دانشگاه بیرجند

sevin

عضو جدید
...

...

خوشم اومد از اینکه انقدر ارق ملی داری
من به خاطر همین به سایت آفتاب می رم.:)

vorojak_67

عضو جدید
پیشم برگردی...

پیشم برگردی...

وقتی خدا داشت بدرقم می کرد بهم گفت:
جایی که میری مردمی داره که میشکننت نکنه غصه بخوری من همه جا باهاتم تو تنها نیستی..
تو کوله بارت عشق میزارم که بگذری ،
قلب میزارم که جا بدی ،
اشک میزارم که همراهیت کنه
و
مرگ میزارم که بدونی برمی گردی پیشم...

AYYOUBI

عضو جدید
سلام.

سلام.

:biggrin:سلام بچه ها
کجایید و چی کارا میکنید
خوشحال بودم می بینمتون ولی تا 4 اسفند که همدیگرو ببینیم خداحافظ
;);););););););););)

safapoor

عضو جدید
سلام .آمنه جان من الان قائن هستم. توصیه می کنم تا 4 اسفند این دور و اطراف نیای.;)

safapoor

عضو جدید
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کاردانی به كارشناسي ناپيوسته سال 1387

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کاردانی به كارشناسي ناپيوسته سال 1387

سازمان سنجش آموزش کشور -21/11/86سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع داوطلبان متقاضي ثبت نام در آزمون ورودي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387 مي رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور از ساعت 9 صبح روز پنج‌شنبه 25/11/86 به صورت اينترنتي آغاز مي شود و در پايان روز چهارشنبه 8/12/86 پايان مي پذيرد.

برای آگاهی کامل از متن اطلاعیه می تونید به لینک های زیر سر بزنید.

http://comgroup.blogfa.com/

http://82.99.202.130/KarshNP/1386/861121_01.php

gholami

عضو جدید
یه ترفند به درد بخور!!

یه ترفند به درد بخور!!

[SIZE=+0]ممکن است شما هم گاهی مشغول کار با کامپیوتر بوده اید که ناگهان برق میرود و کار شما نیمه کاره میماند ، حتی ممکن است بر روی یک پروژه بزرگ کار میکردید و اطلاعات را ذخیره نکرده بودید اما با این اتفاق تمامی زحمات شما از دست می رود. پس باید چاره ای بیاندیشید ، قصد داریم به شما ترفندی را معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید بدون خریداری دستگاه خاصی کاری کنید که با رفتن برق دستگاه شما خاموش نشود!
روی دسکتاپ یا صفحه اصلی راست کلیک کنید.سپس گزینه آخر یعنی Properties را انتخاب کنید.
بعد به قسمت Settings میرویم. و بعد به گزینه advanced مراجعه کنید.بعد بهadaptar میرویم و properties را میزنیم ، سپس بهrescoures میرویم وmemory range رو انتخاب میکنید.و بعدok کنید.
حالا اگر برق رفت دستگاه شما خاموش نمی شود میتوانید با زدن فیوض امتحان کنید. (لازم به ذکر است ممکن است این ترفند بر روی بعضی از دستگاه ها جواب ندهد)[/SIZE]

safapoor

عضو جدید
بیکاری و خرگوش

بیکاری و خرگوش

يه کلاغ روي يه درخت نشسته بود و تمام روز بيکار بود و هيچ کاري نمي کرد... يه خرگوش از کلاغ پرسيد: منم مي تونم مثل تو تمام روز بيکار بشينم و هيچ کاري نکنم؟ کلاغ جواب داد: البته که مي توني!... خرگوش روي زمين کنار درخت نشست و مشغول استراحت شد... يهو روباه پريد خرگوش رو گرفت و خورد!....... نتيجهء اخلاقي: براي اينکه بيکار بشيني و هيچ کاري نکني ، بايد اون بالا بالاها نشسته باشي!

molaii

عضو جدید
حذف علامت فلش از زیر آیکونهای Shortcut

حذف علامت فلش از زیر آیکونهای Shortcut

ابتدا به رجیستری رفته ( start menu =>run و سپس تایپ regedit و زدن اینتر) برین تو این مسیر HKEY_CLASSES_ROOT\Lnkfile پارامتر IsShortcut رو به IsShortcutNot تغییر نام بدین :gol:

p.alizadeh3575

عضو جدید
کامپیوتر های عزیز بخوانند_خیلی فوری_

کامپیوتر های عزیز بخوانند_خیلی فوری_

سرفصل دروس کاردانی به کارشناسی 87

ریاضی : اتحاد - معادلات – مثلثات – دستگاه معادلات – مجموعه ها – معادلات خط – توابع – حد - هم عرضی – هوپیتال – پیوستگی – مجانب ها – مشتق و کاربردهای آن – قضایای رول و میانگین – دیفرانسیل – انحنا – مشتقهای جرئی – توابع چند متغیره – روشهای انتگرال گیری معین و نامعین – قضایای اساسی – محاسبه سطح ، حجم زیر منحنی و طول کمان – انتگرال دوگانه و سه گانه – معادلات دیفرانسیل – تبدیلات لاپلاس – دنباله و سری – بردار – اعداد مختلط – مختصات قطبی – ماتریس.

آمار و احتمالات : آمار توصیفی ( شاخصهای مرکزی ) – آمارهای توصیفی ( شاخصهای پراکندگی ) – آنالیز ترکیبی – احتمال – متغیرهای تصادفی – توزیع های خاص – توزیع های نمونه ایی – برآورد فاصله ایی – آزمون فرضها – معادله خط رگرسیون.

زبان تخصصی : مقدمه ( تاریخچه و تعاریف کامپیوتر ) – توصیفهای کلی ( سخت افزار و نرم افزار ) – واحد سیستم – CPU – حافظه – دستگاههای ورودی و خروجی – سیستم عامل – برنامه نویسی – مفاهیم شبکه – مفاهیم اینترنت – پایگاه داده ها.

مدار منطقی : اعداد و کدگذاری – جبر بول – ساده کردن توابع – مدارات منطقی – جدول کارنو – مدارات ترکیبی – مقایسه کننده – رمزگشا ( Decoder ) – رمزگذار ( Encoder ) – مدارات ترکیبی ماژولار ( مالتی پلکسر ) – دی مالتی پلکسر – فلیپ فلاپ و خواص ان – تحلیل مدارات ترتیبی – شمارنده و ثباتها.

برنامه نویسی C : کلیات – متغیرها – دستورات ورودی و خروجی – عمرگرها – جملات شرطی – حلقه ها ( دستورات کنترلی ) – آرایه – رشته – اشاره گر – زیربرنامه ( تابع ) – کلاس حافظه – ساختار – یونیون – داده های شمارشی – فایل.

برنامه نویسی C++:کلیات و ساختار برنامه نویسی C++ - متغیرها – سیستم ورودی و خروجی – کلاس و شی – توابع و زیر برنامه ها – عملگرها – فایلها – ارث بری – حلقه ها – جملات شرطی .

برنامه نویسی VisualBasic پیشرفته : فعلا سرفصل خاصی در دسترس نیست ولی میتوان از سرفصل کتابهای مرجعی همچون کتاب آقای جعفرنژاد قمی استفاده کرد.

سیستم عامل : مفاهیم و تعاریف اولیه سیستم عامل – ساختار سیستم عامل – پردازش و زمان بندی – مدیریت حافظه ( قطعه بندی و صفحه بندی ) – حافظه مجازی – بن بست – سیستم فایل.

ذخیره و بازیابی اطلاعات : رسانه های ذخیره سازی – رکورد، بلاک و روشهای بلاک بندی – سیستم فایل و بافرینگ – برسی نوار و دیسک به صورت پارامری – فایل پایل ( Pile File ) – فایل ترتیبی – فایل ترتیبی شاخص دار – فایل B-Tree – فایل مستقیم .

ساختمان داده ها : الگوریتم – الگوریتمهای بازگشتی – پیچیدگی های زمانی و مرتبه اجرایی – آرایه – ماتریس – رشته – لیستهای پیوندی – صف و پشته – درخت و انواع آن ( Heap و BST و ...) - گراف و مرتب سازی

اینم از شانس ما که به جای پاسکال بیسیک میاد جالب اینجاست که هنوز سرفصل هاشم مشخص نیست
خدا خودش به ما کمک کنه
خدایا به امید تو!

dehghani

عضو جدید
سلام
باتشکر از لطف حضرت عالی لطفا اگر مراجع درس ویژوال بیسیک را هم یافتید به دوستان اطلاع دهید.
از طرف بنده نیز سال نو را به همه دوستانتان تبریک بگویید . با بهترین آرزوها در سال جدید برای شما.

dehghani

عضو جدید
تبریک

تبریک

سلام
امیدوارم که وقتی این رو میخونید زیاد دیر نشده باشه.
در ابتدا میلاد با سعادت اسوه صبر وایثار حضرت زینب کبری (س) را به شما و همه دوستان عزیز در دانشکده فنی قاین تبریک عرض می کنم و بعدهم یک تبریک صمیمانه به همه شما بزرگوارانی که یک سال ونیم من رو تحمل نمودید به مناسبت جشن اتمام دوره کاردانیتان. امیدوارم این جشن را با جشن قبولی و موفقیتتان در آزمون کاردانی به کارشناسی پیوند بزنید.
از صمیم قلب آرزومندم که این جشن فراغت از تحصیل نباشد بلکه جشن ارتقای تحصیلیتان باشد.
از همه شما واقعا پوزش می خواهم چون از صمیم قلب دوست داشتم در جشنتان حضور داشته باشم تا شاید بتوانم گوشه ای از محبت های بی دریغتان را جبران کنم ولی به دلیل مشکلی که برایم پیش آمد نتوانستم تا یک بار دیگر در جمع شما بهترینها باشم.
ساعاتی خوش و لحطاتی به یادماندنی برایتان آرزومندم.

دوستدار همیشگی مو فقیتتان وملتمس همیشگی دعا
حسین دهقانی

gol_yas

عضو جدید
سلام مهندس:)
از اینکه نیومدید جشن ارتقائ تحصیلمون! ناراحت شدیم اما وقتی دلیلشو فهمیدیم خیلی بیشتر ناراحت شدیم نبودید اما جاتون خیلی خالی بود. امیدوارم هر جا که هستید همیشه موفق باشید.

ما هم هم :gol:
مقدم

dehghani

عضو جدید
تبریک

تبریک

سلام ...
یک سلام صمیمی به شما یاران صمیمی .از اون موقعی که نقطه ها بهانه ای شدند برای شروع، یک عمر گذشت ،عمری به اندازه ی یکی دوسال با هم بودن ،یکی دوسال دوستی ،یکی دوسال محبت به هم ،.....
خب هر شروعی پایانی داره اما بعضی شروعها تمام نشدنی (البته توی ظرف زمان مادی از نوع کره خاکیش)مثل حضور من و شما در این تالار البته اگه شما خواسته باشید.
بالاخره امتحان کنکور هم گذشت و یک خسته نباشید جانانه از طرف من به همه شما دوستانی که مطمئنم حسابی زحمت کشیده بودید .
بی صبرانه منتظر شنیدن خبر موفقیت شما دوستان هستم.

در این ایام پر خیر و برکت رجبیه ،برای همه ی شما آرزوی موفقیت و بر آورده شدن آرزوهای قشنگتون هستم و پیشاپیش ولادت حضرت علی (ع) را به شما و خانواده محترمتان تبریک می گویم.

مردي مي آيد از تبار نور،. مردي که محمد (ص) از گل خنده هاي نگاه او نشاط مي يابد و
ابوطالب در نيمه شب هاي بيداري دل، با او راز دل مي گويد و فاطمه بنت اسد باغ چشمانش را به روي او مي گشايد تا گل شادماني را آبشار لبخند او شکوفا کند. علي، فصيح ترين شعر حيات و زيباترين آواز آفرينش است.

نازد به خودش خدا که حیدر دارد
دریای فضائلی مطهر دارد
همتای علی نخواهد آمد والله
صد بار اگر کعبه ترک بردارد​
ملتمس همیشگی دعا
حسین دهقانی

mreza_kolahi

عضو جدید
سلام میشه لطف کنین و در مورد معماری دانشگاهتون یه مختصر توضیحی بدین؟ کارشناسی ناپیوسته... مثلا استادا...خود دانشگاه ... دانشجوها و هر چی که فکر میکنین لازم بدونم...:redface:

sama_spicy

عضو جدید
سلام
میتونم خواهش کنم راجع به دانشگاه بیرجند- شهرش-خوابگاه- آب وهوا و... یه مقداری واسم بگید که آشنا شم
ممنون میشم اگه سریعتر جوابمو بدید:smile:

azimifarbehzad

عضو جدید
سلام راسته که ورودی ها ی 88 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر از بیرجند به قاین منتقل می شوند؟
پس چرا تو دفترچه ننوشته بودند همه ی رتبه های بالا را با فریب کاری جذب کردند
من که حاضرم 2سال محروم بشم ولی از مشهد پا نشم برم آموزشکده ی قائن

آخرین ویرایش:

semen

عضو جدید
سلام راسته که ورودی ها ی 88 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر از بیرجند به قاین منتقل می شوند؟
پس چرا تو دفترچه ننوشته بودند همه ی رتبه های بالا را با فریب کاری جذب کردند
من که حاضرم 2سال محروم بشم ولی از مشهد پا نشم برم آموزشکده ی قائن
salam are man IT mikhonam hafte pesh mohandes navab (moder goro) dasht bara ye nafar tozeh midad ke toye daftarche naneveshtan eshteba shode bayad beran ghaen

semen

عضو جدید
سلام
میتونم خواهش کنم راجع به دانشگاه بیرجند- شهرش-خوابگاه- آب وهوا و... یه مقداری واسم بگید که آشنا شم
ممنون میشم اگه سریعتر جوابمو بدید:smile:
salam 2ste aziz daneshgahe birjand ,tooye baze reshteha khobe bastege dare che ghabool shode bashe masalan bargho mekanek va olom mese reyaze va fezekesh chon ghademetare az nazar ostad ghanetar va behtare vle reshtee mese IT ostadash zeyad high nestan dar morede khabgasham bayad begam man zeyad hal; nemekonam harche bashe be paye khabgahe daneshgahaye shahraye bozorg nemerese agge rozane haste khabga toohed be nazare man az khabga sadaf behtare ,dar morede ab va hava bayad begam man parsal zemestoon enja boodam kheyle sard shode bood ,shahresh dar kol be nazare man khobe movafagh bashe

gholami

عضو جدید
.:: شبیه‏سازی عملکرد No to All در پنجره جایگزینی فایل در ویندوز XP ::.

.:: شبیه‏سازی عملکرد No to All در پنجره جایگزینی فایل در ویندوز XP ::.

اگر با ویندوز XP زیاد کار کرده باشید حتماً به یک نکته ریز اما مهم برخورد کرده‏اید. در صورتی که قصد کپی یا انتقال یک فایل را در محیط ویندوز داشته باشید، اگر در محل ذخیره فایل، فایلی با نام مشابه فایل کپی شده وجود داشته باشد، ویندوز ناچار است جهت کپی فایل جدید، آن را با فایل قبلی جایگزین یا به اصطلاح Replace کند. پیش از این کار، پنجر‏ه‏ای به نام Confirm File Replace باز خواهد شد که از شما می‏پرسد از جایگزینی این فایل اطمینان دارید؟ در این زمان چهار دکمه برای انتخاب وجود دارد: Yes to All ،NO ،Cancel و Yes. عملکرد این دکمه‏ها واضح است: دکمه Yes جهت تأیید جایگزینی، دکمه No جهت عدم جایگزینی و دکمه Cancel نیز جهت لغو عملیات به کار می‏رود. همچنین دکمه Yes To All زمانی کاربرد دارد که شما قصد جایگزینی چندین فایل را دارید؛ با فشردن این دکمه دیگر پنجره تأییدیه نمایش داده نخواهد شد و به صورت اتوماتیک همه فایل‏ها جایگزین می‏شوند. اما اکنون اگر مقداری دقیق شویم، احساس می‏کنیم در این میان جای یک دکمه و عملکرد خالی است! دکمه‏ای که عملکردی عکس Yes to All داشته باشد و بتوانیم آن را No to All بخوانیم. فرض کنید به هنگام انتقال چندین فایل قصد ندارید که هیچ فایلی جایگزین قبلی‏ها شود. در این زمان ناچار خواهید بود به تعداد فایل‏های قابل جایگزین بر روی دکمه No کلیک کنید و مایکروسافت را به خاطر قرار ندادن دکمه No to All در این پنجره لعنت کنید! در این زمان اکثر کاربران دست به دامن نرم‏افزارهای جانبی مرتبط، نظیر TeraCopy و SyncToy می‏شوند. اما واقعاً نیازی به این کار نیست! با استفاده از ترفندی بسیار جالب و کاربردی که هم اکنون برای شما بازگو خواهیم کرد، می‏توانید بدون نیاز به هیچ ابزار جانبی و با راهی ساده، عملکرد No To All را در پنجره جایگزینی فایل در ویندوز XP شبیه سازی کنید.

بدین منظور:

پس از نمایش پنجره Confirm File Replace، در صورتی که قصد داشته باشید عملی مشابه با عملکرد No to All را انجام دهید، کافی است کلید Shift را بر روی کیبورد گرفته و نگاه دارید، سپس با استفاده از ماوس بر روی دکمه No کلیک کنید. با این کار گویی بر روی دکمه فرضی No to All کلیک کرده اید و نتیجه عدم جایگزینی همگی فایل‏ها خواهد بود.