خانوما جواب بدین !!! نظر آقایون هم محترمه !

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرایش مختصر دوست دارم :cool:
به نظرم کسی که خوشگله آرایش کمی می کنه چون زیبایی طبیعی ی چیز دیگه است

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی که این تاپیکو زدی شما کجا بزرگ شدی؟ اخه زن ایرانی بدون ارایش مگه قیافه داره ؟ ;)

ali.k

عضو جدید
کسی که این تاپیکو زدی شما کجا بزرگ شدی؟ اخه زن ایرانی بدون ارایش مگه قیافه داره ؟ ;)

به قول اندی
دختر ایرونی مثل گل چه رنگ و رویی داره
نگو کی از کی بهتره هر گل یه بویی داره :D

البته اندی بی معرفت رفت زن خارجی گرفت!

خدا، زیبایی رو دوست داره و انسان رو هم عاشق زیبایی آفرییده، ولی زیبایی هم حد و اندازه داره
آرایش خانم ها برای اینه که زیبا هستند و این زیبایی دو چندان بشه. برای عرضه خودش به دیگران نیست، برای احترام به خودش و شخصیت خودش و افزایش اعتماد به نفسش هست، البته بعضی از خانومها تو آرایش کردن گندشو در آوردن، بابا چه خبره:surprised:، چجوری اون همه مواد آرایشی رو، رو صورتش تحمل میکنه:que:

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دوستم این اعتماد به نفس نیست واقعیتو گفتم:)

کلا ما ایرانیا از خودمون خیلی خوشمون میاد میگن هیچ جای دنیا مردای ایرانیو نداره دقت کردین تا حالا ما چقدر تو همه چی خوبین؟

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دوست عزیز این اثبات شده ست. کلا چهره ایرانی یکی از زیباترین چهره هاست. هم مرد و هم زن. خب پس زنان ایرانی هم جزء زیباترین زنان جهان هستند.............

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دوست عزیز این اثبات شده ست. کلا چهره ایرانی یکی از زیباترین چهره هاست. هم مرد و هم زن. خب پس زنان ایرانی هم جزء زیباترین زنان جهان هستند.............

زیبایی یه چیز نسبیه هر کس یه چهره ای براش زیبا میاد همه جای جهان زشتو زیبا داره یعنی چی که چهرهی ایرانی یکی از زیبا تریناست چهره ایرانیو میتونید شما برای من تعریف کنین تاپیک منحرف شد شرمنده استارتر.

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا ما ایرانیا از خودمون خیلی خوشمون میاد میگن هیچ جای دنیا مردای ایرانیو نداره دقت کردین تا حالا ما چقدر تو همه چی خوبین؟

این که مسلما نداره چه خانومشو چه اقا:D...میدونید چرا؟؟چون ترکیبی از نژادهای مختلفن..فقط تو یکی دو نسل جدیده که تغذیه روی قدوقامتو چاقیو لاغری تاثیر گذاشته ولی نه روی چهره..:)

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیبایی یه چیز نسبیه هر کس یه چهره ای براش زیبا میاد همه جای جهان زشتو زیبا داره یعنی چی که چهرهی ایرانی یکی از زیبا تریناست چهره ایرانیو میتونید شما برای من تعریف کنین تاپیک منحرف شد شرمنده استارتر.

این درسته که شما میگی واسه هرکس یه چهره ای زیبا میاد، اما این واسه یه نفر صدق میکنه وقتی کلی بررسی بشه یه ویژگیهای خاصی در نظر گرفته میشه که این تو کشوری مثل ایران و بعضی از کشورای عربی گفته شده که چهره های مناسب تر و زیباتری دارن..منم از استارتر عذر میخوام

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه فکر کنم شما اشتباه برداشت کردین. من منظورم این نبود که همه ی ایرانی ها چهره های زیبا و بدون عیب و نقصی دارن و بقیه ملت ها زشت هستن!!!
صورت زیبا به صورتی میگن که تمام اجزای اون با هم تناسب داشته باشن حتی اگر تک تک اجزا (مثلا چشم یا بینی) به تنهایی زیبا نباشن. همچین چهره ای از نظر همه زیبا به نظر میاد. و درصد بالایی از ایرانی ها این ویژگی رو دارن.
باهاتون موافقم تاپیک منحرف شد. اگه میخوایید ادامه بدید توی پروفم جواب بدید لطفا

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این درسته که شما میگی واسه هرکس یه چهره ای زیبا میاد، اما این واسه یه نفر صدق میکنه وقتی کلی بررسی بشه یه ویژگیهای خاصی در نظر گرفته میشه که این تو کشوری مثل ایران و بعضی از کشورای عربی گفته شده که چهره های مناسب تر و زیباتری دارن..منم از استارتر عذر میخوام

اینکه ایرانی ها زیبان قبول دارم البته نه همشون ولی این همه جا وجود داره اینکه ما اینو پر رنگ کنیم و بگیم ما جز زیباترین هاییم این درست نیست اروپا امریکا افریقا همه جا زیبا داره ما نمیتونیم بگیم کدوم ها زیبا ترن هر کدوم زیبایی خاص خودشونو دارن.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من یه جا همین نزدیکیا بزرگ شدم...
بله که دارن .... خیلی از زنان با این که آرایش نمیکنن یا آرایششون ملایم واقعأ زیباتر از موقعی هستن که یه آرایش غلیظ داشته باشن......

yoosha

عضو جدید
با ارایش بیشتر دوست دارم اما ارایش ملایم چون ارایش غلیظ اصلا به من نمیاد و زشت میشم . راستی مردشون مغزی ببرن که به به انتخاب و نحوه زندگی دیگرون توهین می کنه :)

yoosha

عضو جدید
اعتماد به نفس کاذب ایرانی ها واقعا قابل ستایش هیچ کجا انقدر نیست :biggrin:

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه ایرانی ها زیبان قبول دارم البته نه همشون ولی این همه جا وجود داره اینکه ما اینو پر رنگ کنیم و بگیم ما جز زیباترین هاییم این درست نیست اروپا امریکا افریقا همه جا زیبا داره ما نمیتونیم بگیم کدوم ها زیبا ترن هر کدوم زیبایی خاص خودشونو دارن.

شما حرفتون درست و متینه دوستم و نباید زیاد بزرگش کرد اما بیشتر در جواب دوستمون بود که یه جورایی به خانوم ایرانی توهین کرد.. ولی حرف شما رو هم قبول دارم;)

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
چهره تان را بدون آرایش میپسندین یا با آرایش؟؟؟
از زیبایی واقی خودتون بیشتر خوشتون میاد یا زیبایی ساختگی؟؟؟

زیبایی که قراره بعد از حموم هیچی ازش باقی نمونه به چه دردی میخوره؟!
استارتر جان نمی دونم چرا هنوزم این تاپیک بالا میاد!
نتیجه گیری کردی یا نه؟
1-چهره ما بی آرایشم خوبه با آرایشم! بی آرایش بیشتر به خودمون شبیهه!
آرایش داریم تا آرایش! اینکه آدم به خودش برسه هیچ عیبی نداره، پیامبر وقتی بیرون می رفته تو آینه خودشو چک می کرده، اون زمانا حنا می ذاشتن رو موها و ریششون تا جوون به نظر بیان! پس این دوره هم یه چیزایی می خواد!
2-زیبایی واقعی!
3-ارزش زیادی نداره!

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استارتر جان نمی دونم چرا هنوزم این تاپیک بالا میاد! نتیجه گیری کردی یا نه؟ 1-چهره ما بی آرایشم خوبه با آرایشم! بی آرایش بیشتر به خودمون شبیهه! آرایش داریم تا آرایش! اینکه آدم به خودش برسه هیچ عیبی نداره، پیامبر وقتی بیرون می رفته تو آینه خودشو چک می کرده، اون زمانا حنا می ذاشتن رو موها و ریششون تا جوون به نظر بیان! پس این دوره هم یه چیزایی می خواد! 2-زیبایی واقعی! 3-ارزش زیادی نداره!
میخوایم فرهنگ سازی کنیم مگه چه ایرادی داره؟؟؟ به شخصه با آرایش کردن و مرتب بودن هیچ مشکلی ندارم ... بحث اصلی اینجاست که کسی که یه آرایش غلیظ میکنه اونم صرفأ برای اینکه خودشو نشون بده هدفش چیه؟؟ آیا همین آرایش رو توو خونه واسه شوهرشم داره یا نه ؟؟؟؟ میخوایم ببینیم فقط برای اینکه خودمونو به مردم نشون بدیم این همه آرایش لازمه واقعأ؟؟؟ آیا ارزش اینو داره؟؟؟؟ حتمأ مستحضر هستین که کشور ما رتبه اول رو از لحاظ مصرف لوازم بهداشتی و آرایشی داره....

e-eng

عضو جدید
شما اعصاب خودتونو خورد نکنین.
مسعود منظورش اینه که نباید با آرایش به آدما دروغ گفت .فقط همین.
میری خواستگاری میبینی چه خوشگله بعد عروسی یه حموم میری میاد میبینی این کجا و اون کجا!!!!!!!

:eek:
اینجوری ازدواج نکن خب برادر من!!!

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
میخوایم فرهنگ سازی کنیم مگه چه ایرادی داره؟؟؟ به شخصه با آرایش کردن و مرتب بودن هیچ مشکلی ندارم ... بحث اصلی اینجاست که کسی که یه آرایش غلیظ میکنه اونم صرفأ برای اینکه خودشو نشون بده هدفش چیه؟؟ آیا همین آرایش رو توو خونه واسه شوهرشم داره یا نه ؟؟؟؟ میخوایم ببینیم فقط برای اینکه خودمونو به مردم نشون بدیم این همه آرایش لازمه واقعأ؟؟؟ آیا ارزش اینو داره؟؟؟؟ حتمأ مستحضر هستین که کشور ما رتبه اول رو از لحاظ مصرف لوازم بهداشتی و آرایشی داره....

فرهنگ سازی خوبه! ادامه بدین!
هدف یکی که آرایش غلیظ می کنه، به خودش مربوطه!
بعضیا هستن آره، توی خوابگاه دخترونه دیدم اونایی که بیرون خیلی آرایش می کنن همون آرایشو دارن! بعضیا هم نه می دونن که برا پوستشون مضره و پاک می کنن!
برای اینکه خودمونو به آدما نشون بدیم؟ ارزش داره؟ اینا بیشتر شخصیه! و از نظر یکی لازم نیس و ارزشی نداره و از نظر یکی دیگه خیلی مهمه و ارزش داره! بستگی داره به دیدگاه فرد و محیطش!
از نظر من انگیزه و علت آرایش کردن، حس خوبشه و برای کسی که اعتدالو بلده و می دونه کجا و چقد لازمه و کجا لازم نیست و کی باید پاکش کنه و .... ارزشش همون قدره که آقایون موقع زدن ریش و درست کردن موهاشون و ... دارن!
همه چی در اعتدال خوبه! موضع گیری یک طرفه تشدید می کنه نه تضعیف یا سرکوب!

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرهنگ سازی خوبه! ادامه بدین!
هدف یکی که آرایش غلیظ می کنه، به خودش مربوطه!
بعضیا هستن آره، توی خوابگاه دخترونه دیدم اونایی که بیرون خیلی آرایش می کنن همون آرایشو دارن! بعضیا هم نه می دونن که برا پوستشون مضره و پاک می کنن!
برای اینکه خودمونو به آدما نشون بدیم؟ ارزش داره؟ اینا بیشتر شخصیه! و از نظر یکی لازم نیس و ارزشی نداره و از نظر یکی دیگه خیلی مهمه و ارزش داره! بستگی داره به دیدگاه فرد و محیطش!
از نظر من انگیزه و علت آرایش کردن، حس خوبشه و برای کسی که اعتدالو بلده و می دونه کجا و چقد لازمه و کجا لازم نیست و کی باید پاکش کنه و .... ارزشش همون قدره که آقایون موقع زدن ریش و درست کردن موهاشون و ... دارن!
همه چی در اعتدال خوبه! موضع گیری یک طرفه تشدید می کنه نه تضعیف یا سرکوب!

بنده هیچ موضع گیری یک طرفه ای نداشتم و نخواهم داشت ... خودتونم میگین همه چی در حد اعتدال خوبه .....
به سبک آرایش و ... کاری نداریم منظور جنبه افراطی قضیس......

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بدون ارایش می پسندم./... اصلا از این قرطی بازی ها خوشم نمیاد./... :surprised:

نه دوست من آرایش کردن قرطی بازی نیست .........
اتفاقأ برا مرتب کردن ظاهر هیچ ایرادی هم نداره به شرطی که اعتدال رعایت شه و چهره واقعی شخص حفظ بشه...

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
بایدم جالب باشه ........ببخشید ولی واقعأ دیدگاه اصلی شما در مورد سوألا همین بود؟؟؟؟؟

کلا من با این مدل سوال پرسیدن مشکل دارم یه سوال کلی که در یک جمله نمیشه بهش جواب داد ...
دختری که آرایش میکنه لزوما برای خودنمایی اینکارو نمیکنه و آرایش کردنش لزوما به این معنی نیست که ظاهر بی آرایش خودش رو نمی پسنده
بنابراین این چه سوالیه که شما دخترا خودتون رو با اریش می پسندین یا بدون ارایش !!!!
در ضمن پسری که باطن رو بر ظاهر ترجیح بده هیچ وقت زرق و برق ظاهریه یه دختر جذبش نمیکنه ... واسه همین فلسفه چنین سوالی چی بود من نفهمیدم !!!!