دخترا ساده ترن یا پسرا...؟؟

دخترا ساده ترن یا پسرا...؟؟

• مجموع رای دهندگان
    41
  • نظرسنجی بسته .

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس چرا من هرچی پسر دیدم خنگن؟؟؟؟؟
حتی زرنگ ترینشون بازم خنگه!!!:surprised:
بد ادم بخواهد اينطوري حرف بزنه:mad:
دختراي اين دوره زمونه اكثرا نه همشون دريده و پرو تشريف دارن :razz: که فکر میکنن پسرا ساده و خنگن

arman127_18

عضو جدید
من کاری به این حرفا ندارم. چه موزی ترین چه ساده ترین. هر کدومشون رو که بخواین ثابت میکنم که هستم :D

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من تو این دوره زمونه دختر و پسر خوب از پس هم بر میان:whistle::whistle::whistle:

shadi.newworld

عضو جدید
اولش هر دوشون ساده ان بستگی به این داره که تجربه ی کدومشون بیشتره اون زرنگتره;)

sogolsss

عضو جدید
سلام به همه
میدونید چیه؟ به نظر من که خانمها واقعا ساده هستن
چونکه مردها با دونستن کوچکترین نقطه ضعفشون ، سرشون کلاه میذارن
در ضمن مردها واقعا خودخواه هستن
به غیر از خودشون و نوک دماغشون هیچکس دیگه رو نمیبینن
حتی نمیتونن کوچکترین احساسات خانمها رو درک کنن
مثل دوست داشتن همین مردها رو..........

bahare7

عضو جدید
من میگم پسر و دخترا نه ساده ان و نه خنگن نه ایراد دیگه ای دارن اما پسرا از اونجایی که دیر به سن بلوغ می رسن یه مقداری بچه تشریف دارن و یه کمی کوچولون البته با عرض پوزش و هیچ وقت به تکامل ذهنی یه دختر هم سن و سالشون نمی رسن شای واسه همینه که بعضی ها واقعا زود گول می خورن و ما میگیم سادن

gilo

عضو جدید
بیرودرواسی

بیرودرواسی

اگه دخترها ساده نبودن که گول پسرها را نمی خوردن اگه پسرا ساده نبودن وقتی مخ یه دختر را می زدن دیگه عاشقش نمی شدن .....درکل سادگی برای زندگی لازمه:heart::heart::heart::heart::heart:

eli1989

عضو جدید
اگه دخترها ساده نبودن که گول پسرها را نمی خوردن اگه پسرا ساده نبودن وقتی مخ یه دختر را می زدن دیگه عاشقش نمی شدن .....درکل سادگی برای زندگی لازمه:heart::heart::heart::heart::heart:

خيلي خوب اومدي اينو اگه سادگي نباشه فك كنم كلا نسل انسان منقزض شه!:w11::w11::w11:

:w25:

shinersun

عضو جدید
به نظره من هم پسر و دختره ساده وجود داره و هم مارموز........

ولی اغلب پسرا ساده ترن تا دخترا........:smile:

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
گذشته از شوخی من فکر میکنم از نظر پیچیدگی های شخصیتی (به زبون خودمون خورده شیشه:w07:) آقایون از خانوما ساده ترن......(به عبارتی خانوما مار موز میباشند:w04: البته نه همشون!)
واتس یور ایدیا؟؟:surprised:

یس یو آر رایت.

mezak

کاربر فعال
جنس زن کلاً پیچیده هستن :cool: هیچ وقت نمی تونی بفهمی که چی می خوان :confused:... چرا؟ چون خودشونم نمی دونن چی می خوان:surprised:;)!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گذشته از شوخی من فکر میکنم از نظر پیچیدگی های شخصیتی (به زبون خودمون خورده شیشه:w07:) آقایون از خانوما ساده ترن......(به عبارتی خانوما مار موز میباشند:w04: البته نه همشون!)
واتس یور ایدیا؟؟:surprised:
فرقی با هم ندارند.
سادگی رو شما چی معنی میکنی؟
یه جور سادگی داریم که تو رفتاره
یه جورش تو گفتار
سومیش تو اندیشه
چهارمی تو شرایط خاص و بحرانی و آرامش
پنجمیش تو میزان علاقه شون به کنجکاوی هست
و الی آخر
شما بگو منظورت کدوم یک از ایناست/

روياي ماه

عضو جدید
اولا غلط املائی داری بعدشم دلمون عین شیشه نازکه همانند بعضی آقاتیون که تو قلبشون سنگ رو سنگ بنا کردن که نیستیم ....تازه گریه کردن هنر خواص خودشو داره به هیچ وجه هم حاضر نیستیم اسرار اونو فاش کنیم
روحیه لطیفی داریم اما آقایون باید مراقب باشند کاری نکنن که مجبور بشیم بریم تو پوست ببر تا ازشون فقط یه یادبود واسه سایرین بذاریم
به دل نگیرید
:victory:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
میدونید چیه؟ به نظر من که خانمها واقعا ساده هستن
چونکه مردها با دونستن کوچکترین نقطه ضعفشون ، سرشون کلاه میذارن
در ضمن مردها واقعا خودخواه هستن
به غیر از خودشون و نوک دماغشون هیچکس دیگه رو نمیبینن
حتی نمیتونن کوچکترین احساسات خانمها رو درک کنن
مثل دوست داشتن همین مردها رو..........

تا وقتی که پیششون سوتی ندادید میتونید کاملا ازشون سواستفاده کنید ولی اگه سوتی بدی بستگی به نوع سوتیتون این مقدار تغییر میکنه:D

من میگم پسر و دخترا نه ساده ان و نه خنگن نه ایراد دیگه ای دارن اما پسرا از اونجایی که دیر به سن بلوغ می رسن یه مقداری بچه تشریف دارن و یه کمی کوچولون البته با عرض پوزش و هیچ وقت به تکامل ذهنی یه دختر هم سن و سالشون نمی رسن شای واسه همینه که بعضی ها واقعا زود گول می خورن و ما میگیم سادن

البته با این مطلب تا حدی موافقم دخترا تا حدود سن 22 تا 25 سال نسبت به پسرای همسنشون تا حدودی برتری دارند ولی بعد از اون رشد ذهنی پسر ها سرعت بسیار بیشتری میگیره و به دلیل اینکه پسرها بسیار بیشتر در اجتماع هستند و تجربیات باعث میشه نسبتا تسلط ملموستری بر دخترها داشته باشند و بعد از آن هست که میبینیم این پسرها هستند که به قولی معتقدند دخترا یه تختشون کمه ....:cool:

خيلي خوب اومدي اينو اگه سادگي نباشه فك كنم كلا نسل انسان منقزض شه!:w11::w11::w11:

:w25:

دقیقا ;)

به خاطر اینکه خودشونو زدن به خنگی.البته در یکسری مسائل که به نفعشون نباشه خنگن.

بعضی وقتا لازمه :biggrin:;):D

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا غلط املائی داری بعدشم دلمون عین شیشه نازکه همانند بعضی آقاتیون که تو قلبشون سنگ رو سنگ بنا کردن که نیستیم ....تازه گریه کردن هنر خواص خودشو داره به هیچ وجه هم حاضر نیستیم اسرار اونو فاش کنیم
روحیه لطیفی داریم اما آقایون باید مراقب باشند کاری نکنن که مجبور بشیم بریم تو پوست ببر تا ازشون فقط یه یادبود واسه سایرین بذاریم
به دل نگیرید
:victory:

آقایونم واسه خودشون اسراری دارند که فاش نمیکنند ....

:cool:

اتفاقا خودشون خوب ميدونن چي ميخوان، اقايون متوجه نميشن :cool:

بعضی وقتا خود خدا هم نمیدونه این زنا چی میخوان...

خدا آسمان را آفرید سپس استراحت کرد.زمین را آفرید سپس استراحت کرد.مرد را آفرید سپس استراحت کرد.آنگاه زن را آفرید پس از آن نه خدا استراحت کرد نه آسمان نه زمین و نه مرد...