[دانلود] نرم افزار Petro-sim

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
توضیحات

شرکت KBC Advanced Technologies plc یکی از برترین ارائه‌دهندگان خدمات مشاوره‌ای و نرم‌افزاری در بخش انرژی و فرایند در جهان محسوب می‌شود. Petro-SIM که در نسخه‌های جدید در قالب مجموعه‌ی SIM Suite ارائه می‌شود، مشهورترین برنامه‌ی این شرکت است که آن‌را می‌توان بهترین و حرفه‌ای‌ترین نرم‌افزار جهت شبیه‌سازی انواع فرایندهای پالایشگاهی دانست. پایه و اساس پتروسیم از HYSYS 3.0 می‌باشد؛ پتروسیم به همراه نرم‌افزارهای دیگر شامل مجموعه‌ی KBC SIM Suite، شبیه‌سازی گرافیکی انواع فرایندها در صنایع هیدروکربنی شامل صنایع بالادستی، میان‌دستی و پایین‌دستی را انجام می‌دهند. ‌

امکانات و ویژگی‌های مجموعه‌‌ی KBC SIM Suite – Petro-SIM :

– شبیه‌سازی بسیار پیشرفته و دقیق فرایندها
– قابلیت گردش کار در حین داخل شبیه‌ساز
– امکان سفارشی‌سازی طرح‌ها برای اجرای انواع استانداردها
– برخورداری از پایگاه داده با امکان به‌اشتراک گذاری اطلاعات بین گروه کاری
– شامل مجموعه‌ی کاملی از نرم‌افزارهای شبیه‌سازی مانند DC-SIM ، DHTR-SIM ، FCC-SIM ، HCR-SIM ، NHTR-SIM ، REF-SIM ، RHDS-SIM ، VGOHTR-SIM و…
– امکان استفاده در بیش‌تر فرایندهای صنایع بالادستی تا پایین‌دستی پتروشیمی
– قابلیت ایجاد تعادل و مدیریت بر تولید
و…

نکات مجموعه‌‌ی KBC SIM Suite – Petro-SIM :

– این نسخه با کرک کامل ارائه شده و توسط دانلولی نصب و تست شده است.
– آخرین نسخه‌ی برنامه‌ی Infochem Multiflash به‌همراه این مجموعه ارائه شده است.
– نسخه‌ی آزمایشی Multiflash که به Multiflash PVT تغییر نام داده نیز به‌صورت جداگانه قرار گرفته است.
– تمامی نسخه‌های این نرم‌افزار بسیار نایاب است و به‌ندرت در درسترس عموم قرار می‌گیرد.

- درصورت نمایش پیام CRC Error و یا Corrupt file or wrong password هنگام استخراج فایل‌ها، با استفاده از نرم‌افزار WinRAR فایل را اجرا و از منوی Tools گزینه‌ی Repair archiveرا انتخاب کرده و OK کنید و درصورت عدم تعمیر، فایل را دوباره دانلود کنید.

راهنمای نصب و فعال‌سازی

ابتدا روی فایل Wechoid_DownLoadLy.iR.exe موجود در پوشه‌ی Crack راست‌کلیک کرده و به Properties آن بروید. به سربرگ Compatibility رفته و گزینه‌ی Run this program in compatibility mode را فعال کرده و روی ویندوز XP قرار داده و OK کنید. اکنون فایل را اجرا کرده و در بخش Locking Data گزینه‌ی Old Style را انتخاب کنید. مقدار Selector باید 0x1E باشد؛ از مقدار Code به‌جز دو کارکتر 0x، از پنج‌کارکتر دیگر کپی بگیرید.اکنون License Generator_DownLoadLy.iR.exe را اجرا کرده و از کارکترهای مرحله‌ی قبل را وارد و Enter کنید تا فایل لایسنس license.kbclic تولید شود.
در مسیرهای زیر پوشه‌ی جدیدی با نام KBC بسازید:

ویندوز 32 بیتی:
C:\Program Files\Common Files​
ویندوز 64 بیتی:​
C:\Program Files (x86)\Common Files​

فایل license.kbclic ساخته‌شده را در پوشه‌ی KBC کپی کرده با اجرای Launch.exe و سپس Petro-SIM 5 و نرم‌افزار را نصب کنید؛ برای نصب مالتی فلش نیز روی Infochem Multiflash کلیک کنید.

نیازی به نصب ابزارهای دیگر وجود ندارد.

نکته‌ی مهم: در زمان استفاده از نرم‌افزار، ارتباط اینترنت خود را قطع کنید و یا این‌که با استفاده از فایروال، از دسترسی برنامه به اینترنت جلوگیری کنید.

لینک دانلود

دانلود KBC SIM Suite - Petro-SIM 5.0 SP1 Build 1046 & Infochem Multiflash 4.4.12
دانلود KBC Infochem Multiflash PVT 6.0.09 Beta
دانلود KBC SIM Suite - Petro-SIM 4.0 SP2 Build 572

حجم فایل(ها):
پتروسیم 5 و مالتی فلش 4.4: 551 مگابایت
مالتی فلش 6 آزمایشی: 74.8 مگابایت
پتروسیم 4: 371 مگابایت

Password: www.downloadly.ir

آخرین ویرایش:

en.iman.karimi

عضو جدید
تا جایی که من فهمیدم Petro-sim یک بلوک آماده از واحد Visbreaking داره برای همین هم من دنبالشم .این HYsys Refinery این قابلیت و داره ؟یا باید اجزا این واحد رو دونه دونه وارد کنیم؟ممنون میشم اگه اطلاعاتی در زمینه شبیه سازی این واحد Visbreaking دارید به من بدید.خیلی ممنون

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
تا جایی که من فهمیدم Petro-sim یک بلوک آماده از واحد Visbreaking داره برای همین هم من دنبالشم .این HYsys Refinery این قابلیت و داره ؟یا باید اجزا این واحد رو دونه دونه وارد کنیم؟ممنون میشم اگه اطلاعاتی در زمینه شبیه سازی این واحد Visbreaking دارید به من بدید.خیلی ممنون

قبلا اسمش HYsys Refinery بوده اما الان یک نرم افزار مجزا هستش، ورژن اولش در دسترس بود و براتون گذاشتم خود نرم افزار مجزاش هنوز در دسترس نیست که براتون بذارمش.

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
KBC PetroSim V3.2

KBC PetroSim V3.2

خدمت شما:

Part 1
Part 2

طریقه ی نصب نرم افزار هم توی نت به صورت زیر بیان شده:

1. Go to ----- folder and double click on SIM suite -----V1.0 file. In the target file default data1.cab will be present.
2. U need to point the location to /source/bin/simsuite/data1.cab.complete 2 steps after doing this.
3.Go to source folder and double click on launch32 application file.
4.complete the installation process. U will be prompted for system reboot.
5.Go to the ----- folder and doubleclick on petrosim ----- v22 file.
6.Point the path to /kbcprofitmatics/simsuite 2.0/petro-SIM. This is the actual path where sim.dll is located.The ----- isnt applicable unless u point this location.
7.open the application & ENJOY.

تو فایل زیر لایسنسی که از تو نت پیدا کردم براتون قرار میدم....

پیوست ها

• license-iran-eng.zip
    3.7 کیلوبایت · بازدیدها: 2

mehdi5720

عضو جدید
خدمت شما:

Part 1
Part 2

طریقه ی نصب نرم افزار هم توی نت به صورت زیر بیان شده:

1. Go to ----- folder and double click on SIM suite -----V1.0 file. In the target file default data1.cab will be present.
2. U need to point the location to /source/bin/simsuite/data1.cab.complete 2 steps after doing this.
3.Go to source folder and double click on launch32 application file.
5.Go to the ----- folder and doubleclick on petrosim ----- v22 file.
6.Point the path to /kbcprofitmatics/simsuite 2.0/petro-SIM. This is the actual path where sim.dll is located.The ----- isnt applicable unless u point this location.
7.open the application & ENJOY.

تو فایل زیر لایسنسی که از تو نت پیدا کردم براتون قرار میدم....

سلام دوست عزیز ممنون بابت اینکه نرم افزار رو آپ کردی. شاید تا الان نرم افزار رو نصب کرده باشی اما راهنمای کامل نصب همون چیزی هست که خودتون گذاشتین با این تفاوت که همه جاخالی ها تبدیل میشه به Crack. من راهنمای کامل به همراه مسیرها رم ادیت کردم و گذاشتم.

Go to "crack" folder and double click on "SIM suite crackV1.0.exe" file. In the target file default data1.cab will be present.

2. U need to point the location to "\source\bin\simsuite\data1.cab".complete 2 steps after doing this.

3.Go to "Source" folder and double click on "launch32.exe" application file.

5.Go to the "Crack" folder and doubleclick on "petrosim crack v22.exe" file.

6.Point the path to "C:\Program Files\kbcprofitmatics\simsuite 2.0\petro-SIM". This is the actual path where "sim.dll" is located.The crack isnt applicable unless u point this location.

7.open the application and ENJOY.

میخواستم از همه بزرگانی که لطف کردند و در این مصاحبه شرکت کردند تشکر کنم

به قول معروف کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من

گشتم و جواب را پیدا کردم

در لینک زیر

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ار-Petro-sim?p=1665191&viewfull=1#post1665191

این نسخه قدیمی HYSYS هستش که ورژن اول محسوب میشه و قبلا بهش میگفتن HYSYS REFINERY که بعدها بنام پیتروسیم تغییر نام داد.
http://rapidshare.com/files/128929006/Hysys-Refinery_without_Hard_Key_.rar.html

نتیجه این که اخرین و بهترین نسخه پتروسیم همان اسپن نسخه 7.2 هست

که روی تورنت در دوازده گیگا بایت گذاشتم داون لود بشه

امید وارم فردا کسی امد مثل من چند روز منتظر جواب کسی نباشد

javat_jadid

عضو جدید
با سلام
کاربر jigaraki2008
ظاهر نرم افزار petrosim مثل hysys هستش ولی تفاوتهای زیادی با هم دارند .که مهمترین انها simulation واحدهای پالایشگاهی و همچنین کورههای واحد الفین(با لیسانس lummus ) است.
ضمنا اگر دوستان لطف کنن و crack ورژن 3.2 را upload کنن بسیار سپاسگذار خواهم بود.

lupliti

عضو جدید
سلام
تهران پژوهشگاه صنعت نفت پتروسیم و تدریس میکنن
مشهد هم قراره موسسه سنجش پارسیان پتروسیم و
تو آذر یا دی برگزار کنن.

Mehrodada

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

سلام پتروسیم که من دانلود کردم فایل example.adb رو نداره می تونم به صورت جدا دانلود کنم یا اگه کسی داره میتونه برام بفرسته.
ورژن پتروسیم من 6 هست.

بالا