دانشگاه هنر اصفهان

new.urbanism

عضو جدید
ایول... باید به روش خودشون باهاشون برخورد کرد! وقتی گفتمان جواب نده، این‌جور حرکات جواب میده. همین درسته:D

این عکس خیلی جالب بود! ممنون :smile:
اخه تعداد ما انقدر کم هست که دستمون به جایی نمیرسه مگه نشریات دانشگاه قوی کنیم و داخل اون مطلب بزاریم.

mehdi_7070

عضو جدید
اخه تعداد ما انقدر کم هست که دستمون به جایی نمیرسه مگه نشریات دانشگاه قوی کنیم و داخل اون مطلب بزاریم.
ولی کیفیت مهم‌تر از کمیت هست:D
هر چند کم هم نیستیم... مشکل اینه که همدلی و همکاری لازم را نداریم.

مگه شما چه مشکلاتی با دانشگاهتون دارید؟:cry:
تقریبا ما با همه چیز مشکل داریم:D

new.urbanism

عضو جدید
ولی کیفیت مهم‌تر از کمیت هست:D
هر چند کم هم نیستیم... مشکل اینه که همدلی و همکاری لازم را نداریم.

تقریبا ما با همه چیز مشکل داریم:D
سلام، ماهم مشکلاتی رو داریم که خیلی دانشگاه دیگه هم دارند.
اما ما مشکل تفرقه هم داریم و با هم متحد نیستیم.
البته از حق نباید گذشت درسته مشکلات زیاده ولی رئیس دانشگاه و بعضی دیگه خیلی کارا برای این دانشگاه کردن
و جا داره ازشون تشکر کرد ولی به هر حال باید وضع غذا،خوابگاه و اینترنت و.... حل بشه:D

mehdi_7070

عضو جدید
سلام
شماره دوم نشریه بوق اشغال منتشر شد.
نظرتون درباره این شماره چیه؟

(بعد از 1هفته به یه بهونه‌ای باید تاپیک را آپدیت کرد دیگه! :دی)

mehdi_7070

عضو جدید
ممنون که نظر دادید...

منتظر بودم که بازخوردهای این دو شماره را بشنوم، بعد نظر خودم را بگم.
شماره اول که منتشر شد، انتقادات خیلی جدی وارد بود. برخی حل شده و اکثرش نه! دلیل این موضوع هم تفکر حاکم بر نشریه هست. تا وقتی تفکر این چیزی باشه که الان شاهدش هستیم، شماره‌های بعد هم به همین سبک خواهد بود. همچنان انتقادات جدی وارد هست و اون‌ها هم [اکثر] اشکالات را وارد نمی‌دونند و احتمالا استدلال "ساندویچ" را دارند! وقتی می‌بینی 90٪ ملت خیارشور ساندویچ‌ات را دور می‌ریزند، یعنی یه اشکالی داره! نمی‌شه بگی این‌ها چیزی سرشون نمی‌شه!
من فکر می‌کنم اگه این نشریه 9-8 سال پیش منتشر می‌شد، با دغدغه‌های فرهنگی دانشجوی اون زمان مطابقت داشت. اما آیا واقعا این مطالب برای دانشجوی امروز جذاب و به‌درد بخور هست؟! راهکار اولیه هم اینه که باید مجله‌های پرفروش نسل جوان را بخونی (مثل همشهری جوان، چلچراغ و ...) تا ببینی چه چیزهایی کار می‌شه و جذاب هست. بعد ببینی نویسنده‌هاش چی کار می‌کنند. چند ساعت در روز آنلاین هستند، چه‌قدر توی شبکه‌های اجتماعی وقت میذارند. وقتی تفکر حاکم از همه‌ این‌ها دور باشه، نتیجه بهتر از این هم نخواهد بود!

در مورد مصاحبه باید بگم جنس کار با شماره قبل خیلی متفاوت بود. یعنی نهایت تلاش ما (و البته شب زنده‌داری‌هایمان!) این شد. مصاحبه خیلی طولانی بود و باید جوری جمع می‌شد که نه سیخ بسوزد نه کباب! البته برای اینکه روند مصاحبه‌ها از دستمان در نرود و کسی نگوید "جذاب نبود" دست به یک ابتکار زدیم که در کمال تعجب شاهد قلع و قمع آن پس از انتشار بودیم! خیلی روش حساب کرده بودم که با این کار، هم‌سطح مصاحبه قبلی بشود. اما...
اگر نکته، انتقاد یا پیشنهادی برای قسمت مصاحبه دارید، بسیار خوشحال خواهم شد.

ببخشید انقدر پرحرفی کردم...

new.urbanism

عضو جدید
ممنون که نظر دادید...

منتظر بودم که بازخوردهای این دو شماره را بشنوم، بعد نظر خودم را بگم.
شماره اول که منتشر شد، انتقادات خیلی جدی وارد بود. برخی حل شده و اکثرش نه! دلیل این موضوع هم تفکر حاکم بر نشریه هست. تا وقتی تفکر این چیزی باشه که الان شاهدش هستیم، شماره‌های بعد هم به همین سبک خواهد بود. همچنان انتقادات جدی وارد هست و اون‌ها هم [اکثر] اشکالات را وارد نمی‌دونند و احتمالا استدلال "ساندویچ" را دارند! وقتی می‌بینی 90٪ ملت خیارشور ساندویچ‌ات را دور می‌ریزند، یعنی یه اشکالی داره! نمی‌شه بگی این‌ها چیزی سرشون نمی‌شه!
من فکر می‌کنم اگه این نشریه 9-8 سال پیش منتشر می‌شد، با دغدغه‌های فرهنگی دانشجوی اون زمان مطابقت داشت. اما آیا واقعا این مطالب برای دانشجوی امروز جذاب و به‌درد بخور هست؟! راهکار اولیه هم اینه که باید مجله‌های پرفروش نسل جوان را بخونی (مثل همشهری جوان، چلچراغ و ...) تا ببینی چه چیزهایی کار می‌شه و جذاب هست. بعد ببینی نویسنده‌هاش چی کار می‌کنند. چند ساعت در روز آنلاین هستند، چه‌قدر توی شبکه‌های اجتماعی وقت میذارند. وقتی تفکر حاکم از همه‌ این‌ها دور باشه، نتیجه بهتر از این هم نخواهد بود!

در مورد مصاحبه باید بگم جنس کار با شماره قبل خیلی متفاوت بود. یعنی نهایت تلاش ما (و البته شب زنده‌داری‌هایمان!) این شد. مصاحبه خیلی طولانی بود و باید جوری جمع می‌شد که نه سیخ بسوزد نه کباب! البته برای اینکه روند مصاحبه‌ها از دستمان در نرود و کسی نگوید "جذاب نبود" دست به یک ابتکار زدیم که در کمال تعجب شاهد قلع و قمع آن پس از انتشار بودیم! خیلی روش حساب کرده بودم که با این کار، هم‌سطح مصاحبه قبلی بشود. اما...
اگر نکته، انتقاد یا پیشنهادی برای قسمت مصاحبه دارید، بسیار خوشحال خواهم شد.

ببخشید انقدر پرحرفی کردم...

با عرض سلام
درسته واسه این مجله تلاش زیادی داشتید منم تشکر کردم و لی واقعیت همینه که بوق اشغال خیلی اشکالات خیلی زیادی دارد:
1.زیادی متن و نوشته ها انگیزه مطالعه از افراد میگیره و گیچ کننده می شه
2.فتن برای نوشتار استاندارد نیست ،خیلی کوچیک وچشم اذیت می کنه
3.راست شو بخوای من و چند تا از بچه های دیگه طرح جلد نفهمیدیم شرواره یعنی چی؟
البته به نظرم ایده روی جلد خیلی خوب بود.
4.بهتر بود توش یک مسئله یا بازی فکری بزاری
دلیلش اینه که خواننده هم در مجله یا نشریه شریک می شه.
5...
:D;):gol:

mehdi_7070

عضو جدید
با عرض سلام
درسته واسه این مجله تلاش زیادی داشتید منم تشکر کردم و لی واقعیت همینه که بوق اشغال خیلی اشکالات خیلی زیادی دارد:
1.زیادی متن و نوشته ها انگیزه مطالعه از افراد میگیره و گیچ کننده می شه
2.فتن برای نوشتار استاندارد نیست ،خیلی کوچیک وچشم اذیت می کنه
3.راست شو بخوای من و چند تا از بچه های دیگه طرح جلد نفهمیدیم شرواره یعنی چی؟
البته به نظرم ایده روی جلد خیلی خوب بود.
4.بهتر بود توش یک مسئله یا بازی فکری بزاری
دلیلش اینه که خواننده هم در مجله یا نشریه شریک می شه.
5...
:D;):gol:

سلام محسن جان
ممنون از لطفت:gol:

من که خودم از منتقدان بودم:biggrin:

1. شخصا طرفدار مینی‌مال نویسی هستم که بتونه بیشترین اطلاعات را در کمترین زمان به خواننده بده. آسون هم نیست البته:razz:
2. من هم نسبت به صفحه‌آرایی انتقاد دارم. بعضی جاها افراط و تفریط شده واقعا!
3. راستش را بخوای من فقط مصاحبه را کار می‌کنم و مثل شما تا قبل از انتشار، از بقیه محتوا خبر ندارم! خودشون معتقدند این‌ها یه جور نوآوری محسوب می‌شه :)surprised:). باز هم باهات موافقم که روجلدها اصلا خوب کار نمی‌شه.
4. شاید... من منعکس می‌کنم، ولی یکی دیگه باید تصمیم بگیره:D
5. خوشحالم که می‌بینم انتقاداتی را که مطرح کردم، بقیه هم باهاش موافق هستند:smile:

راستی مسابقه طناب‌کشی امروز... به نظرتون حق به حق‌دار رسید؟
من که می‌گم "نه"! شمال و جنوب حیاط، زمین تا آسمون با هم فرق داشت:eek:

natalie

عضو جدید
سلام.....
راستش من که هر چی گشتم یه چیز درس حسابی و با حال واسه خووندن تو این مجله پیدا نکردم....ببخشید این قدر رک می گما....ولی به نظر من یه مجله دانشجویی باید یکم هیجان داشته باشه...خبرای داغ بده....نه هی رو چیزای تکراری بحث کنه....
طناب کشی؟؟!!کی ؟کجا؟حالا یه روز ما نبودیما.....:cry:واسه دخترا کی می ذارن؟؟؟

new.urbanism

عضو جدید
سلام محسن جان
ممنون از لطفت:gol:

من که خودم از منتقدان بودم:biggrin:

1. شخصا طرفدار مینی‌مال نویسی هستم که بتونه بیشترین اطلاعات را در کمترین زمان به خواننده بده. آسون هم نیست البته:razz:
2. من هم نسبت به صفحه‌آرایی انتقاد دارم. بعضی جاها افراط و تفریط شده واقعا!
3. راستش را بخوای من فقط مصاحبه را کار می‌کنم و مثل شما تا قبل از انتشار، از بقیه محتوا خبر ندارم! خودشون معتقدند این‌ها یه جور نوآوری محسوب می‌شه :)surprised:). باز هم باهات موافقم که روجلدها اصلا خوب کار نمی‌شه.
4. شاید... من منعکس می‌کنم، ولی یکی دیگه باید تصمیم بگیره:D
5. خوشحالم که می‌بینم انتقاداتی را که مطرح کردم، بقیه هم باهاش موافق هستند:smile:

راستی مسابقه طناب‌کشی امروز... به نظرتون حق به حق‌دار رسید؟
من که می‌گم "نه"! شمال و جنوب حیاط، زمین تا آسمون با هم فرق داشت:eek:
نمی دونم شاید ولی فقط تیم شهرداری
:w23::w32::w40::w40::w14::w14:
البته تیم ما هر طرف بود در هر صورت می باخت
:w25::w25::w25:
ولی اصل روحیه ورزشکاری
:w26::w24::w21:

mehdi_7070

عضو جدید
سلام.....
راستش من که هر چی گشتم یه چیز درس حسابی و با حال واسه خووندن تو این مجله پیدا نکردم....ببخشید این قدر رک می گما....ولی به نظر من یه مجله دانشجویی باید یکم هیجان داشته باشه...خبرای داغ بده....نه هی رو چیزای تکراری بحث کنه....
طناب کشی؟؟!!کی ؟کجا؟حالا یه روز ما نبودیما.....:cry:واسه دخترا کی می ذارن؟؟؟
سلام
ممنون که نظر دادید.
اگه بخواهیم با مجله‌های جوان‌پسند مقایسه کنیم، واقعیت همینه که شما گفتید. البته بعید هم هست به این زودی تغییرات جدی داشته باشه:(

پسرا یک‌شنبه بود، دخترا سه‌شنبه است...

نمی دونم شاید ولی فقط تیم شهرداری
:w23::w32::w40::w40::w14::w14:
البته تیم ما هر طرف بود در هر صورت می باخت
:w25::w25::w25:
ولی اصل روحیه ورزشکاری
:w26::w24::w21:
ایول روحیه ورزشکاری... ایول اعتماد به نفس :D

mehdi_7070

عضو جدید
راستی چند روز پیش "دو خواهر" را دیدم.
یه سکانس را توی توحیدخونه گرفته بودند:D

natalie

عضو جدید
راستی چند روز پیش "دو خواهر" را دیدم.
یه سکانس را توی توحیدخونه گرفته بودند:D
اره...فک کنم ما ترم 2 بودیم که یه روز صبح ناغافل دیدیم نیکی کریمی و گلزار تو توحیدخوونن...:biggrin:نمی دونین قیافه گلزار چقدر پایه خنده بود....:biggrin:چاق و بی ریخت!!!!:surprised:

zakari

عضو جدید
سلام دیدم تاپیک دانشگا داره میره زیر خط فقر گفتم اینوبگم...:surprised:
انتخابات و مراسم استاد فلانی یادتون نره...راستی استاد محبوب شما کیه؟حالا اسمشم نمیخوای بگی مشخصاتشو بگو...:surprised::biggrin:

mehdi_7070

عضو جدید
سلام دیدم تاپیک دانشگا داره میره زیر خط فقر گفتم اینوبگم...:surprised:
انتخابات و مراسم استاد فلانی یادتون نره...راستی استاد محبوب شما کیه؟حالا اسمشم نمیخوای بگی مشخصاتشو بگو...:surprised::biggrin:

جریان چیه؟ من فقط شنیدم چهارشنبه مراسم هست...

mehdi_7070

عضو جدید
اطلاعیه ( بسیارفوری ) و مهم اداره آموزش دانشگاه برای تمامی دانشجویان
1- دانشجویانی که قبل از شروع امتحانات (16خرداد ) ارزشیابی استادان را انجام ندهند نه تنها امکان مشاهده نمرات خود راندارند بلکه انتخاب واحد این دسته از دانشجویان نیز با 2 ساعت تاخیر انجام می گیرد.بنابراین خواهشمنداست هرچه سریعتراز طریق سایت ارزشیابی راانجام دهید .
2- حضور در جلسات امتحانات پایان ترم بدون کارت ورود به جلسه ممنوع است وتمامی دانشجویان باید کارت ورود به جلسه امتحانات را از روز یکشنبه 2/3/89 لغایت چهارشنبه 6/3/89 از گروههای خود دریافت نمایند و در تمام جلسات امتحان با خود به همراه داشته باشند.
3- از این نیمسال امتحانات تخصصی در پنج مکان برگزار می گردد . ساختمانهای توحیدخانه. داوید. فرانسویها. ایوبی و مارتاپیترز و امتحانات دانشجویان هر رشته در محل گروه خود برگزار می گردد دروس عمومی و معارف تماماً در توحیدخانه برگزار می گردد.
4-به تاریخ و زمان امتحانات روی کارت خود توجه کرده و در صورت هر گونه مغایرت حتما به اداره آموزش مراجعه نمائید.

+
صلاح دنیا و آخرت در اینه که همین الان ارزشیابی را پر کنید:D
من دیروز پر کردم، اومدم الان بهتون بگم که دیدم آموزش اولتیماتوم داده:biggrin:

zakari

عضو جدید
جریان چیه؟ من فقط شنیدم چهارشنبه مراسم هست...
همون مراسم هر سال روز معلمه دیگه...!منتها با یه ماه تاخیر....!!!!:surprised:
بچه ها به استاد محبوبشون رای میدن و بعد طی جشنی از اون استاد خوبا و محبوبااااا تشکر میشه...حالا تو جریان قرار گرفتین؟!:D
البته من پارسال رو نیومدم اما سال قبلش(87)کنسرت با کلی هزینه از بیرون آورده شد و این در حالی بود که بچه ها میخواستن خودشون برای این مراسم کنسرت راه بندازن...آخر سر مسئولین جامعه اسلامی و نهاد افاضات فضل نمودن که چون کنسرت شامل دو جنس دختر وپسر میشه از اجرای اون باید جلوگیری نمود...و سرتون رو درد نیارم کلی بچه ها تو ذوقشون خورد...:cry::eek::surprised::cry:(ببین چقدر ضد حال ضایعی بوده که من بعد از 2 سال هنوز یادم مونده! :surprised:آخه اون سال بچه ها واسه مراسم روز دانشجو کنسرت خیلی قشنگی راه نداختن و ما کلی دلمون رو واسه یه همچون چیزی صابون زده بودیم...:cry:)

mehdi_7070

عضو جدید
همون مراسم هر سال روز معلمه دیگه...!منتها با یه ماه تاخیر....!!!!:surprised:
بچه ها به استاد محبوبشون رای میدن و بعد طی جشنی از اون استاد خوبا و محبوبااااا تشکر میشه...حالا تو جریان قرار گرفتین؟!:D
البته من پارسال رو نیومدم اما سال قبلش(87)کنسرت با کلی هزینه از بیرون آورده شد و این در حالی بود که بچه ها میخواستن خودشون برای این مراسم کنسرت راه بندازن...آخر سر مسئولین جامعه اسلامی و نهاد افاضات فضل نمودن که چون کنسرت شامل دو جنس دختر وپسر میشه از اجرای اون باید جلوگیری نمود...و سرتون رو درد نیارم کلی بچه ها تو ذوقشون خورد...:cry::eek::surprised::cry:(ببین چقدر ضد حال ضایعی بوده که من بعد از 2 سال هنوز یادم مونده! :surprised:آخه اون سال بچه ها واسه مراسم روز دانشجو کنسرت خیلی قشنگی راه نداختن و ما کلی دلمون رو واسه یه همچون چیزی صابون زده بودیم...:cry:)

ممنون. الان مستقیم رفتم توی جریان:biggrin:
عجب... ضدحال عظیمی بوده:huh:

mehdi_7070

عضو جدید
سلام
مثل اینکه همگی حسابی مشغول پروژه‌ها و امتحان‌ها و این‌جور بدبختی‌ها هستید:biggrin:

این خبر یک هفته پیش منتشر شد
:eek::eek:
http://iusnews.ir/?pageid=110284
:eek::eek:

سایت هم که دوباره فـیلتر کردند:(

mehdi_7070

عضو جدید
خب بالاخره بیانیه را گذاشتند روی سایت دانشگاه...

کلیه دانشجویان دانشگاه هنر وجود حلقه هنجار شکن در این دانشگاه را بی پایه واساس دانسته وخواستار اعمال چارچوب های منطقی وقانونی در شفاف سازی فضای فرهنگی وسیاسی این دانشگاه هستند و هرگونه حقوق قانونی را در قبال توهین ها وکذبیات منتشر شده برای خود محفوظ می دانند.و امیدواریم دیگر شاهد این گونه جو سازی ها وحرکات ناپخته نباشیم وسربلندی روز افزون خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند متعال خواستاریم.

zakari

عضو جدید
نمردیم و دانشگاهمون رو یه دفعه سیاسی شده دیدیم!!!
دیوار از ما کوتاه تر ندیدن...یا با خودشون گفتن: "اینا انگار خوابن و نمیخوان بیان تو این جو بی معنی سرخ و سبز" در نتیجه زوری زوری هلمون دادن!!!
بابا ما نمیخوایم سیاسی بشیم کی رو باید ببینیم ...
اما میگن عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد جنبه مثبتش اینه که بچه های دانشگاه تو سایتای معروف یه خودی نشون دادن و به همه اثبات شد بچه های آروم و بی سر وصدای دانشگاه ما هم اگه حرف بی مورد بشنون ساکت نمیشینن...
حیف که فصل امتحاناست وگرنه یه اعتراض درست و حسابی غیر اینترنتی(در واقعیت)بهشون نشون میدادیم که دیگه نگاه چپ به دانشگاه ما نکنن که هیچ کلاهشونم این ورا افتاد نیان برش دارن:w43::w43::w43:

mehdi_7070

عضو جدید
ماجرا همچنان ادامه دارد...!
http://www.bornanews.com/vdcb8fbf.rhbzwpiuur.html

رییس دانشگاه هنر اصفهان تصریح کرد: البته اینکه این مسائل توسط جامعه اسلامی دانشگاه به بیرون ، انتقال داده شد، که ببینید چه شده و دانشجویان جامعه اسلامی دیگر دانشگاه‌ها هم موضع گرفتن، که البته به حق بوده است ولی بهتر بود قبل موضع گیری از ما هم استعلام می کردند البته وقتی دیگر اعضای جامعه اسلامی دانشگاه ها در جریان قرا رگرفتند متوجه اشتباهات فردی دانشجویان شدند و حتی برای صدور بیانیه با دانشجویان جامعه اسلامی همراه نشدند .

+روسياهي ديگر در دانشگاه هنر اصفهان:eek:
http://www.padanews.com/index.aspx?siteid=42&pageid=1988&newsview=10738
جلوه های عجیب و بی سابقه ای از بی مبالاتی، اختلاط، بدحجابی و انحرافات سیاسی
خدای من!! چی می‌گه؟!! قدیما می‌گفتند 1کلاغ 40کلاغ، شاید فکر نمی‌کردند بیشتر از 40تا هم بشه یه چیز را بزرگ کرد:surprised:

mehdi_7070

عضو جدید
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه هنر اصفهان

افرادی خاص و با جهت گیری معلوم با سوء استفاده از برخی اتفاقات رخ داده در یکی از مراسمهای تجلیل و بزرگداشت هنرمندان و اساتید همکار دانشگاه هنر اصفهان که مجری و برگزار کننده آن تعدادی از کانون ها و انجمن های علمی یکی از دانشکده های دانشگاه بودن، با زیر پا گذاشتن کلیه ارزشهای اسلامی و اخلاقی در قالب برخی به اصطلاح بیانیه ها اقدام به دروغ پردازی و نسبت دادن برخی اتهامات ناروا به دانشگاه هنر اصفهان و مسئولین خدمتگذار و متعهد آن برآمدند.
افرادی مغرضانه ، به مثابه افرادی کوتاه فکر و بازی خورده با سنگر گرفتن در پشت برخی تشکل­های اسلامی با بی تقوایی و با ادبیاتی سخیف و نفاق گونه و مشابه با ادبیات دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی، رهبری و ملت معظم و سربلند ایران با هدف اتهام زنی و تخریب ریاست محترم و اساتید متعهد و زحمتکش دانشگاه کلیه تلاشها و دستاوردها و موفقیت­های دانشگاه در ابعاد مختلف را به باد تهمت، استهزا و ناسزا گرفته و آگاهانه و ناآگاهانه در شرایط حساس کنونی کشور آب به آسیاب دشمن می ریزند.
خواستار رسیدگی به اتهامات بی اساس مطرح شده و برخورد موثر و قاطع با کلیه عناصر و کسانی از هر صنف، دسته و گروه هست که به بهانه های مختلف و با روشهای ضد اخلاقی و اسلامی درصدد انکار دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در دانشگاه هنر اصفهان هستند، می باشد.

natalie

عضو جدید
عجب داستانی شده ها.....!!!!:surprised:
نمی دونم واقعا با این دروغا دنبال چی هستن.....!!!اما به قول دوستان نمردیما دانشگاه اروم و مظلوم ما هم این وسط مهم شد....!!!دیگه تو این مملکت قراره به چی الکی گیر بدن الله اعلم....!!

mehdi_7070

عضو جدید
عجب داستانی شده ها.....!!!!:surprised:
نمی دونم واقعا با این دروغا دنبال چی هستن.....!!!اما به قول دوستان نمردیما دانشگاه اروم و مظلوم ما هم این وسط مهم شد....!!!دیگه تو این مملکت قراره به چی الکی گیر بدن الله اعلم....!!

این گزارش‌ها را کنار هم بذاری، میشه نتیجه‌گیری کرد:

- هنر مسئولان دانشگاه هنر اصفهان را ببينيد!

- عمق بي‌توجهي، كم‌تدبيري يا همراهي بخشي از مديريت دانشگاهي كشور در قبال پس‌مانده تفكرات ضد انقلابي و ضد ديني دوران به اصطلاح اصلاح‌طلبي

- به دليل وجود برخي افراد مسئله‌دار در رأس مسئولين اين دانشگاه

- مديريت اين دانشگاه را به دست كساني بسپارند حقيقتاً دل در گرو آرمانهاي انقلاب و دولت دارند

- اين تشکل ها ... خواستار تغییر مدیریت دانشگاه شده بودند.

- البته در همين مورد هم مانند موارد قبل، رياست دانشگاه هنرمندانه تلاش كردند وقايع مزبور را كه نتيجه مستقيم بي‌تدبيري آنهاست متوجه دانشجويان نموده، تقصيرها را به گردن آنها بيندازند و با فرافكني خود را از پاسخگويي مبرا كنند.