ختم قرآن برای سلامتی بیمار سرطانی

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاءلله زودتر خدا شفاتون میده.
خواهش میکنم، هیچکس نمیگه.

ممنون دوست عزیز

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
111- 1 جمعه 18 تغابن

سلام علیکم .....نمیدونم دیر رسیدم یا نه.....ولی خب ما به نیت ایشون حتما خواهیم خواند .......

حرفی با دوستان ایشون دارم ...که اگر امکانش بود و صلاح دیدن پیام بنده یا بخشی از اون رو به ایشون برسونن.قطعا شیمی درمانی ایشون با موفقیت سپری میشه ....نمیخوام شعار بدم .چون واقعا هست... خیلی ها رو دیدم و میبینم که این بیماری رو شکست دادن .....یقینا ایشون هم میتونن ...با توکل به خداوند ...با دور شدن از فضای استرس آور ...با نگاه دینی به دنیای امروز و آخرت داشتن ...من نمیگم مشکلات خودشو نداره .که داره .ولی کسی که امید داره...حداقل میخواد آقا امام زمان و حکومت عدل انسان کامل رو ببینه این مسائل رو باید به جون بخره...هیچ وقت هم منصرف نشه از شیمی درمانی ...بعد هر سختی قطعا راحتی است ...بزاره درمان روال کامل خودشو طی کنه ....البته دوستان و نزدیکان ایشون هم وظایف بسیار سنگینی دارن .قطعا پیش ایشون هستن تنهاش نمیزارن و اجازه نمیدن که افسردگی و این مزخرفات بیاد سراغش....با پزشکش صحبت میکنن و قطعا زورکی هم شده غذای سالم و مفید بهش میدن! ..دنیا هم دو روزه حیفه تفریح نکرد...بنابراین منطبق با نظر پزشک تفریحاتشونو انجام بدن .از طرفی ورزش هم حتما فراموش نشه ....استراحتم که جای خود داره

چیزی که خیلی مهمه و بازم تاکید میکنم شیمی درمانی است .....حتما تا مرحله آخر اون رو طی کنن تا ان شالله معالجه کامل بعد هم حتما اوایل هر سه ماه و بعد هم یک سال روابط با پزشک معالج رو داشته باشن.خیلی با کسانی که مثل کاراکتر اون کارتونه! هستند.من میدونم ما موفق نمیشیم دم خور نشن! .دوستانشونم خیلی به این افراد که ممکنه حتی از نزدیکان و دوستانشون باشن فضا ندن
.....
خود این افراد که نا امیدی رو ترویج میکنن هم خودشونو بیمار میکنن و هم هر سالمی رو روانه تیمارستان اگر نشد! بیمارستان میکنن

حرفی هم در گوشی با دوستان نزدیک ایشون:حمایت از ایشون رو اصلا کنار نذارید البته میدونم که نمیذارید.شده واقعا حضوری با ایشون باشید .همراه ایشون باشید ...فضای شاد و مرفه و دور همی هم حتما فراهم کنید ....آخه این دوست ما ممکنه یه خورده نازک نارنجی بشه.هم نیاز به درد و دل بیشتری داشته باشه و هم اینکه یه خورده رو کیف و حال نباشه ...و بیشتر به حضور شما و هم صحبتی با دوستانش نیاز داره:smile:

آخرین ویرایش:

بانوبانو

عضو جدید
با آرزوی سلامتی کامل جسمی و روحی برای ایشان و سایر دوستان.
من دیر رسیدم گویا ختم قران تمام شده ولی همیشه برای دعا کردن آماده ام. دعا و صدقه دو عامل برای تغییر قضا است.
خدای بزرگ و عزیز: سپاس تنها تورا شایسته است. مارا و عزیزانمان را لحظه ای به خود وامگذار و به حق آنان که نزد تو آبرویی دارند این عزیز بیمار منظور و تمام بیماران را شفای کامل و عاجل نصیب بفرما.
آمین یا رب العالمین

mahboobeh

عضو جدید
:eek::eek::eek::eek:
تموم شد؟؟؟
باز من دیر رسیدم.....:(:(
منم میخواستم یه چی بخونم...
ولی عیب نداره براشون 100 تا ایه الکرسی میخونم... ایشالا که خدا بهشون امید و صبر بده که زود زود خوب بشن...:smile:;)
یا من اسمه و دوا و ذکره و شفا

ممنون از دعوتتون پسرخاله... اجرکم عندالله...
;);)

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از حضور زیبات محبوبه جان ...بله دوستان لطف داشتن و تموم شد..سپاس گزارم....پیروز و تندرست باشید.

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
111- 1 جمعه 18 تغابن

سلام علیکم .....نمیدونم دیر رسیدم یا نه.....ولی خب ما به نیت ایشون حتما خواهیم خواند .......

حرفی با دوستان ایشون دارم ...که اگر امکانش بود و صلاح دیدن پیام بنده یا بخشی از اون رو به ایشون برسونن.قطعا شیمی درمانی ایشون با موفقیت سپری میشه ....نمیخوام شعار بدم .چون واقعا هست... خیلی ها رو دیدم و میبینم که این بیماری رو شکست دادن .....یقینا ایشون هم میتونن ...با توکل به خداوند ...با دور شدن از فضای استرس آور ...با نگاه دینی به دنیای امروز و آخرت داشتن ...من نمیگم مشکلات خودشو نداره .که داره .ولی کسی که امید داره...حداقل میخواد آقا امام زمان و حکومت عدل انسان کامل رو ببینه این مسائل رو باید به جون بخره...هیچ وقت هم منصرف نشه از شیمی درمانی ...بعد هر سختی قطعا راحتی است ...بزاره درمان روال کامل خودشو طی کنه ....البته دوستان و نزدیکان ایشون هم وظایف بسیار سنگینی دارن .قطعا پیش ایشون هستن تنهاش نمیزارن و اجازه نمیدن که افسردگی و این مزخرفات بیاد سراغش....با پزشکش صحبت میکنن و قطعا زورکی هم شده غذای سالم و مفید بهش میدن! ..دنیا هم دو روزه حیفه تفریح نکرد...بنابراین منطبق با نظر پزشک تفریحاتشونو انجام بدن .از طرفی ورزش هم حتما فراموش نشه ....استراحتم که جای خود داره

چیزی که خیلی مهمه و بازم تاکید میکنم شیمی درمانی است .....حتما تا مرحله آخر اون رو طی کنن تا ان شالله معالجه کامل بعد هم حتما اوایل هر سه ماه و بعد هم یک سال روابط با پزشک معالج رو داشته باشن.خیلی با کسانی که مثل کاراکتر اون کارتونه! هستند.من میدونم ما موفق نمیشیم دم خور نشن! .دوستانشونم خیلی به این افراد که ممکنه حتی از نزدیکان و دوستانشون باشن فضا ندن
.....
خود این افراد که نا امیدی رو ترویج میکنن هم خودشونو بیمار میکنن و هم هر سالمی رو روانه تیمارستان اگر نشد! بیمارستان میکنن

حرفی هم در گوشی با دوستان نزدیک ایشون:حمایت از ایشون رو اصلا کنار نذارید البته میدونم که نمیذارید.شده واقعا حضوری با ایشون باشید .همراه ایشون باشید ...فضای شاد و مرفه و دور همی هم حتما فراهم کنید ....آخه این دوست ما ممکنه یه خورده نازک نارنجی بشه.هم نیاز به درد و دل بیشتری داشته باشه و هم اینکه یه خورده رو کیف و حال نباشه ...و بیشتر به حضور شما و هم صحبتی با دوستانش نیاز داره:smile:

ممنون محمد عزیز
تشکر و سپاس بخاطر همدردی و راهنایی مفیدت.
اما چیزی که خود من رو شوکه کرده اینکه ترسی از بیماریش و مرگ نداره و روحیه خودش رو حفظ کرده.چون چند ماهی میشه که خودش متوجه شده تا اینکه خانوادش از روی علائمش متوجه این بیماری شدن
الان طوری شده که اون با ارامش و خونسردیش به ما دلداری میده.
خداروشکر خانوادش راضیش کردن تا دوره شیمی درمانی رو بگذرونه. گرچه اگر هم خدایی نکرده رفت باز اینکه از خودش رضایت داشت و رفت منو اروم میکنه.
منم وظیفم دونستم تا این حرکت کوچک رو براشون انجام بدم. ولی باز هرچی قسمت باشه همون میشه.انشالله قسمت به خیر باشه.
بازهم ازتون تشکر میکنم دوست عزیز.

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز از همه ی شما عزیزان مهربان ک لطف کردین و اومدید و در ختم قرآن برای هم وطن خودتون شرکت کردین کمال تشکر رو دارم....انشاالله برای کسی پیش نیاد و این دوست عزیز هم به زودی سلامتیشون رو بدست بیارن.
با تشکر از مهرنوش...

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
أَمَّنْ يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ يَكْشِفُ السُّوءَ

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اللهم اشف کل مریض
اللهم اشف کل مریض
اللهم اشف کل مریض
اللهم اشف کل مریض
اللهم اشف کل مریض

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اشتباه پست زدم :(
میسی از دعوت
ایشالا زودتر سلامتیشو به دست بیاره
شرمنده الان واقعا شرایطشو ندارم تو ختم شرکت کنم :(

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول اشتباه پست زدم :(
میسی از دعوت
ایشالا زودتر سلامتیشو به دست بیاره
شرمنده الان واقعا شرایطشو ندارم تو ختم شرکت کنم :(

سلام حنانه خوبی؟
ختم تمام شده بانو...
همین که دعایی کنی کافیه...
:gol::gol::gol:

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

ببخشید دیر اومدم و ختم تمام شد /اما واسشون دعا میکنم و خواستار سلامتیشون از خداوندم

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشید دیر اومدم و ختم تمام شد /اما واسشون دعا میکنم و خواستار سلامتیشون از خداوندم

سپاس از حضورت دوست عزیز
همین ک اومدی کلیه عزیزم لطف میکنی تو هم سهیم باشی در طلب شفا براشون:gol:

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز

1234hamid

کاربر بیش فعال

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek::eek:
تموم شد؟؟؟
باز من دیر رسیدم.....:(:(
منم میخواستم یه چی بخونم...
ولی عیب نداره براشون 100 تا ایه الکرسی میخونم... ایشالا که خدا بهشون امید و صبر بده که زود زود خوب بشن...:smile:;)
یا من اسمه و دوا و ذکره و شفا

ممنون از دعوتتون پسرخاله... اجرکم عندالله...
;);)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/602813-ختم-قرآن-برای-سلامتی-یکی-از-بهترین-دوستام/page4

به اینجا سر بزن

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ممنون از حضورتون...

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]

اللهم اشف کل مریض
اللهم اشف کل مریض