دانشگاه اراک

shogal

عضو جدید
سلام آقا میلاد من یه جورایی مال اراکم .اراکم خیلی دوست دارم اما حالا دارم نفت می خونم .اراک چی میخونی؟

bardiajoon

عضو جدید
و من !

و من !

درود

من هم پدرم اراكيه و چند سال كودكي اراك بودم!

و مادربزرگم حالا اراك زندگي مي كنه اونجا رو خيييلي دوست دارم چراكه خاطرات زيادي دارم ازش

هر چند ماه چند روز ميام اونجا :heart:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

من هم از اراک هستم. دانشگاه اراک هم خوندم. خوشحالم که باهاتون آشنا میشم. :gol:

;)

mahyafa

عضو جدید
منم هستم!

منم هستم!

سلام، هر جا كه اسم اراك باشه منم اونجام!! من اصالتا اراكي هستم و الانم ساكن اراكيم ولي زنجان درس مي خونم. با اين حال خوش به حالتون كه اراكيد!

amir_mec_ust

عضو جدید
زنده باد اراک واراکی

زنده باد اراک واراکی

:heart:من دانشجوی علم و صنعتم اما دانشگاه اراک ودانشجو هاشو دوست دارم.کلآ همگی موفق باشید.;)

hatra.m

عضو جدید
اراکی

اراکی

سلام به اراکی های عزیز من هم اراکی هستم هم دانشجو اراک بودم از اینکه اراکی هستم خوشحالم و افتخار می کنم.:w14:

sanam_el

عضو جدید
سلام
منم هم اراکیم هم اراک درس میخونم. اما نه دانشگاهش رو خیلی دوس دارم نه خودش رو.
اینجا کیا الان دانشگاه اراک درس میخونن؟دوس دارم بیشتر با هم آشنا بشیم.

navidba

عضو جدید
من دانشجوی برق قدرت دانشگاه اراکم...به نظرم که شهر خوبیه....البته خودمم اراکیم...

kiana -m

عضو جدید
سلام ،من هم اراک درس خوندم ،ولی ببخشید که اینو میگم شهر جالبی نبود.

taraneh.h

عضو جدید
منم دانشجوی دانشگاه اراکم... هم دانشگاه اراک هم شهر اراک نسبت به بعضی شهرها پایین ترن اما نه نسبت به ملایر!!!

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم هم اراکیم هم اراک درس میخونم. اما نه دانشگاهش رو خیلی دوس دارم نه خودش رو.
اینجا کیا الان دانشگاه اراک درس میخونن؟دوس دارم بیشتر با هم آشنا بشیم.
من........

sanam_el

عضو جدید
چه قد واقعا بچه های اراک فعالن.دوستان این قد زیاد فعالیت نکنید هم سرعت اینترنت پایین میاد هم خوب بقیه شرمنده میشن کم میارن.
بابا ی خودی نشون بدید خوب،اون وقت میگن چرا میگید اراک چیزه.ی چیزی از خودتون نشون بدید که این قد چیز نباشیم.

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه قد واقعا بچه های اراک فعالن.دوستان این قد زیاد فعالیت نکنید هم سرعت اینترنت پایین میاد هم خوب بقیه شرمنده میشن کم میارن.
بابا ی خودی نشون بدید خوب،اون وقت میگن چرا میگید اراک چیزه.ی چیزی از خودتون نشون بدید که این قد چیز نباشیم.

مثلا چه میشه کرد؟ حرکات موزون انجام بدیم خوبه؟!!

Mehdi_Sbn

عضو جدید
من اراکیم
بیش از حد شاخ نشید
عصبی میشما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shahram1159

عضو جدید
منم یه جورایی اراکیم چون من 4 سال از بهترین دوران عمرمو اراک دانشجو بودم هم دوران خوشی داشتم هم ناراحتی اون موقع اصلا از اراک و اراکی ها خوشم نمیومد ولی خوب الان دلم واسه اراک با تمام خاطره هاش تنگ شده در کل از نظر تفریحگاه شهر خوبی نیست با نظر دوستمون که می گفت ملایر بهتره البته از نظر بافت شهری و سرسبزی و جاهای دیدنی موافقم ولی خوب از انصاف نگذریم از نظر صنعت و اشتغال خیلی قویه