خلوتی واسه متاهلها

godmaycry

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا ازدواجتون سر میگیره . زن ذلیلی هم خوبه کی گفته بده حالا یکی از اون زن ذلیل های خوشبخت خود من.:D
.حالا اون خانم خوشبخت کی هست؟
خوشبخت؟..........بیخیال.نمیخوام راجع بهش صحبت کنم.دیگه کم کم دارم ناامید میشم.هرچند مقصر خودم بوده.اونم چند بار.اصلا ولش کن.پس توام متاهلی.خوبه.خوش بخ حالت که زن ذلیل خوشبختی هستی

kia112

عضو جدید
توجه توجه
تاپیک منحرف شده که هیچ ,تازه پرشده ازمجردین پرخواب وخیال
لطفا فراموش نشه اینجابرای متاهلها بودمثلاًیه خلوت الان شلوغ شده اونم ازمجردها:w15:

kia112

عضو جدید
البته مجردهاهم بدون شلوغی میتونن فیض ببرن همین
راستی جناب پترواصل موضوع همونی بودکه گفتم نه این سینمایی که دارین میرین ببینین:biggrin:

tak boy

عضو جدید
راستی جناب پترواصل موضوع همونی بودکه گفتم نه این سینمایی که دارین میرین ببینین:biggrin:
ممنون منتظرراهنمایهایتان برای زندگی آیندمون هستیم منم مجردم ومیخوام باشم راستی متاهلهابیشترسینما دوست دارن یا مجردها؟؟؟؟؟

kia112

عضو جدید
ممنون منتظرراهنمایهایتان برای زندگی آیندمون هستیم منم مجردم ومیخوام باشم راستی متاهلهابیشترسینما دوست دارن یا مجردها؟؟؟؟؟
مرسی راستش اون سینمایی که اینجاراه انداختن منظورمن نبودولی امان ازمجردهاکه سریع میرن سراغ......باباجان متاهل یه جورسینما دوس داره مجرد یه جور...بعدش هم خاطرموتوی صفحه دوم میخوندی اصل مطلب دستت می اومد.:gol:

آخرین ویرایش:

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که موندم این وسط بالاخره برم سینما یا نه؟؟

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهوم اوهوم
ببخشید اینجا تایپیک مجرداس یا متاهلا؟؟
سینما خیلی هم خوبه مگه چشه ........ صدتا فیل با هم درحال پخشه
:w12:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پسری یا دختر؟
فرق فوکوله:smile:
ها چه فرقی می خواین اغفال کنید !!!!!!!!!!!!!!!

خوشبخت؟..........بیخیال.نمیخوام راجع بهش صحبت کنم.دیگه کم کم دارم ناامید میشم.هرچند مقصر خودم بوده.اونم چند بار.اصلا ولش کن.پس توام متاهلی.خوبه.خوش بخ حالت که زن ذلیل خوشبختی هستی
نه ولش نکنید !
ما مجردیم ولی به متاهل کردن مجرد ها علاقه زیادی داری هیمن الان واسه نمونه شما موردتون بگین صد تا راه حل دوستان مجرد ارائه می دن که متاهل ها عمرا به فکرشون هم برسه :D
توجه توجه
تاپیک منحرف شده که هیچ ,تازه پرشده ازمجردین پرخواب وخیال
لطفا فراموش نشه اینجابرای متاهلها بودمثلاًیه خلوت الان شلوغ شده اونم ازمجردها:w15:

این نشون دهنده همون حرف بندست همون حرف علاقه مندی :D

دیگه اون LCD رو هم از دست میدم.
:w15::w15::w15::w15::w15:

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه دوستای گل متاهل و خودم تسلیت عرض میکنم امیدوارم تا باشه از این غمها باشه...

tamar

عضو جدید
متأهل ها حق خلوت اونم از نوع مجردي ندارن
ناسلامتي زن و بچه دارينا
( خودمم متأهلما )
............................................
حیدربابا ، سنوْن گؤیلوْن شاد اوْلسون
دوْنیا وارکن ، آغزون دوْلى داد اوْلسون
سنَّن گئچن تانیش اوْلسون ، یاد اوْلسون
دینه منیم شاعر اوْغلوم شهریار
بیر عمر دوْر غم اوْستوْنه غم قالار

kia112

عضو جدید
متأهل ها حق خلوت اونم از نوع مجردي ندارن

ناسلامتي زن و بچه دارينا
( خودمم متأهلما )
آی گفتی اینم یکی دیگه ازدردامونه که حق خلوت هم نداریم باورمان ندارن یامشکوکن هرچی هست بایدجلوچشم باشیم...:w34:

kia112

عضو جدید
تودانشگاه دوتادوست متاهل داشتم که خیلی منوسرکوفت میزدندکه هنوزمردنشدی و...اما هرجاهم میرفتم میدیدم اوناجلوترازمن راه می افتن وازمن چشم چرانتر:biggrin:..میگفتم :زشته شمامتاهلین خوبیت نداره اماکوگوش شنوا میگفتن:بعداً میفهمی تازه ماالان بهترمیبینیم وتخصص بیشتری داریم نه تو!!!:w15:
الانم حکایت ماشده همین عده ای مجردمیان میگن بابا جان متاهلها هم مگه درددل دارن ؟:w40:

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
چندروزپیش باهمسرم رفته بودیم بازاراین کیا:child:که عکسش رومیبینین هم باهامون بودمنم که طبق معمول توی بازار بایدکیاروتحویل میگرفتم :sweatdrop:که خانمم راحتترگشتهاش روبزنه تا اینکه چشمم به یه دختره تیکه افتادکه بدجوری نگاه میکردمنم همینجوری حس کنجکاوی خودم وکردم عموی بچه که عموجان گریه نکن الان مامان بابا میان وازاین حرفها:w15:..چشمتون روزبدنبینه یه دفعه ای همسرم پشت سرم سبزشدو:wallbash:....بماندکه تاچندروز دعوا وکنترل تلفن وایرادهای الکی ووووو نمیدونم باچه زبونی بگم که فقط یه شوخی وحس کنجکاوی بودنه چیزدیگه....
من جا خانمت بودم آتیشت میزدم.هان!:eek:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چندروزپیش باهمسرم رفته بودیم بازاراین کیا:child:که عکسش رومیبینین هم باهامون بودمنم که طبق معمول توی بازار بایدکیاروتحویل میگرفتم :sweatdrop:که خانمم راحتترگشتهاش روبزنه تا اینکه چشمم به یه دختره تیکه افتادکه بدجوری نگاه میکردمنم همینجوری حس کنجکاوی خودم وکردم عموی بچه که عموجان گریه نکن الان مامان بابا میان وازاین حرفها:w15:..چشمتون روزبدنبینه یه دفعه ای همسرم پشت سرم سبزشدو:wallbash:....بماندکه تاچندروز دعوا وکنترل تلفن وایرادهای الکی ووووو نمیدونم باچه زبونی بگم که فقط یه شوخی وحس کنجکاوی بودنه چیزدیگه....
ای ول خودم
امیشهه بابامو به اسم صدا میکردم بگو چرا ناراحت نمیشد
مامانم تا شاکی میشد میگفت بزار بچه راحت باشه

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
تودانشگاه دوتادوست متاهل داشتم که خیلی منوسرکوفت میزدندکه هنوزمردنشدی و...اما هرجاهم میرفتم میدیدم اوناجلوترازمن راه می افتن وازمن چشم چرانتر:biggrin:..میگفتم :زشته شمامتاهلین خوبیت نداره اماکوگوش شنوا میگفتن:بعداً میفهمی تازه ماالان بهترمیبینیم وتخصص بیشتری داریم نه تو!!!:w15:
الانم حکایت ماشده همین عده ای مجردمیان میگن بابا جان متاهلها هم مگه درددل دارن ؟:w40:
معلومه که متاهل ها تخصص بیشتری دارن خوب. به خاطر همینه که بیشتر چشم چرونی میکنن. البته اگه بذارنشون.:cry: