دانشگاه هنر اصفهان

mehdi_7070

عضو جدید
این یوز_پسورد میخواد...منم توی سایت دانشگاه دیدمش اما باز نشد...
من الان دوباره تست کردم مشکلی نداشت.
با این حال این‌جا هم آپلود کردم...

پیوست ها

• tohidkhane.zip
    23 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • faransaviha.zip
    31.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mehdi_7070

عضو جدید
ذکر ایام فرجه
هر روز صد مرتبه:
(خدایا غلط کردم از ترم بعد ...) :biggrin:

انگار همه سخت مشغولند:D

zakari

عضو جدید
شما می‌تونید وارد سیستم آموزش بشید؟
نه... من که نتونستم! از چندتا از دوستان هم پرسیدم بعضیا میگفتن نتونستن.تا سه شب پیش میشد نمی دونم دیروز تا حالا پیغام میده تاریخ دسترسی شما معتبر نیست...:surprised:
واسه بعضی دوستان هم پیغام میده که کد کاربری شما معتبر نیست...:surprised:
خدا کنه قبل از انتخاب واحد باز بشه بتونیم فرم ارزشیابی ها رو پر کنیم وگرنه تو گیر ودار انتخاب واحد کی اعصاب داره فرم رزشیابی پر کنه؟!!!!

mehdi_7070

عضو جدید
نه... من که نتونستم! از چندتا از دوستان هم پرسیدم بعضیا میگفتن نتونستن.تا سه شب پیش میشد نمی دونم دیروز تا حالا پیغام میده تاریخ دسترسی شما معتبر نیست...:surprised:
واسه بعضی دوستان هم پیغام میده که کد کاربری شما معتبر نیست...:surprised:
خدا کنه قبل از انتخاب واحد باز بشه بتونیم فرم ارزشیابی ها رو پر کنیم وگرنه تو گیر ودار انتخاب واحد کی اعصاب داره فرم رزشیابی پر کنه؟!!!!

ممنون.
آخه تا یکی دو روز پیش حتی نمره‌ها هم اعلام نشده بود! واقعا که ... :mad:
من خوشبختانه فرم ارزشیابی را پر کردم:)

mehdi_7070

عضو جدید
دوباره امروز صبح، ساعت شروع اعتبار را عوض کردند! اول ساعت 9 بود بعد شد 10:surprised:
ولی بالاخره انتخاب واحد کردم:w11:

natalie

عضو جدید
سلام:smile:
اول تموم شدن امتحانارو تبریک بگم!!!!:)من که این ترم پدرم در اومد واقعا!!!
شروع ترم جدید ان شاالله هفته دیگه،شایدم بعد تعطیلات 22 بهمن...پانشین این هفته بیاین دانشگاها...:surprised:اخه زور می گن هنوز امتحانا تموم نشده کجا پاشیم بیایم...

zakari

عضو جدید
مثل این که دوستان خیلی وقته تعطیل شدن هوای دانشگاه به سرشون زده؟!!!یا این که صفری و... ؟!!!
نکنین این کارا رو...اینقدر مثبت بازی در نیارین بذارین بی خوابی های هفته پیش جبران بشه بعد...با دوستان حساب کردیم تو هفته ی اخیر 10 ساعت بیشتر نخوابیدیم...تازه یازدهم آخرین تحویلمون رو دادیم...
قبل از 22 بهمن نرین دانشگاهااااااااا
حالا درسای اختصاصی رو ما با هم دوره ایا هلش می کنیکم اما عمومی ها رو چه کنیم که با دوستان مثبت ترم یکی همکلاسیم؟!!!

Bionic.arc

عضو جدید
مثل این که دوستان خیلی وقته تعطیل شدن هوای دانشگاه به سرشون زده؟!!!یا این که صفری و... ؟!!!
نکنین این کارا رو...اینقدر مثبت بازی در نیارین بذارین بی خوابی های هفته پیش جبران بشه بعد...با دوستان حساب کردیم تو هفته ی اخیر 10 ساعت بیشتر نخوابیدیم...تازه یازدهم آخرین تحویلمون رو دادیم...
حالا درسای اختصاصی رو ما با هم دوره ایا هلش می کنیکم اما عمومی ها رو چه کنیم که با دوستان مثبت ترم یکی همکلاسیم؟!!!

ما ميخاستيم از26ام بريم دانشگاه
ولي مگه اين بچه خرخوناي اصفهاني ميذارن نقشه ها عملي شه؟؟؟:w39:

Bionic.arc

عضو جدید
حالا اينهمه اين اصفهانيا خودشونو واسه درس خفه ميكنن:razz: هميشه اخرش ماازاونا كارامون بهتره :cool:
اساتيدهم تائيد كردن اين قضيه رو:smoke:

mehdi_7070

عضو جدید
پانشین این هفته بیاین دانشگاها...:surprised:
:w41:

می‌بینم که این ترم یکی‌ها :))) صدای همه رو در آوردند:w15: ولی واقعا بعضی‌ها اعصاب واسه آدم نمیذارند:wallbash:

هر روز که می‌گذره بیشتر می‌فهمم معنی این جمله چیه:
اینجا دبیرستان مختلطه...
:crying:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخت؟!!!!!:w15::w15::w15::w15::w15::w15:
تو این دانشگاه همه 20 می گیرن.... نهایتا 19.75....
یکی از بچه ها که تو دفتر گروه نفوذ (آشنا) داره می گفت کسی نمی افته...
باباجان من که یه شعر زدم در توصیف دانشگاهمون....
اینجا دبیرستان مختلطه...
همه 20...

الهی من قربون بابابزرگم بشم که اینقدر با حال حرف میزنههههههههههههه:biggrin: ورودی ما که دبیرستان مختلطم نیس دبیرستان دخترونس

natalie

عضو جدید
حالا اينهمه اين اصفهانيا خودشونو واسه درس خفه ميكنن:razz: هميشه اخرش ماازاونا كارامون بهتره :cool:
جدا؟؟؟!!!:surprised:از کی تا حالا؟؟!!!!:surprised::surprised:این اعتماد به نفستون منو کشته!!!!:surprised::biggrin::biggrin::biggrin:
حالا ورودی چه سالی هستی ؟؟؟

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز

به به عزیزم شما ورودی چه سالی هستی؟مگه کار خوب داشتن یا اصلا دانشجویی خوب بودن به اصفهانی بودن یا نبودن ربط داره؟چه فرقی داره همین میگیم دبیرستانه میگین نه بیخیال این بچه بازیا چیه

Bionic.arc

عضو جدید
به به عزیزم شما ورودی چه سالی هستی؟مگه کار خوب داشتن یا اصلا دانشجویی خوب بودن به اصفهانی بودن یا نبودن ربط داره؟چه فرقی داره همین میگیم دبیرستانه میگین نه بیخیال این بچه بازیا چیه

پست قبليمو بخوني ربطشو متوجه ميشي

Bionic.arc

عضو جدید
جدا؟؟؟!!!:surprised:از کی تا حالا؟؟!!!!:surprised::surprised:این اعتماد به نفستون منو کشته!!!!:surprised::biggrin::biggrin::biggrin:
حالا ورودی چه سالی هستی ؟؟؟

چه جاااااااالب شما بهش ميگيد دبيرستان؟؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:
ما ميگيم مهدكودك:redface:

natalie

عضو جدید
چه جاااااااالب شما بهش ميگيد دبيرستان؟؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:
ما ميگيم مهدكودك:redface:
اره....ما که عمرا واسه ارشد بیایم اینجا!!!!فکر می کنم دیگه واسه ارشد همه می دونن اینجا داغونه!!!!پس چرا اومدی اینجا؟؟؟!!!!!پس دیگه همینه که هست باید بسازی....مهدکودک بودنشم فقط به خاطر اصفهانیا نیست ماشالا بچه های بقیه شهرا تو""" زیرابی رفتن """بسیار ماهرن.....:biggrin:

natalie

عضو جدید
حالا زود یا دیر رفتن به دانشگاه چه ربطی به کار خوب و بد داشتن داره؟؟؟!!!:surprised::surprised::surprised:
بابا از شما که کارشناسی ارشدی بعیده!!!!!بذار ما به آیندمون امیدوار باشیم!!!یه چیزایی را بهم ربط می دی!!!کار خوب و بد و اصفهانی بودن و زود دیر رفتن سر کلاسو......:surprised:
چه ربطی داره؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره....ما که عمرا واسه ارشد بیایم اینجا!!!!فکر می کنم دیگه واسه ارشد همه می دونن اینجا داغونه!!!!پس چرا اومدی اینجا؟؟؟!!!!!پس دیگه همینه که هست باید بسازی....مهدکودک بودنشم فقط به خاطر اصفهانیا نیست ماشالا بچه های بقیه شهرا تو""" زیرابی رفتن """بسیار ماهرن.....:biggrin:

واقعا موافقم من قبلا رو بچه شهرستانیا خیلی حساب میکردم ولی دیدم که ................

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما ميخاستيم از26ام بريم دانشگاه
ولي مگه اين بچه خرخوناي اصفهاني ميذارن نقشه ها عملي شه؟؟؟:w39:
این واقعا جای تاسف داره که بچه های ارشد نمیتونن باهم برنامشونو یکی کنن و با هم هماهنگ باشن یه جای کار ایراد داره:eek: