دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی معماری

دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی معماری

• ساریان ساری

رای: 5 35.7%
  • علو م تحقیقات قزوین

رای: 9 64.3%

• مجموع رای دهندگان
    14

zahra-FARZIN

عضو جدید
من که واسه کاردانی یا کارشناسی ساریان رو قبول ندارم استادای به درد بخوری نداره البته از نظر من اما خب ممکنه ارشدش خوب باشه.اما هرچی هست از آزاد بهتره

• Like
واکنش ها: n!mv

morfi g

عضو جدید
اگه دوست دارید به حال و هوای کودکی وپیش دبستانی برگردید با انتخاب ساریان بهش میرسید.البته مدرک گرفتن توش تضمینی و صددرصده. ما که قبلا آ نقشه برداری میخوندیم دوربین نداشتن میگفتن با دوربین Nivo توپو بزنید!!!

• Like

morfi g

عضو جدید
در ضمن بد نمیشد تو نظرسنجی گزینه ی هیچکدام رو هم میزاشتید.

• Like

n!mv

عضو جدید
بچه ها من به این نتیجه رسیدم ، که جفتشون به درد نمی خورن ، ولی آزاد کمتر به درد نمیخوره ، با این وجود می خوام امسال دوباره واسه سراسری امتحان بدم ، تا خدا چه خواهد ،
یه چیزیم واسه شادمان سازی جوانان بگم که الان آزاد قزوین 190 نفر واسه مهر دانشجو گرفته!!!! از روزانه ها بیشتر!!!!

samar_eng

عضو جدید
بچه ها من به این نتیجه رسیدم ، که جفتشون به درد نمی خورن ، ولی آزاد کمتر به درد نمیخوره ، با این وجود می خوام امسال دوباره واسه سراسری امتحان بدم ، تا خدا چه خواهد ،
یه چیزیم واسه شادمان سازی جوانان بگم که الان آزاد قزوین 190 نفر واسه مهر دانشجو گرفته!!!! از روزانه ها بیشتر!!!!

190!!! تا اونجا که من میدونم یه تعداد از این 190 نفز ماله بهمن پارسال هستند که بهشون گفتند از مهر بیاند.2 -3 تا از دوستای من اینجوریند.در ضمن قزوین و علوم تحقیقات قزوین دو واحد محسوب میشند مثل خیلی از شهرهای دیگه هر کدوم یه سهمیه ای دارند.مثل اینکه شما بگید امسال تهران 230 نفر گرفته.خود تهران 4 واحده الان!! در هز صورت الان دانشگاه آزاد اینطوری شده دیگه :(

n!mv

عضو جدید
190!!! تا اونجا که من میدونم یه تعداد از این 190 نفز ماله بهمن پارسال هستند که بهشون گفتند از مهر بیاند.2 -3 تا از دوستای من اینجوریند.در ضمن قزوین و علوم تحقیقات قزوین دو واحد محسوب میشند مثل خیلی از شهرهای دیگه هر کدوم یه سهمیه ای دارند.مثل اینکه شما بگید امسال تهران 230 نفر گرفته.خود تهران 4 واحده الان!! در هز صورت الان دانشگاه آزاد اینطوری شده دیگه :(
کاملا صحیح می فرمایید، ولی همه کلاسای تهران یک روز ویک جا تشکیل نمی شن ، تهران با سه دانشگاه و کلی تکمیل ظرفیت، 230 نفر دانشجو گرفت ، ولی قزوین یه تنه 190 نفر ، خود مدیر گروه دانشگاه قزوین واقعا شوکه شده!!!:surprised:

mahvizan84

عضو جدید
ارشد معماری غیرانتفاعی سوره یا پیام نور تهران؟

ارشد معماری غیرانتفاعی سوره یا پیام نور تهران؟

کدام یک ارجح است؟ارشد معماری غیرانتفاعی سوره یا پیام نور تهران؟

n!mv

عضو جدید
بستگی داره به انتخاب خودتون ، دانشگاه سوره رشته معماری اسلامی رو ارائه می کنه، که سال اولشه ارشد می گیره ، ولی در کل دانشگاه خوبیه ،پیام نور رشته معماری ارائه می کنه ، واسه دکترا هم شانستون بیشتر میشه ، پیام نور هم دانشگاه خوبیه ، بازم میگم بستگی به نظرتون راجع به معماری و معماری اسلامی داره ، هر دوتاشون تهرانن فرق زیادی بینشون نیست .

آرتميس.artmiss

عضو جدید
درمورد رشته هایی که ارائه میدن نمی دونم ولی از لحاظ دانشگاه بخوای سوره از هر جت بهتره از پیام نور

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر می خوای افسردگی زودتر از موعد بگیری / و بیخیال هر چی کتاب بشی برو پیام نور

چنلی بل

عضو جدید
سوره
من که بودم سوره رو میرفتم
اولا کلاس تشکیل میشه دوما پیام نور به طرز غیر استانداردی سولاش و سخت میده
تازه فک میکنم کتاباشونم کتابایی هستش که مخصوص به خود دانشگاه پیام نوره
کلاسم که تازگیا تشکیل میده ولی فک نکنم به جدیته کلاسای دانشگاه های دیگه باشه
روی هم رفته به نظرم سوره بهتره

mahvizan84

عضو جدید
بستگی داره به انتخاب خودتون ، دانشگاه سوره رشته معماری اسلامی رو ارائه می کنه، که سال اولشه ارشد می گیره ، ولی در کل دانشگاه خوبیه ،پیام نور رشته معماری ارائه می کنه ، واسه دکترا هم شانستون بیشتر میشه ، پیام نور هم دانشگاه خوبیه ، بازم میگم بستگی به نظرتون راجع به معماری و معماری اسلامی داره ، هر دوتاشون تهرانن فرق زیادی بینشون نیست .
نمیدونستم سوره هم سال اول ارشدشه.پیام نور هم سال اولیه که ارشد گرفته.
چرا پیام نور واسه دکترا شانس بیشتر میشه؟

fateme_hajian

عضو جدید
سلام من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته ساریانم.کاردانی هم اینجا بودم.خیالت راحت استادای خوبی داره.البته اینم بدون هر مدرکی که داشته باشی باید کار بلد باشی همین،موفق باشی

miss-architect

عضو جدید
بچه ها خواهشا یه نظرم برا من بدین....:cry: اگه قرار باشه بین علوم تحقیقات دماوند و دانشگاه سوره (غیرانتفاعی) یکیو انتخاب کنید کدوم بهتر و معتبرتره؟

maryam ahmady

عضو جدید
ساختمون ساریان تموم شده .خواهرم اونجا گرافیک خونده .دانشگاه بدی نی .ولی الان دانشگاه ها همه مثه همن جز سراسری ها . کار بلدی مهمه

ram.had

عضو جدید
بجه ها مگه برای تمدید پایان نامه نباید فقط نصفه شهریه ثابتو بدیم؟؟؟

shooka1

عضو جدید
هزینه تحصیل در رشته معماری دانشگاه غیر انتفاعی قزوین

هزینه تحصیل در رشته معماری دانشگاه غیر انتفاعی قزوین

من وقتی میخواستم معماری برم اطلاعات دقیقی از هزینه هاش پیدا نکردم
واسه همین میخوام در طول تحصیلم هزینه هاشو اینجا بنویسم واسه اطلاع رسانی
الان من ورودی 93 موسسه آموزش عالی (غیر انتفاعی)قزوینم
هزینه شهریه ثابتم شد نزدیکه 400هزار تومن
و چون تهران زندگی میکنم به ازای هر رفت باید 20هزار تومن بدم بابت سرویس

اگه میخواین بیاین این رشته حتما باید مطمئن شید که از پس هزینه هاش برمیاید

آسمان سرخ

عضو جدید
سوال : دانشگاه سوره یا پارس

سوال : دانشگاه سوره یا پارس

سلام دوستان
لطفا کمکم کنید
بین دانشگاه سوره و پارس کدوم واسه مقطع ارشد بهترن؟

n!mv

عضو جدید
معلومه سوره ، تو ارشد قرار نیست چیزی از دانشگاه یاد بگیری ، حداقل برو یه جایی که مدرکت بخوره دانشگاه ، سوره دانشگاهه، اون پارس رو من تا الان اسمشو هم نشنیدم

فروزان_F

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید
بین دانشگاه سوره و پارس کدوم واسه مقطع ارشد بهترن؟

خب سوره بلاخره سابقه زیادی داره والبته که بنام هم هست اما دانشکده تازه تاسیس پارس با این که تو دومین سال از تاسیسش هست خیلی زود تونسته خودش رو مطرح کنه و استادای خیلی عالی که کمتر دانشگاهی میتونه بیاره رو جذب کرده خب من اگه بودم مسلما پارس رو انتخاب میکرذم!

erisss

عضو جدید
100 % سوره رو انتخاب كن
سوره دانشگاه مطرحيه و كلي فارغ التحصيل داده بيرون

درسته پارس اساتيدش خوبن ولي اين اساتيد رفتار و طرز درس دادنشون توو دانشگاه تهران متفاوته تا توو دانشگاهايي مثل پارس و پرديس هاي مختلف
هر چقدرم تلاش كني بازم اون احترامي كه براي بچه هاي دانشگاه خودشون قائل هستند براي شما قائل نيستند،ته ذهنشون اينه كه بچه هاي خودشون يه چيز ديگه هستن
اگه بخواي بعدش هم اپلاي كني براي خارج از كشور قطعا كارات توو سوره سريعتر راه ميفته تا توو اين دانشگاهاي تازه تاسيس
به نظر من پولتو توو اين دانشگاهايي كه تازه تاسيسن نريز،چون تجربشون كمه و فارغالتحصيل زياد نداشتن ،خيلي جاها اذيتت ميكنن،استاداشم بيشترشون فقط اسمشونو با خودشون ميارن توو اين دانشگاها،طرز درس دادن و خيلي مسائل ديگه شون كاملا متفاوت با دانشگاه تهرانه

SaBaii RaD

عضو جدید
قبول دارم حرفتو من خودم تو سوره درس میخونم مخصوصا که به بچه های ارشد خیلی بیشتر بها میدن تا بچه های کارشناسی و اینکه اپلای کردن از طریقه سوره خیلی راحت تره و در اخرم که سوره یکی از چند دانشگاه غیر انتفاعیه و مدرکش معتبره

arch1990

عضو جدید
من دانشگاه شمال آمل ارشدم و گرفتم
فقط میخوام بگم افتضاحه! سطح علمی بعضی اساتید ارشد صفره و بعضی هم که کمی میدونن اصلا انتقال نمیدن
واقعا حیفه
به نظرم ارشد یا نخونید یا تو دانشگاه های تاپ بخونین
اگرنه پولتون و حداقل دو سال وقتتون و انرژی ای که بعد فارغ التحصیلی کارشناسی دارین کامل از بین میره

galeya

عضو جدید
سلام...دوستان من هم بشدت درگیر این سوالم...کارنامه که اومد، معماری داخلی هم سوره آوردم و هم پارس...اما میگن پارس بجز چندتا جلسه اول اسیست استاد میاد سر کلاس و شلوغه کلاساش...از طرفی تو سایت سوره هیچ اسمی از اساتید آورده نشده

بالا