خانوما و آقايون تعارف نكنيد! بياين تو نظر بديد لطفا

خانوما و آقايون تعارف نكنيد! بياين تو نظر بديد لطفا

• خيلي زياد

رای: 6 10.7%
  • گاهي اوقات

رای: 46 82.1%
  • اصلا تعارف نميكنم!

رای: 4 7.1%

• مجموع رای دهندگان
    56

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم زیاد از تعارف خوشم نمیاد ولی چه میشه کرد تو خونمون بعضی وقت ها خودش می زنه بالا​

Fahim!

عضو جدید
متاسفانه تعارفات جز لاینفک زندگی امروز شدن :w06:. باور کنید من با همین تعارفات خشک و خالی خیلی از کارهام راه افتاده (راه که افتاده هیچ به مقصد هم رسیده );) پس اگه بعضی وقت ها بده بعضی وقتها هم حلال مشکلاته:w19:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من يه دوستي دارم كه وقتي باهم تو تاكسي ميشينيم با آقاي راننده (كه غريبه هست) آنچنان سلام وعليك و قربونت برم و نوكرتم و فدات بشم ميگه كه ديگه اعصابم خورد ميشه:w06: تقريبا با همه اينجوريه خودم هم افراد زيادي رو ديدم كه اهل تعارف تيكه پاره كردن هستن

شما چطور؟؟؟ چقدر اهل تعارف هستين؟؟؟

تو اين سايت از مردم تهران در مورد فرهنگ تعارف نظرسنجي كردن و نتيجه شو زدن اينجا:
http://www.hccmr.com/news-782.aspx

سلام به نظرمن یه مدت شما مثل اون رفتارکنیداجازه ندین که اصلا ایشون سرصحبت بازنکه وقتی ازبیرون به این نوع رفتار نگاه کنه متوجه میشه..............
لزهمه بدتر فرض کنید راننده تاکسی همه مسافرهاش اینجوری باش بیچاره میشهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه:surprised:

9356769

عضو جدید
حالا اینا که چیزی نیست..........ما یه فامیل داریم غذا میخوریم تموم میشه...هی تعارف میکنن....بخور تو رو خدا........گوشتش خالی نمک بزن بخور...........:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعارف نمیکنم...خواهش میکنم تعارف نکنید...

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط 5% تعارف میکنم اونم بیشتر بخاطر اینه که بقیه نگن چه بی ادبه تعارف نمیکنه!!:D

توو سلام و علیک کردن ها م هم اینجوری نیستم که بیام حال برادر و خواهر و پدر و مادر و نوه و نتیجه و فرزند و خاله و دایی طرف رو بپرسم.

فقط حال خودشو میپرسم و بعدش معمولا میگم چه خبر...؟:D

و میرم سر اصل مطلب.

(دوستان میدونن نحوه احوال پرسی منو..کلا اهل تک و تعارف کردن یا بکار بردن جملات لوتی و اینا نیستم).

اصلا هم خوشم نمیاد کسی باهام تعارف داشته باشه.:Dچون اهل تعارف نیستم و چیزی که میگم همونه.:D

و تعارف زیاد منو معذب میکنه... .