دانشگاه صنعتی شریف

pymn_nzr

عضو جدید
سلام علیکم
دیدم از دانشگاه شیر مرغ ، تا جون آدمیزاد هستش به جز شریف

دوستاني كه در دانشگاه شریف هستند و در اين سايت عضويت دارن خودشون رو معرفي كنن تا بهتر بتونيم با هم كار كنيم و مشورت کنیم. . من پیمان ناظر ورودی برق 91 هستم

(مثل اینکه همه سرشون تو کتابه:))

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
سلام علیکم
دیدم از دانشگاه شیر مرغ ، تا جون آدمیزاد هستش به جز شریف

دوستاني كه در دانشگاه شریف هستند و در اين سايت عضويت دارن خودشون رو معرفي كنن تا بهتر بتونيم با هم كار كنيم و مشورت کنیم. . من پیمان ناظر ورودی برق 91 هستم

(مثل اینکه همه سرشون تو کتابه:))

علیک سلام
فک نکنم کسی عضو باشه :)

Schneider

مدیر بازنشسته
ما که گذروندیم.........
همه ی بچه هامون خاطره شدن برام
هرجای دنیا که هستن دلشون شاد(کارشناسیامونو میگم که رفتن)

یکی از یکی بهتر بودن

mehranism

عضو جدید
با سلام به بچه های دانشگاه شریف. چند روز پیش اخباری پخش شد با این موضوع که وزارت علوم ظرفیت پذیرش mba دانشگاه شریف رو صفر کرده و گفته تو دانشگاه فنی نباید رشته های مدیریتی تدریس بشه. ولی تو سایت خود دانشگاه شریف من چیزی در این رابطه ندیدم. از بچه هایی که اطلاع دارن دارن میخام بهم بگن که ایا این کار عملی شده یا در حد شایعه هست. خیلی برام مهمه لطفا سریعا جواب بدید.
اگرم درست باشه که mba ایران یه جورایی تعطیل میشه

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به بچه های دانشگاه شریف. چند روز پیش اخباری پخش شد با این موضوع که وزارت علوم ظرفیت پذیرش mba دانشگاه شریف رو صفر کرده و گفته تو دانشگاه فنی نباید رشته های مدیریتی تدریس بشه. ولی تو سایت خود دانشگاه شریف من چیزی در این رابطه ندیدم. از بچه هایی که اطلاع دارن دارن میخام بهم بگن که ایا این کار عملی شده یا در حد شایعه هست. خیلی برام مهمه لطفا سریعا جواب بدید.
اگرم درست باشه که mba ایران یه جورایی تعطیل میشه

بله تا یکی دو روز پیش که ظرفیت اقتصاد و MBA دانشکده‌ی مدیریت رو 0 کرده بودند و فکر نمی‌کنم توو این دو روز هم تغییری حاصل شده باشه. البته در حال رایزنی هستند و ظاهراً تونستند برای اقتصاد ظرفیت بگیرند ولی از اونجایی که برای MBA ندادند، دکتر نیلی گفته که باید جفتش باشه و فقط اقتصاد رو نمی‌خوایم. سال پیش هم اینطوری شده بود و آخرش با جنگ و دعوا تونستند ظرفیت بگیرند.

بر خلاف رشته‌های کارشناسی ارشد دیگه مثل برخی گرایش‌های مکانیک و مهندسی شیمی و ... که سطح دانشگاه‌های شریف و تهران و امیرکبیر و ... نزدیکه، توو رشته‌ی MBA و اقتصاد، با بودن امثال مشایخی و نیلی 300 سال طول می‌کشه که به گرد پای شریف برسند. علتش هم معلومه، مدیریت سایر دانشگاه‌ها از علوم انسانی انتخاب می‌شه ولی اینجا از بین مهندسی‌ها و خود بچه‌های شریف هم به زحمت ارشد MBA می‌تونند قبول بشند و قبل از فارغ‌التحصیلی میان دنبالشون، در نتیجه بعضی دانشگاه‌ها مثل علامه با به وسط کشیدن چرندیاتی مثل این که توو این دانشکده علوم غربی تدریس می‌شه و اساتیدش سکولار! هستند و ... دارن عقده‌های خودشون رو خالی می‌کنند. از طرف دیگه دکتر نیلی اون روز در برنامه‌ی تلویزیونی گفت آمار اشتغال 0 هست و دولت فعلی رو به عوام فریبی و پوپولیسم متهم کرد برای همین کامران دانشجو داره عوض اون رو در میاره. ظاهراً بعضی‌ها یقه‌بسته‌ها هم رفتند پیش رهبر چغلی کردند... نمی‌دونم این علوم غربی دیگه چه صیغه‌ایه مگه مدیریت شرقی و غربی هم داریم؟؟

اگر ظرفیت بدند در دفترچه مشخص می‌شه. یه احتمال هم هست که در دفترچه ظرفیت 0 نوشته بشه تا بعداً اگر ظرفیت دادند از بینشون انتخاب بشه یا اینکه بعداً امکان انتخاب مجدد بدند.

منابع درسی بقیه‌ی دانشگاه‌ها رو آدم می‌بینه می‌مونه گریه کنه یا بخنده ولی در این دانشکده منابع 2000 و حتی 2010 به بعد تدریس مس‌شه. خلاصه اگر این دانشکده تعطیل بشه باید فاتحه‌ی امید به درست شدن اقتصاد و مدیریت این خراب شده رو خوند.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
10 نفر ظرفیت به اقتصاد و 40 نفر (مجموع شبانه و روزانه) به MBA دادند.