دانشگاه فردوسی مشهد

riazicenter

عضو جدید
من عاشق ریاضیام.
امسالم با رتبه خوب ریاضی محض فردوسی قبول شدم.
میشه بهم بگید وضعیت خوابگاه ها چه طوریه؟ چند نفرس؟
راسی من اصفهانیم.
اینم سایتمه: WWW.RIAZICENTER.NET

jalil.moghadam

عضو جدید
من عاشق ریاضیام.
راسی من اصفهانیم.

اوه ه ه ه ه..!!!
جدی؟!
پس باید بری اموزشی ...;)
فجر 5!!!
یادش بخیر که چقدر افتضاح بود...!!!
اتاق هاي 4 نفره..!
تو بيابون..!(از قول ما مشدي ها!)
سال اول اگه محيط زندگي برات اهميت داشته باشه كه اذيت مي شي...شايدم چون من از اون خوابگاه خوشم نمي اومد اذيت شدم..!
آخه من خودم 1 ماه خوابگاه پيش دوستام بودم...

آخرین ویرایش:

riazicenter

عضو جدید
اوه ه ه ه ه..!!!
جدی؟!
پس باید بری اموزشی ...;)
فجر 5!!!
یادش بخیر که چقدر افتضاح بود...!!!
اتاق هاي 4 نفره..!
تو بيابون..!(از قول ما مشدي ها!)
سال اول اگه محيط زندگي برات اهميت داشته باشه كه اذيت مي شي...شايدم چون من از اون خوابگاه خوشم نمي اومد اذيت شدم..!
آخه من خودم 1 ماه خوابگاه پيش دوستام بودم...

یعنی واقعا شرایط این خوابگاه اینقدر خرابه؟

هیچ راهی نیست که من تو آـاق 2 نفره بیفتم؟

تورو خدا یه جواب درست و حسابی بدید که بدجوری داغونم.

سال اولیا باهم میفتن یا ممکنه یه سال اولی با چند تا سالای بالاترم بیفته توی یه خوابگاه؟

jalil.moghadam

عضو جدید
یعنی واقعا شرایط این خوابگاه اینقدر خرابه؟

هیچ راهی نیست که من تو آـاق 2 نفره بیفتم؟

تورو خدا یه جواب درست و حسابی بدید که بدجوری داغونم.

سال اولیا باهم میفتن یا ممکنه یه سال اولی با چند تا سالای بالاترم بیفته توی یه خوابگاه؟

خراب خراب ني اما....!:redface:
گفتم كه ....شايد من تحمل اين خوابگاه رو نداشتم..!
اما با عرض شرمندگي دوست من دانشگاه فردوسي يعني پادگان:razz:..براي همينه كه از اين دانشگاه حالم بهم مي خوره:mad:...حرفي كه بزني جلوي روت قبول مي كنن اما فرداش مي بيني بر اساس قدرت اون حرفت زير پات خالي شد..!
اگه آشنايي يا كسي رو داشته باشي كه احتمال اينكه تو فجر هاي ديگه كه همشون 2 نفره هستش بيفتي با پارتي بازي ممكنه بشه..!:redface:
كه من از اين بند اصلا خبر ندارم.!
نه...همه سال اولي ها بايد اين آموزشي رو داشته باشن..!;)

M.sam.F

عضو جدید
من عاشق ریاضیام.
راسی من اصفهانیم.
همه چی بستگی به خودت داره؛از مشکلات غول نساز:biggrin:هر جا باشی خونه یا خوابگاه خدا که باهاته:redface:

سمیه نوروزی

عضو جدید
آره عضو شد... مگه ما عمرانا یه کاری واسه مکانیکیا بکنیم... :w43:وگرنه که...[/quote

نداشتيما.....اينجا ديگه قراره جدل مکانيک و عمران و کنار بذاريما...
اون سه نقطه چيه؟....
مي خواين منم چند تا عمراني بيارم.؟

راستي مهندس مقدم ورودتونو خوش آمد مي گم.بله من فکر مي کنم باشن...فاميلشون يادم نيست اما توي صفحات اول معرفي مکانيک ها به نظرم ديدم...

البته منم موندم چرا تعداد فردوسي ها اينقدر اينجا کمه...
من خودم به خاطر اشکال سيستمم يه هفته اي نتونستم بيام اينجا...خدايي سخت بهم گذشت.

mbolooribb

عضو جدید
آره عضو شد... مگه ما عمرانا یه کاری واسه مکانیکیا بکنیم... :w43:وگرنه که...[/quote

نداشتيما.....اينجا ديگه قراره جدل مکانيک و عمران و کنار بذاريما...
اون سه نقطه چيه؟....
مي خواين منم چند تا عمراني بيارم.؟

راستي مهندس مقدم ورودتونو خوش آمد مي گم.بله من فکر مي کنم باشن...فاميلشون يادم نيست اما توي صفحات اول معرفي مکانيک ها به نظرم ديدم...

البته منم موندم چرا تعداد فردوسي ها اينقدر اينجا کمه...
من خودم به خاطر اشکال سيستمم يه هفته اي نتونستم بيام اينجا...خدايي سخت بهم گذشت.
سلام. سه نقطش ماله اینه که : وگرنه خودتون کاری نمی کنین.! حالا اگه خواستین عمرانیم بیارین.:w05:

ali.mehrkish

عضو جدید
salam

salam

سلام خدمت همه ي دوستان.......
علي مهركيش هستم..... مكانيك 86..........:gol:
1-تازه اين تاپيك رو ديدم......:D
2-كي گفته فردوسي با عمرانش شناخته مي شه(با مكانيك سيالاتش شناخته مي شه)
البته من طرفداره جامداتم/.;)
3-از اين كه دوستان عمراني سبب حضور من شدند....بسيار اندوهگينم..:(..ولي به هر حال بايد مفيد باشيد يا نه......:smile:
4-به دوستان تازه وارد تبريك مي گم.....به زودي به جمعيتي با نام مكانيك هاي 86 اشنا خواهيد شد.......(خوشا به حالتان):)
5-نمي خواستم احساسات محمد عزيز را جريحه دار كنم....:heart:
6-اين دوست عزيزي كه مي خندند .... علت را بگويند ما هم بخنديم......:gol:

mbolooribb

عضو جدید
3-از اين كه دوستان عمراني سبب حضور من شدند....بسيار اندوهگينم..:(..ولي به هر حال بايد مفيد باشيد يا نه......:smile:
4-به دوستان تازه وارد تبريك مي گم.....به زودي به جمعيتي با نام مكانيك هاي 86 اشنا خواهيد شد.......(خوشا به حالتان):)
اولا که جریحه دار کردی آقاجان!... دوما که شما می فرمایین فردوسی به مکانیکش شناخته شده بفرمایین چندتا استاد کامل دارین... ها؟ سومندش باعث شادی روزافزون شما مکانیکییه عزیزه که یک عمرانی با این سایت آشنات کرده!

hex6789

عضو جدید

:w02:

ali.mehrkish

عضو جدید
مكانيك

مكانيك

محمد عزيز.....از حاشيه پرهيز كن(مكانيك و عمران).....
از تجربيات قبلي استفاده كنيد(پل ماكاروني و..) و وارد مباحث جانبي نشويد كه....
اما در مورد مكانيك....4تا استاد تمام داره....ولي فاكتور هاي قوي بودن يك رشته در جايي فقط استاد نيست....
(تعداد دانشجويان ارشد و دكتري و حتي ليسانس _ تعداد مقالات - حضور در مسابقات مختلف _ ميئان حضور در صنعت و پروژه هاي اساتيد و ....)كه اينجاست كه ياد اين جمله مي افتيم....كه .....

85mms

عضو جدید
اولا که جریحه دار کردی آقاجان!... دوما که شما می فرمایین فردوسی به مکانیکش شناخته شده بفرمایین چندتا استاد کامل دارین... ها؟ سومندش باعث شادی روزافزون شما مکانیکییه عزیزه که یک عمرانی با این سایت آشنات کرده!
آقای مهرکیش راس میگن. دانشگاه مشهد با مکانیک سیالاتش شناخته میشه.مکانیک اولین رشته ای بود که تو دانشگاه فردوسی ایجاد شد(همون طور که میدونید رشته ی برق همون سال اول به علت نبود استاد منحل شد).
گروه مکانیک با داشتن 32 عضو رسمی هیأت علمی و حدود 10 استاد بازنشسته و دانشجو بزرگترین بخش این دانشکده ست.3 نفر از اعضای هیأت علمی فول پروفسور هستند و 13نفر دانشیار ، 14 نفر استادیار و 2 نفر مربی هستند.همچنین گروه مکانیک دانشگاه فردوسی این افتخار رو داره که اولین فول پروفسور مکانیک ایران(دکتر برادران رحیمی) تو این گروه تدریس میکنن.
گروه مکانیک هر سال 141 دانشجوی جدید میگیره.گذشته از همه ی این حرفا افتخاراتی که هر ساله بچه های مکانیک دانشکده مهندسی کسب میکنن(قرمانی مسابقات پل ماکارونی،قهرمانی مسابقات روبوتیک قزوین و ...) دلیل دیگریست بر این مدعا که گروه مکانیک قوی ترین گروه دانشکده ست.
بسه یا باز هم بگم؟

mbolooribb

عضو جدید
آقای مهرکیش راس میگن. دانشگاه مشهد با مکانیک سیالاتش شناخته میشه.مکانیک اولین رشته ای بود که تو دانشگاه فردوسی ایجاد شد(همون طور که میدونید رشته ی برق همون سال اول به علت نبود استاد منحل شد).
گروه مکانیک با داشتن 32 عضو رسمی هیأت علمی و حدود 10 استاد بازنشسته و دانشجو بزرگترین بخش این دانشکده ست.3 نفر از اعضای هیأت علمی فول پروفسور هستند و 13نفر دانشیار ، 14 نفر استادیار و 2 نفر مربی هستند.همچنین گروه مکانیک دانشگاه فردوسی این افتخار رو داره که اولین فول پروفسور مکانیک ایران(دکتر برادران رحیمی) تو این گروه تدریس میکنن.
گروه مکانیک هر سال 141 دانشجوی جدید میگیره.گذشته از همه ی این حرفا افتخاراتی که هر ساله بچه های مکانیک دانشکده مهندسی کسب میکنن(قرمانی مسابقات پل ماکارونی،قهرمانی مسابقات روبوتیک قزوین و ...) دلیل دیگریست بر این مدعا که گروه مکانیک قوی ترین گروه دانشکده ست.
بسه یا باز هم بگم؟
فکر نکنین دارم کم میارم ... اصلاً! بخاطر علی بی خیال کل کل می شم. مطمئنید که حدود 10تا استاد کامل دارین؟ فکر کنم 9.5 عدد دقیقش باشه!:w15:
به هر حال ما مطمئنیم که دقیقا 34 تا عضو رسمی هیئت علمی داریم. با 6تا استاد کامل.
امثال آقای دکتر برادران هم واسه همه دانشگاه باعث افتخارند.
راستی یه سئوال کلی... واقعا تصورتون به اینه که هرچی تعداد پذیرش دانشجو بیشتر باشه......

s-abrishami

عضو جدید
سلام به همگی
یه کف مرتب به افتخار فردوسی (خداییش کف زدنم داره!!!) :w17:

سجاد ابریشمی هستم ، عمران 86

s-abrishami

عضو جدید
my love only Civil

my love only Civil

دوستان مکانیکی (خصوصا علی مهرکیش که از همه جو گیر تره:warn:) کل کلو تموم کنین و گر نه مجبورم اون چیزایی رو که نباید بگم، بگم!!!

85mms

عضو جدید
توصیه میکنم یه سری به کتاب "دانشکده ی مهندسی" که فروردین امسال منتشر شده بزنید.اونجا اسم اعضای هیأت علمی هر گروه ذکر شده و در مورد گروه عمران هم نوشته که 22 عضو هیأت علمی و 4 استاد تمام داره.
کتاب خوبیه حتماً بخونیدش!:smile:

mbolooribb

عضو جدید
توصیه میکنم یه سری به کتاب "دانشکده ی مهندسی" که فروردین امسال منتشر شده بزنید.اونجا اسم اعضای هیأت علمی هر گروه ذکر شده و در مورد گروه عمران هم نوشته که 22 عضو هیأت علمی و 4 استاد تمام داره.
کتاب خوبیه حتماً بخونیدش!:smile:
در مورد گروه مکانیکم نوشته حدود 10 تا استاد تمام داره؟

85mms

عضو جدید
نه! نوشته 3 تا استاد تمام داره.
من گفتم 10 تا؟نه بابا گفتم 3 تا همون اول.شما خوب متوجه نشدید.اون 10 تا اعضای بازنشسته ی هیأت علمی اند و یا این که دانشجو هستند و هنوز عضو رسمی هیأت علمی نشدن(2 استاد برنامه نویسی ما دانشجوی دکترا هستند)وگرنه تعضای شاغل و غیر بازنشسته ی گروه 32 نفرن.اگه اعضای بازنشسته رو هم حساب کنبم 42 نفر میشن.یه استاد جدید هم از ترم مهر عضو رسمی شدن و دانشیار هم هستند.یکی از استادیارهای گروه هم اردیبهشت دانشیار شدن؛یعنی بعد از انتشار اون کتاب.

hex6789

عضو جدید
تسلیت

تسلیت

نه! نوشته 3 تا استاد تمام داره.
من گفتم 10 تا؟نه بابا گفتم 3 تا همون اول.شما خوب متوجه نشدید.اون 10 تا اعضای بازنشسته ی هیأت علمی اند و یا این که دانشجو هستند و هنوز عضو رسمی هیأت علمی نشدن(2 استاد برنامه نویسی ما دانشجوی دکترا هستند)وگرنه تعضای شاغل و غیر بازنشسته ی گروه 32 نفرن.اگه اعضای بازنشسته رو هم حساب کنبم 42 نفر میشن.یه استاد جدید هم از ترم مهر عضو رسمی شدن و دانشیار هم هستند.یکی از استادیارهای گروه هم اردیبهشت دانشیار شدن؛یعنی بعد از انتشار اون کتاب.

از صمیم قلب واستون متاسفم دوستای عزیز که اینقد زیبا دارین نشون میدین بچه های فردوسی چه جورین ! :child:

و ضمن عرض سلام خدمت دوستای جدیدی که اینجارو میبینن ... واقعا خدا رو شکر این دوستای خوب دانشگاه امیرکبیر یا شریف نیستن اگه نه تو دانشگاه کمر به قتل هم میبستن :w08:

امیدوارم این چند صفحه ای که به چرت پرت گفتن بعضی از بچه ها گذشته رو نادید بگیرین و اصلا بی خیالی طی کنین دیگه ! از این دانشگاه و دانشجوهاش واقعا از این بیشتر انتظار نمیره !

اگه کسی می خواد جواب منو بده لازم نیست بقیه صفحات دانشگاهو آلوده کنه ... می تونین با ایمیل نظرات دوستانتونو بگین یا بیاین راهروی مهندسی شیمی در خدمتتون باشیم :w02:

با تشکر - حمیدرضا حسنی :thumbsup2:

ali.mehrkish

عضو جدید
مكانيك

مكانيك

از دوستان تقاضا مي كنم كه اين بحث رو ادامه نديم(محمد :دانشجو هاي دكتري از مهمترين ملاك هاي سنجشه....)
اما.....از دوستان مكانيك تقاضا مي كنم براي نشون دادن هم بستگيمون بيان و با يك تشكر از امضاي من قدر داني كنند;)............

hex6789

عضو جدید
بلوری بزاز حیا کن - دانشگاهو رها کن

بلوری بزاز حیا کن - دانشگاهو رها کن

در مورد گروه مکانیکم نوشته حدود 10 تا استاد تمام داره؟

بارها و بارها گفتم : از بلوری های بزاز از این بیشتر انتظار نمیرودددددد ! :w07:

hex6789

عضو جدید
کاپ قهرمانی

کاپ قهرمانی

راستی بچه ها یادم رفت بگم ... کاپ قهرمانی دانشگاهو امسال به دانشجویی میدن که بتونه ثابت کنه بهترین گروه توی دانشگاه کدوم گروهه !؟ :smoke:

:w05:

ali.mehrkish

عضو جدید
فردوسي

فردوسي

من براي ارتقاي تاپيك چند تا پيشنهاد دارم.......
1)اخبار دست اول دانشگاه رو اطلاع بديم.......
2)نشريات و خبر نامه ها رو معرفي كنيم........
3)در مورد گروه و رشتمون جداي كلكل كردن توضيح بديم......
4)مكان ها و جاهاي دانشگاه رو معرفي كنيم......
5)مشكلات رو مطرح كنيم و دنبال راه حل بريم(به نظرم جاي بحث عتمي نباشه)
6)پيشنهاد بديم.....
و....
بي خودي با شكلك انداختن فضاي تاپيك رو مخدوش نكنيم......:gol:
اينجا همه ميتونيد تشكر كنيد:biggrin::biggrin:

hex6789

عضو جدید
من براي ارتقاي تاپيك چند تا پيشنهاد دارم.......
1)اخبار دست اول دانشگاه رو اطلاع بديم.......
2)نشريات و خبر نامه ها رو معرفي كنيم........
3)در مورد گروه و رشتمون جداي كلكل كردن توضيح بديم......
4)مكان ها و جاهاي دانشگاه رو معرفي كنيم......
5)مشكلات رو مطرح كنيم و دنبال راه حل بريم(به نظرم جاي بحث عتمي نباشه)
6)پيشنهاد بديم.....
و....
بي خودي با شكلك انداختن فضاي تاپيك رو مخدوش نكنيم......:gol:
اينجا همه ميتونيد تشكر كنيد:biggrin::biggrin:

امیدوارم بقیه هم به این نصیحت گوش بدن ...

سمیه نوروزی

عضو جدید
اي بابا !!!!!!!!! خوب منم خبر مي کردين تا يه خورده تو دعوا سهم داشته باشم...:cowboy::biggrin:
تازه داشتيم به جاهاي جالبش مي رسيديم.

خب..:cool: نو عيبه...به همون نتيجه اي رسيدين که من اول گفتم :cool:کل کل و اينجا نکشونيم.
حالا در مورد ارتقا هر کس کاري رو شروع کنه ما ادامه مي ديم و استقبال مي کنيم.
و از دوستان انجمني در خواست مي کنم ليست مسابقاتي که در دست اجرا يا تصميم به اجرا دارن و بذارن اينجا البته به همراه آيين نامه که همه بتونيم استفاده کنيم.

موفق و شاد کام باشيد.
يا حق!