دانلود دو بازی جذاب مخصوص آیفون و آیپد

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز


Captain Antarctica iTunes


بازی‌هایی که قصد داریم در این مقاله معرفی کنیم، برای دو حالت مختلف‌اند. یکی برای زمانیکه شما قصد بازی کردن به تنهایی را دارید و دیگری زمانیکه با دوستان یا خانواده خود دور هم جمع شده اید و قصد دارید کمی خوش گذرانی کرده و کیفیت آیپدتان را نیز به رخ سایرین بکشید. نام بازی‌ها به ترتیب عبارتند از Captain Antarctica و The Game of Life که در ادامه با آنها آشنا می‌‌شوید.

Captain Antarctica

در این بازی، یک پنگوئن، مسافت زیادی را برای یافتن همسر و فرزندانش طی می‌کند.
این پنگوئن برای رسیدن به هدفش از مسیر‌هایی عبور می‌کند که تا به حال هیچ پنگوئنی به آنها راه نیافته است! اگر به این بازی علاقه‌مندید به کاپیتان آنتارکتیکا کمک کنید تا خانواده‌اش را زودتر پیدا کند.
قیمت این بازی ۰.۹۹ دلار است، اگر گوشی آیفون خود را جیلبریک نکرده‌اید باید این برنامه را از سایت آیتیونز خریداری کنید ولی اگر قصد دارید آن را بر روی آیفون جیلبریک شده خود نصب کنید، از لینک وب‌سایت پاندا استفاده کنید.


لینک دانلود بازی Captain Antarctica برای آیفون از iTunes | از PandaAppThe Game of life مخصوص آیپد


یک بازی چند نفره در آیپد که گرافیک بالایی داشته باشد می‌تواند جمع خانوادگی یا دوستانه شما را بیش از پیش گرم کند. هدف بازی The Game of life on iPad نیز همین است.
این بازی با کیفیت HD است و این موضع جذابیت بازی کردن با آن را دو چندان کرده‌است. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به این جور جمع‌ها علاقه مندید، بد نیست سری به این بازی زده و آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید.
قیمت این بازی نیز ۰.۹۹ دلار است. اگر قصد جیلبریک کردن آیپد خود را ندارید باید این برنامه را از آیتیونز دریافت کنید ولی اگر دستگاه خود را جیلبریک کرده‌اید از لینک وب‌سایت Apps.su استفاده کنید.

لینک دانلود بازی The Game of life برای آیپد از iTunes | از Apps.su
 
بالا