل نمیشه؟مگه قدت چنده؟

ن من اصراری واسه رفتن ندارم.برم کشته مرده بدم که چی آخه .حیف جوونای مردم نیست در عشق من بمیرن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عمل جراحی نمیخواد .....ما همینجوری طبیعی خوشگلیم و اونیکی معیارهارو هم داریم .......
آقا من پایه م که برم :D ................

ن من اصراری واسه رفتن ندارم.برم کشته مرده بدم که چی آخه .حیف جوونای مردم نیست در عشق من بمیرن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

وای وای وای :D

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه معیارا رو دارم فقط هزینه رفت و آمد منو بدین لوطفن