خانومهای باشگاه بفرمایید داخل...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیز منم که به کل از زن بودن خودم کاملا راضیم
برا اینکه همونطور که دوستای گلم گفتن چه از بعد احساسی و عاطفی ، چه از بعد فرهنگی و اجتماعی و چه از بعد اقتصادی و شغلی فعلا ماییم که حرف اول و می زنیم
هم اینکه خیلی خوبیم دیگه
در ضمن بهتم گفتن امیر جان چقد با مزه ای

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی خانومهای محترم باشگاه.
یه مسئله ای که در بعضی از تاپیک ها دیدم ذهنم رو به خوش مشغول کرد و این بود که؟
خانومها چقدر از خانوم بودنتون احساس رضایت می کنید و البته افتخار؟؟؟

من خودم از زن بودن و همه ی احساس های زنانگی که دارم از صمیم قلب رضایت دارم و به خودم به عنوان یه زن که وجودش مایه آرامش خیلی هاست افتخار می کنم.

همهی خانومای باشگاه ماهن منم راضیم با همه ی درد سراش حداقل اینه که خوشگلیم درسته شوخی کردم :biggrin:;)

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اومدم ببینم این ضعیفه ها چی بین خودشون رد و بدل می کنن یه خورده بخندم:biggrin::biggrin:

اخه ی مهندس
2008 را ببین الهی بیشتر به چاله میدونی ها شبیهه البته ببخشیدا ضعیفه تو بیا یه دست با من تکواندو مبارزه بده ببینم ضعیفه منم یا تو ببخشید این دوره شما مردایید البته بعضی هاتون که انقد ضعیف هستید که تاب تحمل نگاه یه دختر معمولی را ندارید به این میگن ضعیف النفس:neutral::w01::w11::w18::w43:

سارا بلاااا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه ی مهندس
2008 را ببین الهی بیشتر به چاله میدونی ها شبیهه البته ببخشیدا ضعیفه تو بیا یه دست با من تکواندو مبارزه بده ببینم ضعیفه منم یا تو ببخشید این دوره شما مردایید البته بعضی هاتون که انقد ضعیف هستید که تاب تحمل نگاه یه دختر معمولی را ندارید به این میگن ضعیف النفس:neutral::w01::w11::w18::w43:
ندا جون دمت گرم...
ندا جونو ایول ایول ایول...

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با زن بودنم هيچ مشكلي ندارم..
زن بودن يه حس قشنگيه...اينكه بدوني لطيفي...صبوري...عزيزي...نازكي...و خيلي خصوصيات ديگه حسي از غرور همراه با اعتماد به نفس رو در يك زن به وجود مياره...دل يك زن در هيچ مردي وجود نداره...
درسته كه بيشتر وقها در حق جنس زن ظلم ميشه اما دنياي ماندگار جايي ديگر است كه دادگر آن فقط خداست...

( در ضمن حرفهاي من فقط راجع به خودم بود...و ميدونم خيليهاي ديگه هم از بغضي جهات با حرفام موافقن...)

پورزکی کلویر

عضو جدید
سلام به همه ی خانومهای فهیم و با احساس باشگاه. لطف کنید برای فهم هر چه بیشتر اینکه زن بودن مهمترین واقعه آفرینش بوده، هر یک از خانومها دلایل افتخار به زن بودن خود را بیان نمایند.

عزیزم با عرض معذرت باید واقع بین بود! خودت می دونی که زن بودن مهمترین واقعه آفرینش نیست!:surprised: ضمن اینکه به زن یا مرد بودن نمیشه افتخار کرد، بلکه میشه ازش خوشحال بود.
من خوشحالم که یک زن هستم زیرا:
1- دیگران باید نازم رو بکشن نه من!
2-بلدم ناز بکنم و بهم میاد!
3- وقتی ناز کنم یه عده ای میمیرن:D
4- در آینده بهشت زیر پام میاد و از ای حرفا!
5- زن موجود پیچیده ای است .بر عکس مرد. واسه همینم میتونم کارایی انجام بدم که روانشناسا عین چی توش موندن! و من همیشه دوست دارم آدمی باشم که همه میخوان بشناسنش ولی نمی تونن!
6-دقیقآً نمی دونم چرا خوشحالم ولی خوشحالم:smile:

Mehdi.A

عضو جدید
(این یه پست رو میزنم و قول میدم که دیگه این طرفها پیدام نشه (البته چشم که از این تاپیک برنمی دارم، اگه من بودم اسمش رو میگذاشتم "رخنه در اسرار" یا مثلا "بررسی علل پیدایش دراکولا"))

با سلام به همه خانومهای محترم باشگاه که به هر آنچه هستند آگاهند و به دور از رقابت و لجاجت، فارق از نیت کوبیدن مشت محکم... و تنها به امید نیایش و ستایش، و آنهم نه به واسطه زن بودن خود، که به شکرانه وجود ودیعه های الهی زیبایی و عشق در وجودشان، به خود می بالند.
دو چیز را هرگز باور نمی کنم: انسانی به پاکی و بیگناهی فرشته ها، و انسانی به زشتی و پلشتی شیطان.
زن، به زن بودن خود عزیز است و شریف.
خداوندا شکرت که زنها را همچون فرشته ها، ناتوان از خطا و گناه نیافریدی، که گر چنین می بود، من گناهکار را چه جای سر گذاشتن بر بالین ملکوت. خداوندا شکرت که مقرر فرمودی تا زنها به زیبایی فرشته ها نباشند، که گر چنین می بود، دیگر چه سوغات می کردم کابین خوب رویان پری چهر. خداوندا شکرت که اراده نفرمودی تا زنها هم همچون فرشته ها بر آدم سجده کنند، که گر چنین می بود، ایشان سراسر نزد تو بودند و من تنها.
القصه:

سلام به همه ی خانومهای فهیم و با احساس باشگاه. لطف کنید برای فهم هر چه بیشتر اینکه زن بودن مهمترین واقعه آفرینش بوده، هر یک از خانومها دلایل افتخار به زن بودن خود را بیان نمایند.
در ضمن آقایون محترمه لطف بنمایند که کمتر سنگ اندازی کنن تا کمتر کوچک شوند.

از اینجا به بعد یه جوری از خودتون حرف بزنید که بشه باور کرد. ما هم هر چند وقت یکبار میاییم و میخونیم و یاد می گیریم و شما ها رو بهتر می شناسیم. در ضمن از این که می بینید حتی اینجا هم دست از سرتون برنمی داریم و سر به سرتون میگذاریم، دلخور نشید. فقط همین اندازه بدونید که این کار ما پسرا بی حکمت نیست، ولی از آنجاییکه این حکمت یک راز مردونه است، شما از آن بی خبرید (شاید ما هم یک روزی یک همچین تاپیکی زدیم و اسرارمون رو فاش کردیم، که البته محاله!). ولی چشم، دیگه رفتیم که رفتیم....................... (باور کردی؟ نکردی؟ کردی؟).

xphoenix

عضو جدید
- وقتی ناز کنم یه عده ای میمیرن:d
:w15::w15::w15:خیلی باحال بود...میگم ولی دختر بودن همش ناز و قر و فر نیستا!!!!!!!!:w01:
باورکن!!!!!!
5- زن موجود پیچیده ای است .بر عکس مرد. واسه همینم میتونم کارایی انجام بدم که روانشناسا عین چی توش موندن! و من همیشه دوست دارم آدمی باشم که همه میخوان بشناسنش ولی نمی تونن!
خوفه..

6-دقیقآً نمی دونم چرا خوشحالم ولی خوشحالم:smile:
من اصولا منافع خیلی برام مهمه!وگرنه مردو زن بودن که خیلی از نظر ماهیتی با هم فرق نمیکنه!دو نوع انسان!!!!:w01:من اگه تو زمانهای قدیم دختر به دنیا میومدم ناراحت میشدم..تبعیض!!!!:neutral::w43::w43::neutral:.اما الان که قضیه حقوق برابر زن و مرد مطرح شده..تازه همه مردا هم زذ شدن:Dخیلی چیزا به نفع دختراست...باور کن!!!!:lol:

هستی فرهادی

عضو جدید
(این یه پست رو میزنم و قول میدم که دیگه این طرفها پیدام نشه (البته چشم که از این تاپیک برنمی دارم، اگه من بودم اسمش رو میگذاشتم "رخنه در اسرار" یا مثلا "بررسی علل پیدایش دراکولا"))

با سلام به همه خانومهای محترم باشگاه که به هر آنچه هستند آگاهند و به دور از رقابت و لجاجت، فارق از نیت کوبیدن مشت محکم... و تنها به امید نیایش و ستایش، و آنهم نه به واسطه زن بودن خود، که به شکرانه وجود ودیعه های الهی زیبایی و عشق در وجودشان، به خود می بالند.
دو چیز را هرگز باور نمی کنم: انسانی به پاکی و بیگناهی فرشته ها، و انسانی به زشتی و پلشتی شیطان.
خداوندا شکرت که زنها را همچون فرشته ها، ناتوان از خطا و گناه نیافریدی، که گر چنین می بود، من گناهکار را چه جای سر گذاشتن بر بالین ملکوت. خداوندا شکرت که مقرر فرمودی تا زنها به زیبایی فرشته ها نباشند، که گر چنین می بود، دیگر چه سوغات می کردم کابین خوب رویان پری چهر. خداوندا شکرت که اراده نفرمودی تا زنها هم همچون فرشته ها بر آدم سجده کنند، که گر چنین می بود، ایشان سراسر نزد تو بودند و من تنها.
القصه:
از اینجا به بعد یه جوری از خودتون حرف بزنید که بشه باور کرد. ما هم هر چند وقت یکبار میاییم و میخونیم و یاد می گیریم و شما ها رو بهتر می شناسیم. در ضمن از این که می بینید حتی اینجا هم دست از سرتون برنمی داریم و سر به سرتون میگذاریم، دلخور نشید. فقط همین اندازه بدونید که این کار ما پسرا بی حکمت نیست، ولی از آنجاییکه این حکمت یک راز مردونه است، شما از آن بی خبرید (شاید ما هم یک روزی یک همچین تاپیکی زدیم و اسرارمون رو فاش کردیم، که البته محاله!). ولی چشم، دیگه رفتیم که رفتیم....................... (باور کردی؟ نکردی؟ کردی؟).

من دلیل این همه حساسیت آقایون رو نمی فهمم.آقایون عزیز من برای لج و لج بازی و کلکل این تاپیک رو راه نینداختم.
هدف من این بود که خیلی ها اعم از آقایون و خانومها بدونن که زن بودن نه عیبه نه علت.نه مایه سرافکندگیه نه خجالت.
من به عنوان یه زن که پیامبر از امانت الهی ازش نامبرده بسیار جنبه های مثبت و قابل افتخار دارم.
و اگر می خواهید منکر این شوید که خدا ما را امانتی در دستان شما قرار داد که امتحان شوید من جوابی برای شما ندارم.
(متن قرمز)ما چنین منظوری نداریم.

عطیه 67

عضو جدید
هیچ وقت دوست نداشتم یه پسر باشم جز محرما که آقایون میانو دسته دسته سینه زنی میکننو ...
ولی در کل از این که یه خانوم هستم راضیم اما از خودم اصلاً راضی نیستم!:)

pishoo

عضو جدید

القصه:

آقا مهدی حداقل خانوما یه خصوصیتی که دارن خالی نمی بندن. پس تعریف بیجا نمی کنیم. مشکل از شماس که براتون باور کردن سخته. خدا خیرت بده. بیا باعث خیر شو و یه تایپیکم شما برای پسرا بزنید که ما هم ببینیم دنیا دست کیه؟

hamidarchitec

عضو جدید
شما واقعن مطمئنی؟من که بعید می دونم تازه اگر کلی به زن بودنمون افتخار کنیم آخر می شیم ضعیفه ی قوی

اول بخاطر حضور ناخوانده از خانمهای محترم عذر خواهی میکنم:redface:

اما پیشنهاد میکنم قدر ان چیزی رو که دارید بدونید تا افزون گردد.

راستی دنیا 50-50 مال زن و مرده خانمها هم به اندازه آقایون حق دارن البته کو تا روزی که بشر بتونه اجراییش کنه

آخرین ویرایش:

hamidarchitec

عضو جدید
من دلیل این همه حساسیت آقایون رو نمی فهمم.آقایون عزیز من برای لج و لج بازی و کلکل این تاپیک رو راه نینداختم.
هدف من این بود که خیلی ها اعم از آقایون و خانومها بدونن که زن بودن نه عیبه نه علت.نه مایه سرافکندگیه نه خجالت.
من به عنوان یه زن که پیامبر از امانت الهی ازش نامبرده بسیار جنبه های مثبت و قابل افتخار دارم.
و اگر می خواهید منکر این شوید که خدا ما را امانتی در دستان شما قرار داد که امتحان شوید من جوابی برای شما ندارم.
(متن قرمز)ما چنین منظوری نداریم.

خیلی از حقایق تلخند زیرا ما انها را تلخ میبینیم.

(خودم گفتم)

دستت درد نکنه .خوب بحثی راه انداختی همه جوره حامی حقایق فراموش شده هستم:w29:

پورزکی کلویر

عضو جدید
هیچ وقت دوست نداشتم یه پسر باشم جز محرما که آقایون میانو دسته دسته سینه زنی میکننو ...
ولی در کل از این که یه خانوم هستم راضیم اما از خودم اصلاً راضی نیستم!:)

همگی میبخشید! یه چیزی میخوام بگم که ربطی به موضوع نداره!
منم محرما خیلی دلم میگره که به خاطر دختر بودنم، نمیتونم دنبال دسته برم و زنجیر یا حتی سینه بزنم. ولی یه چیز جالب! پارسال محرم تو کرمانشاه بودم. دخترها آخر صف راه میرفتن. یه پارچه ی سیاه مینداختن رو صورتشون که کسی نشناسدشون یا حالا واسه هرچی دیگه. و پا به پای مردا زنجیر میزدن. اون موقع نمیدونستم از دیدن اینکه آرزوم دست یافتنی شده، ذوق کنم، یا از اینکه من جزء اونا نیستم زار بزنم.
به هرحال دوست من، امام حسین خودشون می دونن که ما تا چه اندازه داغدارشون هستیم.:gol:

pishoo

عضو جدید
در ضمن محض یاداوری Sir Amir عرض کنم که در طول تاریخ هر جا جنگی بوده ...پشتش دست پلید زنی در کار بوده ...

ببخشید دیگه ..[/quote]

زرنگی؟؟؟؟؟؟؟؟ هر جا هم خیری بوده پای زنا وسط بوده؟حالا چند جا زنا اتیش بیار بودن. مردا چرا کم آوردن. (نتیجه:همیشه کار دنیا تو دست زنا بوده و زنا رهبریش می کردن). ولی جاهایی که زنا باعث خیر شدن اینقدر زیاده که قابل شمارش نیست.

پورزکی کلویر

عضو جدید
امام حسین ممنون میشه اگه شما کماکان در پشت سنگرها خدمت کنید و بذارید اقایون تو صف مقدم کارشون رو بکنند..

در ضمن محض یاداوری Sir Amir عرض کنم که در طول تاریخ هر جا جنگی بوده ...پشتش دست پلید زنی در کار بوده ...

ببخشید دیگه ..
داداش جون! پیغمبرت حدیثی دارن:
ما اکرم نساءَ إلاٌ کریم، ولا اهانَهُنَ إلاٌ لئیم

ترجمش نمی کنم که دلت نشکنه:gol: ولی برو یه فکری به حال خودت بکن. حرفای پیغمبرا از زبان خداست. دوست داری خدا دوستت داشته باشه یا ... ؟! با خودت روراست باش. باشه؟:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

hamidarchitec

عضو جدید
همگی میبخشید! یه چیزی میخوام بگم که ربطی به موضوع نداره!
منم محرما خیلی دلم میگره که به خاطر دختر بودنم، نمیتونم دنبال دسته برم و زنجیر یا حتی سینه بزنم. ولی یه چیز جالب! پارسال محرم تو کرمانشاه بودم. دخترها آخر صف راه میرفتن. یه پارچه ی سیاه مینداختن رو صورتشون که کسی نشناسدشون یا حالا واسه هرچی دیگه. و پا به پای مردا زنجیر میزدن. اون موقع نمیدونستم از دیدن اینکه آرزوم دست یافتنی شده، ذوق کنم، یا از اینکه من جزء اونا نیستم زار بزنم.
به هرحال دوست من، امام حسین خودشون می دونن که ما تا چه اندازه داغدارشون هستیم.:gol:

امام حسین از ما انتظار داره که شجاعت ایشان رو در حقیقت گویی یاد بگیریم نه اینکه سال تا سال امانت الهی رو با زنجیر و چاقو و حتی دست خالی . . . به باد کتک بگیدیم .بعد هم عشق به بنده خدا را بهانه کنیم.

دوشس

عضو جدید
اومدم ببینم این ضعیفه ها چی بین خودشون رد و بدل می کنن یه خورده بخندم:biggrin::biggrin:
من به شدت به زن بودنم افتخار مي كنم..... خوشحالم كه مرد نيستم كه مجبور باشم همش منت زنا رو بكشم تا اخرش يكي شايد يه گوشه چشمي بهم اند اخت.... :biggrin: اصلاً همين كه مرداي بيچاره بدون ما زنا نمي تونن زندگي كنن نشون مي ده چقدر ضعيفن و چون ميخوان اين ضعف و وابستگيشون رو پنهان كنن دست پيش رو مي گيرن كه پس نيفتن و زنا رو ضعيفه صدا مي كنن. به هر حال از آدم هاي ساده انديش و نژاد پرستي كه به عنوان مثال عرب ها رو آدم نمي دونن و زن ها رو ضعيفه خطاب مي كنند و در باطن اينقدر به زنا وابسته اند كه حتي نمي تونن جلو خودشون رو بگيرند و تو تاپيك مربوط به زنا نرن و نظر ندن، نمي شه بيشتر از اين انتظار داشت.........

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی واقعا اینقدر سوژه کم دارید
پس مشغول باشید

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه ی مهندس
چاله میدونی ها هم عالمی دارند....شما بیخبری....:biggrin:
در مورد تکواندو شما یه دستی منم یه انگشتی ببینیم:biggrin:
اون کساییم که تحمل نگاه کردن به یه دختر ندارن باید بهت بگم غیرتشون اجازه نمیده با یه ضعیفه چشم تو چشم شن....
افتاد؟:que:

• Like
واکنش ها: Next

هستی فرهادی

عضو جدید
نمیدونستم انقد بهتون بر میخوره .....
خوب از این به بعد میگم قویه.... خوبه؟

چاله میدونی ها هم عالمی دارند....شما بیخبری....:biggrin:
در مورد تکواندو شما یه دستی منم یه انگشتی ببینیم:biggrin:
اون کساییم که تحمل نگاه کردن به یه دختر ندارن باید بهت بگم غیرتشون اجازه نمیده با یه ضعیفه چشم تو چشم شن....
افتاد؟:que:

شما خانوما چرا عادت دارید ..هی دور خودتون حصار بکشید ..
اقایون دنبال سوژه اند ..خوب چه سوژه ایی بهتر از شما تو سایت ...

برای پیدا کردن سوژه لازم نیست دنبال کسی بگردی. بری جلوی آینه پیداش می کنی!!!!!
آقایون از این همه سنگ اندازی خسته نشدید؟؟:confused:

خانومها آرامش خودتون رو حفظ کنید. هنوز به این رفتار ها عادت نکردید؟
یه مسئله خیلی جالب که همیشه برام سوال بوده اینه که چرا آقایون برای بزرگ کردن خودشون تو سر خانومها می زنن؟؟؟
جواب این سوال رو هم بدید بد نیست خانومها یه کمی هم راجع به این موضوع صحبتت کنند.
راستی من برای کل کل توی این تاپیک اخطار گرفتم. خانومها خواهشن آرامش خودتون رو در برابر هجمه های آقایون حفظ کنید.

pishoo

عضو جدید
مگه شما سوژه هاتو این جوری پیدا می کنی ...

افرین ...وای میسی جلو اینه خودت رو دست میندازی ..

راسته که میگن خانوما از هر انگشتشون کلی سوتی میرزه ....

من کسی و سوژه نمیکنم که لازم باشه برم جلوی آیینه. شما سوژه کم آورده بودید. ولی ماها داریم بحث می کنیم. راستی از مردونگیت چیزی کم نمیشه بگم اینجا از خانوما خواستن بفرمایین نه از سوژه ها.

وضعیت
موضوع بسته شده است.