دانشگاه هنر اصفهان

mehdi_7070

عضو جدید
سلام مهدی جون
چراکه نه ؟ خودمانو دست کم نگیریم .هر اسمی که دلمون بخواد می گذاریم،و با همون صداش می کنیم.;)

آره این هم بد نیست:D

با عرض سلام به دانشجو های دانشگاه هنر اصفهان
قابل توجه بچه های شهرسازی و معماری
قرار است دانشجویان معماری و شهرسازی در کنار هم ودر یک دانشکده قرار گیرند .
یا شهرسازی ها به توحید خانه بروند که به دلیل نبود فضای کافی ممکن نیست
یا معماری ها به فرانسوی ها بیان ویک دانشکده شهرسازی معماری داشته باشیم.

لطفا نظرهای خودتان را در این مورد بدهید.:que:
با تشکر.

عزیزم! چرا شایعه‌پراکنی می‌کنی؟!:eek:
طبق آخرین اخبار موثق (!) این اتفاق نمی‌افته و این طرح [فعلا] کنسل شده:razz:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول بگم که این طرح مال پارسال بود
دوم اینکه ما که به هیچ وجه جای دیگه ای نمیریم همین جا خوبه قرار بود شما جاتونو با بچه های نقاشی عوض کنید اونام کشتن خودشونو که از توحید خونه جای دیگه ای نرن
سوم اینکه شما از جاتون راضین مام راضییم حالا واجب نیست معماری شهرسازی پیش هم باشن

new.urbanism

عضو جدید
قابل توجه دانشجویان معماری و شهرسازی

قابل توجه دانشجویان معماری و شهرسازی

با تشکر از اینکه شما مثل بقیه نسبت به اتفاقات دانشگاه بی تفاوت نیستید;)
این موضوع 3شنبه از دفتر مدیر گروه شهرسازی شنیدم
،فکر می کنم ترم 4شهرسازی هم با خبر باشن.:)
البته منمم میگم هرکه جای خودش:cool:
واین نکته را فراموش نکنید اگه معماری و شهرسازی کنار هم باشن خیلی برامون بهتره
چون این دو رشته مستقل از هم ولی به هم وابسته هستند،اگه کنار هم باشیم می توانیم از استادها و تجارب هم استفاده کنیم .
:w11::w32:
باید متحد بود تا پیشرفت کرد
بازم خواهش میکنم نظراتونو بدید. خوشحال می شم.:w14:

mehdi_7070

عضو جدید
بازم خواهش میکنم نظراتونو بدید. خوشحال می شم.:w14:
TINA ARCHI گفت، ما هم تأیید کردیم! حالا واست واضح‌تر توضیح می‌دم :دی

به نظر من قبل از اینکه بخواهیم ضرورت این کار را بررسی کنیم، باید ببینیم آیا جایی داریم که ظرفیت هر دو گروه را داشته باشه و مشکلات جدیدتری هم ایجاد نکنه؟!

من فکر می‌کنم به جای انتقال گروه‌ها، کارهای مهم‌تر با دردسرهای به مراتب کمتر و رضایت تعداد بیشتری، می‌تونند انجام بدهند! (چی شد این جمله :دی)
پ.ن: مثلا این قسمت "ارزشیابی" را درست کنند که داره روی اعصاب من راه می‌ره! این کار پیش‌کش :دی

natalie

عضو جدید
سلام
تا جایی که منم خبر دارم پارسال می خواستند این کارو بکنند که با مخالفت بچه ها نشد...
در این شکی نیست که خیلی خوبه که رشته های معماری و شهرسازی کنار هم باشند ولی اخه هم ما به جامون عادت کردیم و هم شما به جاتون !!!هیچکی هم کوتاه نمی یاد..!!پس بهتره فعلا بی خیال این موضوع بشند و این طرحو بذارن واسه دانشگاه جدیدی که دارند توی فک کنم "کلیشاد "می سازند ....(البته در صد سال اینده ،که فک نکنم به عمر ما کفاف بده!!!:D)

mehdi_7070

عضو جدید
پس بهتره فعلا بی خیال این موضوع بشند و این طرحو بذارن واسه دانشگاه جدیدی که دارند توی فک کنم "کلیشاد "می سازند ....(البته در صد سال اینده ،که فک نکنم به عمر ما کفاف بده!!!:D)

دقیقا یادم نیست. ولی انگار حتی توی طرح کلیشاد هم دانشکده‌های معماری و شهرسازی جدا هست:surprised:

natalie

عضو جدید
دقیقا یادم نیست. ولی انگار حتی توی طرح کلیشاد هم دانشکده‌های معماری و شهرسازی جدا هست:surprised:
نه بابا این جوری که خیلی داغونه!!!!!

نه اتفاقا تو طرحایی که ما از استاد احمدی دیدیم باهمن :)
حالا یکم در مورد طرحش اگه یادته توضیح بده من یادم نیست ....شاید یکم بچه ها به اینده امیدوار بشن...البته من تا اونجایی که یادمه خیلی خوشم نیومد مثلا یه جاهاییش واسه دانشگاههای ایران خوب نبود مثلا اونجایی که می گفتن خوابگاه ها طبقه بالای دانشکده هاست:surprised:!!!!البته هممون می دونیم بین ایده طرح و اجراش چقدر فاصلس:surprised:!!!

natalie

عضو جدید
یک سری به وبلاگ زیر بزنید.
با تشکر.:smile:
www.urbanism.blogsky.com

خیلی خوب بود....:w17:
کارای خودتونه؟؟خیلی خوبه:w17:
"تصمیم داریم بهترین سایت شهرسازی را ایجاد کنیم" ان شاالله موفق باشید همون طور که تا حالا بودید....:)
فقط کاش می شد عکس شیتارو بزرگترم ببینیم....میشه من نمی توونم یا نمیشه؟!!!

آخرین ویرایش:

mehdi_7070

عضو جدید

راستی بچه‌های معماری وبلاگ یا وب‌سایتی ندارند؟! من که هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم:eek:

عکس‌ها را از اینجا می‌تونید راحت‌تر دانلود کنید:w16:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا یکم در مورد طرحش اگه یادته توضیح بده من یادم نیست ....شاید یکم بچه ها به اینده امیدوار بشن...البته من تا اونجایی که یادمه خیلی خوشم نیومد مثلا یه جاهاییش واسه دانشگاههای ایران خوب نبود مثلا اونجایی که می گفتن خوابگاه ها طبقه بالای دانشکده هاست:surprised:!!!!البته هممون می دونیم بین ایده طرح و اجراش چقدر فاصلس:surprised:!!![/QUOTE]

منم زیاد یادم نیست میدونی که من سر کلاس هواسم......................:D
ولی طرح چند بار بازنگری شده بود آخرشم طرح آنچنانی در نیومده بود همون جوریه ام که استاد میگفت خود استاد احمدی هنوز یه جاهاییشو قبول نداره اینو میدونم کنار یه مادی بود و بام سبز کار کرده بودن همونجوری که گفتی خوابگاه ها بالای دانشگاه بود کلا طرح 2 قسمت بود قسمت اداری و دانشگاه که دانشکده ها کنار هم بودن آخریشم معماری شهرسازی بود در کل بد نبود ولی خیلی خوبم نبود

natalie

عضو جدید
راستی بچه‌های معماری وبلاگ یا وب‌سایتی ندارند؟! من که هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم:eek:

عکس‌ها را از اینجا می‌تونید راحت‌تر دانلود کنید:w16:

ما هم ترم یک و دو داشتیم یه کارایی می کردیم ولی نمی دونم واقعا چی شد که سر اخر همه بی خیال شدن...نمی دونم چرا ادم هر چی ترمش بالاتر می ره بی حال تر و بی انگیزه تر می شه...!!!

mehdi_7070

عضو جدید
ما هم ترم یک و دو داشتیم یه کارایی می کردیم ولی نمی دونم واقعا چی شد که سر اخر همه بی خیال شدن...نمی دونم چرا ادم هر چی ترمش بالاتر می ره بی حال تر و بی انگیزه تر می شه...!!!

آره؛ راست میگی... به وضوح (!) شاهد این جریان توی بچه‌های ترم بالایی خودمون هم هستم:(

new.urbanism

عضو جدید
سلام ولی به نظر من دلیل اینکه ترم های بالا بی خیال می شیم یکی آزمون ارشد باشه
البته شاید راه مون هم غلطه !
خوب ما کسی رو جذب نمی کنیم و برای همین تعداد کمه ،مطالب کم و همین جور ی به مرور از این کار زده می شیم باید یه جلسه اساسی گذاشت اگه فقط ترم های اول تا سوم هم فعالیت داشته باشیم شاید بازم خیلی خوب باشه :D

new.urbanism

عضو جدید
خیلی خوب بود....:w17:
کارای خودتونه؟؟خیلی خوبه:w17:
"تصمیم داریم بهترین سایت شهرسازی را ایجاد کنیم" ان شاالله موفق باشید همون طور که تا حالا بودید....:)
اینا کارای من نیست ولی همه ی ما با الهام گرفتن از این کارها می تونیم کارای بهتری ارائه بدیم.
به من پیش نهاد شده وبلاگی که ساختم رو بی خیال بشم و داخل forum شهرو مسکن فعالیت کنم
بهتره یه سری به این سایت(forum)بزنید
[URL="http://www.forum.shahr-o-maskan.com"]www.forum.shahr-o-maskan.com[/URL][URL="http://www.forum.shahr-o-maskan.com"][/URL]
این ماله یچه های خودمونه و ان شاء الله بزودی همه توش فعالیت می کنیم.

zakari

عضو جدید

سلام دوستان باید یه فکر اصلی واسه اینترنت این دانشگاه کرد
new.urbanismعزیز این موضوعیه که هست حل کردنش کار و وظیفه ما نیست...اما حرفی که natalieگفت خیلی جدی و فقط هم خودمونیم که میتونیم حلش کنیم...
یادم میاد ترم اول که بودم بچه ها اسکیسای دست جمعی میذاشتن مزایای این اسکیسا این بود که تجربه ترم بالایی ها با شور اشتیاق ترم پایینی ها جمع میشد و دانشجوهای ترم بالایی محض این که پیش ترم پایینی ها ضایع نشن یه تکونی به خودشون میدادند!!!:biggrin:
اگه میتونستیم دست از تنبلی بر داریم و کاری کنیم باید حالا شروع کنیم...;)

mehdi_7070

عضو جدید
اگه میتونستیم دست از تنبلی بر داریم و کاری کنیم باید حالا شروع کنیم...;)
تا الان که فقط داریم شعار میدیم. خب یکی شروع کنه دیگه...:biggrin:

راستی بچه‌ها نظرتون درباره نشریه جدید امور فرهنگی (بوق اشغال) چیه؟ هر وقت به دستتون رسید نظراتتون را بگید. ممنون :)

zakari

عضو جدید
تا الان که فقط داریم شعار میدیم. خب یکی شروع کنه دیگه...:biggrin:

راستی بچه‌ها نظرتون درباره نشریه جدید امور فرهنگی (بوق اشغال) چیه؟ هر وقت به دستتون رسید نظراتتون را بگید. ممنون :)
آخه فقط شعاره که راحته بقیش سخته...:surprised:
از بوق اشغال مصاحبه با دکتر مظفر مورد علاقه ام بود مخصوصاً اون قسمتی که گفته بودند درخواست دانشگاه صنعتی و دانشگاه اصفهان رو رد کردیم!!!فکر کنید اگه زیر مجموعه یکی از اینا می شدیم دیگه لازم نبودواسه بقیه ای که نمیدونن دانشگاهمون کجاست دولتیه یا... هی پسوند اسم دانشگاه توضیح بدیم!!!:confused:
راستی به بچه های معماری 86تبریک میگم بلاخره چشممون به نمره معماری معاصر روشن شد یا این که بهتره بگم من یکی که تاریک شد نمره در حد فوق ناپلئونی!!!

آخرین ویرایش:

mehdi_7070

عضو جدید
از بوق اشغال مصاحبه با دکتر مظفر مورد علاقه ام بود مخصوصاً اون قسمتی که گفته بودند درخواست دانشگاه صنعتی و دانشگاه اصفهان رو رد کردیم!!!فکر کنید اگه زیر مجموعه یکی از اینا می شدیم دیگه لازم نبودواسه بقیه ای که نمیدونن دانشگاهمون کجاست دولتیه یا... هی پسوند اسم دانشگاه توضیح بدیم!!!:confused:

یه پست از natalie هم قبلا اینجا بود انگار:surprised:

ممنون که نظر دادید و خوشحالم که مصاحبه مورد توجه قرار گرفته:w12:

new.urbanism

عضو جدید
واسه دانشگاه بی سرو ته ما بهتر بود زیر مجموعه یه جای معتبر باشه اون وقت از امکانات دانشگاه اصفهان ویا صنعتی استفاده می کردیم.
اکثر اصفهانی ها هم نمی دونن دانشگاه هنر اصفهانی هم هست.!!!!!!!:biggrin:
البته گریه داره:cry:

mehdi_7070

عضو جدید
واسه دانشگاه بی سرو ته ما بهتر بود زیر مجموعه یه جای معتبر باشه اون وقت از امکانات دانشگاه اصفهان ویا صنعتی استفاده می کردیم.
اکثر اصفهانی ها هم نمی دونن دانشگاه هنر اصفهانی هم هست.!!!!!!!:biggrin:
البته گریه داره:cry:

حرفشون این بود که استقلال دانشگاه از بین می‌رفت و وضع بهتر نمی‌شد:razz:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم بوق اشغال از نظر محتوایی خیلی ضعیف بود اصلا در حد به نشریه دانشجویی نبود بیشتر شبیه این مجله های بچه دبیرستانیا بود گرافیکو صفحه آراییش بد نبود ولی محتوا فوق العادده پایین

natalie

عضو جدید
یه پست از natalie هم قبلا اینجا بود انگار:surprised:

ممنون که نظر دادید و خوشحالم که مصاحبه مورد توجه قرار گرفته:w12:
پست من کو؟؟!!!!:eek:

بچه ها نظرتونو در مورد این کاری که بچه های صنایع دستی تو توحید خونه کردن بگین...
به نظر من که بچه هامون یه بار تو عمرشون یه فکر خوب کردن....خیلی برنامه خوبی بود....
مخصوصا جای خیلی خوبی را هم انتخاب کردن...من فک میکنم واسه مردمی که از بازار رد میشدن خیلی جالب بوده که بدونن پشت این "در همیشه بسته "چی می توونه باشه و حالا که دیدن حسابی ذوق زده شدن...خیلی خوب بود...:smile:

mehdi_7070

عضو جدید
به نظرم بوق اشغال از نظر محتوایی خیلی ضعیف بود اصلا در حد به نشریه دانشجویی نبود بیشتر شبیه این مجله های بچه دبیرستانیا بود گرافیکو صفحه آراییش بد نبود ولی محتوا فوق العادده پایین
در واقع ایراد بزرگ‌تر اینه که این نشریه، (کاملا!) دانشجویی نبود!!:confused:

بچه ها نظرتونو در مورد این کاری که بچه های صنایع دستی تو توحید خونه کردن بگین...
ما که ندیدیم!! کی بود؟ تا کی هست؟ اصلا چی بود؟:redface:

new.urbanism

عضو جدید
منم با کار بچه های صنایع دستی تو توحید خونه موافقم;)
بوق اشغال و علامت سوال خیلی ضعیف بود ولی بازم بوق اشغال بهتر از علامت سوال بود.:mad: