دانشگاه هنر اصفهان

zakari

عضو جدید
اینم از قولی که داده بودم... الوعده وفا...
این یکی از شاهکارهای:D موجود در بازار...تصویری از دانشگاهمون
بی شک پی بردید اثر کدوم استاده....:biggrin:
خوبه... انگار من نباشم یه خورده شما اکتیو میشین...
اااا....ترم دووووو....آخی یادش بخیر...
من الان دانشگاهم رفتم خونه از خودمو میذارم .
اصلا فکر نکنی حسودی کردمااااااا.....:D
بقیه هم حال کردن و... کارای خودشون رو بذارن بد نیست.

natalie

عضو جدید
خوبه... انگار من نباشم یه خورده شما اکتیو میشین...
اااا....ترم دووووو....آخی یادش بخیر...
من الان دانشگاهم رفتم خونه از خودمو میذارم .
اصلا فکر نکنی حسودی کردمااااااا.....:D
بقیه هم حال کردن و... کارای خودشون رو بذارن بد نیست.
پس بذار دیگه................:smile:

zakari

عضو جدید

اینم از قولی که داده بودم...
این آپلودم عجب کار مشقت باریه ها...حالا نمیدونم درست انجام دادم یا نه....

zakari

عضو جدید
خبر خبر خبر
برای بچه های سایر دانشکده ها....
دیروز به یومن قدوم مبارک آقای رئیس جمهور در میدان امام اصفهان(درست پشت دانشکده) غذا به جای 11.5 ساعت2:15 سرو شد به همین منظور بچه ها برای اعتراض اعتصاب کردند!!!
نمردیم وبلاخره یه کار دانشجویی توی این دانشکده دیدیم....

mehdi_7070

عضو جدید

اینم از قولی که داده بودم...
این آپلودم عجب کار مشقت باریه ها...حالا نمیدونم درست انجام دادم یا نه....
جسارتا باید این آدرس را با دکمه‌ی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/insertimage.gif اضافه می‌کردید:
http://two.xthost.info/zakari/Scan1.JPG

خبر خبر خبر
برای بچه های سایر دانشکده ها....
دیروز به یومن قدوم مبارک آقای رئیس جمهور در میدان امام اصفهان(درست پشت دانشکده) غذا به جای 11.5 ساعت2:15 سرو شد به همین منظور بچه ها برای اعتراض اعتصاب کردند!!!
نمردیم وبلاخره یه کار دانشجویی توی این دانشکده دیدیم....
تا اون موقع حتما همه ناهار را خورده بودند دیگه :biggrin:
عکسی چیزی ندارید از این حرکت بزرگ؟!

natalie

عضو جدید
می خواستید بگید در این اتفاق تاریخی که هیچ گاه از یاد دانشجویان این دانشکده نمی ره 2-3 ساعت تمام از سخنان .....فیض بردیم و مخمان......شد بسکه..........!!!!!:surprised::biggrin:

zakari

عضو جدید

zakari

عضو جدید
آخ جون جشن.....................
پارسال من خیلی دلم به حال ترم یکی ها سوخت چون حتی یه روز دانشجویی رو هم که هر سال جشن داشتیم هیچ اتفاقی نیفتاد......
بازم انگار امسال این انجمن ها وکانون ها یه تکونی به خودشون دادن......
به هر حال دلم میخواد اولین کسی باشم که روز دانشجو رو بهتون تبریک میگم....
:gol:دانشجو های دانشگاه هنر روزتون مبارک:gol:

rapidly

عضو جدید
سلام بچه هامن ترم اولي ام
كسي ميدونه كه كلاس ها تو اين ترم تا كي داير ميشن.بعداز تاسوعا و عاشورا هم كلاس ها هست يا نه ؟

natalie

عضو جدید
سلام بچه هامن ترم اولي ام
كسي ميدونه كه كلاس ها تو اين ترم تا كي داير ميشن.بعداز تاسوعا و عاشورا هم كلاس ها هست يا نه ؟
سلام...
مگه این چیزا قانونم داره؟؟!!:surprised: یهویی همه باهم تصمیم می گیرن از این روز به بعد نمی رن!!بستگی به خودتون داره..که البته چون ترم یکین احتمالن تا خود روز قبل از امتحان همه می یان...:biggrin:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به خبر جدید گل بود به سبزه نیست آراسته شد مدیر گروه معماری عوض شدن مهندس معین تشریف بردن و مهتدس رستمی جاشونو گرفتن وایییییییییییییییییی به حالمون دیگه این دانشگاه یه درد نمیخورهههههههههههههه داغون شدددددددددددددددددددددددددد

آخرین ویرایش:

zakari

عضو جدید
سلام...
مگه این چیزا قانونم داره؟؟!!:surprised: یهویی همه باهم تصمیم می گیرن از این روز به بعد نمی رن!!بستگی به خودتون داره..که البته چون ترم یکین احتمالن تا خود روز قبل از امتحان همه می یان...:biggrin:
حالا ما که ترم اولی نیستیم مگه این اساتید ارجمند میذارن...:eek:
خوب یکی نیست بگه ما بدبختا پس کی برسیم درس بخونیم....:cry:

rapidly

عضو جدید
استادای این دانشگاه چطور نموره میدن .سخت گیرن یا نه؟ به خصوص در مورد شهرسازی و معماری ها.

ikilo666

عضو جدید
سخت؟!!!!!:w15::w15::w15::w15::w15::w15:
تو این دانشگاه همه 20 می گیرن.... نهایتا 19.75....
یکی از بچه ها که تو دفتر گروه نفوذ (آشنا) داره می گفت کسی نمی افته...
باباجان من که یه شعر زدم در توصیف دانشگاهمون....
اینجا دبیرستان مختلطه...
همه 20...

ikilo666

عضو جدید
به به خبر جدید گل بود به سبزه نیست آراسته شد مدیر گروه معماری عوض شدن مهندس معین تشریف بردن و مهتدس رستمی جاشونو گرفتن وایییییییییییییییییی به حالمون دیگه این دانشگاه یه درد نمیخورهههههههههههههه داغون شدددددددددددددددددددددددددد

وای خیلی داغون شده.... دیگه همه چی مسخره بازی میشه.... یکی ازبچه ها می گفت رفته واسه استادای ترم بعد بحث... داشته می گفته این دو تا استاد که قراره بیان ناعادلانه است و... (چیزی در حد استار وار 2 در پیش داریم...) فرمودند در هم :surprised:می کنیم میره...:surprised::surprised:(قرعه کشی و اینا) طرف چونه زده گفته مگه قراره اینا استاد بشن و ....
خدایی دیگه باید برم دانشگاه آزادی ...پیام نوری... غیر انتفاعی...
من رفتم ثبت نام ....

natalie

عضو جدید
وای خیلی داغون شده.... دیگه همه چی مسخره بازی میشه.... یکی ازبچه ها می گفت رفته واسه استادای ترم بعد بحث... داشته می گفته این دو تا استاد که قراره بیان ناعادلانه است و... (چیزی در حد استار وار 2 در پیش داریم...) فرمودند در هم :surprised:می کنیم میره...:surprised::surprised:(قرعه کشی و اینا) طرف چونه زده گفته مگه قراره اینا استاد بشن و ....
خدایی دیگه باید برم دانشگاه آزادی ...پیام نوری... غیر انتفاعی...
من رفتم ثبت نام ....
هی ی ی ....روزگار....
خودتو ناراحت نکن بابایی!!!می گذره....
تو این خراب شده هیچ جا هیچ خبری نیس...این خراب شده هم نه هیچ جای دنیا هیچ خبری نیس!!!:surprised:

zakari

عضو جدید
میگم اسم بر و بچز دانشگاه به خصوص دانشکده معماری رو باید تو کتاب رکوردها به عنوان دل به نشاطترین و امیدوارترین آدم ها نوشت....دانشگاه از این گل و بلبل تر نوبره والا...:cry:

natalie

عضو جدید
میگم اسم بر و بچز دانشگاه به خصوص دانشکده معماری رو باید تو کتاب رکوردها به عنوان دل به نشاطترین و امیدوارترین آدم ها نوشت....دانشگاه از این گل و بلبل تر نوبره والا...:cry:
:biggrin::biggrin::biggrin:واقعا....
البته فقط دانشگاه ما این جوری نیست تو ی این کشور یه جوری شده انگار هیچکی هیچ انگیزه ای واسه زندگی نداره و به تبع هیچ پیشرفتی هم حاصل نمی شه و این میشه که می بینین تو اوج جوانی هر روز ناامیدتر از دیروز.....:surprised:
البته بگما خودمونم این وسط خیلی مقصریما...شدیم یه سری ادم منفعل بی انگیزه ....
نباید بذاریم این جوری بشه....
حالا بگید ببینم با امتحانا و تحویل کارا چی کار می کنین؟؟!!!:surprised::surprised::surprised:

natalie

عضو جدید
وااااااای! چرا این‌جوری شد؟:w20:
چرا یه دفعه این همه کار رو سرمون خراب شد؟:confused:
جزوه‌ها را هم که نخوندم:w10:
خسته شدم :crying:

اره کلا توی رشته ما ادم اخر ترم بعد از یه دوره خوشی کامل و فراغ بال و اسودگی خاطر محض(!!!!)وقتی اخر ترم می شه به" غلط کردم" می یوفته!!!!حالا ترم اولین کم کم دستتون می یاد زیاد سخت نگیرید بالاخره یه جوری می گذره دیگه....

mehdi_7070

عضو جدید
تاریخ نهایی امتحانات پایان نیمسال اول سال تحصیلی 89-1388

دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد توجه داشته باشند تاریخ نهایی امتحانات پایان نیمسال اول سال تحصیلی 89-1388 در قسمت پیوستها موجود می باشد .
خواهشمند است به این تاریخ ها توجه نمایید و اگر مغایرتی با تاریخ های روی کارت های ورود به جلسه ملاحظه نمودید، تاریخ های موجود در جدول پیوست را نهایی قلمداد کنید.

برنامه امتحاني توحيدخانه
برنامه امتحاني فرانسويها

آخرین ویرایش:

zakari

عضو جدید
تاریخ نهایی امتحانات پایان نیمسال اول سال تحصیلی 89-1388

دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد توجه داشته باشند تاریخ نهایی امتحانات پایان نیمسال اول سال تحصیلی 89-1388 در قسمت پیوستها موجود می باشد .
خواهشمند است به این تاریخ ها توجه نمایید و اگر مغایرتی با تاریخ های روی کارت های ورود به جلسه ملاحظه نمودید، تاریخ های موجود در جدول پیوست را نهایی قلمداد کنید.

برنامه امتحاني توحيدخانه
برنامه امتحاني فرانسويها
این یوز_پسورد میخواد...منم توی سایت دانشگاه دیدمش اما باز نشد...