[دانلود رایگان] استاندارد ASTM

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام.
در این تاپیک استاندارد ASTM را برای دانلود رایگان در اختیار کاربران محترم باشگاه مهندسان قرار میدیم ..

برای درخواست یک استاندارد مشخص لطفا به تاپیک زیر مراجعه کنید:
تاپیک: درخواست استاندارد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
دانلود استاندارد ASTM Volume 2

لینک دانلود

آخرین ویرایش:

samane456

اخراجی موقت
سلام،ASTM استاندارد چه چیزایی هست؟؟؟استاندارد قطعات مکانیکی هم شامل میشه؟طرز استفاده از این استانداردها رومیگین؟؟
من یکی رو دانلود کردم بیشتر متن انگلیسی داشت و یه سری جداول که فک کنم استانداردها همونا بودن....
اگه میشه یه توضیحی در مورد این استاندارد میدین؟طرز استفادش چطوریه؟؟بیشتر با همون جداول کار داریم دیگه؟؟
برای استفاده از استانداردها باید زبانمون قوی باشه؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنین...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

P O U R I A

مدیر تالار
سلام،ASTM استاندارد چه چیزایی هست؟؟؟استاندارد قطعات مکانیکی هم شامل میشه؟طرز استفاده از این استانداردها رومیگین؟؟
من یکی رو دانلود کردم بیشتر متن انگلیسی داشت و یه سری جداول که فک کنم استانداردها همونا بودن....
اگه میشه یه توضیحی در مورد این استاندارد میدین؟طرز استفادش چطوریه؟؟بیشتر با همون جداول کار داریم دیگه؟؟
برای استفاده از استانداردها باید زبانمون قوی باشه؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنین...

این استاندارد شامل استاندارد قطعات مکانیکی هم میشه ... شما ایندکس این استاندارد رو که تو تاپیک قبل دوستمون قرار دادن رو دانلود کنید ... موضوع تمام قسمت های استاندارد رو توش نوشته و از روی اون می تونید استاندارد مورد نظرتون رو پیدا کنید ... اینم بگم که استاندارد شامل متون اون هم میشه و بخش زیادی از استاندارد هم همون متن هاش هست ... و برای استفاده کامل از استاندارد باید با زبان انگلیسی اشنایی متوسطی داشته باشید ..

P O U R I A

مدیر تالار
جناب آقای پوریا ممنون بابت اطلاعاتتون
شماره استانداردهایی که مورد نیاز من هست F15 & F16 می باشد
کدام یک از لینک ها مورد نیاز بنده است
مجدد تشکر می کنم بابت راهنمائیتون
خواهش میکنم.
اینطور که فکر میکنم باید توی ولوم 2 باشه .. ولی مطمئن نمیتونم بهتون بگم.

P O U R I A

مدیر تالار
سلام من تازه وارد هستم .ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.استانداردastm شامل روشهای آنالیز شیمیاییم میشه؟ اگه میشه کدوم ولوم است؟ بازم ممنون

بالا