دخترا ببینید و حسرت بخورید!!!

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دختر 16 ساله شب داشته برمیگشته خونش.. خلوت بوده.. تشنش میشه..میبینه یه باجه مطبوعات بازه.. میره از اونجا یه چیزی بخره تشنگیشو رفع کنه.. توی باجه دو تا پسر بودند... میره جلو میگه یه نوشابه بدین.. پسره نگاش میکنه میگه ما داریم جمع میکنیم ببندیم.. بیا خودت بردار از یخچال... دختره میره تو در یخچالو باز میکنه یکی از پسرا میچسبه بهش ... یکی از پسرای دیگه دستاشو میگیره و دهنشو میگیره تا جیغ نزنه... یه خانوم ازونجا رد میشده میبینه فرار میکنه از ترسش... دختره در همون لحظه در حالیکه لباسهاش نیمه باز بودند سعی میکنه فرار کنه... از باجه میدوه بیرون... پسره میگیرش.. دختره یه سنگ از روی روزنامه ها برمیداره محکم میزنه توی سر پسره ... پسره میمیره... توی دادگاه خانومی که در حال عبور بوده و ماجرا رو دیده میاد شهادت میده که دختره بی گناهه و برای دفاع از خودش اون سنگ رو زده توی سر پسره.. فکر میکنید حکم دادگاه چی بوده؟ اعدام دختر.. به خاطر اینکه کسی که شهادت بی گناهیش رو داده یک مونث بوده و شهادتش قابل قبول نیست و برای اینکه اون دختر موقع خرید نوشابه لباسهایی مخالف عفت عمومی تنش بوده و چسبان بودن به قول معروف و دیگه به خاطر اینکه دختره موقع ارتکاب جرم باکره نبوده و بنابر نظر دادگاه چیزی نداشته که بخواد به خاطرش از خودش دفاع کنه... بنابرین حکم اعدام دختر به خاطر قتل عمد صادر میشه و زندگی یک دختر نوجوون به همین راحتی تموم میشه..
حالا شما توی چنین جامعه ای حرف ازین میزنین که لباسهاتون رو در بیارین برین جای عمومی آب تنی کنین؟!! خیلی خوشحالین..

نیازی به اندک زمانی عریان، میان عده ای نادان نیست
نیازی به شنا کردن، میان میدان نیز نیست
نیاز به عدالت هست نه اینکه به هر آنچه میل داریم دست یابیم، مقصود دست یافتن به آنچه حق داریم، هست
مملکته گل و بلبل= ایران

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نیازی به شنا کردن نیست میان میدان نیز نیست
نیاز به عدالت هست نه اینکه به هر آنچه میل داریم دست یابیم، مقصود دست یافتن به آنچه حق داریم، هست
مملکته گل و بلبل= ایران
کلا دوستان در همه بخش ها فعالن!!!!!!!!

!!!H$

عضو جدید

نیازی به شنا کردن، میان میدان نیز نیست
مملکته گل و بلبل= ایران
ممنون
همینو میخواستم بگم!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که فکر کنم اینقد افسردم هیچی‌ خوشحالم نمی‌کنه.... قبلا با خیلی‌ چیزا خوشحال میشدم اما الان حتی وقتی‌ موفقم میشم یا یه چیزی که همه رو خوشحال می‌کنه هیچ احساسی‌ بهم دست نمیده

saman205

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دختر 16 ساله شب داشته برمیگشته خونش.. خلوت بوده.. تشنش میشه..میبینه یه باجه مطبوعات بازه.. میره از اونجا یه چیزی بخره تشنگیشو رفع کنه.. توی باجه دو تا پسر بودند... میره جلو میگه یه نوشابه بدین.. پسره نگاش میکنه میگه ما داریم جمع میکنیم ببندیم.. بیا خودت بردار از یخچال... دختره میره تو در یخچالو باز میکنه یکی از پسرا میچسبه بهش ... یکی از پسرای دیگه دستاشو میگیره و دهنشو میگیره تا جیغ نزنه... یه خانوم ازونجا رد میشده میبینه فرار میکنه از ترسش... دختره در همون لحظه در حالیکه لباسهاش نیمه باز بودند سعی میکنه فرار کنه... از باجه میدوه بیرون... پسره میگیرش.. دختره یه سنگ از روی روزنامه ها برمیداره محکم میزنه توی سر پسره ... پسره میمیره... توی دادگاه خانومی که در حال عبور بوده و ماجرا رو دیده میاد شهادت میده که دختره بی گناهه و برای دفاع از خودش اون سنگ رو زده توی سر پسره.. فکر میکنید حکم دادگاه چی بوده؟ اعدام دختر.. به خاطر اینکه کسی که شهادت بی گناهیش رو داده یک مونث بوده و شهادتش قابل قبول نیست و برای اینکه اون دختر موقع خرید نوشابه لباسهایی مخالف عفت عمومی تنش بوده و چسبان بودن به قول معروف و دیگه به خاطر اینکه دختره موقع ارتکاب جرم باکره نبوده و بنابر نظر دادگاه چیزی نداشته که بخواد به خاطرش از خودش دفاع کنه... بنابرین حکم اعدام دختر به خاطر قتل عمد صادر میشه و زندگی یک دختر نوجوون به همین راحتی تموم میشه..
حالا شما توی چنین جامعه ای حرف ازین میزنین که لباسهاتون رو در بیارین برین جای عمومی آب تنی کنین؟!! خیلی خوشحالین..
حالم گرفته شد ...
درد من تنهايي نيست؛ بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت، بي‏عرضگي را صبر، و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خداوند مي‏نامند...گاندي

arch_archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها انرژی منفی بهم ندین
خوب شرایط فعلا همینه!!
توی این عکس دو نفر شادن و دارن خوشحالی میکنن
شما هم شاد باشین و انرژی مثبت رو پخش کنین
;)

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان این قسمت از شعر شاملو تکلیف من حقیر رو با زندگیم تا حدی مشخص کرد .. اون رو تقدیم میکنم به شما شاید برای شما هم موثر باشد و تکلیفتون رو با عدالت و عشق مشخص کرد:

آن افسون کار به تو می آموزد که عدالت از عشق بالاتر است.. دریغا که اگر عشق به کار می بود هرگز ستمی در وجود نمی آمد تا به عدالتی نابه کارانه از آن دست نیازی پدید افتد..

اگر عشق وجود داشته باشه هیچ وقت ستمی وجود نخواهد داشت تا نیازی به عدالت به وجود بیاید... به امید اون روز

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها انرژی منفی بهم ندین
خوب شرایط فعلا همینه!!
توی این عکس دو نفر شادن و دارن خوشحالی میکنن
شما هم شاد باشین و انرژی مثبت رو پخش کنین
;)
میدونی‌ آارچی من جدیدا به این نتیجه رسیدم که چرا وقتی‌ شرایط خوب نیست آدم باید شاد باشه یا تظاهر به شاد بودن کنه... که چی‌... که مثلا انرژی مثبت به بقیه بده.... چرا بقیه به ما به طور واقعی انرژی مثبت نمیدن و شرایطو درست نمی‌کنن...مگه ما دیوانه ایم؟انرژی مثبت همش به حرف نیست ما آدمای نرمالی‌ باید باشیم شرایط بد حالتهای بد داره و شرایط خوب حس خوب من چرا باید وقتی‌ یه عکس تو اینترنت میبینم خوشحال شم که اینا اونجا شادن وقتی‌ واقعیتی که دارم توش زندگی‌ می‌کنم چیز دیگه‌ای.... چرا ما باید خودمونو به دیوانگی بزنیم.... خوب به جاش باید نشون بدیم که از این وضع راضی‌ نیستیم...... وقتی‌ الکی‌ شادیم خوب هیچکی کاری واست نمی‌کنه همه فکر می‌کنن مشکلی‌ نیست.... چرا وقتی‌ مشکل داریم باید تظاهر کنیم که شادیم؟گاهی نشون دادن نارضایتی به من انرژی مثبت بیشتری میده... نشون میده که بقیه هم می‌فهمن ولی‌ الکی‌ خوشی‌ به من انرژی منفی‌ میده نشون میده بقیه فقط تظاهر می‌کنن.

چرا وقتی‌ یکی‌ ناراحتیش رو ابراز می‌کنه همه ترکش می‌کنن و میگن انرژی منفی‌ میده و دم از رفیق خوب بودن می‌زنن....بعد از همدیگه توقع داریم که موقع شرایط بد کنار هم باشیم .... تو شرایط بد ادامها لبخند نمی‌زنن به ما انرژی مثبت نمیدن... پس بیشتر هواشونو داشته باشیم تا دوستان واقعی اونا باشیم

آخرین ویرایش:

arch_archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی‌ آارچی من جدیدا به این نتیجه رسیدم که چرا وقتی‌ شرایط خوب نیست آدم باید شاد باشه یا تظاهر به شاد بودن کنه... که چی‌... که مثلا انرژی مثبت به بقیه بده.... چرا بقیه به ما به طور واقعی انرژی مثبت نمیدن و شرایطو درست کنن...مگه ما دیوانه ایم؟انرژی مثبت همش به حرف نیست ما آدمای نرمالی‌ باید باشیم شرایط بد حالتهای بد داره و شرایط خوب حس خوب من چرا باید وقتی‌ یه عکس تو اینترنت میبینم خوشحال شم که اینا اونجا شادن وقتی‌ واقعیتی که دارم توش زندگی‌ می‌کنم چیز دیگه‌ای.... چرا ما باید خودمونو به دیوانگی بزنیم.... خوب به جاش باید نشون بدیم که از این وضع راضی‌ نیستیم...... وقتی‌ الکی‌ شادیم خوب هیچکی کاری واست نمی‌کنه همه فکر می‌کنن مشکلی‌ نیست.... چرا وقتی‌ مشکل داریم باید تظاهر کنیم که شادیم؟گاهی نشون دادن نارضایتی به من انرژی مثبت بیشتری میده... نشون میده که بقیه هم می‌فهمن ولی‌ الکی‌ خوشی‌ به من انرژی منفی‌ میده نشون میده بقیه فقط تظاهر می‌کنن.

چرا وقتی‌ یکی‌ ناراحتیش رو ابراز می‌کنه همه ترکش می‌کنن و میگن انرژی منفی‌ میده و دم از رفیق خوب بودن می‌زنن....بعد از همدیگه توقع داریم که موقع شرایط بد کنار هم باشیم .... تو شرایط بد ادامها لبخند نمی‌زنن به ما انرژی مثبت نمیدن... پس بیشتر هواشونو داشته باشیم تا دوستان واقعی اونا باشیم

چرا تظاهر؟؟!!:surprised:
یعنی واقعا وقتی عکس رو میبینی حس خوبی بهت دست نمیده ؟؟
توی شرایط بد باید بشینی و بگی این شرایط خیلی بده و من نمیتونم شاد باشم؟
شاد بودن به خودت بستگی داره فقط کافیه نوع نگاهت رو عوض کنی:D

seren

عضو جدید
حسرت خوردم شدیدا:cry:
منم مووووووخخااااااااااااااااااام

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا تظاهر؟؟!!:surprised:
یعنی واقعا وقتی عکس رو میبینی حس خوبی بهت دست نمیده ؟؟
توی شرایط بد باید بشینی و بگی این شرایط خیلی بده و من نمیتونم شاد باشم؟
شاد بودن به خودت بستگی داره فقط کافیه نوع نگاهت رو عوض کنی:D
آارچی جون دنیای مجازی با دنیای واقعی فرق داره... ولش کن این بحثو ادامه نمیدم نمیتونم کلماتو درست برای بیان احساس واقعیم انتخاب کنم الان