خانوما .....فکر میکنید مهریه سنگین ضامن یه زندگی خوب وراحته؟؟؟

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره دقیقا;)
ولی گریه نکن اونی که اون بالاست که میدونه......همون کافیه
اره بابا گلیمو بیخیال به وقتش خدا فرش زیره پات پهن میکنه:D(از سخنان قصار حامی(ع)):biggrin::biggrin:
فرشو خوب اومدي !
(ع) هم واقعا بهت مياد !!!
راستي تو تا حالا چند بار با اين مقوله ي جذاب مهريه ي سنگين برخورد داشتي كه انقدر دلت پره ؟!!

mamadj

عضو جدید
اتفاقا هيچي . جدي مي گم . ( به خدا , به جون مامانم !!! )
توي فضاي مجازي يه كم بگو و بخند مي كنم اما تو دنياي واقعي ...!
باور بكني يا نه , مهم نيست . اين حرفو از رو شناختم از دوست پسراي دوستام زدم و البته پسراي فاميل ! :w16:
چه جالب.......خوبه...

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرشو خوب اومدي !
(ع) هم واقعا بهت مياد !!!
راستي تو تا حالا چند بار با اين مقوله ي جذاب مهريه ي سنگين برخورد داشتي كه انقدر دلت پره ؟!!
به خدا هیچی
ولی زیاد دیدم مثل همونی که تو یکی از پستام گفتم
تورو خدا ازم تعریف نکن یهو جوگیر میشم میچسبم به سقف ها:D:D

mamadj

عضو جدید
آره , خيلي جالبه ... خيلي هم خوبه ... .
با 110تا دختر دوست شدم 111 گفتن بخدا به جون مامانم با کسی نبودم......112تاشون این کاره بودن.......دوست عزیز همونطوری که پسرا عوض شدن...دخترا هم عوض شدن....موفق باشی

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با 110تا دختر دوست شدم 111 گفتن بخدا به جون مامانم با کسی نبودم......112تاشون این کاره بودن.......دوست عزیز همونطوری که پسرا عوض شدن...دخترا هم عوض شدن....موفق باشی
همیشه همه ججور ادمی پیدا میشه
توی اینجا دلیلی نداره کسی دروغ بگه
چون نه کسی کسیو میشناسه نه قراره محاکمه بشه;)
موفق باشی;);)

parichehr16

عضو جدید
من فقط مدونم که اختراعی که برای جبران اشتباهات بشر درست شده طلاقه...نه مهريه بالا!!

mamadj

عضو جدید
همیشه همه ججور ادمی پیدا میشه
توی اینجا دلیلی نداره کسی دروغ بگه
چون نه کسی کسیو میشناسه نه قراره محاکمه بشه;)
موفق باشی;);)
هه.....الهی من قربونت برم....میخوام یه دور تسبیحمو برات بچرخونم حال کنی

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اول اون پست من رو كامل بخون بعد ... .
بنده گفتم : هردو طرف تغيير كردن اما مقدار تغيير در آقايون بيشتره .
در رابطه با اون ١١٠ تا دختري هم كه باهاشون رفيق بودي , اولا كه : خسته نباشي جوون ! خدا قوت !
دوما : همه يه جور نيستن آقاي محترم . حتي توي پسرا هم آدم درست و حسابي پيدا ميشه .
سوما :شما زخم خورده اي و داري همه رو به يه چشم ميبيني , به قول حامي دليلي براي دروغ گفتن وجود نداره .
چهارما : بنده هم با اون دخترايي كه شما ميگي , برخورد داشتم . كلا موجودات جالبي ان !!!

mamadj

عضو جدید
شما اول اون پست من رو كامل بخون بعد ... .
بنده گفتم : هردو طرف تغيير كردن اما مقدار تغيير در آقايون بيشتره .
در رابطه با اون ١١٠ تا دختري هم كه باهاشون رفيق بودي , اولا كه : خسته نباشي جوون ! خدا قوت !
دوما : همه يه جور نيستن آقاي محترم . حتي توي پسرا هم آدم درست و حسابي پيدا ميشه .
سوما :شما زخم خورده اي و داري همه رو به يه چشم ميبيني , به قول حامي دليلي براي دروغ گفتن وجود نداره .
چهارما : بنده هم با اون دخترايي كه شما ميگي , برخورد داشتم . كلا موجودات جالبي ان !!!
خیلی جالب نتیجه گیری میکنی...خب من زخم خوردم.......ایول دیگه چی از من میدونی میخوای عکس دستمو بدم فالمو بگیری؟؟؟؟؟

mamadj

عضو جدید
به به کم کم داره استعدادت شکوفا میشه....جفتتون خیلی با ادب هستین

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالب نتیجه گیری میکنی...خب من زخم خوردم.......ایول دیگه چی از من میدونی میخوای عکس دستمو بدم فالمو بگیری؟؟؟؟؟
جدا ؟!! يعني از تو هم جالب تر نتيجه گيري مي كنم ؟!! اختيار داريد قربان . داريد شكست نفسي مي فرماييد !!!
نه خير , خيلي ممنون . فالتو بده يكي از همون ١١٠ تا بگيره !!!

yahell

عضو جدید
به به کم کم داره استعدادت شکوفا میشه....جفتتون خیلی با ادب هستین

دوست عزیز از نوع تاپیک که زده معلومه که خیلی بیکاره.......شما خودتو ناراحت نکن.....این آقا میخواد تاپیکشو بالا نگه داره

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این باشگاه چاقو کش کم داشتیم که اونم پیدا شد..........
دیگه جنسمون جوره....:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
خب حالا ميتونيد جنستون رو صادر كنيد دبي.!!!!!!:surprised::D

نه عزیزم این چاقو کشه خودش خجالت کشید رفت خونشون
:biggrin::biggrin:
نه برا چي؟!!!!!!!خجالت ..............گفتم يه وقت ميزنم مي افتي ميميري..بعد اون موقع ... بيار باقالي بار كن:surprised::biggrin:

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه برا چي؟!!!!!!!خجالت ..............گفتم يه وقت ميزنم مي افتي ميميري..بعد اون موقع ... بيار باقالي بار كن:surprised::biggrin:
جدا ؟! مگه به دبي , به جز دختر چيز ديگه اي هم صادر ميشه ؟!!! :lol:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

باز من نبودم کی تو اومدی فضولی:D:D:D:D مودار

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه دیگه اسپم نکنید و بحث رو ادامه بدین لطفا؟؟
البته اول خودم شروع کردم .......نزنیدا:D:D:D

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی ادم بعضی از این چیزارو میبینه یه جورایی حس میکنه پدرا دارن دخترشونو میفروشن تا اینکه شوهر بدن.شما اینجوری فکر نمیکنید؟
فکر نمیکنید مهریه سنگین ازدواج رو از قداست دور میکنه و شبیه به یک معامله میشه؟؟؟؟

نه !
اولا مگه مهریه تو جیب بابای دختره می ره؟!

دوما وقتی بعضیا می گن جرا سهم الارث خانوما نصف آقایون هست و این بی عدالتیه، و بعضیای دیگه می گن این خیلی هم عادلانه هست، خوب گروه دوم دارن به این موضوع و موضوعات دیگه ای اشاره می کنن دیگه.

سوم اینکه به نظر من اصلش این بوده که ببینن مرد موقع ازدواج چی داره، بعد 2، 3 چیز رو که برای ادامه ی حیاتش ضروری ضروریه رو کنار بزاره و باقی رو به خانومش بده. حالا حتی اگر تنها داراییش لباسش باشه. :surprised:

چهارم اینکه باز به نظر من اصلش این بوده که مرد خودش می گفته چی مهر میدم و بعد خانوم قبول یا رد می کرده. نه اینکه خانوم بگه چی مهرم کنی !!

mansureh goli

عضو جدید
سلام
چرا تو جامعه ما اینجوری جا افتاده ؟ها؟
چرا خانواده ها سر کل کل با بقیه فامیل مهریه دخترشون رو بالا میبرند؟:surprised:
اخه چرا؟
بعضيافكر ميكنن هر چه مهريه شون بالاتر باشه ارزششون بيشتره بعضيا هم فكر ميكنن مهريه بالا كلاسش بيشتره بعضيا هم چون ميترسن اگه مهريه شون پايين باشه آقا راحت ميتونه بپردازه و طلاقشون بده مهريه رو بالا ميزنن شايد بعضي وقتا در مورد بعضي آقايون حق با خانما باشه و اون حقشه كه مهريه بالا بپردازه چون هيچ كس زندگيشو از سر راه نياورده كه يك نفر راحت خرابش كنه ولي در كل زندگي كه بخاطر مهريه بخواد ادامه داشته باشه ارزش نداره

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا ما یه دوستی داریم زنشو طلاق داده گفتن باید مهرشو بده . بعد رفتن براش قسط بندی کردن تا 95 سال دیگه ایشالله این دوستمون قسطاش تموم میشه خوبه دیگه ؟