حمایت چین و روسیه از قطعنامه ضد ایرانی شورای امنیت

koobagher

عضو جدید
بوسنی هرزگوین مثبت!روسیه مثبت!لبنان ممتنع!ترکیه ممتنع! مبارکههههههههههههههههههه!
علت این مواضع وابستگی اینها و عدم استقلال رأیشان است. یعنی همان چیزی را ندارند که ما برای آن سالهاست تلاش می کنیم.
ما به رد و تأیید دیگران احتیاجی نداریم و خدا کفایت خواهد کرد إن شاء الله.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
علت این مواضع وابستگی اینها و عدم استقلال رأیشان است. یعنی همان چیزی را ندارند که ما برای آن سالهاست تلاش می کنیم.

نگو این حرفو

خدا نگفته با کسی یا گروهی رابطه نداشته باشید

این خوش بینیها و اکتفا به امدادهایدالهی مرگ خاموشی است که الانم گریبانگیر کشور ماست

مشکل ما اینکه نه تنها واسه خودمون دوست نداریم حتی چوب لای چرخ دیگران میکنیم
شدیم مثلا گنده لات دنیا

ادعای مدیریت جهانی میکنیم و...

wasper

عضو جدید

:gol::gol:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگو این حرفو

این خوش بینیها و اکتفا به امدادهایدالهی مرگ خاموشی است که الانم گریبانگیر کشور ماست

شدیم مثلا گنده لات دنیا

تفاوت وجود داره بین یک اندیشه جهانی که بتونی با استدلال و برنامه ریزی به پیش ببری با اونچه که شما میگی دوست عزیز:gol:
بیشتر

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفاوت وجود داره بین یک اندیشه جهانی که بتونی با استدلال و برنامه ریزی به پیش ببری با اونچه که شما میگی دوست عزیز:gol:
بیشتر

ای ول استدلال و برنامه ریزی!!!
حالا کی این برنامه ها رو میریزه؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
IQ مگه کشکه هر بیسوادی مثل . . . . در این مورد نظر بده تاپیک بزنه:cool:

بابا تو دیگه کی هستی
تو چه عالمی سیر میکنی؟
اگه برنامه داشتیم که حال روزمون این نبود؟
ما واسه فردامون برنامه نداریم چه برسه واسه فرداهامون

koobagher

عضو جدید
نگو این حرفو
شدیم مثلا گنده لات دنیا
شما ظاهرا قرآن را قبول ندارید!
مؤمن با دیگران ارتباط دارد و آن را حفظ می کند ولی نه به هر قیمتی و با هر شرایطی!
توکل بر خدا هم معنایش همین است.
سوره: 63 , آیه: 8
يَقُولُونَ لَئِن رَّجَعْنَا إِلَى الْمَدِينَةِ لَيُخْرِجَنَّ الْأَعَزُّ مِنْهَا الْأَذَلَّ وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِينَ وَلَكِنَّ الْمُنَافِقِينَ لَا يَعْلَمُونَ.
مى‏گويند اگر به مدينه برگرديم قطعا آنكه عزتمندتر است آن زبون‏تر را از آنجا بيرون خواهد كرد و[لى] عزت از آن خدا و از آن پيامبر او و از آن مؤمنان است ليكن اين دورويان نمى‏دانند.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
مؤمن با دیگران ارتباط دارد و آن را حفظ می کند ولی نه به هر قیمتی و با هر شرایطی!
يَقُولُونَ لَئِن رَّجَعْنَا إِلَى الْمَدِينَةِ لَيُخْرِجَنَّ الْأَعَزُّ مِنْهَا الْأَذَلَّ وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِينَ وَلَكِنَّ الْمُنَافِقِينَ لَا يَعْلَمُونَ.
مى‏گويند اگر به مدينه برگرديم قطعا آنكه عزتمندتر است آن زبون‏تر را از آنجا بيرون خواهد كرد و[لى] عزت از آن خدا و از آن پيامبر او و از آن مؤمنان است ليكن اين دورويان نمى‏دانند.

توکل به خدا
انشا... همه چی درست میشه
ممنون که یادآوری کردین

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا تو دیگه کی هستی
تو چه عالمی سیر میکنی؟
اگه برنامه داشتیم که حال روزمون این نبود؟
ما واسه فردامون برنامه نداریم چه برسه واسه فرداهامون

مگه نظریه نظم در آشوب رو یاد نداریIQ
مطالعه من سوادت بره لالا:smile:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز

wasper

عضو جدید
ما هیچ وقت برده روسیه و چین نبودیم.
تا اونجایی که لازم بود ازشون استفاده کنیم.
ما هنوز یاران زیادی داریم در جهان.
برزیل و ترکیه جز ابر قدرت ها هستند

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز

جز؟
جزء؟
، جز؟
،جزء؟

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذر میخام میپرم وسط صحبتهاتون
قران که معلومه منظورش از مومن کیه . تعریف خودشو داره !
سوال من اینجاس که منظور شما از مومن کیه ؟
روسیه که تکلیفش مشخصه . تا وقتی به دردش بخوری ازت استفاده میکنه ! به همه چی به چشم عروسک خیمه شب بازی نگا میکنه . ایران هم جزوش
چین هم که یکی از بازارها بزرگش ایرانه . البته این همکاری با توجه به اینکه چین باید شکم جمیعیت میلیاردیش رو پر کنه و ایران هم باید جایگزینی واسه تولید نداشتش داشته باشه ، قابل توجیه .
تورکیه هم نگو . بگو اردوغان . که مطمئنا بعد تمام شدن مدتش ورق بر علیه ایران برمیگرده . البته الان هم تورکیه فقط دنبال منافع خودشه نه ایران .
برزیل هم که نگو بگو گوشت منجمد

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما دلتونو به این باورها (ببخشید رویا ها) خوش بکنید!!! :razz:به قول یک عده از دوستاتون:رای مثبت روسیه و چین به خاطر اینه که جلو یک سری فتنه بیشتر گرفته بشه!!!!:eek::eek::eek:اینم یه باوره دیگه:biggrin:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز که شما دارید حرف اونارو باور میکنید
گور پدر پوتین!!!
چین چه حرکت مثبتی واسه ما کرده؟
جز اینکه جنسهای درجه چندمش رو به ما میفروشه؟
آره خوب
بایدم زبانا از ما حمایت کنه
چون ما جز بیشترین خریداران جنس چینی هستیم
کشور ترکیه هیشه طرف مردم مسلمان هست برعکس ما ایرانیا که تنها چیزی که واسمون مهم نیست مسلمان بودنه چون تو دنیا مسلمانای زیادی هستند که تحت بار ظلمن ولی ما هیچ حمایتی از اونا نمیکنیم
دوست عزیز توجه نکردی چی شد یکی از دوستان در مورد لبنان گفت به همین خاطر من یه خورده ....
اما نظر من در مورد پوتین به نظرم در حال حاضر سیاستمداری بهتر از پوتین نیس و من به شخصه او رو قبول دارم نه رییس جمهورشونو .
اما در مورد چین بازم توجه نکردید یه سری به قراردادهای ایران و چین به ویژه مربوط به همین شانگهای که اونا صنایع دستی رو از ما خریدن بزنید منظورم این بود که ما با چین فعالیت اقتصادی دو طرفه داریم و گاها سود زیادی هم دیدیم ولی اینکه متاسفانه محصولات چینی ارزان قیمت میان جای محصولات داخلی کشورمون که بازم متاسفانه تازگی از کیفیت خوبی برخوردار نیستن میگیرن جای بحث داره و من یکیشو واردات بی رویه میدونم نه اینکه اصلا نباید وارد شه و بعضا دیگه مطمئن باش مثل قبلا نیس که هر چه محصولات درجه انمشونو به کشور ما بفرستن نه اتفاقا من یکی که دارم الآن یه سال از یه کفش چینی برای رفتن به تفریحات استفاده میکنم و راضیم ولی کفش مجلسیم کاملا ایرانیست اما در اینکه محصولاتی که چین به آمریکا میفرسته تا ایران صددرصد تفاوت هست .
کشور ترکیه از زمان اردوغان موضعش متفاوت شده و یه سری به قراردادهای گذشتش بزنید .
اما ما بنا به دستورات پیغمبر اسلام باید با سایر مسلمین دوست باشیم اما این دوستی به این معنا نیس که اگه کشوری حقی رو پایمال کرد یا اینکه از ظالمی طرفداری کنه ما در مقابلش سکوت کنیم و اتفاقا چون با او دوست هستیم و میخوایم به راه اصلی برگردونیمش بهش کم محلی میکنیم و گاها صریحا انتقاد هم میکنیم .
دین اسلام دین خوبیهاست دین حق و حقانیت دین حمایت از مظلوم و ... .( البته سایر ادیان هم همینن ولی متاسفانه به حاشیه رفتن و بعضا دچار تحریفات آشکار شدن) وقتی این چنین حق کشیها در دنیا صورت میگیره و اینکه کشورهایی مسلمون این چنین به ظالمان امتیاز بدن طبیعتا مورد حمایت نه تنها مسلمانان بلکه آزادگان جهان نیستن و بایستی مورد سرزنش قرار گیرن چون همین اقداماته که سبب میشه چند کشور به خودشون اجازه بدن در خاورمیانه ای که اصلا به اونا ربطی نداره وارد بشن و حتی مداخله کنن :mad:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیاست چیزیه که اونهایی مثل ما که از دور فقط تماشاچی هستیم ممکنه تا آخر عمر هم پی به واقعیتش نبریم .
فقط از اینطرف هی جناح گیری میکنیم و چپ و راست بازی در میاریم .

این کشورها (چین و روسیه و تورکیه و برزیل و لبنان ) هم مطمئنا منافع خودشون رو هیشکی نمیفروشن .
کشور چین با رای منفیش هم حتی ، باز برای ایران منافع زیادی داره .
همه میدونیم که ایران الان سطح تولیداتش بسیار بسیار پائینه (هر کی هم اینو انکار کنه خواهشا سرش رو از برف بیاره بیرون ) . در این میان اگه محصولات نباشن ایران دیگه . . . . .!
و روسیه ! که هیچ وقت قابل اعتماد نبوده . حتی یه دوست صمیمی هم نداره ! ولی باز هم من به رای منفیش شک دارم .
چون روسیه کشوری نیست که نه ایران رو بخاد از دست بده و نه آمریکا رو !
تورکیه : راه حل تورکیه در قبال هسته ای ایران در هر حال به ضررش نیست . طرحش اگه پیروز نشه چیزی از دست نمیده . فقط اعتبارش پیش ایران میره بالا که آقا جان من تلاشم رو کردم . طرحش به سرانجام هم برسه که دیگه میشه خدای منطقه .
برزیل رو هم نمیدونم انگیزش از این ایران آمریکا بازیها چیه .

و در ضمن ، همکاری تورکیه با ایران فقط تا پایان قدرت اردوغان هست . چون بعد پایان قدرت اردوغان حزب مخالفش مطمئنا اونطرفیتر خواهد بود تا این طرفی !

(همکاری روسیه یهو دیدی زمانی معلوم شد که هواپیماهای اسرائیل تو آسمان ایران با c300 منفجر شدند :دی)
بله خب همینه که من معتقدم نباید دین فدای سیاست بشه و هی افرادی میگن سیاست از دین جداست به نظرم باید با هم باشه که دین بتونه خط بطلانی بر سیاستهای زشت و ناپسند بکشه .
مگه میشه کشوری به فکر منافع خودش نباشه حرفتونو کاملا قبول دارم ولی اگه اون ظلم در حدی باشه که قابل تحمل نباشه این بار دینه که باید وارد عمل شه و اینکه بدانیم این دنیا بی ارزشه و نباید آخرت خودمونو خراب کنیم . حتما در قرآن کریم بحث فکر میکنم قوم موسی را دیدید که گفته شد کسانیکه سکوت کنند هم گناهکارند .
در مورد سطح تولید ایران در زمینه کالا خبر ندارم البته خبرهایی گاها از روزنامه ها و حتی اخبار 20:30 نقل میشه ولی خدارو شکر میکنم که خودکفایی های بزرگی بدس آوردیم مثل سیمان و فولاد البته نباید حقیقت را انکار کرد که بعضی از خودکفاییهامون رو هم از دس دادیم یا در شرف آن هستیم مثل گندم .
در مورد روسیه تا حدودی باهاتون موافقم ولی به نظرم منتظر فرصتی است که آمریکا رو زمین بزنه غافل از اینکه دوران سلطه و سلطه پذیری انشاالله رو به پایانه .:mad:
در مورد اردوغان هم باهاتون موافقم و امیدوارم شخص بعدی که اومدم به آرمانهای اسلام پایبند باشن و انشاالله جلوی حق کشی رو بگیرن .:smile:
امیدوارم روزی رسد که هیچ ظلم و ظالمی در دنیا شاهد نباشیم
انشاالله

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز توجه نکردی چی شد یکی از دوستان در مورد لبنان گفت به همین خاطر من یه خورده ....
اما نظر من در مورد پوتین به نظرم در حال حاضر سیاستمداری بهتر از پوتین نیس و من به شخصه او رو قبول دارم نه رییس جمهورشونو .
اما در مورد چین بازم توجه نکردید یه سری به قراردادهای ایران و چین به ویژه مربوط به همین شانگهای که اونا صنایع دستی رو از ما خریدن بزنید منظورم این بود که ما با چین فعالیت اقتصادی دو طرفه داریم و گاها سود زیادی هم دیدیم ولی اینکه متاسفانه محصولات چینی ارزان قیمت میان جای محصولات داخلی کشورمون که بازم متاسفانه تازگی از کیفیت خوبی برخوردار نیستن میگیرن جای بحث داره و من یکیشو واردات بی رویه میدونم نه اینکه اصلا نباید وارد شه و بعضا دیگه مطمئن باش مثل قبلا نیس که هر چه محصولات درجه انمشونو به کشور ما بفرستن نه اتفاقا من یکی که دارم الآن یه سال از یه کفش چینی برای رفتن به تفریحات استفاده میکنم و راضیم ولی کفش مجلسیم کاملا ایرانیست اما در اینکه محصولاتی که چین به آمریکا میفرسته تا ایران صددرصد تفاوت هست .
کشور ترکیه از زمان اردوغان موضعش متفاوت شده و یه سری به قراردادهای گذشتش بزنید .
اما ما بنا به دستورات پیغمبر اسلام باید با سایر مسلمین دوست باشیم اما این دوستی به این معنا نیس که اگه کشوری حقی رو پایمال کرد یا اینکه از ظالمی طرفداری کنه ما در مقابلش سکوت کنیم و اتفاقا چون با او دوست هستیم و میخوایم به راه اصلی برگردونیمش بهش کم محلی میکنیم و گاها صریحا انتقاد هم میکنیم .
دین اسلام دین خوبیهاست دین حق و حقانیت دین حمایت از مظلوم و ... .( البته سایر ادیان هم همینن ولی متاسفانه به حاشیه رفتن و بعضا دچار تحریفات آشکار شدن) وقتی این چنین حق کشیها در دنیا صورت میگیره و اینکه کشورهایی مسلمون این چنین به ظالمان امتیاز بدن طبیعتا مورد حمایت نه تنها مسلمانان بلکه آزادگان جهان نیستن و بایستی مورد سرزنش قرار گیرن چون همین اقداماته که سبب میشه چند کشور به خودشون اجازه بدن در خاورمیانه ای که اصلا به اونا ربطی نداره وارد بشن و حتی مداخله کنن :mad:

پوتین سیاستمدار اول حال حاضر روسیه است ولی این چه امتیازی واسه ما داره؟ :surprised:

دوست عزیز من به طور مستقیم با صنعت تولید قطعه در ارتباطم
اینو بهت بگم که صنعت ما داره قلج میشه البته اگه تا حالا نشده
چون همون مواد اولیه ای که شما میگید چینیا میخرن و از ایران خارج میکنند اولا باعث گرانی مواد اولیه در داخل میشن و ثانیا آن جنس را با قیمت کم به خودمان میفروشن که باعث میشه قدرت رقابت را از تولید کننده داخلی بگیره
تولید کننده داخلی هم تقصیری نداره چون قیمت تمتم شده قطعه اش بالاست و نمیتواند با قیمت چینی رقابت کند و اگر بخواد از اونم ارزونتر بده ضرر میکنه واین باعث میشه که کارگاههای ما یکی یکی بیکار شوند و مجبور بشن که کارگراشون و پرسنلشون رو بیکار کنند
من حاضرم جنسی رو اگرم شده گرونتر بخرم ولی جنس داخل و با کیفیت باشه
آره اردوغان رابطه ش یه کم با ایران بهتر شده ولی اینم بدون یک مارمولکیه این اردوغان که دومی نداره
هر جا منفعت اقتصادی ترکیه باشه اینم اونجاست
و به قول دوستمون اگه اردوغان بره و قدرت بیفته دست غیر اسلام گراها اونوقت چی؟
نمیدونم شما در چه عالمی سیر میکنید
بعضی حرفاتون منو به شک میندازه
فرمودین که ما چون با بعضی از کشورا دوستیم، اگه مار خلافی کرد تذکر میدیم تا به راه راست هدایت شود
جان من از این رویاهاتون بیایید بیرون
بابا بیرون همه گرگند
یعنی چی نصیحتشون میکنیم به راه راست هدایت شند
اونا صدتا مثل مارو گشنه میبرن تشنه میارن
فکر کردی چی؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله خب همینه که من معتقدم نباید دین فدای سیاست بشه و هی افرادی میگن سیاست از دین جداست به نظرم باید با هم باشه که دین بتونه خط بطلانی بر سیاستهای زشت و ناپسند بکشه .
مگه میشه کشوری به فکر منافع خودش نباشه حرفتونو کاملا قبول دارم ولی اگه اون ظلم در حدی باشه که قابل تحمل نباشه این بار دینه که باید وارد عمل شه و اینکه بدانیم این دنیا بی ارزشه و نباید آخرت خودمونو خراب کنیم . حتما در قرآن کریم بحث فکر میکنم قوم موسی را دیدید که گفته شد کسانیکه سکوت کنند هم گناهکارند .
در مورد سطح تولید ایران در زمینه کالا خبر ندارم البته خبرهایی گاها از روزنامه ها و حتی اخبار 20:30 نقل میشه ولی خدارو شکر میکنم که خودکفایی های بزرگی بدس آوردیم مثل سیمان و فولاد البته نباید حقیقت را انکار کرد که بعضی از خودکفاییهامون رو هم از دس دادیم یا در شرف آن هستیم مثل گندم .
در مورد روسیه تا حدودی باهاتون موافقم ولی به نظرم منتظر فرصتی است که آمریکا رو زمین بزنه غافل از اینکه دوران سلطه و سلطه پذیری انشاالله رو به پایانه .:mad:
در مورد اردوغان هم باهاتون موافقم و امیدوارم شخص بعدی که اومدم به آرمانهای اسلام پایبند باشن و انشاالله جلوی حق کشی رو بگیرن .:smile:
امیدوارم روزی رسد که هیچ ظلم و ظالمی در دنیا شاهد نباشیم
انشاالله

وقتی منبع تون بشه 20:30 همین میشه دیگه
همین خود کفایی گندمی که میفرمایین بدست آوردنش داشت صنعت دامداری رو فلج میکرد
چرا؟
چون دولت قیمت گندم رو برد بالا تا همه کشاورزان تشویق به کاشت گندم کنند که همینطوریم شد واز گندم خودکفا شدیم
ولی به چه قیمتی؟
کشاورزان دیگر تمایلی به کشت جو نداشتند
جو نیز درصنعت دامداری از خوراک دام اساسی به شمار میاید
نتیجه چی شد
خودتون حدس بزنید

این 20:30 شمام خیلی جالبه

مثلا میخواد بگه که ما طرفدار گروه خاصی نیستیم و روحیه انتقادگری داریم
میاد کلی حزب مخالف رو میکوبه در آخرم یک انتقاد کوجیک مثلا چرا شرکت سایپا دستگاهی واسه رفع مشکل کسانیکه قفل ماشینشونو گم کردند نداره که مشکلشونو حل کنه؟:surprised:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما ما بنا به دستورات پیغمبر اسلام باید با سایر مسلمین دوست باشیم
اگه شما استنادتون به قرآن باشه یه بحثه و در غیر اینصورت یه بحث دیگه !
قاراباغ
چچن
استان نمیدونم چی چی چین
اینها هم مسلمان هستند .
مگه نه ؟
و اما دین و سیاست ایران در قبال این مسلمانها :
چچن فدای روسیه میشه
قاراباغ فدای نمیدونم کجا میشه (اصلا ارمنستان نه اقتصادش با جمهوری آذربایجان قابل قیاس هست ، نه فرهنگش و . . . .)
مسلمانان چینی فدای حق وتوی چین که به هیچ دردمان نخورد و کالای درجه انم چینی میشن !
یکی بودن سیاست و دین فقط شعارش واسه ما باقی مونده و کسی الان خیال بکنه سیاست ما با دیمون یکیه واقعا جای تاسف داره !
ولی من خبر دارم .
صنعت فرش ایران کاملا خوابیده و به تبع آن صنایع مادر دیگری مثل نساجی هم تحت تاثیر قرار میگیرن .
صنعت فلزات (مثل تولید قطعات صنعتی) کاملا از کار افتاده . (چون بلبرینگ چینی با مارک آلمانی به قیمت یک دهم وارد میشه) .
صنعت گوشت و دام به دلیل قیمت بسیار بالای دام فلج شده . که این هم ارمغان خودکفائی در گندمه که به حمد الله چیزی از این خودکفائی هم به جز گرانی نان عاید ملت نشد .
صنعت تولید وسائل بهداشتی به کمک جنس چینی تعططیل !
.
.
.
.
.
اگه اون صنایعی که ازشون اطلاع دارم رو بشمارم کاملا به عمق فاجعه پی میبرید .
اینهائی هم که میشمرم نه از رو اخبار 20:30 هست و نه از روزنامه داخلی و نه از بی بی سی فارسی و نه بالاترین .
فامیلامون تو این کارها هستند .
دقیقا
و روزی هم ایران رو میکوبه زمین .
نه !
با امیدواری چیزی حل نمیشه . چون مطمئنا حزب بعدی که میخاد روی کار بیاد و مطمئنا هم میاد (مردم تورکیه از سیاستهای اردوغان به تنگ اومدند ) اتحادیه اروپا رو فدای گاز ایران نمیکنه !

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پوتین سیاستمدار اول حال حاضر روسیه است ولی این چه امتیازی واسه ما داره؟ :surprised:

دوست عزیز من به طور مستقیم با صنعت تولید قطعه در ارتباطم
اینو بهت بگم که صنعت ما داره قلج میشه البته اگه تا حالا نشده
چون همون مواد اولیه ای که شما میگید چینیا میخرن و از ایران خارج میکنند اولا باعث گرانی مواد اولیه در داخل میشن و ثانیا آن جنس را با قیمت کم به خودمان میفروشن که باعث میشه قدرت رقابت را از تولید کننده داخلی بگیره
تولید کننده داخلی هم تقصیری نداره چون قیمت تمتم شده قطعه اش بالاست و نمیتواند با قیمت چینی رقابت کند و اگر بخواد از اونم ارزونتر بده ضرر میکنه واین باعث میشه که کارگاههای ما یکی یکی بیکار شوند و مجبور بشن که کارگراشون و پرسنلشون رو بیکار کنند
من حاضرم جنسی رو اگرم شده گرونتر بخرم ولی جنس داخل و با کیفیت باشه
آره اردوغان رابطه ش یه کم با ایران بهتر شده ولی اینم بدون یک مارمولکیه این اردوغان که دومی نداره
هر جا منفعت اقتصادی ترکیه باشه اینم اونجاست
و به قول دوستمون اگه اردوغان بره و قدرت بیفته دست غیر اسلام گراها اونوقت چی؟
نمیدونم شما در چه عالمی سیر میکنید
بعضی حرفاتون منو به شک میندازه
فرمودین که ما چون با بعضی از کشورا دوستیم، اگه مار خلافی کرد تذکر میدیم تا به راه راست هدایت شود
جان من از این رویاهاتون بیایید بیرون
بابا بیرون همه گرگند
یعنی چی نصیحتشون میکنیم به راه راست هدایت شند
اونا صدتا مثل مارو گشنه میبرن تشنه میارن
فکر کردی چی؟

من منظورم این بود که تو قدرتا پوتین از همشون از دید من آقاتره لااقل تا حالا و کمتر شده که موضع عجولانه بگیره ولی ممکنه شما با معیارهایی که داری کسی دیگه مدنظرت باشه .اما در مورد تولید کالاها چون نمیدونم نظر نمیدم ولی در مورد خود کفایی دوست عزیز حرف خنده دار نزن زمان آقای خاتمی در گندم خود کفا شدیم ولی در دولت فعلی اونو ازدس دادیم دوباره اومدن جبرانش کنن مشکلات دیگه حاصل شد و به نظرم با توجه به آشنایانی که در این زمینه داریم هنوز خودکفایی سابق رو بدس نیاوردیم .ولی در مورد فولاد و سیمان کاملا مطمئنم که در این دولت به خودکفایی رسیدیم .در مورد سایر حرفاتون شما میفرمایید اگه دیگران بدی کردن ما هم بدی کنیم و بد باشیم !بهت توصیه میکنم بیشتر به سمت دین برو از دین فاصله نگیر که واقعا شما اگه از دین فاصله بگیرید من فکر نکنم کسی حرف این چنین افرادی رو باور کنه چون ایطوری توجیح میکنن دیگران دروغ میگن پس ما هم دروغ بگیم .اما یه جا گفتی 20:30 ! میدونی مشکل بعضیا چیه اینه که یه طرفه به رسانه ها نگاه میکنن هر رسانه که فقط حرف خودشونو زد قبول میکنن بدون اینکه در موردش تحلیل و حتی تحقیق کنن ولی خوشبختانه من اینطور نیستم و بارها سایتهایی که به نظرم قابل اعتماد نیستنو از هر دو طرف اعلام کردم میتونید به پستام در گذشته مراجعه کنید .شما گفتید رویا نه متاسفانه اینا حقایقیست که یا فراموش میشه یا بعضی اونارو میپوشونن .

بالا