خانمهامیترسن؟

المینا

عضو جدید
ایشششششششششششششششششش
چندش آوره.........
گذشته از اینکه حیوون جهنمیه...البته در ابعاد خیلیییییییییییییی بزرگ...(مثلا یهو یه سوسک صدبربر زشتتر از این!!...در ابعاد یه خونه وایمیسه جلوت:eek::cry:)....واقعا کثیف وزشت و کریه و.........ایناست!
من که میبینمش حال تهوع بهم دست میده!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا نوشتی خانوما؟؟؟ من خودمم می ترسم:w01:
ای مردشور اون ترکیبشو ببرن:wallbash:
:w18:
میفهمم چی میگی!!!یه بار رفته بودیم صحرا یه مورچه گنده اومد رو حصیرمون به پسر عموم گفتم وحــــــــــیـــــــــــــــــد مورچه گنـــــده!بندازش بیرون
پرسید کو؟؟همین که دید پاشد رف
گفتیم به به اینم از مرد آینده،ولی حق دارین خیــــــــــــــــــلی چندشه البته سوسکاااا مورچه گنده هم یه کم:cry:

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بار یه خانومه تعریف میکرد...رفته بودم واسه مصاحبه...صد قلم ارایش کرده بودم رفتم نشستم جلو طرف...هنوز چند دقیقه نگذشته بود دیدم گردنم میخاره...تو یه موقعیت مناسب دست کردم تو گردنمو بخارونم....دیدم یه سوسک گنده نشسته...همنجا مقنعمو در اوردم جییییییییییییغ زدم...سوسکه هم از لای در فرار کرد...
فرداش پیغام فرستاد که دوباره بیا مصاحبه...نرفتم ترسیدم بهم بگن مهندس سوسکییییییی:biggrin:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بار یه خانومه تعریف میکرد...رفته بودم واسه مصاحبه...صد قلم ارایش کرده بودم رفتم نشستم جلو طرف...هنوز چند دقیقه نگذشته بود دیدم گردنم میخاره...تو یه موقعیت مناسب دست کردم تو گردنمو بخارونم....دیدم یه سوسک گنده نشسته...همنجا مقنعمو در اوردم جییییییییییییغ زدم...سوسکه هم از لای در فرار کرد...
فرداش پیغام فرستاد که دوباره بیا مصاحبه...نرفتم ترسیدم بهم بگن مهندس سوسکییییییی:biggrin:

:biggrin:....

felor

عضو جدید
جوووووووووووووووووون من نگو..تو رو خدا :cry:
:cry:

sana b

عضو جدید
دلیل علمی داره
خانوما با دیدن این موجود تو بدنشون یه چیزی ترشح میشه که باعث میشه جیغ بزنن و بترسن
من خودم شخصا از سوسک چندشم میشه اما واقعا از عنکبوت می ترسم :(

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خدایی چه تاپیکایی میزنی امیرآقا؟ هرچی سوال توذهنت ایجاد میشه میای اینجا تاپیک میکنی!عجبا!

alborz_3000

اخراجی موقت
من فکر میکنم، اصل موضوع این بوده که امیر خودش میترسیده، اینجوری میخواد خودشو اروم کنه

qholi

عضو جدید
آقا قلی میگه: آخوندک میدونین چیه؟؟؟؟
آقا قلی میگه اکثر مشهدیا میدونن چیه!!!

alborz_3000

اخراجی موقت
واااااااااااااااااا آقا شهرام سوسک که ترس داره..................
ولی عیب نداره حالا گریه نکن خوبیت نداره....................
خواهر دوست دختر دوستم (نسبت رو فهمیدین؟) از گربه میترسید، من واسه اینکه ترش بریزه، از جدیدترین متد روانشناسی استفاده کردم، یه بچه گربه گرفتم، از پشت انداختم روش، تا بیان نجاتش بدن، تقریبا از حال رفت، اما چیزه خاصیش نشد. از اون به بعد، دیگه ندیدمش،(3سالی میشه) ولی مطمئنم ترسش ریخته ولی با من قهره مثله اینکه. این متد درمانی فکر کنم واسه سوسکم جواب بده

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من فکر میکنم، اصل موضوع این بوده که امیر خودش میترسیده، اینجوری میخواد خودشو اروم کنه
هه آره آره همینطوره!
خواهر دوست دختر دوستم (نسبت رو فهمیدین؟) از گربه میترسید، من واسه اینکه ترش بریزه، از جدیدترین متد روانشناسی استفاده کردم، یه بچه گربه گرفتم، از پشت انداختم روش، تا بیان نجاتش بدن، تقریبا از حال رفت، اما چیزه خاصیش نشد. از اون به بعد، دیگه ندیدمش،(3سالی میشه) ولی مطمئنم ترسش ریخته ولی با من قهره مثله اینکه. این متد درمانی فکر کنم واسه سوسکم جواب بده
این خواهردوست دختردوستت!یعنی میدونست که خواهرش دوس دختر دوسته شماس؟؟؟عجبا!چه دوره زمونه ای شده!
.
.
.
تواین سه سال ازش خبری گرفتی؟ببینی به هوش اومده یانه؟؟فک کنم رفته تو کما!
آخه این چه متدیه البرزخان!دس بردار!

qholi

عضو جدید
آقا قلی میگه: شایدم خدایی نکرده مرده زبونم لال!!!!!
آقا قلی این سنگ دلی شما رو تحسین میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من یه شب که خوابیده بودم یه چیزی تو پاچه شلوارم تکون میخورد منم هی پامو تکون میدادم فک میکردم چیزه خاصی نیست!دفعه آخرکه محکمترتکون دادم دیدم یه چیزی پرت شد رو زمین تلپ صدا داد! کنجکاو شدم ببینم چی بود دیدم سوســـــــــــــــــــــکه!:cry:

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه شب که خوابیده بودم یه چیزی تو پاچه شلوارم تکون میخورد منم هی پامو تکون میدادم فک میکردم چیزه خاصی نیست!دفعه آخرکه محکمترتکون دادم دیدم یه چیزی پرت شد رو زمین تلپ صدا داد! کنجکاو شدم ببینم چی بود دیدم سوســـــــــــــــــــــکه!:cry:

:biggrin::biggrin:

alborz_3000

اخراجی موقت
هه آره آره همینطوره!

این خواهردوست دختردوستت!یعنی میدونست که خواهرش دوس دختر دوسته شماس؟؟؟عجبا!چه دوره زمونه ای شده!
.
.
.
تواین سه سال ازش خبری گرفتی؟ببینی به هوش اومده یانه؟؟فک کنم رفته تو کما!
آخه این چه متدیه البرزخان!دس بردار!
عزیز من این جدیدترین متد روانشناسی در مقابله با ترسه

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آقا قلی میگه: آخوندک میدونین چیه؟؟؟؟
آقا قلی میگه اکثر مشهدیا میدونن چیه!!!
آخوندک!؟دقیقا نیدونم چیه ولی یه بار که تو روستا بودیم اون بچه گیامون یادمه مامان بزرگم میگفت یه نوع جیرجیرکه!درسته آقاقلی؟

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عزیز من این جدیدترین متد روانشناسی در مقابله با ترسه
فدای تو بشم من!:دی این جدیدترینو آخه تو ازکوجا دانلود کردی! بهله ولی نه اونطور که شما طرفو سکته دادی!منم ازگربه میترسم واقعــــــــــا وحشتناکه!

khordad64

عضو جدید
من که اصلا ازش نمیترسم.
بچه ک بودم نیشش رو میگرفتمو بقیه رو میترسوندم.
ی بارم تو مدرسه یه سوسک مرده رو گذاشتم تو کیف همکلاسیم.تا 2 هفته باهام قهر بود تازه از جیغی ک تو کلاس زد خانم معلم یه منفی خوشگل هم نثارم کرد:D:D

بالا