دانشگاه نبض جامعه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
پاسخ

پاسخ

سلام عزیزم، نه این طورا هم نیست!:smile:
1. امتحانش نسبت به پارسال سخت تر نبود، فقط نوع و حالت سوالات تغییر کرد.
تغییری که کمتر کسی فکرش رو می کرد! سوالات بیشتر تشریحی و مفهومی بود.:biggrin:
در این بین کسایی ضرر کردن که با موسسات حدس و خطا مثل گا.... کار کرده بودن!:cool:
البته درسای ریاضی و معارف واقعاً سخت بود.:cry::w45:
معارفش که شبیه عربی بود!!;)
2. در دفترچه ی شماره 2، دانشگاه ها تفکیک شدن.:w10:
1سری دانشگاه ها نوشتن (مهندسی عمران) در 1سری هم نوشته (کارشناسی عمران یا کارشناسی ساختمان)
فرق این دو در اینه که در آینده شغلی کارشناس ساختمان حق امضاء نداره اما مهندس داره!
وگرنه مشکل دیگه ای نداره!
3. این که نظام کجا گیر میده، بسته به واحد هایی داره که می گذرونی!
در این مورد باید به دانشگاه ها مراجعه کنی تا بهت اطلاعات بدن. :w12:

r 1364

عضو جدید
چرااااااااااااا؟:) نسخه اشتباه دکترم میتونه حتی آدمای 1 شهرو یجا بکشه .بستگی داره به نوع بیماری و نسخش نه؟ حالا خیلی وارد بحث نمی شم :)هر دو تاش در یه حده شایدم ماله دکترا مهمتره

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.
اول براتون آرزوي موفقيت رو دارم.:w17:
دوم:بهتر فكر كني كه اين حرف ها رو از كي شنيدي،چون حرف اشتباهيه.
درضمن بهتره كه به اين جور شايعه ها اعتنا نكنيد چون فقط وفقط ذهن شما رو مشغول ميكنه.:w39:
خيلي از مهندسايي كه تو نظام مهندسي وادارات بزرگ ومعتبر فعاليت دارن مدركشون رو از دانشگاه هاي سراسري گرفتن.:)

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
چرااااااااااااا؟:) نسخه اشتباه دکترم میتونه حتی آدمای 1 شهرو یجا بکشه .بستگی داره به نوع بیماری و نسخش نه؟ حالا خیلی وارد بحث نمی شم :)هر دو تاش در یه حده شایدم ماله دکترا مهمتره
مطمئن باش با مرگ 1نفر، کسی سراغ اون درمان نمیره!!!
دست دکتر زود معلوم میشه، اما دست 1مهندس در اولین زلزله!

KORUSH

عضو جدید
سلام
من هم همین سوالات رو سال قبل داشتم.
مدرک سراسری
{ کارشناسی} یعنی حق امضا نداری ولی بعد از تموم شدن درست می تونی بری چند واحدی رو که نظام مهندسی مشخص کرده بگیری و بعد از قبولی تو اون درسا میشی مهندس نه کارشناس..........

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام
من هم همین سوالات رو سال قبل داشتم.
مدرک سراسری
{ کارشناسی} یعنی حق امضا نداری ولی بعد از تموم شدن درست می تونی بری چند واحدی رو که نظام مهندسی مشخص کرده بگیری و بعد از قبولی تو اون درسا میشی مهندس نه کارشناس..........
من هم شنیدم، اما کسی رو با این شرایط ندیدم! و اینکه کجا اون واحد ها رو در نظر می گیره و ارائه میده؟!
آره، از نظر نظام مهم اینه که شما 1تعداد واحد ها رو پاس کنی تا بشی آقا/خانم مهندس!!

amin_ara

عضو جدید
با سلام مجدد.
این جوری که من از بچه های کارشناسی ناپیوسته عمران ( سراسری ) شنیدم ، دانشگاه سراسری طبق شایعه های موجود مدرک کارشناسی ( نه مهندسی ) عمران میده و دانشگاه آزاد ( برای کارشناسی ناپیوسته ) مدرک مهندسی میده و بازهم طبق گفته ی اون بچه ها و فرموده ی مدیر تالار فرق کارشناسی و مهندسی در حق امضا هست که بچه های کارشناسی محروم از این هستن. حالا ااین رو می خوام بدونم که حق امضا آیا واقعا ان قدر امتیاز بزرگی هست که بشینم برای آزاد بخونم ( و هزینه ی اون رو هم پرداخت کنم ) یا نه؟
در مورد سختی سوالات هم حق با مدیر تالار هست ریاضی و معارف فوق العاده سخت . استاتیک و مقاومت راحت. دروس تخصصی متوسط. زبام و ادبیات هم نرمال بودن.
با تشکر

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
آره.
بعد از 10سال به حق امضاء فکر کن.
1پشتوانه مالیه که تقریباً میتونی روش حساب کنی و کار نکنی!!!
اگر هم حق امضاء نداشته باشی، نصف هزینه ای که به عنوان سود بهش نظر داری، میره واسه خرید حق امضا!!:smile:

masoodazizi

عضو جدید
سلام
من یکی از دوستانم در تهران مدرک کارشناسی عمران گرفته . البته درست میگین مهندسی نیست ولی با صحبتی که با ایشون داشتم تمام واحدهای مهندسی آزاد رو پاس کردن ولی به هر حال کارشناسی عمرانه . ایشون الان در یک شرکت ساختمانی به عنوان مهندس عمران مشغول به کاره ولی در مورد شرکتهای دولتی اطلاعی ندارم .

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام
من یکی از دوستانم در تهران مدرک کارشناسی عمران گرفته . البته درست میگین مهندسی نیست ولی با صحبتی که با ایشون داشتم تمام واحدهای مهندسی آزاد رو پاس کردن ولی به هر حال کارشناسی عمرانه . ایشون الان در یک شرکت ساختمانی به عنوان مهندس عمران مشغول به کاره ولی در مورد شرکتهای دولتی اطلاعی ندارم .
سلام.
کسی نمیگه که این آدم ها نمی تونن کار کنن، بحثروی حق امضاست!;)

omraneno

عضو جدید
www.omraneno.blogfa.com

www.omraneno.blogfa.com

مرتبط با :

r.firoozi

عضو جدید
با تشکر از دوستانی که وارد بحث شدن

با تشکر از دوستانی که وارد بحث شدن

متاسفانه گویا دوستان منظور اصلی بحث رو خوب متوجه نشدن یا من خوب عنوان نکردم!
در مورد نسخه اشتباه هدف عنوان یک مثال بود . عنوان این مسئله که چرا حتی در بدترین موضوع((به قول دوستان مرگبار))،پزشکها هوای همدیگه رو دارن ولی مهندسین منتظر کوچکترین مسئله هستن که زیرآب هم رو بزنن و با حیثیت کاری همکارشون بازی کنن در حالی که میشه با همفکری و همکاری مسئله رو به بهترین شیوه حل کرد.((البته این مسئله رو دانشجویان فرهیخته تا زمانی که درسشون تمام نشده و استخدام نشدن شاید خوب متوجه نشن.))
در مورد عنوان کردن مسئله مدرک فروشی : قصد من این بود که بگم چرا بعضی (به قول شما دلال)به خودشون اجازه میدن حیثیت بقیه مهندسها رو زیرسئوال ببرن.به نظر شما خودما مقصر نیستیم؟؟
چرا باید خودمون برا ی شغل و سوادمون ارزش قائل نشیم؟ چرا باید خودمون توی رفتارمون مواظب نباشیم؟

به امید همه مهنس ها قدر کار و سوادشون رو درک کنن:gol:

aria7010

عضو جدید
با سلام.
یه مشکلی داشتم اگه کمکم کنین و اطلاعات دقیق بهم بدین واقعا ممنونتون میشم.
بچه ها من این جمعه امتحان کارشناسی ناپیوسته ی عمران داشتم هر چند خیلی سخت تر نسبت به پارسال بود . ولی تو این یکی دو روزه از چند جا شنیدم که مدرکی که از کارشناسی ناپیوسته ی دانشگاه سراسری میده مهندسی نیست و کارشناسی هست و از نظر نظام مهندسی ( و کلا ارگانهای دولتی )هیچ ارزشی نداره و مدرک بیخودی هست و بهتره تو دانشگاه آزاد شرکت کنی چون مدرکش داراری ارزش بالاتری هست. حالا اگه دوستان اطلاعاتی راجع به این قضیه دارن و بم بدن واقعا ممنون می شم.
با تشکر
من از نظام مهندسی شیراز که پرسیدم مدرک دولتی را قبول نداشت

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
یعنی میفرمایید مهندس عمران فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی در شیراز نمی تونه کار کنه؟!
راستی، خوش اومدی.;)

Mehdi_rndyk

عضو جدید
سلام
من کاملا با آقای فیروزی موافقم.
متاسفانه بین مهندسین یکپارچگی و اتحاد مناسبی وجود نداره و ما مهندسا همدیگه رو خوب پوشش نمیدیم. منظورم پوشاندن اشتباهات نیست. منظورم حمایت فکری و سازمانیه.
من هم امیدوارم مهندسین ارزش کارهای دشواری را که انجام میدن رو بدونن

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي من با اين صحبتها مخالفم نه قبول دارم همه مهندسا زيرآب زنن نه اينكه همه پزشكا متحدن به نظر من اگه ما حيطه وظايف خودمونو بشناسيم و تو اون حركت كنيم و تو كار هم دخالت نكنيم همه اين مشكلات حل شدني تازه وقتي كسي كار اشتباهي ميكنه اگه بهش تذكر نديم كوتاهي كرديم نه اينكه مثلا نشون داده باشيم چقدر با هم متحديم;)

mohandes masood

عضو جدید
سلام

سلام

آقا صحیح می فرماید
ولی هر جا باید کاره صحیح تحویل بدیم
ولی این کاره ضایع بازی ما خیلی آبرو مونو می بره

omran84

عضو جدید
بررسی تعداد پذیرش کاردانی به کارشناسی عمران 87

بررسی تعداد پذیرش کاردانی به کارشناسی عمران 87

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در این فایل تعداد پذیرش داوطلبان به تفکیک دوره ی روزانه - شبانه و موسسات غیر انتفاعی به همراه ترم پذیرش آنها در کنکور کاردانی به کارشناسی 87 رشته ی عمران بررسی شده است. ضمن اینکه به دوستان عزیز و داوطلب کنکورهای 87 کاردانی به کارشناسی و سایر داوطلبان سالهای بعد توصیه می کنیم .باید بگوییم که مطالعه ی بخش تذکرهای این مجموعه ضروری است .[/FONT]
این فایل را از اینجا دانلود کنید
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]حجم فایل : ۶۶ کیلو بایت[/FONT]

omran84

عضو جدید
بررسی پذیرش کاردانی به کارشناسی عمران 87 به تفکیک موسسات و ..

بررسی پذیرش کاردانی به کارشناسی عمران 87 به تفکیک موسسات و ..

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در این فایل تعداد پذیرش داوطلبان به تفکیک دوره ی روزانه - شبانه و موسسات غیر انتفاعی و دانشگاههای دولتی و آموزشکده های فنی و حرفه ای به همراه ترم پذیرش آنها در کنکور کاردانی به کارشناسی 87 رشته ی عمران بررسی شده است. مطالعه ی این بخش برای داوطلبین کنکورهای 87 کاردانی به کارشناسی و سایر داوطلبان آزمونهای کاردانی به کارشناسی سالهای آینده مفید خواهد بود. در ضمن تذکرات این فایل را با دقت مطالعه نمایید.[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] این فایل را [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]از اینجا دانلود کنید[/FONT]

علی(110)

عضو جدید
کی ، چی ، کجا ، چطوری قبول شده ؟

کی ، چی ، کجا ، چطوری قبول شده ؟

:)سلام بر همه
لطفا هر کی امسال کنکور کارشناسی ارشد داده خجالت نکشه و بیاد و بگه که چی،کجا،با چه رتبه ای،با چه جور درس خوندنی و کلاس رفتنی و ... قبول شده یا نشده؟

فقط تو رو خدا خجالت نکشید، چون ما میتونیم از کسایی که قبول نشدن هم چیز یاد بگیریم و تجربه کسب کنیم تا بعدا بتونیم راحتتر قبول شیم.

:gol:ممنون...

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
من هم موافقم که 1 تاپیک بزنیم، هر کی مایل بود، کارنامش رو بذاره!!
حالا هر مقطعی، کادانی به کارشناسی، یا ارشد!!
چه دانشگاه آزاد، چه دانشگاه سراسری!

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان خجالت نداره!
اصلا اول من میگم:
من کارشناسی ارشد عمران-سازه در دانشگاه آزاد تهران مرکزی قبول شدم
در دانشگاه سراسری هم رتبه 362 رو توی منطقه آوردم و مهندسی عمران-سازه اراک قبول شدم

#MOJIR#

عضو جدید
نفر دوم منم
سعید دانشجوی ترم اخر عمران دانشگاه خواجه نصیر کارشناسی که 215 شدم;)
ارشد ازمایشی دادم که عابرو زیه اگه بگم :biggrin::biggrin:
ایشالله ساله دیگه روفوضه نمی شم و میام میگم :biggrin::biggrin::biggrin:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با پرويي تمام نفر سوم محسوب ميشم (ذوق كردم):D
من 85 كنكور دادم رتبه 2347 شد سراسري قزوين دارم عمران ميخونم الانم حدود 65 واحد پاس كردم شماره دانشجوييم هم 85... ميباشد حالا حالا حالا ها هم مونده كه بخوام راجب ارشد تصميم بگيرم اگه به من باشه ميرم سر زندگيم ولي اگه به كسه ديگه باشه ميرم كنكور ميدم:D
درصد درسامم اگه بخواين دارم ميتونم بزنم;)

arash manafi

عضو جدید
منم سالی ماهی میام یه نظر میدم میرم
ارش منافی هستم فارغ التحصیل عمران دوره کارشناسی ام رو توی خواجه گذروندم با رتبه 430
پارسال ارشد خواجه با رتبه32 قبول شدم ولی بعلت مشغله کاری فعلا 2 ترمه که مرخصی گرفتم امسال تازه میشم ورودی:(
مخلص اقا سعید گل

علی(110)

عضو جدید
با سلام
دوستان خجالت نداره!
اصلا اول من میگم:
من کارشناسی ارشد عمران-سازه در دانشگاه آزاد تهران مرکزی قبول شدم
در دانشگاه سراسری هم رتبه 362 رو توی منطقه آوردم و مهندسی عمران-سازه اراک قبول شدم

:eek: جدا با یه همچین رتبه ای اراک قبول شدی!!؟؟
من یه سری از کارنامه های ارشد 86 رو نگاه میکردم، خیلی ها بودند با رتبه های بیشتر از 362 اما تهران قبول شده بودند.
تاپیک کارنامه ها هم تو سایت موجوده: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=39370

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اولين نفرم كه درصدامو ميگم فردا نگيد چون والكانو نگفت منم نميگم از الان بگم
ادبيات 60
معارف 73
زبان 46
عربي (بالاترين درصد تاريخ عمرم ) :D60
رياضي (به گفته پيك سنجش سخت ترين رياضي تاريخ كنكور باور كنيد خفن بود) 45
فيزيك 76
شيمي 85

وضعیت