داغونم اندازه پلیسی که متهمش رفیقشه......

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محیا جون

عضو جدید
سلام....
لطفا راهنماییم کنین:(
با یکی از همکلاسی هام چندوقتی هست که رابطه داریم.البته در حد تلفنی....
اوایل موضوع حرفامون فقط درس و پروژه بود.. بعد شروع شد ابراز علاقه ار طرف ایشون. انقدر هوامو داشت تو کلاس که متوجه علاقش شدم.
از طرفی این آقا دخترای زیادی آویزونشن.
چندوقته متوجه شدم که صمیمی ترین دوستم به این آقا اس ام اس میداده و زیاد از حد تحویلش میگرفته و وانمود میکرده که میخواد رابطه منو اون آقا رو خوب کنه.
واسه همین وقتی این آقا و من باهم قهر میکردیم، این آقا گلایه منو پیش دوستم میکرده و منو کوچیک میکرده.
حالا این آقا با دوستم دعواش شده و قهرن.
اما دوستم داره خودشو میکشه با این آقا آشتی کنه.
میترسم از این نخ دادن های دوستم. تاحالا چندین بار بینمونو بهم زده.
شما بگین من چیکار کنم ؟؟؟؟

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خانوم عزیز,تا میتونی ازش فاصله بگیر اینو دارم با جدیت تمام میگو
صدای آژیر خطرو دارم از طرفتون حس میکنم
دختر عزیز ضربه میخوری
پسری که فرق رابطه تو و خودشو با دوستت نمیتونه ببینه یا میبینه و ادامه میده ارزش نداره احساست ضربه بخوره
امیدوارم چند روز دیگه تایپ کنی که ازش جد شدی

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه آدم عاقل همون لحظه ای که میفهمه با دوستشم اس ام بازی وجود داشته و یا داره که دیگه ادامه نمیده
حتی اگه پسره خودشم بکشه دیگه نباید روی خوش نشون بده

توروخدا نگید که این چیزام داره عادی میشه و مهم اینه که شمارو بیشتر دوست داره (هر دم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد)

به خدا از ماست که برماست!

...ARASH...

عضو جدید
من جاي شما باشم،بيشتر از سوزوندن اون آقا به سوزوندنه همچين دوستي فك ميكنم

اين دوست بدتر از دشمنه،فردا ميتونه شوهرتم ازت بگيره

دورو ورتو از آدماي نارفيق و نامرد خالي كن،....اوني كه ميخادت خودشو بهت اثبات ميكنه لازم نيست تو در پي اثبات و توجيهش باشي

آخرین ویرایش:

محیا جون

عضو جدید
مرسی از راهنمایی همتون. نکته اینجاست این آقا وقتی فهمید این دختر داره بینمونو بهم میزنه حتی به دوستم اس داد شمارتو دیگه نبینم رو گوشیم. حتی دوستمم همچین اس ام اسی که این آقا بهش داده رو بهم گفت!!!!!! ما به طور رسمی باهم نیستیم فقط در حد دانشگاه و اس ام اس اما علاقه مندیم. باهاش نبود اما..... نمیدونم خیلی گیج شدم.

maahzad

عضو جدید
دوست گلم کاملا درکت میکنم به نظر من با این پسرقطع رابطه کن و از همه ی دخترهایی که اویزونشن دور شو هر جا اسم اون باشه عصبیت میکنه
درکت میکنم خیلی سخته هر چقدم گریه کنی باز میبینی خالی نمیشی ولی چاره ی دیگه ای نیست

maahzad

عضو جدید
دوست گلم کاملا درکت میکنم به نظر من با این پسرقطع رابطه کن و از همه ی دخترهایی که اویزونشن دور شو هر جا اسم اون باشه عصبیت میکنه
درکت میکنم خیلی سخته هر چقدم گریه کنی باز میبینی خالی نمیشی ولی چاره ی دیگه ای نیست

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از راهنمایی همتون. نکته اینجاست این آقا وقتی فهمید این دختر داره بینمونو بهم میزنه حتی به دوستم اس داد شمارتو دیگه نبینم رو گوشیم. حتی دوستمم همچین اس ام اسی که این آقا بهش داده رو بهم گفت!!!!!! ما به طور رسمی باهم نیستیم فقط در حد دانشگاه و اس ام اس اما علاقه مندیم. باهاش نبود اما..... نمیدونم خیلی گیج شدم.
الان این توجیح ها هست اما پس چرا هنوز رابطه دارن ؟؟
مرد باید محکم باشه وقتی نیست باید بهش شک کرد . از دوستتم سریع جدا شو تا ضربه بدتری بهت نزده
درک کردنت آسون نیست ولی چاهی هست که هر چی نزدیک تر شی عمیق تر میشه

suniya2012

عضو جدید
هرگز عاشق بهترینها نباش، بهترین باش تا بهترینها عاشقت شوند

فراموش کن که همه دخترا اویزونشن، تو لیاقت بهتر از اونو داری دوست من

محیا جون

عضو جدید
الان این توجیح ها هست اما پس چرا هنوز رابطه دارن ؟؟
مرد باید محکم باشه وقتی نیست باید بهش شک کرد . از دوستتم سریع جدا شو تا ضربه بدتری بهت نزده
درک کردنت آسون نیست ولی چاهی هست که هر چی نزدیک تر شی عمیق تر میشه
نه دیگه الان رابطه ندارن. مرسی عزیزم

queen72

عضو جدید
مردی که برای حل مشکلاتش از دوست شما کمک بگیره که مرد نیست........یا نامرده یا بچه.......

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم میدونی چیه بهتر مگه نمیگی بادخترابوده پس بهترلیاقتتونداشته فکرشونکن بابا

راستی بااون دوستت که البته نمیشه اسمشودوست گذاشت قطع رایطه کن اونم لیاقت دوستی اعتمادتونداره

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به نظر من توجيح خوبي براي كارشون نيست دوست گلم بهتره ازش دور باشي مردي كه با دوستته مطمئنن با كساني ديگر هم خواهد بود دور باش ازش به نفعه خودته ........

pantaha

اخراجی موقت
ادم اشغالیه

از این تیپ ادما زیاد دیدم

ولش کن وگرنه شکست عشقی یا زندگی از بین میره

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
چقدر بد شد
با دوستت باید حرف بزنی نباید این کار رو میکرد !!
شاید میخواست کمک کنه من همچین موردی تو کلاسمون داشتم
البته دوتا پسر بودن یه دختر
نمیدونم چی شد ولی خیلی چیزا این وسط از بین رفت !!!
مواظب خودت باش
موقعیت بدی داری !! تازه داشتی تکیه میدادی که یهو .....

tahereh68

عضو جدید
آخه کسی که نتونه رازدار تو باشه و بره حرفای تورو به دوستت بگه اونم پسر میشه باهاش موند لحظه ای هم نباید دیگه بهش فکر کنی
به نظرم تنها باشی بیشتر از زندگیت لذت میبری تا اینکه با اینجور آدما بگردی عزیزدلم

i am alone

عضو جدید
منم موافقم...سخته...اما شدنیه..البته اینم بگم این رابطه نه عشقی توش در کار بوده و نه دوس داشتن اولیه و جذب شدن واینا...که خیلی سخت بخواد باشه...نههههههه!!!! این رابطه یه وابستگیه که با عقل و سپردن همه چی به دست زمان خیلی راحت تر میشه حل و فراموشش کرد...کاملا واضح میشه حسش کرد...اون پسره هم بنظرم ارزشی نداره...اگه واقعا عاشقش بودی میتونستی دم نزنی...اما همین که راهنمایی میخوای و دودلی...معلومه دیوونه ش نیستی...:D پس امید به خدا باشه دوست عزیز...

فقط

عضو جدید
سلام....
لطفا راهنماییم کنین:(
با یکی از همکلاسی هام چندوقتی هست که رابطه داریم.البته در حد تلفنی....
اوایل موضوع حرفامون فقط درس و پروژه بود.. بعد شروع شد ابراز علاقه ار طرف ایشون. انقدر هوامو داشت تو کلاس که متوجه علاقش شدم.
از طرفی این آقا دخترای زیادی آویزونشن.
چندوقته متوجه شدم که صمیمی ترین دوستم به این آقا اس ام اس میداده و زیاد از حد تحویلش میگرفته و وانمود میکرده که میخواد رابطه منو اون آقا رو خوب کنه.
واسه همین وقتی این آقا و من باهم قهر میکردیم، این آقا گلایه منو پیش دوستم میکرده و منو کوچیک میکرده.
حالا این آقا با دوستم دعواش شده و قهرن.
اما دوستم داره خودشو میکشه با این آقا آشتی کنه.
میترسم از این نخ دادن های دوستم. تاحالا چندین بار بینمونو بهم زده.
شما بگین من چیکار کنم ؟؟؟؟

سلام
راستش همچین نوشته بودین داغونم گفتم چه خبر هست حالا
اخه اینم شد مشکل دختر خوب
خیلی شیک وتمیز هردوتاشون بگذار کنار همون اون اقارو هم اون دوست بیخودتونو تمام.
پسری که طبق گفته خودتون قبل وبعد از اینکه باشما دوست بوده با چندتا دیگه هم دوست بوده که به نظرم خیلی راحتر از اونی که فکرشو بکنی میشه گذاشتش کنار.
دوما دوستتونم مشخص هست که الکی به این بهانه خودشو آویزون کرده
منم تو دانشگاه ازاین تیپ ادمها زیاد دیدم دوست یا به اصطلاح نامزدهای همدیگرو از دست هم درمیارن پسره امروز بااین دختر فردا با دوست دختر دوست دخترش
اینم فقط یه احساس وابستگی هست و تمام یه مدت که بگذره یادت میره قدر خودت با جونوی تو بدون.
نتیجه گیری نهای:

هم اون آقا هم اون خانم که از دشمن هم دشمن تر هست از زندگیت پرت کن بیرون.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
راستش همچین نوشته بودین داغونم گفتم چه خبر هست حالا
اخه اینم شد مشکل دختر خوب
خیلی شیک وتمیز هردوتاشون بگذار کنار همون اون اقارو هم اون دوست بیخودتونو تمام.
پسری که طبق گفته خودتون قبل وبعد از اینکه باشما دوست بوده با چندتا دیگه هم دوست بوده که به نظرم خیلی راحتر از اونی که فکرشو بکنی میشه گذاشتش کنار.
دوما دوستتونم مشخص هست که الکی به این بهانه خودشو آویزون کرده
منم تو دانشگاه ازاین تیپ ادمها زیاد دیدم دوست یا به اصطلاح نامزدهای همدیگرو از دست هم درمیارن پسره امروز بااین دختر فردا با دوست دختر دوست دخترش
اینم فقط یه احساس وابستگی هست و تمام یه مدت که بگذره یادت میره قدر خودت با جونوی تو بدون.
نتیجه گیری نهای:

هم اون آقا هم اون خانم که از دشمن هم دشمن تر هست از زندگیت پرت کن بیرون.

کاملاموافقم

kimiaye_hasti

عضو جدید
من جاي شما باشم،بيشتر از سوزوندن اون آقا به سوزوندنه همچين دوستي فك ميكنم

اين دوست بدتر از دشمنه،فردا ميتونه شوهرتم ازت بگيره

دورو ورتو از آدماي نارفيق و نامرد خالي كن،....اوني كه ميخادت خودشو بهت اثبات ميكنه لازم نيست تو در پي اثبات و توجيهش باشي

آفرین :w16:
منم با حرف ایشون موافقم

اونی که میخواد خودشو بهت اثبات میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا