خطرناكترين

artinbala999

عضو جدید
نمیدونم این اواخر با 180 تا تو اتوبان میرفتم شاید یه نموره خطرناک باشه....

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار خاصی نبود
جو عرفانی منو گرفت
شب شمع روشن کردم و به نورش خیره شده بودم و در عمق تفکراتم سیر میکردم
خوابم رفت
اتاقم آتیش گرفت
همین

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه
چه تفریحه جالبی موند یه بارم من امتحان کنم ....

نه، امتحان نکنید!
یا اگه امتحان میکنید حواصتون باشه مثه من حداقل حس بویاییتون توی خواب هم فعال باشه که از بوی سوختگی بیدار شین و اوج عرفانیت رو تماشا کنید و لذت این کشف تازه رو با تمام وجودتون حس کنید ;)

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اصلا اهل خطر نیستم ولی دختر خالم روحشو وقت خواب پرواز داد و جسمشو کنار خودش دید منم میخاستم امتحان کنم ولی میترسم

artinbala999

عضو جدید
نه، امتحان نکنید!
یا اگه امتحان میکنید حواصتون باشه مثه من حداقل حس بویاییتون توی خواب هم فعال باشه که از بوی سوختگی بیدار شین و اوج عرفانیت رو تماشا کنید و لذت این کشف تازه رو با تمام وجودتون حس کنید ;)
چشم ولی بعید میدونم با تی ان تی ام بتونم برم تو عرفان همون شما رفتی کفاف میده ....

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه که بودیم رفته بودیم تخت جمشید . بعد من جثم کوچیک بود جو گرفت از لای نرده هایی که واسه آرمگاه کوورش گذاشته بودن رفتم تو قبر ش ! هیچکی هم حواسش نبود من کجا پیچوندم رفتم!
فقط شانس اوردم تونستم در بیام وگرنه میموندم اونجا مثل کورش ابدی میشدم!!!

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه که بودیم رفته بودیم تخت جمشید . بعد من جثم کوچیک بود جو گرفت از لای نرده هایی که واسه آرمگاه کوورش گذاشته بودن رفتم تو قبر ش ! هیچکی هم حواسش نبود من کجا پیچوندم رفتم!
عجب بچه شیطونی بودیا
فردا پیرجو بخونه بهم اخطار میده ایا
اخه این روزا تا حرف میزنم اخطار میگیرم

artinbala999

عضو جدید
عجب چه جالب من هر سری رفتم فکرم اومده میشد در این حد نزدیک بشم ولی حیف که یه کم بزرگ شدیم دیگه ....