خانمهامیترسن؟

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه تاپیکهات به اسپم زنده اس:دی وگرنه خود تاپیک که موضوعش مهم نی!
چشم!
اخه بعضیا(مخاطبین تاپیک)ناراحتیشون رو با اسپم نشون میدن....
حقم دارن چون کاری نمیتونن کنن و از طرفیم حقیقت تلخه............

yekta69

عضو جدید
باید یاد گرفت که در دنیای مجازی که همدیگر رو نمیبینیم یک سری اصول رعایت بشه .
به عقیده و نظر همدیگر احترام بگذاریم . و از ادب دور نشویم . و طنز را هم فراموش نکنیم .ظرفیت انتقاد هم داشته باشیم تا لحظاتی کوتاه و خوشی را در کنار هم داشته باشیم .
OH ببخشيد حرف شما تأييد ميشه منم قصدم شوخي بود:smile:

afn741

عضو جدید
OH ببخشيد حرف شما تأييد ميشه منم قصدم شوخي بود:smile:

ببخشید ، منظورم به شما نبود . یک صحبت کلی بود . من از هیچ یک از صحبتهای دوستان دلگیر نمیشم و خوشحالم که زمان استراحت کاریم رو با شما دوستان عزیز میگذرونم . موفق باشی

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اخه بعضیا(مخاطبین تاپیک)ناراحتیشون رو با اسپم نشون میدن....
حقم دارن چون کاری نمیتونن کنن و از طرفیم حقیقت تلخه............
کدوم حقیقت؟؟؟:w20:اینکه از سوسک میترسیم؟خب حقیقت داره اما تلخ نیست!کجاش تلخه؟:surprised:خب چندشمون میشه دوس نداریم همین...
تازه داداشم هم از سوسک میترسه البته داداش بزرگم نه اون کوچیکه زیادم کوچیک نیستا19سالشه:دی

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم حقیقت؟؟؟:w20:اینکه از سوسک میترسیم؟خب حقیقت داره اما تلخ نیست!کجاش تلخه؟:surprised:خب چندشمون میشه دوس نداریم همین...
تازه داداشم هم از سوسک میترسه البته داداش بزرگم نه اون کوچیکه زیادم کوچیک نیستا19سالشه:دی
داداشتم از تو یاد گرفته دیگه...........

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
داداشتم از تو یاد گرفته دیگه...........
ببین خودتون دارید اسپم میکنید من نظرمو راجع به موضوع پرمحتوای تاپیک گفتم!

نخیر اینکه داداش بزرگم نمیترسه واسه اینکه توی دوره ی اموزشی بدترازسوسکودیده! دیگه سوسک واسش عددی نیست!

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین خودتون دارید اسپم میکنید من نظرمو راجع به موضوع پرمحتوای تاپیک گفتم!

نخیر اینکه داداش بزرگم نمیترسه واسه اینکه توی دوره ی اموزشی بدترازسوسکودیده! دیگه سوسک واسش عددی نیست!
باشه همه فهمیدن شما یه داداش بزرگ دارین که سربازیم رفته و غول دیده و داداش کوچیکتونم 19سالشه..............
موفق باشن.........

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باشه همه فهمیدن شما یه داداش بزرگ دارین که سربازیم رفته و غول دیده و داداش کوچیکتونم 19سالشه..............
موفق باشن.........
:surprised::surprised::surprised:امیرآقا آخه این که گفتین چه ربطی داشت!!!من گفتم پسرهاهم پیش میاد که بترسن فقط خانومها نیستن اوکی؟

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
چرا خانمها از این موجود میترسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وووووووووووووووووووووووووووووووو اییییییییییییییییییییییییییییییییی:w45: :w22:

afn741

عضو جدید
من که تو این قضیه موندم خانومها از سوسک و مورچه و گربه و ..... میترسند و ما از خانومها . یعنی اوضاع ما خرابه یا این که چون خانومها موجودات نا شناخته ای هستند باید از اونها ترسید .

خواهشمندم به امضاء گیر ندید که اونو در ستایش از همسرم و خانومهایی که خصوصیات خوبی دارند نوشتم .

بالا