دختران برای ازدواج انتظارات غیر ممکن و بلند پروازانه ی دختران برای ازدواج

it2015

عضو جدید
تمام حرف پسرا تو این تایپیک و علت جدال بین ما اینه که دختران برای ازدواج انتظارات غیر ممکن و بلند پروازانه ای دارند. حالا شما اسم این انتقادو جدال جنسیتی میدانید برداشتیه که خودتون دارید.

با سلام
در پی تاپیک زیر
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/627294-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D9%87%D8%AA/page5
این تاپیک را ایجاد کردم که ببینم کدام انتظارات دختران برای ازدواج غیر ممکن و بلند پروازانه است.
با تشکر

رزمنده

عضو جدید
ولی تمام دختران را دیده ام که مهریه زیر 500 تا ....بیرون لطفا......

رزمنده

عضو جدید
حالا بیایید حساب کنیم خواسته های دختران را.
طبق قانون کار دستمزد یک کارگر ساده در سال 94 حدود 800 هزار تومان است.
کارگر به کسی تلقی میشود که فاقد تحصیلات دانشگاهی است.
اگر یک پسر در سن 18 سالگی تحصیلات را رها کرده و وارد بازار کار شود بطور میانگین ماهیانه 800 تومان دستش را میگیرد.
اگر در 18 سالگی ازدواج کند که باید با خرید ملک به مدت 20 سال خداحافظی کند و 20 سال مستاجر باشد. چون نیمی از 800 خرج خوراک و پوشاک میشود.و نیمی دیگر صرف اجاره خانه شود.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هیچ پسری را ندیدم که بگه اگه ساید بای ساید نخری شوهرت نمیشم.

تو ندیدی جناب من دیدم!!

بخاطر نداشتن اتو بخار ویسری تجهیزات اضافیو الگی 10روز مونده ب عروسی قید دخترو زد!!
یعنی مادرش فتنه راه انداخت بعضی پسرا هم ک تسلیم مادرن!!

هیچ دختری فشار نمیاره ب پدرش بابت جهزیه اونم پدری قد ی دنیا براش ارزش داره!..
من خیلیا رو دیدم بخاطر حرفای خانواده شوهر سرهمین جهاز چ زندگی هایی بهم نخورده،شاید بیشترین تقصیرو مرد داره ک تو این موقعیت ها نمیتونه استقلال شخصیتی شو نشون بده وتسلیم حرفای بی پایه اساس خانواده ش نشه!

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

2. تحصیلات نجومی

3. خانه شخصی ان هم ملکیت

من معتقدم اگر یک دختر واقعا عاشقانه طرف مقابلش را دوست داشته باشه تمام چیزهایی که نام بردین را در حد معمولش و با توجه به وضعیت طرف مقابلش قبول میکنه

یک دختر در درجه اول مردی میخواد که بتونه بهش تکیه بکنه و تنها اون مرد کسی میتونه باشه که حداقل توی دوران مجردیش تونسته باشه از جهات مختلفی در حد خودش به بیشرفت هایی رسیده باشه

حالا این پیشرفت میتونه توی هر زمینه ای باشه...کار ....درس یا چیزهای دیگه

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یسری از حرفای اقا یا خانم رزمنده رو قبول ندارم چون بی منطقیه...و یسری حرفاشونم خب واقعیت جامعه ماست.

اینهمه نگین دخترا دخترا...همه اینجور نیستن ...همه دنبال پول نیستن...!!من اشنای خودم 17سال داشت داماد شد..هیچی نداشت!..اولین کاری کرد کار پیدا کرد..الانم ی دختر 2ساله داره و..خیلی خوب دارن زندگی میکنن ی زندگی آنچنااااانی ندارن ولی بدم زندگی نمیکنن..!پس همچی پول نیس عشق واقعی ک باشه(ک این دوره زمونه کمه)کم کم همچی درست میشه..پس همه دخترا اینجور نیستن!!..

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه اکثر دخترا رو حرف ماماناشون حرف میزنن؟!!

ببینید اصلا بحث پسر دختری نیس..بحث استقلال شخصیتیه!!
این شمایید دارید همه چیو منحصرش میکنید به دخترا ما هم میگیم نه پسرا هم شامل میشه!

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
من معتقدم اگر یک دختر واقعا عاشقانه طرف مقابلش را دوست داشته باشه تمام چیزهایی که نام بردین را در حد معمولش و با توجه به وضعیت طرف مقابلش قبول میکنه

یک دختر در درجه اول مردی میخواد که بتونه بهش تکیه بکنه و تنها اون مرد کسی میتونه باشه که حداقل توی دوران مجردیش تونسته باشه از جهات مختلفی در حد خودش به بیشرفت هایی رسیده باشه

حالا این پیشرفت میتونه توی هر زمینه ای باشه...کار ....درس یا چیزهای دیگه
مسئله سر چه جوری عاشق شدنه!
یه نگاه میبینه، عاشق میشه.یکی نیست بگه خب شاید بعدا با همین نگاه، عاشق یکی دیگه بشی.خدا نکنه طرف مقابلتم با همین یه نگاه عاشقت شده باشه!دیگه فاتحه زندگی رو باید خوند

رزمنده

عضو جدید
حالا به سراغ تحصیلکرده ها میرویم.
در سن 22 ساگی لیسانس.
چهار سال از سن قانونی و شرعی ازدواج فاصله.
میزان حقوق در بهترین حالت 1200.
حقوق یک سال بدون خرج یک ریال 1200*12=14400
هزینه یک ملک حدود 50 متر در یک منطقه ساده تهران. 200 میلیون تومان.در امروز.
اگر محاسبه کنیم یک پسر 22 ساله اگر بخواهد برای ازدواجش خانه بخرد باید حدود 15 سال بدون استفاده از حقوقش را پس انداز کند.یعنی در سن 37 سالگی شرایط ازدواج با یک دختر فعلی را پیدا خواهد کرد.
اما اگر نخواهد خانه بخرد باید در حومه تهران مانند پردیس اجاره بنشیند و حدود 15 سال بعد شاید بتواند خانه ای کوچک دست و پا کند ولی در ان زمان بحث فرزندان هم به میان می اید و دیگر خانه ای یک خوابه کفاف جمعیت را نمیدهد.

it2015

عضو جدید
ببینید اصلا بحث پسر دختری نیس..بحث استقلال شخصیتیه!!
این شمایید دارید همه چیو منحصرش میکنید به دخترا ما هم میگیم نه پسرا هم شامل میشه!
منحصر نیست
ولی بحث تاپیک در مورد انتظارات دختراس

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه اکثر دخترا رو حرف ماماناشون حرف میزنن؟!!
بحث سر استقلال پسراست وگرنه من حرفی از دخترا نزدم...شما همه چیو میخاید بندازید گردن دخترا ولی این وسط پسرا هم کم بی تقصیر نیستن

it2015

عضو جدید
بحث سر استقلال پسراست وگرنه من حرفی از دخترا نزدم...شما همه چیو میخاید بندازید گردن دخترا ولی این وسط پسرا هم کم بی تقصیر نیستن
بحث تاپیک در مورد انتظار دختراس
تاپیک را به انحراف نکشانید
با تشکر

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
پسر ندیدید ولی من خوب همچین مادر شووری دیدم.....پسرا هم که اکثرن رو حرف مامانشون حرف نمیزنن خو

مادرشوهری که اینجوری بخواد باشه، همون بهتر که مادر شوهرت نشه.فقط دخترا نیستن که ممکنه خودشونو خونواده هاشون ظاهربین یا پولکی باشن.پسرا هم هستن

اما هستن آدمایی که اینجوری نیستن

رزمنده

عضو جدید
تو این جامعه به داماد به چشم یک سوپر من نگاه میشود. کسی که باید با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم کند و خم به ابرو نیاورد. ضمن اینکه باید رضایت خانواده در هر زمینه ای را براورده کند.

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در سن 22 ساگی لیسانس.
اگر محاسبه کنیم یک پسر 22 ساله اگر بخواهد برای ازدواجش خانه بخرد باید حدود 15 سال بدون استفاده از حقوقش را پس انداز کند.یعنی در سن 37 سالگی شرایط ازدواج با یک دختر فعلی را پیدا خواهد کرد.
اما اگر نخواهد خانه بخرد باید در حومه تهران مانند پردیس اجاره بنشیند و حدود 15 سال بعد شاید بتواند خانه ای کوچک دست و پا کند ولی در ان زمان بحث فرزندان هم به میان می اید و دیگر خانه ای یک خوابه کفاف جمعیت را نمیدهد.
شما موقع انتخاب دس بزار رو دختری که شرایطش در حد متوسط باشه اونوقت خونه اجاره ای هم زندگی میکنه...مهم اینکه پسرامون هم ماشالا تواقعاتشون رفته بالا دختر پولدار وخشگل میخان ومیرن سراغ ثروتمندان بعد میگن چرا حاضر نیست خونه اجاره ای زندگی کنه!

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مسئله سر چه جوری عاشق شدنه!
یه نگاه میبینه، عاشق میشه.یکی نیست بگه خب شاید بعدا با همین نگاه، عاشق یکی دیگه بشی.خدا نکنه طرف مقابلتم با همین یه نگاه عاشقت شده باشه!دیگه فاتحه زندگی رو باید خوند

بحث چه جوری عاشق شدن نیست

هر کسی یه جوری عاشق میشه

بزای همه که یکسان نیست

بحث اینکه دخترا وقتی واقعا کسی را دوست داشته باشن مادیات نه اینکه براشون ارزشی نداشته باشه چرا داره ولی براشون اولویت نیست

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این جامعه به داماد به چشم یک سوپر من نگاه میشود. کسی که باید با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم کند و خم به ابرو نیاورد. ضمن اینکه باید رضایت خانواده در هر زمینه ای را براورده کند.

درسته
اتفاقا توقعات جمعه هم به این سمته دختر خانمها این وسط نقش یک فداکار و از خود گذشته رو نشون بدن تا مشکلات ازدواج حل شه!!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بحث تاپیک در مورد انتظار دختراس
تاپیک را به انحراف نکشانید
با تشکر
چشم
مادرشوهری که اینجوری بخواد باشه، همون بهتر که مادر شوهرت نشه.فقط دخترا نیستن که ممکنه خودشونو خونواده هاشون ظاهربین یا پولکی باشن.پسرا هم هستن

اما هستن آدمایی که اینجوری نیستن
چون گفتن تاپیک در مورد دختراست وخواهش کردن که بحث نکنیم در مورد پسرا پس دیگه بحثو کش نمیدم زینب جون وگرنه حرفتونو قبول دارم

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
در سن 22 ساگی لیسانس.

فقط در یه صورت ممکنه یه شبه همه چی بخره.
یا خودش یا باباش از یه جایی یه جوری دزدی کنن.
حالا مال حروم خوری باشه،اختلاسی باشه،پول بیشتر از مردم گرفتنو خونشونو تو شیشه کردن باشه،نزولی چیزی....راهش که مهم نیست.پولش مهمه!!!!!!!!!!!!!!!

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
بحث چه جوری عاشق شدن نیست

هر کسی یه جوری عاشق میشه

بزای همه که یکسان نیست

بحث اینکه دخترا وقتی واقعا کسی را دوست داشته باشن مادیات نه اینکه براشون ارزشی نداشته باشه چرا داره ولی براشون اولویت نیست
خب عزیزم دختری که همینجوری حسی میخواد اول عاشق شه بعد ازدواج کنه دیگه اصن نمیبینه که این پسره واقعا چیه!
حداقل اول قشنگ چشاشو باز کنه ببینه کی هست،چی هست،از کجا اومده،چیکار میکنه.....بعدا خود به خود علاقه مند نمیشه وقتی ببینه آدم قابل اتکاییه؟انصافا این طلاقاچند درصد مال اوناییه که اول عاشق میشن بعد ازدواج میکنن؟!اونایی که قبل ازدواج به قول خودشون میمردن واسه هم،حالا محض رضای خدا حاضر نیستن یه ماه دیرتر طلاق بگیرن!

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب عزیزم دختری که همینجوری حسی میخواد اول عاشق شه بعد ازدواج کنه دیگه اصن نمیبینه که این پسره واقعا چیه!
حداقل اول قشنگ چشاشو باز کنه ببینه کی هست،چی هست،از کجا اومده،چیکار میکنه.....بعدا خود به خود علاقه مند نمیشه وقتی ببینه آدم قابل اتکاییه؟انصافا این طلاقاچند درصد مال اوناییه که اول عاشق میشن بعد ازدواج میکنن؟!اونایی که قبل ازدواج به قول خودشون میمردن واسه هم،حالا محض رضای خدا حاضر نیستن یه ماه دیرتر طلاق بگیرن!

شما درست میگی

منظور منم عشق با یک نگاه و این چیزهای الکی نبود

عشق از روی عقل و منطق

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما ببین اول کسی حاضره با این ادبیات غیر محترمانه و انتظارات بیش از حدتون باهاتون زندگی کنه . بعدا به فکر دوست داشتن و نداشتن باشید.

من کاری به حرفای اتی ندارم چون اون تفکرات خودشو داره..
ولی شما هم بااین تفکرات منفی گرانه نسبت به همه ی خانمها و نسبت ب جامعه هیچ وقت نمیتونید ی زندگی مشترکو شرو کنید...