[حقوق مهندس صفر کیلومتر ]► گفتگو

داود حمیدی

عضو جدید
سلام اگه کارفرما آشنا ویا به سفارش یه نفر شخص مهم باشه مشکلی نیست .بعد مونده خود پیمانکار چه جور آدمی باشه .گذشته ازین اینها ساعت کاری بستگی به نوع پروژه دارد که چقدر اهمیت داشته باشد

momo7

عضو جدید
با سلام و خسنبشید خدمت شما ، دوستان عزیز من ساله دوم عمران هستم یعنی‌ امسال میرم ترم ۳ ! می‌خواستم ببینم واسهٔ کسب تجربه از کی‌ اقدام کنم با اتوکد هم آشنایی دارم !! دانشگاه آزاد قزوین درس می‌خونم و در کرج زندگی‌ می‌کنم آیا برای کار کردن یا بهتره بگیم کسب تجربه به مشکل بر میخوام ؟ پیشاپیش از پاسختون متشکر و ممنون هستم

arch7070

عضو جدید
خب درس خوندن تنها کفایت نمیکنه. باید کار هم بلد باشین. بهرحال برای اول کار منظورم 2 ، 3 سال اول 700 ، 800 تمن خیلی هم خوبه

ای بابا شما هم دلت خوشه ها!والا اول به ما میگفتن مدرک مهمه، بعد گفتن مهارت مهمه و نرم افزار یاد بگیرین، حالا که همه رو داریم نمیگم در حد عالی در حد متوسط اینه وضعه کاروبا حقوق متوسطم قرو قمیش میان! حداقل تو شهر منکه گیر آوردن کار واسم داستان شده،بعد میان میگن کار ریخته ...یکی از دوستام رشتت معماری نیس رفته دوره کد بیرون یاد گرفته تو شرکت مهندسیه اونوقت ما... چی بگیم والا

reza1107

کاربر فعال مهندسی عمران ,
ای بابا شما هم دلت خوشه ها!والا اول به ما میگفتن مدرک مهمه، بعد گفتن مهارت مهمه و نرم افزار یاد بگیرین، حالا که همه رو داریم نمیگم در حد عالی در حد متوسط اینه وضعه کاروبا حقوق متوسطم قرو قمیش میان! حداقل تو شهر منکه گیر آوردن کار واسم داستان شده،بعد میان میگن کار ریخته ...یکی از دوستام رشتت معماری نیس رفته دوره کد بیرون یاد گرفته تو شرکت مهندسیه اونوقت ما... چی بگیم والا

بالاترين مدرك و125سال تجربه كاري مرتبط داشته باشي تازمانيكه بند"پ" رو كم دارين وضعيت همينه.همه جا همينجوريه(ياحداقل جاهاييكه بنده ديدم)

arch7070

عضو جدید

بالاترين مدرك و125سال تجربه كاري مرتبط داشته باشي تازمانيكه بند"پ" رو كم دارين وضعيت همينه.همه جا همينجوريه(ياحداقل جاهاييكه بنده ديدم)

خیلی وقته به این حرف رسیدم، پس حداقل ادعا نکنن بگن فلانو فلان واسه کار مهمه...والا اگه راستو حسینی بگن حرفشونو ما بیشتر قبول داریم:razz:

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
خیلی وقته به این حرف رسیدم، پس حداقل ادعا نکنن بگن فلانو فلان واسه کار مهمه...والا اگه راستو حسینی بگن حرفشونو ما بیشتر قبول داریم:razz:

-----------------------------
اینکه میگن کار نیست دروغه-سخت هست اما پیدا میشه دوست خوبم
یه نمونه ی سادش-من توی دفتر تلفنم شماره ی 20 تا مهندسو داشتم که همه جویای کار بودن-تا اینکه دنبال یه مهندس بودیم که بیاد کار کنه اما کارش توی بیابونی بود-حقوق هم ماهی 900 با بیمه بود-اما ازین 20 نفر بیکار یک نفر حاضر نشد بیاد-همه میگفتن 2 میلیون حقوق میخواییم-آخه یکی نیست بگه بابا جان شما اول بیا خودتو اثبات بکن بعد طلب حقوق بالا کن

arch7070

عضو جدید
یه نمونه ی سادش-من توی دفتر تلفنم شماره ی 20 تا مهندسو داشتم که همه جویای کار بودن-تا اینکه دنبال یه مهندس بودیم که بیاد کار کنه اما کارش توی بیابونی بود-حقوق هم ماهی 900 با بیمه بود-اما ازین 20 نفر بیکار یک نفر حاضر نشد بیاد-همه میگفتن 2 میلیون حقوق میخواییم-آخه یکی نیست بگه بابا جان شما اول بیا خودتو اثبات بکن بعد طلب حقوق بالا کن
این که میگین کار هست قبول دارم ولی به چه قیمتی هم مهمه...روی صحبتم با اونایی که ادعا میکنن و نمیرن سر کار نیس من و بعضی دوستان جزء اون دسته از فارغ التحصیلایی هستیم که بهمون گفتن مدرکتو بگیر حله...بعد گفتن مهارت، مهارتو بالا ببر....اونم که اوکی شد حال تبصره و ماده زدن! اینی که شما میگین تو بیابون بود خب مسلما واسه یه خانوم که اصلا شرایط مناسبی نبود...آقایون راحت تر میتونن برن سر کار ولی خانوما متناسب با محیط کار، هرکاری رو نمتونن قبول کنند...به نظرم شرایط کاری تو تهران خیلی بهتر از شهرستاناس حتی حقوقش

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نه 900 تومان و نه 2000000تومان هیچکدوم واسه شروع کار مناسب نیست.یکی بالا و یکی پایین.
البته بستگی به کار و شرایط کار و مزایا و همچنین کار بلد بودن داره که چقدر به یکی حقوق بدن.هیچکسی واسه 900 تومان نمیاد کار کنه تو زمانی که کارگر روزی 40 و بنا روزی 80 تومان میگیره.
البته خیلیا هستن که به مهندس هم رحم نمیکنن و میخوانن ازش بزنن که بیشتر واسه خودشون بمونه.دریغ از اینکه همون مهندس میتونه با یه حرکت کوچیک کلی نفع و یا ضرر داشته باشه(ایجاد کنه) تو محل کارش ولی اصلا دیده نمیشه.

بالا