دانشگاه سمنان

eli1989

عضو جدید
چه جوری به کسیکه تو زندانه دلداری بدم.
نهایتا میتونم برات کنسرو یا کمپوت بیارم.
البته میتونم یک سوهان بذارم لای نان باگت، از طریق نگهبان جلوی در دانشکدتون بفرستم تو زندان،یواش یواش میله هارو ببری و بیای بیرون!!!! :eek:

ما یه برگه اول ترم بهمون داده بودن که لیست همه درسها توش بود.
من آخر هر ترم، با ماژیک رو هرکدوم که پاس میشد،میکشیدم.
عین زندانی که هر سال تموم میشه، یک خط رو دیوار زندان میکشه!!
حالا شما هنوز 48 تا خط دیگه باید بکشی!!! :cry:

خوب معلومه تهران نمیذارن. :warn:
اما قزوین اجازه میدن،چون یکی از همکلاسی های ما همچین شرایطی داشت.

:cry:راه بدی نیست امتحان میکنیم!!راسی شما در اندیشه ی زندان دیگه ای هستی؟یعنی ارشد و اینا........;)

ا؟منم همینطور منم خط میکشم ولی 48 تا خط نیستش هر کدوم از درسای ما 3 واحد اینقدا هست پس کمتر میشه:w16:

ولی 2 نفر از همکلاسیام تو همون ترم دو رفتن علم و صنعت!!!!!!!نه ازدواج کرده بودن نه خیلی معدل خوبی داشتن!!!!!:razz::w05:

تازشم قزوین که رشته ی ما رو نداره که برن اونجا!!!!!اگه داشت که من خودمو اینجا اسیر نمیکردم چون قزوین به مراتب به کرج(تازگیا استان البرز!!!!!!!!!!:cool:)نزدیکتره!!!!!!!!!:surprised:

eli1989

عضو جدید
87 که تا نزدیکایه 5000 منطقه 1 برق گرفت ...:smile:
تا 4500 مکانیک (َشبانه با 27000 هم قبولیدن :surprised:)
تا 7000 م شیمی و It
تا 8000 هم نرم افزار و مواد .
هر سال دارن ظرفیت ها رو بالاتر میبرن به خاطر همین رتبه ها این جوریه ...;)

تا 7000 منطقه چند؟؟م شیمیه؟:surprised::eek:

eli1989

عضو جدید
شما بذار ما اول قبول بشیم بعد :D فعلا که ظاهرا غیر بومیا 7 خوان رستم دارن ....

عجب!شما میخوای بیای اینجا امیدوارم برات خیلی منفعت داشته باشه!!!!!!!!!:surprised:

نه بابا خیلی سخت نمیگیرن اصلا سمنان تو ورودی گرفتن سخت نمیگیره همه رو میگیره اصلا به امکاناتی که قراره بده فکر نمیکنه!!!!!!!:razz:منتها خیلی راحت آزادت نمیکنه!!!!!!!:cry:

ولی کلا اگه خواستی بیای م شیمی من به شما وعده ی استادان خیلی خوب و دانشکده ای در بهترین نقطه ی دانشگاه با امکانات رفاهی و عالی بهتون وعده میدم!!!!!!!!!!!:w25::w25:

موفق باشی و خداوند به شما صبر ایوب را عطا کند دوست عزیز!:w11:

*Essi*

اخراجی موقت
:cry:راه بدی نیست امتحان میکنیم!!راسی شما در اندیشه ی زندان دیگه ای هستی؟یعنی ارشد و اینا........;)
ارشد امتحان دادم،بد نبوده.
امیدوارم تهران قبول شم.هرچند اینبار دیگه تو انتخاب رشته ام سمنان نزده ام!!!

ا؟منم همینطور منم خط میکشم ولی 48 تا خط نیستش هر کدوم از درسای ما 3 واحد اینقدا هست پس کمتر میشه:w16:
برای هر درس که نباید یک خط بکشی،برای هر واحد یک خط.
چون پاس کردن یک درس سه واحدی،مثل سه سال زندان انفرادی است!!!

ولی 2 نفر از همکلاسیام تو همون ترم دو رفتن علم و صنعت!!!!!!!نه ازدواج کرده بودن نه خیلی معدل خوبی داشتن!!!!!:razz::w05:
این دو نفر یا بازجو بوده اند یا فدایی!!!!
حتما زیرآب چندنفر رو زده بودند و ارتقای پاچه خواری گرفته اند.

eli1989

عضو جدید
ارشد امتحان دادم،بد نبوده.
امیدوارم تهران قبول شم.هرچند اینبار دیگه تو انتخاب رشته ام سمنان نزده ام!!!

برای هر درس که نباید یک خط بکشی،برای هر واحد یک خط.
چون پاس کردن یک درس سه واحدی،مثل سه سال زندان انفرادی است!!!

این دو نفر یا بازجو بوده اند یا فدایی!!!!
حتما زیرآب چندنفر رو زده بودند و ارتقای پاچه خواری گرفته اند.

ا؟انشالله که قبول شی؟رتبت چند بود مگه؟2 رقمی؟یا 3 رقمی؟;)

نه بابا من مثل تو فکر نمیکنم چون اینجوری تحمل زندان برام سخت تره!:w11:

هیچکدوم نبودن پارتی داشتن!به همین سادگی:razz::cry:

doost4

عضو جدید
عجب!شما میخوای بیای اینجا امیدوارم برات خیلی منفعت داشته باشه!!!!!!!!!:surprised:

نه بابا خیلی سخت نمیگیرن اصلا سمنان تو ورودی گرفتن سخت نمیگیره همه رو میگیره اصلا به امکاناتی که قراره بده فکر نمیکنه!!!!!!!:razz:منتها خیلی راحت آزادت نمیکنه!!!!!!!:cry:

ولی کلا اگه خواستی بیای م شیمی من به شما وعده ی استادان خیلی خوب و دانشکده ای در بهترین نقطه ی دانشگاه با امکانات رفاهی و عالی بهتون وعده میدم!!!!!!!!!!!:w25::w25:

موفق باشی و خداوند به شما صبر ایوب را عطا کند دوست عزیز!:w11:

ای بابا من که غیر بومی هسم به این سادگیا هم که میگی نیس . اگه بومی بودم میدونم خودم چه خبره :D چون پارسال 20 هزار منطقه 1 (تهران) مهندسی کامپیوتر روزانه آورده بود !:eek::eek::eek: اما من فک کنم همونو با 8 تا 10 هزار بیارم .
حالا تو این گیر و ویر یه فکری به سرم زد ! :thumbsup2::w11: من مثلا با 8 تا 10 هزار یه رشته ی پایین اونجا میارم مثلا مواد اما با همین رتبه مکانیک روزانه دانشگاه خلیج فارس میارم ! بعد برم خلیج فارس انتقالی بگیرم سمنان :w16: حالا سوال اینجاس که دانشگاه سمنان خودشو بالا میگیره احساس صنعتی شریف بهش دس میده یا با انتقالی موافقت میکنه ؟ :razz:

موفق باشی و خداوند به شما صبر ایوب را عطا کند دوست عزیز! این تیکش خیلی باحال بود :w15::w15::lol::biggrin::D

*Essi*

اخراجی موقت
ا؟انشالله که قبول شی؟رتبت چند بود مگه؟2 رقمی؟یا 3 رقمی؟

نه بابا من مثل تو فکر نمیکنم چون اینجوری تحمل زندان برام سخت تره!:w11:

هیچکدوم نبودن پارتی داشتن!به همین سادگی:razz::cry:

رتبه سه رقمی بود.
به خواجه نصیر شاید برسه.
به هر حال وضعیت زندان زنان بهتر از زندان مردان است!!!!

doost4

عضو جدید
اینم از قول یکی از بچه های خلیج فارس. ببینید به سمنان امیدوار شید :

یکی از اساتید گروه مهندسی دانشگاه خلیج فارس اولین جلسه درس همین ترم رو متفاوت آغاز میکنه. این استاد مهم ترین مبحث درس رو همون جلسه اول تدریس می کنند و جلسه بعد از اون کوییز می گیرند. مباحث درس اینه:
1) در مواردی که فکر می کنیدعقیده متفاوت نسبت به اینجانب دارید نظر خود را فقط و فقط یک بار ابراز می نمایید.
2) تنها کسی که قدرت اعمال نظر دارد اینجانب می باشد.
3) نمره هدیه است و دانشجو حقی در این خصوص ندارد.
4) در صورت اعتراض به نمره فقط و فقط 2 گزینه مطرح است:
الف. یا نمره شما ثابت می ماند.
ب. یا از نمره شما کسر خواهد شد.
حال ببینیم کوییز گرفته شده از این درس در جلسه بعد:

اگه شما دانشجوی ایشون بودید کدام گزینه را با توجه به درس جلسه قبل انتخاب می کردین؟ چرا؟

eli1989

عضو جدید
ای بابا من که غیر بومی هسم به این سادگیا هم که میگی نیس . اگه بومی بودم میدونم خودم چه خبره :D چون پارسال 20 هزار منطقه 1 (تهران) مهندسی کامپیوتر روزانه آورده بود !:eek::eek::eek: اما من فک کنم همونو با 8 تا 10 هزار بیارم .
حالا تو این گیر و ویر یه فکری به سرم زد ! :thumbsup2::w11: من مثلا با 8 تا 10 هزار یه رشته ی پایین اونجا میارم مثلا مواد اما با همین رتبه مکانیک روزانه دانشگاه خلیج فارس میارم ! بعد برم خلیج فارس انتقالی بگیرم سمنان :w16: حالا سوال اینجاس که دانشگاه سمنان خودشو بالا میگیره احساس صنعتی شریف بهش دس میده یا با انتقالی موافقت میکنه ؟ :razz:

موفق باشی و خداوند به شما صبر ایوب را عطا کند دوست عزیز! این تیکش خیلی باحال بود :w15::w15::lol::biggrin::D

ا؟عجب!!!!!ما چند وقته از غافله عقبیم!!!!:surprised:زمان ما این جوری نبود!!!!!!آره مادر!!!!!!:w15:

بیخیال بابا مبخوای لقمه رو بپیچونی دور سرت؟انشالله که همینجوری قبول میشی!!!:w11:

نمیدونم والله بعضی موقعها اینا خیلی خودشونو ............میکنن:surprised::w39:آدم حرصش در میاد!!

اونم قابل شما رو نداشت دوست عزیز!!:w16:

eli1989

عضو جدید
رتبه سه رقمی بود.
به خواجه نصیر شاید برسه.
به هر حال وضعیت زندان زنان بهتر از زندان مردان است!!!!

ا؟؟؟؟خوبه:w17:انشالله که میرسه!!

نه بابا یکی دختر بود یکی پسر!!!!!:surprised:همچین زنونه ی زنونه هم نبود!:w16:

eli1989

عضو جدید
اینم از قول یکی از بچه های خلیج فارس. ببینید به سمنان امیدوار شید :

یکی از اساتید گروه مهندسی دانشگاه خلیج فارس اولین جلسه درس همین ترم رو متفاوت آغاز میکنه. این استاد مهم ترین مبحث درس رو همون جلسه اول تدریس می کنند و جلسه بعد از اون کوییز می گیرند. مباحث درس اینه:
1) در مواردی که فکر می کنیدعقیده متفاوت نسبت به اینجانب دارید نظر خود را فقط و فقط یک بار ابراز می نمایید.
2) تنها کسی که قدرت اعمال نظر دارد اینجانب می باشد.
3) نمره هدیه است و دانشجو حقی در این خصوص ندارد.
4) در صورت اعتراض به نمره فقط و فقط 2 گزینه مطرح است:
الف. یا نمره شما ثابت می ماند.
ب. یا از نمره شما کسر خواهد شد.
حال ببینیم کوییز گرفته شده از این درس در جلسه بعد:

اگه شما دانشجوی ایشون بودید کدام گزینه را با توجه به درس جلسه قبل انتخاب می کردین؟ چرا؟

با افتخار و .
.
.
.
.
.
.
.شجاعت زیادو..
.
.
.
.
.
.
.دلیریو.
.
.
.
.
.
.خالی بندی زیاد.
.
.
.
.
.
.
.
گزینه ی ج!!!!!!!:w25:

doost4

عضو جدید
ا؟عجب!!!!!ما چند وقته از غافله عقبیم!!!!:surprised:زمان ما این جوری نبود!!!!!!آره مادر!!!!!!:w15:

بیخیال بابا مبخوای لقمه رو بپیچونی دور سرت؟انشالله که همینجوری قبول میشی!!!:w11:

نمیدونم والله بعضی موقعها اینا خیلی خودشونو ............میکنن:surprised::w39:آدم حرصش در میاد!!

اونم قابل شما رو نداشت دوست عزیز!!:w16:

عجب ! :D حالا بالاخره عذاب میدن واسه انتقالی یا نه ؟ اصلا فرد انتقالی تو دانشگاه هس ؟ البته خودم هفته دیگه میام سمنان اما فکر نمیکنم جواب درستی بدن :razz:

eli1989

عضو جدید
عجب ! :D حالا بالاخره عذاب میدن واسه انتقالی یا نه ؟ اصلا فرد انتقالی تو دانشگاه هس ؟ البته خودم هفته دیگه میام سمنان اما فکر نمیکنم جواب درستی بدن :razz:

نمیدونم والله!ولی دوتا از دوستام یکی از اصفهان انتقالی گرفته یکی از زاهدان انتقالی گرفته
حالا نمیدونم یعنی میخوای بری اونجا!!!!!!!!!!!!!!!وای تو این گرما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:ادعا میکنم گرما زده نشی!!!!!!!!!!!!!

doost4

عضو جدید
نمیدونم والله!ولی دوتا از دوستام یکی از اصفهان انتقالی گرفته یکی از زاهدان انتقالی گرفته
حالا نمیدونم یعنی میخوای بری اونجا!!!!!!!!!!!!!!!وای تو این گرما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:ادعا میکنم گرما زده نشی!!!!!!!!!!!!!

خب خوبه ;) وقتی از زاهدان انتقالی میدن دیگه شهرای دیگه حتما میدن پس . خوبه :cool:

*Essi*

اخراجی موقت
دانشگاه تا 16 مرداد تعطیله
همینطوری گفتم که صفحه بیاد بالا!

من فکر میکردم تا کودتای 28 مرداد تعطیله!!!
منم همینطوری گفتم.

یعنی از 17 مرداد میخواهی بری سمنان!!!!!!!!!!

من هفته پیش سمنان بودم،از ترمینال تا میدان امام حسین که پیاده اومدم،چنان آفتاب خورد تو سرم که نزدیک بود شهید بشم(چون هدفم خیر بود)

آفتاب سمنان وحشیانه میتازد.

eli1989

عضو جدید

من فکر میکردم تا کودتای 28 مرداد تعطیله!!!
منم همینطوری گفتم.

یعنی از 17 مرداد میخواهی بری سمنان!!!!!!!!!!

من هفته پیش سمنان بودم،از ترمینال تا میدان امام حسین که پیاده اومدم،چنان آفتاب خورد تو سرم که نزدیک بود شهید بشم(چون هدفم خیر بود)

آفتاب سمنان وحشیانه میتازد.

:w15:

من نه بابا من بابت نمره هام جززززز میزنم آخه اگه نباشن که نمره نمیزنن که!!!!:cry:

شما برا چی رفتی این موقع؟؟؟هفته ی پیش که از گرما همه ملت تعطیل بودن؟هدفتون خیر بود؟؟؟:w20:

*Essi*

اخراجی موقت
من نه بابا من بابت نمره هام جززززز میزنم آخه اگه نباشن که نمره نمیزنن که!!!!

شما برا چی رفتی این موقع؟؟؟هفته ی پیش که از گرما همه ملت تعطیل بودن؟هدفتون خیر بود؟؟؟

هدف خیر تحصیلی نه هدف خیر دیگه.:)
راست میگی،ما را هم قبلا موقع نمره دادن زجرکش میکردند.

هرچند در کل 141 واحدی که پاس کردم،فکر کنم در دو یا سه درس،ماندن من در سمنان و اعتراض به نمرات،جواب داد.

نمره های مارو وقتی اعلام میکردند،استاد پشت شیشه اتاقش میزنه،داغون میشدیم.

eli1989

عضو جدید
هدف خیر تحصیلی نه هدف خیر دیگه.:)
راست میگی،ما را هم قبلا موقع نمره دادن زجرکش میکردند.

هرچند در کل 141 واحدی که پاس کردم،فکر کنم در دو یا سه درس،ماندن من در سمنان و اعتراض به نمرات،جواب داد.

نمره های مارو وقتی اعلام میکردند،استاد پشت شیشه اتاقش میزنه،داغون میشدیم.

بله;)

آره خب راست میگی منم یه بار واسه استاتیک رفتم ولی جواب نداد!!:cry:ای داد!!!!:w39:

راسی جوابای کنکور کی میاد؟؟اومد مارو بیخبر نذار!!:)

*Essi*

اخراجی موقت
آره خب راست میگی منم یه بار واسه استاتیک رفتم ولی جواب نداد!!:cry:ای داد!!!!:w39:

یعنی استاتیک افتادی. :cry: :cry:

راسی جوابای کنکور کی میاد؟؟اومد مارو بیخبر نذار!!:)
کنکور رفت تا هفته آخر شهریور.

خوش به حال اوناییکه از امسال کنکور میدن،مخصوصا دخترها.:)

چون میتونن هر شهری که قبول شن،انتقالی بگیرن به شهر بومیشان.

بیچاره پسر بدبخت. :cry:

eli1989

عضو جدید
یعنی استاتیک افتادی. :cry: :cry:

کنکور رفت تا هفته آخر شهریور.

خوش به حال اوناییکه از امسال کنکور میدن،مخصوصا دخترها.:)

چون میتونن هر شهری که قبول شن،انتقالی بگیرن به شهر بومیشان.

بیچاره پسر بدبخت. :cry:

نه بابا نیوفتادم ولی خیلی بد نمره داده بود خواستیم شیفت کنه زنه بی شعور استاده موادیا بود!!!!!:w39::w39::w39:

اااااااا؟جدا؟خوش بحالشون:w11: خدا کنه دو سال دیگه هم همین باشه وگرنه من خیلی میسوزم!!!!آخه اینا هر دفعه یه چی میگن!!!!!:cry::surprised:

doost4

عضو جدید
سلام .چیه ؟ چرا این قد بچه های دانشگاه سمنان از گرما مینالن ؟ :w20::w20: دیگه کویر شهداد نیس که . من تا پریروز اونجا بودم هواش که با شیراز فرق نداشت :w05: خداییش از تهران خنک تره ! گیر ندین این قد :w02:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .چیه ؟ چرا این قد بچه های دانشگاه سمنان از گرما مینالن ؟ :w20::w20: دیگه کویر شهداد نیس که . من تا پریروز اونجا بودم هواش که با شیراز فرق نداشت :w05: خداییش از تهران خنک تره ! گیر ندین این قد

چند وقت پیش که سمنان بودم تاکسی گرفته بودم برم دانشگاه به رانندهه گفتم چرا اینقدر
شهرتون گرمه و اونایی که 50 سال پیش اینجا بدون کولر زندگی میکردن چی کار میکردن ؟
رانندهه یه ژستی گرفتو گفت چقدر ساده ای پسر اون وقتا که اینقدر ماشین و اجاق گاز نبود که
اینقدر گرما درست کنن ...:surprised::eek::biggrin:

eli1989

عضو جدید
خب دیگه منم تقریبا منظورم همین بود انسان همه کاراشو میده ماشینا انجام بدن حتی کارای غیر ضروری!!!!!!!!!

doost4

عضو جدید
تو کفم همه این چیزایی که میگین چی کارش به گرما :w20::w20::w19: من خودم از میدون کوثر تا بلوار بسیج پیاده رفتم اتفاقا یک باد خوبیم می وزید حال داد :w19::w22: