حرمت شكني و تعقل

samira sadat

عضو جدید
بی حرمتی در هر شرایطی محکومه،،،،،،،،،مخصوصا اگر به ائمه باشد...
اما آیا این حرمت شکنی را پای یک عده نوشتن محکوم نیست؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
چرا ما به خودمان اجازه می دهیم،،،هر چی که به نفعمان هست همان را بگوییم حتی اگر دروغ باشد؟؟؟؟؟؟؟؟چرا از خدا نمی ترسیم ولی از حقیقت گویی به مردم می ترسیم؟؟؟!!!!!!!!!

proarc

عضو جدید
تا منظور شما از حرمت شکنی چی باشد ؟ اگه شما فکر میکنید که عده ای برای هفتم منتظری و با اعلام قبلی برای عزاداری عاشورا از امام حسین تا آزادی آمده باشند بعد عده ای دیگر با چوب و چماق و تفنگ و چاقو حمله نمایند و این گروه اولی با مقاومت در مقابل گروه مهاجم و فراری دادن انها نباید از فراری دادن یزید زمان که به بی دفعیان و بیگناهان حمله می برد شادی نمایند و سوت بزنند تا گروه مهاجم بیشتر عقب رانده گردد؟ یا بایستند و کتک بخورند و کشته گردند ؟ جواب بدید لطفا ؟
دوم اینکه این حرمت شکنی را کی شروع کرد ؟ مگه نه این است که وزارت ارشاد و صدا و سیما با وزارت اطلاعات کارناوال شادی عصر عاشورا را در سال 76 راه انداختند !! پس حرمت ها انموقه کجا رفت ؟ چرا رگهای غیرت به جوش نیامد ؟ چون کار خود حکومت بود ؟؟ چرا شب تاسوعا به بیت امام حمله می کنند و حرمتی شکیته نمی گردد؟ لطفا جواب بدید
اینچنشن هست که من و شما بازیچه دست یه عده که برای ماندن چند روز بیشتر در جایگاه خود هستند می گردیم

شما عادت کردید به اینکه یه مار اشتباه وقبح انجام بدید بعد برید واسش فلسفه درست کنید
حتی زرتشتی ها ومسیحی های ایران هم این کاری که شما انجام دادید رو انجام نمی دادند
برید خجالت بکشید از این کاراتون
واسه هفتم منتظری به امام حسین و قرآن اهانت کردید
دوست من کارناوال شادی عصر عاشورا رو که دوستان و دوروبری های سید محمد خاتمی راه انداخته بودند

proarc

عضو جدید
عاشورا واسه احمق هایی علم شد تا بفهمند اگر حق را می خواهی نباید پاس پس بکشی وگرنه امام حسین هم می دونست 72 یا 73 نفره نمی تونند بر اون لشگر بی کران پیروز شن!
این حرمت شکنی نبود، ندای حق و آزادگی بود که امثال شما نمی تونند تحلیلش کنند چون....

ندای حق و آزادی بود آره جون خودت
خوبه آزادی ندارین به قول خودتون اگه داشتین که تهران رو خاکستر می کردید و روز عاشورا رو هم عید اعلام می کردید
عاشورا برای عبرت احمق هایی علم شده که با توهم ما بی شماریم از یزید و یزیدیان عبرت بگیرند که ظلم ماندنی نیست
هرچند این کار شما از کار یزید اگه بیشتر نباشه کمتر نیست

proarc

عضو جدید
ما جز ظلم و جنایت نمکی از دولت دریافت نکردیم !!
این نمک ها گوارای وجود شما... :lol:

تو فعل هائی که بکار بردی اشتباه کردی :biggrin:
منظورت این بود که شما بجز ظلم و جنایات نمکی به دولت مردم ندادید

proarc

عضو جدید
بابا یکی بیاد یزیدو برا این تعریف کنه ! :biggrin:
این اصلا" نمیدو نه یزید به کی میگن.:surprised:
یزید به کسی میگن که ظهر عاشورا خون کسی رو بریزه !!!

واقعا خوبه خودت می دونی ذار و دسته ای که تو ظهر عاشورا مردم رو زدن و به امامو قرآن اهانت کردن از یزید هم بدترن
ولی نمی دونم چرا از رو نمیرین

proarc

عضو جدید
مسجد لولاگر

مسجد لولاگر

آخییییییییی......شماها مسجدم میدونین چیه؟؟؟؟؟؟
میتونم بپرسم حمله به مسجد قبا و زدن آدمایی که توش بودن و داغون کردن مسجد رو هم محکوم میکنید یا نه؟؟؟؟؟

مگه شما می دونید مسجد چی؟
حتما می دونید که رفتین مسجد لولاگر رو آتیش زدین با اون 10 نفر آدمی که توش بودن

proarc

عضو جدید
من سوت زدن و هله کشیدن رو تآءیید نمی کنم چون حدف وهابیونه .ولی راه پیمایی رو تآءیید می کنم چون به موج سبز این اجازه رو نمیدن که بیاد حرفشو بزنه و هر وقت خواسته کاری بکنه جلوشو گرفتن و می دونی دوست من مثل چی می مونه مثل یک بغضی که یک دفعه می ترکه و هیچ کاریش هم نمی شه کرد.الان از یک مثاءله کوچیک تبدیل شده به یک مشکل بزرگ .زمانی که می شد گره رو بادست باز کرد کسی بازش نکردن حالا این گره داره تبدیل می شه به یک گره کور که باز کردنش سخته . بهتره دو جناه باهم کنار بیان چون این نفاق به صودهیچ کدوم نیست و هرچیاین مثاءله کش پیدا کنه بد تره

خوبه والا شما چقدر بغض دارید که تا یه مناسبتی میشه هی می ترکه می ریزید تو خیابون و سطل آشغال آتیش می زنید و شیشه مغازه می شکنید
اگه اینجوریه منتظر اون روزی باشید که بغض مردم بشکنه که اون روز شما ..............

proarc

عضو جدید
بچه ها اگه امام حسین الان بوو این بی حرمتی ها رو می دید چی می کرد....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من به یزید زمانه لعنت می فرستادو مردم رو به جنگ با یزید زمانه که به مردم بی گناه و بی دفاع حمله کرد...

بنظرت خود امام حسین راضیه که این همه سال بخاطرش گریه کنی و زنجیر بزنی و از اون کار به اون بزرگی درس نگیری؟

واقعا زشت نیست شما از عاقبت یزید درس نمی گیرید نمی ترسید که تو روز عاشورا به قرآن و امام توهین می کنید

proarc

عضو جدید
اگه شما که ادعاتون می شه همه مردم ایران با شما هستن و همه ماها خس و خاشاکیم چرا یه راهپیمایی آزاد واسه این خس و خاشاکا نمی زارین؟

چون ظرفیت ندارین
همون هفته بعد از انتخابات ظرفیتتون رو نشون دادید

proarc

عضو جدید
این بازیه دیدن به اسم پاره شدن عکس نیومدین به اسم عاشورا چنگ زدند به خودتون بیاید
من از بچگی با اسم حسین بزرگ شدم ضد عاشورا باشم؟
اما عاشورا این نی
امامی که ما ازش دم میزنیم وقتی قاتلش روی سینه اش نشست تا سرش رو جدا کنه گفت به اسلام برگرد خدا تو رو می بخشه شما کی هستین که بالاتر امام حسین حکم میکنید و اعدام ما رو میخواید
امام حسین برای جوونی که از سپاه یزید کشته شد گریه کرد و گفت حر کاش اون رو نمیکشتی شما چطور ادمهایی هستین که به خون یه جوون اونم سید تو روز عاشورا راضی میشید؟
باور کنین عاشورا رو سر نیزه گذاشتن تا با تکرار حیله جنگ صفین مثل همون ساده لوحا به اسم عاشورا همدیگه رو تنها بذارید
شما همون کسایی هستید که امام علی از بودنتون برای چاه درد و دل کرد
بخدا این ولایت شما از خدا بویی نبرده که به وجود زندانی تو کشور اسلامیش میشه که زندانیاش دستشوییی خابگاهشون یه جای 10*10 بود؟
تو رو خدا به خودتون بیاید

ما راضی نیستیم خودشون دلشون هوای دیار باقی رو کرده

tigerman_h

عضو جدید
سلام
با توجه به چیزایی که تا حالا دیدم، به‏هم پریدن و تند حرف‏زدن فایده‏ای نداره..
یه سؤال دارم که خواهشمندم همه، روشن و شفاف جواب بدن.
آیا شما به دین اسلام، مذهب تشیع و آرمان‏های نظام اسلامی (اهداف قرآن، پیامبر و امامان معصوم) اعتقاد دارید یا خیر؟؟
خواهشاً بُعد سیاسی به این سؤال ندید.

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما عادت کردید به اینکه یه مار اشتباه وقبح انجام بدید بعد برید واسش فلسفه درست کنید
حتی زرتشتی ها ومسیحی های ایران هم این کاری که شما انجام دادید رو انجام نمی دادند
برید خجالت بکشید از این کاراتون
واسه هفتم منتظری به امام حسین و قرآن اهانت کردید
دوست من کارناوال شادی عصر عاشورا رو که دوستان و دوروبری های سید محمد خاتمی راه انداخته بودند

با توجه به چندین روز تو این باشگاه حضور داشتم و جو افراد اینجا را به این شکل دیدم که اکثر افراد از هردو طرف خیلی تعصبی و بدون تعقل فقط هوداری می نمایند دیگر لازن نمی دیم که انرِی خود را صرف اینجا نمایم ٰ اما چون این بحث مخاطبش من بودم باز تایپیک تکراریم را برات میزارم اگه جواب منطقی داری بده و یا خواستی من برات با ادله های بهتر می نویسم و گرنه بیهوده ژاژ نچرخون
1- تا اونجایی که من اطلاع دارم منتظری محبوب امت بود نه مطرود و از تشیع جنازه باشکوهش مشخص بودٰ و تا آنجایی که می دانیم که آیات عطام سیستانی ٰ وحیدی خراسانی و... او را ستودند و بر بزرگی او صحه گذاشتند حتی امام هم تنها اختلافش با منتظری براثر مواضع سیاسی ایشان بود که مخالف تندروی ها و کشتار سالهای 67 بود پس فکر نکنم در حدی باشی که به بزرگان توهین کنی و کوچک مردان را چه به بزرگ مردان

2- اگر نظام و .. به مردم ضربه زند چه بایدکرد ؟ آیا همه کارها و رفتار نظام درست و عین عدالت می باشد ؟ آیا دروغگویی (در صورت خواست مثالهایی فراوان خواهم نوشت از دروغهای بیشرمانه نظام) عیت دیانت آقایان می باشد؟ ایا دروغگوییان می توانند از اسلام و عاشورا دفاع کنند ؟ امام حسین با 72 یارانش بر علیه حومت زمان حرکت کرد که بر پایه دروغ و ریا نهاده شده بود ٰ آیا انکار می کنید این همه ریا و دروغ را ؟آیا برخوردها عین عدالت هست ؟

3- نیازی به مدرک آوردن من نیست یه کم مطالعه کنی بد نیست و همینطوری لطفا حرف نزن ٰ مدارکش هست و اینکه خاتمی از شکایتش در ان زمان بعد از مشخص شدن عوامل و دست اندرکاران عصر عاشورا صرف نظر کرد و بخشید
4- نمی دوانم خاتمی جرثومه فساد هست یا سعد و یا هرکس دیگر ٰ چون بهر حال آخوند هست و از این جماعت هر چی بگی شاید بربیاید اما مورد تایید امامتان بودٰ من از این جهت می دانم که ایشان بودند که به شما تا حدی عزت بخشیدند و فردی متعادل ایشان را می شناسم که با وجود اینکه می توانست و موقعیت وقدرتش را داشت تا برای همیشه خیلی ها را از دو طرف مطرود زمان نماید اما بزرگوار تر از این بود که از خود چهره خشونت طلب نشان دهد

5- من برخلاف شما از کشته شدن هیچ کس شاد نمی گردم چون همه ما در وهله اول انسان هستیم نه ..... و دین هدف نیست بلکه وسیله است برای رسیدن به مقصد تعالی

6- اما ناهلان انقلاب را هم خود بگرد و ببین چه کسانی هستند ٰ آیا جز این نیست کسانیکه عوام فریبی می نمایند ٔ جز این نیست که وزیری که با رانت سواپ نفتی 400 میلیاردی هست دارند ٰ آیا جز اینیست که 5 وزیر مقاله جعل کرده دارندٰآیا جز ای نیست که وزیری که اختراع دیگرا را دزدیده دارند ٰ آیا جز این نیست که معاونین و مشاوران مدرک دکترا جعل کرده دارند ؟ٰ آیا جز این نیست که 300 میلیارد هزینه و در امد نفتی را برباد دادن و یک میلیارد دلار گم کرده اند ؟آیا 300 میلیارد شهرداری کجا رفت ؟ عسگراولادی و بادامچیان و رفیق دوست ها قصه زندگیشان را می دانی ؟ چه کسانی در زمان شاه مراسم سپاس بجا آوردند ؟ از واعظ طبسی و پسرش ناصر خبر داری یا از پروند المکاسب ؟ از پسران جنتی و یزدی جنگلهای شمال و لاستیک دنا خبر داری ؟ ازپسران هاشمی رفسنجانی خبری داری ؟ از هاله نور بی نور و تکذیب ان در جلو میلیون ها بیننده خبر داری ؟ از قتل روشنفکران و نویسندگان و اتوبوس به ته دره فرستادن ها خبر داری؟ از بلایی که سر رفیق دیروز و همسرش (سعید امامی ) خبر داری؟ از قتل مردم توسط آقا زاده ها (فلاحیان) خبر داری؟ می دانم که خیلی چیزها را به شما نمی گویند ؟ٰ ادامه بده تا بیشتر برات بنویسم و برسیم به فسادها و جنایات های بیشتر و بالاتری که حکومت داعیه دار اسلام میکند برات بنویسم
در آخر کسانیکه حتی نتونستند فرزند امام را نیز تحمل نمایند و یک سال پس از ایشان او را نیز کشتند را ببین کی بودند و چرا ؟؟

مانا و مستدام باشی:gol:

• Like
واکنش ها: a.z

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
نشد دیگه! بیشتر شبیه یه قطعه‏ی ادبیه تا یه درخواست روشن. حقوق انسان، بی‏حجابیه؟؟!! چیه که الآن ندارین؟

!!! جواب منو دادی؟! مخالفی یا موافق؟؟؟ کمونیست؟!!!!!!

حالا بهتر شد!
در مورد انتخابات، من طرفدار و مخالف شخص خاصی نیستم (متعصب نیستم و 1 رأی داشتم که دادم).. اما عقلاً بحث تقلب رو هم منطقی نمیدونم. قبول دارید کسی که تو این دوره کلی شناخته‏شده‏تر بود و کلی طرفدار پیدا کرده بود (مثلاً به خاطر خدمات بخش روستایی) راحت‏تر و بیشتر از دوره قبل رأی می‏آورد؟ چرا 4سال پیش که نه انقدر میشناختنش، هم رقیبش معروفتر بود، کسی نگفت تقلب؟؟؟ نتیجه انتخابات، منطقی بود. چرا نمیخواید باور کنید؟ چرا نمیخواید قبول کنید از قبل انتخابات، تبلیغات بعضیا با بزن و برقص بود؟ اینو کجای دین ما تأیید میکنه؟؟
راه حل مشکلاتی که همه بش اقرار میکنیم (اجتماعی-مدیریتی-...)، آشوب و تخریب طرف مقابل و اموال عمومیه؟؟؟
پسر خوب، شما کاش در ستاد های شمارش آرا حضور داشتین!
کاش می دیدین چطور بعضی از صندوق ها برای شمارش باز نشد و .....
میگن بحث سیاسی رو ممنوع کردن، پس به اخترام باشگاه، بیخیال.

• Like
واکنش ها: a.z

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا خیلی پر رو تشریف دارین شما
این همه فیلم و عکس پس چیه

بابا از خواب بیدار شید

بهتر اون فيلم وعكسهاي كه روز عاشورا مامورين مردم رو زير ماشينهاشون لهولورده كردن وبه سوي مردم تيراندازي كردن نگاه كني وبعد ببيني كي خيلي پر رو تشريف داره..!!!!!!!!

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی یاران حسین سپاه یزید را در روز عاشورا عقب میروندند.فکر کنم امام حسین هم شاد میشد.

از این گذشته .یعنی هزاران نفر شرکت کردند .در 100 جای تهران درگیری بوده.در یکی از اینهامردم تونستند یزیدیان را عقب برونند.هورا کشیدند که روحیه شون بره بالا و بهتر بتونند با سپاه یزید مقابله کنند..
من نمیدونم شما ها چی فکر کردید.
یعنی الان اسرائیل در روز عاشورا بیاد به ایران حمله کنه.بعدا در این روز شما بتونید اسرائیل راعقب برونید.شادی نمیکنید.؟میشینید به سر و صورتتون میزدید؟
یعنی در جنگ با عراق وقتی ایران در یک عملیات در محرم پیروز میشد.رزمندگانمون مینشستند گریه میکردند یا فریاد غرور و شعف سر میدادند و افتخار میکردند به خودشون تا تونستند سپاه صدام و یزیدیان را عقب برونند

a.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
shomaie ke enghad be moharramo ashoorao hormatesh motaghedi begoo bebinam moharamol haram yani chi????mage na inke khoon rizio jang tooye in mah harame?mage na inke age too in mah kesiro bokoshi diash 2 barabare???i
hala begoo ke aya kafo soot zadane ye edde bi defa az farar bi hormatie ya zir gereftano rikhtane khooneshoon too rooze ashoora????i​

a.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا خیلی پر رو تشریف دارین شما
این همه فیلم و عکس پس چیه

بابا از خواب بیدار شید
moteasefam ke mesle kabk sareto kardi zire barf....in shomaie ke khodeto zadi be khab....KESI RO KE KHABE MISHE BIDAR KARD VALI KASIRO KE KHODESHO BE KHAB ZADE NA.....o

tigerman_h

عضو جدید
کسی جواب نمیده؟؟؟ یعنی انقدر سخته؟!!!!!

یه بار دیگه میپرسم:
سلام

آیا شما به دین اسلام، مذهب تشیع و آرمان‏های نظام اسلامی (اهداف قرآن، پیامبر و امامان معصوم) اعتقاد دارید یا خیر؟؟

khaled8250

عضو جدید

یه بار دیگه میپرسم:
سلام

سلام

خودت رو خسته نکن
این جماعت رو چه به این سوال
این جماعت شعارشون مرگ بر اصل ولایت فقیه است
این جماعت جمهوری ایرانی می خواهن
ازشون اسلام رو نخواه

بیخیال جوابشون رو هم نده
خودشون بی حرمتی رو شروع کردن
خودشون روز عاشورا رو سیاسی کردن و اغتشاش کردن
آتش زدن و کندن باجه تلفن وسطل آشغال و...................
بعد میگن پلیس و بسیجی ها اون ها رو کشتن
نمیگن ما به نماز گزار سنگ زدیم
نمیگن ما چادر خیمه هیئت تتش زدیم

پس خودت روخسته نکن این جماعت از گاو و گوسفند هم بدترند
می دونی چرا؟
چون گاو و گوسفند تو روز عاشورا قربون امام حسین (ع) میرن

• Like
واکنش ها: 8699

a.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
eslamiro ke amsale shoma be esmesh har kari ke deletoon mikhad mikonid ro
NA.....ghabool nadaram
shomahaie ke pare shodane axe ye morde baratoon mohemtar az rikhte shodane khoone ye adame zendast....i

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

خودت رو خسته نکن
ازشون اسلام رو نخواه

بیخیال جوابشون رو هم نده

می دونی چرا؟

چند بار خواستم جواب بدم اما منصرف شدم ٰ اما بهت میگم پسر خوب ٰ آدم حرمت میهمان را نگه میدارد و این تایپیک شما ایجاد کردید و بقیه بعنوان مهمان میایند و احترام برای شما میگذارند که از تایپیک ایجادی شما دیدن فرمایند و فکر نکنم اسلامی که شما دارید از ان دفاع می نمایید چنین ادبیاتی را برای شما آموزش داده باشد و بیشتر شمایید که اسلام را بد جلوه دادید تا صهیونیسم و دیگران . ضربه ای که از شما دوستان نادان اسلام میخورد خیلی بدتر از دشمنان هست ٰ
مانا و مستدام باشید
و باشد که بتوانیم در کنار هم بدون توهین و تنفر از هم حرف بزنیم:gol::gol::gol::gol:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته

یه بار دیگه میپرسم:
سلام

سلام، گرچه دفعه قبل به سوال قبلیت جواب دادم هیچ نتیجه ای حاصل نشد!
اما باز هم به رسم ادب:
به دین اسلام و اسلام ناب محمدی اعتقاد دارم.
اسلام دین ه حق و پایبندی به اصول اخلاقی ه!
تشیع، اطلاعات زیادی از سنی ها ندارم که بخوام مقایسه کنم اما شواهد اینطوره که نمی دونم چرا همه ی شیعیان دارن تلاششون رو با جنگ و ... پیش می برند.
آرمان های نظام سلامی، آرمان ه!
اما مجریش وجود داره!؟!
پیغمبر هم همونطور که بهمون یاد دادند، وسیله بود نه یک انسان برتر نسبت به دیگران، غیر از اینه؟!
امامن معصوم کسانی بودند که در زمان خودشون شاخص بودند، مثل موسوی، مثل احمدی نژاد، مثل مکارم شیرازی، مثل صانعی! (به مساوات از جناحین مثال زدم که پس فردا گیر ندین!!!)
اما چند تن از امامان کسانی بودند که در بین این افراد شاخص تر بودند! :w27:

tigerman_h

عضو جدید
eslamiro ke amsale shoma be esmesh har kari ke deletoon mikhad mikonid ro

NA.....ghabool nadaram
shomahaie ke pare shodane axe ye morde baratoon mohemtar az rikhte shodane khoone ye adame zendast....i

سلام، گرچه دفعه قبل به سوال قبلیت جواب دادم هیچ نتیجه ای حاصل نشد!
اما باز هم به رسم ادب:
به دین اسلام و اسلام ناب محمدی اعتقاد دارم.
اسلام دین ه حق و پایبندی به اصول اخلاقی ه!
تشیع، اطلاعات زیادی از سنی ها ندارم که بخوام مقایسه کنم اما شواهد اینطوره که نمی دونم چرا همه ی شیعیان دارن تلاششون رو با جنگ و ... پیش می برند.
آرمان های نظام سلامی، آرمان ه!
اما مجریش وجود داره!؟!
پیغمبر هم همونطور که بهمون یاد دادند، وسیله بود نه یک انسان برتر نسبت به دیگران، غیر از اینه؟!
امامن معصوم کسانی بودند که در زمان خودشون شاخص بودند، مثل موسوی، مثل احمدی نژاد، مثل مکارم شیرازی، مثل صانعی! (به مساوات از جناحین مثال زدم که پس فردا گیر ندین!!!)
اما چند تن از امامان کسانی بودند که در بین این افراد شاخص تر بودند! :w27:

سلام مجدد
ممنون که جواب دادید.
این سؤالو برای این پرسیدم که به جمع‏بندی برسیم.
به دور از جنجالای سیاسی..
اونایی که به خدا و ادیان آسمانی اعتقاد ندارن، طرف بحث ما نیستن و خطشون کلّاً از ما جداست.
اما اونایی که اعتقاد دارن! میخواستم بگم تا حالا هیچ پیغمبر و امامی رو سراغ ندارم که برای رسیدن به حکومت (که البته حقشون بوده و واقعاً خیر مردم رو میخواستن)، دست به شمشیر و جنگ برده باشه و اتحاد جامعش رو از بین برده باشه.
نمونه اوّلش امام علی که 25 سال خونه‏نشین شد..
و نمونه دیگه هم امام حسین که با پیگیری یزید مجبور به جنگیدن شد، وگرنه امام حسین آغازکننده جنگ نبود..
دلیل مطرح‏کردن این حرفا این بود که با اتکا به اعتقادات دینی و تاریخ قابل استناد، ادامه اعتراضات و تندروی‏ها رو از طرف هر دو جناح به ضرر مردم و جامعه میدونم.
امیدوارم هرچه زودتر این درگیریا تموم شه و همه جناح‏ها تمرکزشون رو روی تقویت فنی خودشون بذارن..
موفق باشید

khaled8250

عضو جدید
چند بار خواستم جواب بدم اما منصرف شدم ٰ اما بهت میگم پسر خوب ٰ آدم حرمت میهمان را نگه میدارد و این تایپیک شما ایجاد کردید و بقیه بعنوان مهمان میایند و احترام برای شما میگذارند که از تایپیک ایجادی شما دیدن فرمایند و فکر نکنم اسلامی که شما دارید از ان دفاع می نمایید چنین ادبیاتی را برای شما آموزش داده باشد و بیشتر شمایید که اسلام را بد جلوه دادید تا صهیونیسم و دیگران . ضربه ای که از شما دوستان نادان اسلام میخورد خیلی بدتر از دشمنان هست ٰ
مانا و مستدام باشید
و باشد که بتوانیم در کنار هم بدون توهین و تنفر از هم حرف بزنیم:gol::gol::gol::gol:

من حرفم رو زدم

لطفا اسلام رو پيش نکش

شماها هر وقت چشمانتون رو باز کرديد به بحث ادامه بديد

در مورد تاپيک هم من خواستم سياسي جواب ندن
ولي چه کنم که مهمان حرمت ميزبان رو هم نگه نداشت

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

خودت رو خسته نکن
ازشون اسلام رو نخواه

بیخیال جوابشون رو هم نده

می دونی چرا؟
تو که راست میگی ! همین برات کافیه !!!:redface:، گاو و گوسفند هم قربون امام حسینت میشن هم فدای رهبرت ، یادت باشه ما قربون هیچکس نمیشیم مگر وطنمون ":heart:ایران:heart:" و قربونی وطن یعنی شهید

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart::heart:اينجا ايران است. حکومتش ،حکومت امام زمان است.بر مبناي قرآن است.رهبرش ،رهبر مستضعفين جهان است. قوت غالب مردم نان است. بهاي نان،به قيمت جان است. ثروتش براي فلسطينيان است.دانشگاهش ،ستاره باران است. جاي روشنفکرانش ، زندان است. هر که فرياد بزند ،از کافران است. سکوت نشانه مسلمان است. شرکت در راهپيمايي بزرگترين نشانه ايمان است.انچه روز به روز ارزان ميشود جان انسان است. ، ايراني اين را براي ايرانيان بفرست. :heart::heart:

khaled8250

عضو جدید
تو که راست میگی ! همین برات کافیه !!!:redface:، گاو و گوسفند هم قربون امام حسینت میشن هم فدای رهبرت ، یادت باشه ما قربون هیچکس نمیشیم مگر وطنمون ":heart:ایران:heart:" و قربونی وطن یعنی شهید

البته در راه خدا مردن شهادت است نه در راه وطن

در اينصورت اون اسراييلي هم شهيده چون تو راه وطنش مرده
ميگم طرز فکرت هميشه اينطوره؟