حجاب......آخرالزمان.....دختران کوهان دار........آنچه جبرئیل با خود به آسمان برد؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
به خاطر همین توهین کردنه که بنده به شخصه هرگز تو اینجور بحث ها شرکت نمی کنم.

منم وقتی ببینم به توهین می کشه نظر نمی دم... نظرای قبلیمو هم حذف می کنم ...

هر چیزی یه روشی داره در علم و یه چیز واحد، انقد باید فکر کنی که بفهمی چیه!!

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطر همین توهین کردنه که بنده به شخصه هرگز تو اینجور بحث ها شرکت نمی کنم.

اینجا هم خیلی از دوستان تصمیم گرفتن دیگه نطر ندن...حتی آقای ساوه که این تایپیکو خودشون زدن...

منم وقتی ببینم به توهین می کشه نظر نمی دم... نظرای قبلیمو هم حذف می کنم ...

هر چیزی یه روشی داره در علم و یه چیز واحد، انقد باید فکر کنی که بفهمی چیه!!

بله...هر نظری باید منطقی و با دلیل باشه...

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
اینجا هم خیلی از دوستان تصمیم گرفتن دیگه نطر ندن...حتی آقای ساوه که این تایپیکو خودشون زدن...

بله...هر نظری باید منطقی و با دلیل باشه...
استارتر همون اولش ازم خواست که بحث نکنم یا نقل قول کنم!! به هر حال خوشحالم که به حرفش گوش ندادم! با اینکه کلی وقت صرفش کردم ولی حداقل نظرمو گفتم!!

رها بانو

عضو جدید
من میخواستم بحثو باهاتون ادامه بدم ولی راستش اصلا حوصله ی بحثو ندارم ....من یه دختر به قول شما بد حجابم که لباسایی میپوشم که در عین پوشیدگی انگار برهنه ام....و یه من ارایش میکنم و به قول شما اهل دین ها کوهان میزارم....
کسی نمتونه جلوموبگیره این عقیده ی منه.....
اجرتون به خدا

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخواستم بحثو باهاتون ادامه بدم ولی راستش اصلا حوصله ی بحثو ندارم ....من یه دختر به قول شما بد حجابم که لباسایی میپوشم که در عین پوشیدگی انگار برهنه ام....و یه من ارایش میکنم و به قول شما اهل دین ها کوهان میزارم....
اجرتون به خدا

هرکسی با هر اعتقادی برای ما قابل احترامه...
چه با حجاب چه بی حجاب...
مرسی از حضورت...

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
احیانا تو آیات و روایات نیومده که آخر الزمان وقتیه که شب میخوابی صبح بیدار میشی قیمت همه چی دو برابر شده؟
یعنی که کنیپس رو سر خانوم ها اونقدر مهم بوده که براش آیه نازل شده
بس کنین این حرف ها رو تو رو خدا
بیکارین

m110h110s

عضو جدید
سلام به دوستان
عذر میخوام از دوستانی که دیشب بحثشون ناتموم موند
اخه واقعا خوابم میومد

m110h110s

عضو جدید
اگه زن مطلق معنی نساء رو بده هر دختری پدری داره و هر زنی شوهری! از اون نظر کل خانومها رو شامل می تونه باشه! ولی بازم من ندیدم رجال و نساء رو برای پدر و دختر بیارن!

خوب پس دیگه مشکلی نیست
درسته بین دختر و پدر به تنهایی نمیاد ولی وقتی جمع بین دختر و همسر باشه میاد
البته یه شاهد مثال قرانی هست در رابطه با ایه مباهله
[FONT=Tahoma (Arabic)][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]« فَمَنْ حَآجَّكَ فِيهِ مِن بَعْدِ مَا جَاءكَ مِنَ الْعِلْمِ فَقُلْ تَعَالَوْاْ نَدْعُ أَبْنَاءنَا وَأَبْنَاءكُمْ وَنِسَاءنَا وَنِسَاءكُمْ وَأَنفُسَنَا وأَنفُسَكُمْ ثُمَّ نَبْتَهِلْ فَنَجْعَل لَّعْنَةُ اللّهِ عَلَى الْكَاذِبِينَ »[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]هرگاه[/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] بعد از علم و دانشى كه به تو رسيده،(باز) كسانى با تو به محاجّه و ستيز برخيزند، به آنها بگو: «بياييد ما فرزندان خود را دعوت كنيم، شما هم فرزندان خود را؛ ما زنان خويش را دعوت نماييم، شما هم زنان خود را؛ ما از نفوس خود دعوت كنيم، شما هم از نفوس خود؛ آنگاه مباهله كنيم؛ و لعنت خدا را بر دروغگويان قرار دهيم.»[/FONT]
با توجه به ایه وقسمتی قرمز شده
با این حال میبینیم وقتی پیامبر برای مباهله اومد با همسرشون نیومدن بلکه با دختر خود حضرت زهرا(سلام الله علیها) اومدند

[/FONT]

آخرین ویرایش:

m110h110s

عضو جدید
اجرتون به خدا

خوب چرا حوصله ندارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
ببین نشدا !!!!!!!!!!!!!!شما خودتون از زبون اهل دین به خودتون توهین میکنید !!!!!!!!!!!!!!چند بار خوب بگیم کوهان برای تشبیه اومده
اما در مورد عقیدتون خوب شاید عقیده شما درست باشه و عقیده ما غلط پس ما رو قانع کنید !؟

ولی اگر عقیدتون اشتباه باشه بازم میخواین بر همین عقیده بمونین؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

خوب گاهی لازمه ادم عقیدشو تغییر بده

m110h110s

عضو جدید
احیانا تو آیات و روایات نیومده که آخر الزمان وقتیه که شب میخوابی صبح بیدار میشی قیمت همه چی دو برابر شده؟
یعنی که کنیپس رو سر خانوم ها اونقدر مهم بوده که براش آیه نازل شده
بس کنین این حرف ها رو تو رو خدا
بیکارین

چرا اتفاقا اومده که مشکلات اقتصادی پیش میادو مردم سر یه تیکه نون دعوا میکنن.نشانه های اخر الزمان خیلی بیشتراز این چیزی هست که اینجا بیان شده این دوستمون خلاصه کرده
تازه برا کنیپس خانوما ایه نازل نشده برا حجاب ایه اومده.اونی که در مورد کنیپسه حدیثه یعنی یکی از فرموده های پیامبر
اما نکته اول اینکه این مشکلات و گرانی فقط مختص به ما نیست
نکته دوم اینکه اینجا الان بحث سر دینه و البته که تو این سایت بحث سیاسی ممنوعه
حرف زدن در مورد عقائدمون که مهم ترین چیز هر فرده به نظر شما ببیکار بودنه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

رها بانو

عضو جدید
ببین نشدا !!!!!!!!!!!!!!شما خودتون از زبون اهل دین به خودتون توهین میکنید !!!!!!!!!!!!!!چند بار خوب بگیم کوهان برای تشبیه اومده
اما در مورد عقیدتون خوب شاید عقیده شما درست باشه و عقیده ما غلط پس ما رو قانع کنید !؟

ولی اگر عقیدتون اشتباه باشه بازم میخواین بر همین عقیده بمونین؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

من کاری ندارم عقیده ام درسته یا غلط من با این عقده بار اومدم تو خانواده ای که جلو پسر عمو و عمه هام متونم با تاپ و شوارک بگردم و مشکلی نداشته باشم تو خانواده ای که با این سن کم میتونم ارایش کنم میتونم خیلی کارا بکنم ....وا حالا تغییرش واسم مشکل ترین کار دنیاست....
حوصله ام ندارم چون درگیر امتحانمم هستم و نمیتونم زیاد بیام نت
راستی از نظر من اون حرف یه توهین حالا به هر منظوری که زده شده باشه

siavash@dt

عضو جدید

ببین من دوست ندارم با آدمایی مثل شما بحث کنم !اون عقیده سراپا مشکلتو هم به رخ دیگران نکش

m110h110s

عضو جدید
من کاری ندارم عقیده ام درسته یا غلط من با این عقده بار اومدم تو خانواده ای که جلو پسر عمو و عمه هام متونم با تاپ و شوارک بگردم و مشکلی نداشته باشم تو خانواده ای که با این سن کم میتونم ارایش کنم میتونم خیلی کارا بکنم ....وا حالا تغییرش واسم مشکل ترین کار دنیاست....
چرا کار ندارید که عقیدتون درسته یانه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
نمیترسید که اگر عقیدتون اشتباه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
نمیترسید اگر واقعا دنیای دیگه ای وجود داشت اونجا مورد عقاب قرار بگیرید؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
من نمیگم کار اسونیه
واقعا هم کار خیلی سختیه قبول دارم
ولی این کار نشدنی نیست
مثل شما خیلی ها بودن حتی تو کشور های غیر اسلامی
ولی عقیدشون تغییرکرد

m110h110s

عضو جدید

خوب هروقت امتحاناتتون تموم شد بنده در خدمتم
اگرم حال حوصله بحث بامنو نداشتید
کتاب هایی که در رابطه بازندگی نامه کسانی که مثل شما یا حتی بیشتر از شما از اسلام دور بودن و حالا زندگیشون تغییر کرده رو مطالعه کنید
برای مثال کتابی هست با عنوان انگاه که هدایت شدم

امیدوارم همیشه موفق باشید

siavash@dt

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ما اینجا داریم منطقی حرف میزنیم
اگر دلیلی برای گفتتون دارید بیان کنید

دلیلش اینه که شماها مفهوم خدارو تحریف کردید،تمام تاریخ 1 میلیارد انسان رو بیهوده کردید،رستگاری احمقانتون رو به خورد آدما دادید!!
اگه یه خورده منطقی باشید و اخراجم نکنن قول میدم همه کاربرای شبیه خودت نتونن جوابمو بدن.فقط از روی غریزه صحبت نکنید

رها بانو

عضو جدید
خوب هروقت امتحاناتتون تموم شد بنده در خدمتم
اگرم حال حوصله بحث بامنو نداشتید
کتاب هایی که در رابطه بازندگی نامه کسانی که مثل شما یا حتی بیشتر از شما از اسلام دور بودن و حالا زندگیشون تغییر کرده رو مطالعه کنید
برای مثال کتابی هست با عنوان انگاه که هدایت شدم

امیدوارم همیشه موفق باشید

من خوشحال میشم بعد امتحانام باهاتون صحبت کنم واسه من دیگه هیچی مهم نیست درجواب اون یکی حرفاتون ....من واسم زندگی هم مهم نیست و اگه گذاشته بودن الان مرده بودم

m110h110s

عضو جدید
دلیلش اینه که شماها مفهوم خدارو تحریف کردید،تمام تاریخ 1 میلیارد انسان رو بیهوده کردید،رستگاری احمقانتون رو به خورد آدما دادید!!
اگه یه خورده منطقی باشید و اخراجم نکنن قول میدم همه کاربرای شبیه خودت نتونن جوابمو بدن.فقط از روی غریزه صحبت نکنید

اخه میخوام بدونم اصلا شما مییتونیید بدون توهین ومنطقی حرف بزنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون از پست قبلیتون اینم از این

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خوشحال میشم بعد امتحانام باهاتون صحبت کنم واسه من دیگه هیچی مهم نیست درجواب اون یکی حرفاتون ....من واسم زندگی هم مهم نیست و اگه گذاشته بودن الان مرده بودم
ای بابا کی مزاحم مردنتون شده بیام حالشو بگیرم؟
اصلا میخای خودم بهت کمک کنم یه مرگ خوب و راحت رو تجربه کنی

m110h110s

عضو جدید

پس انشا الله تابعد
اما این مهم نبودن هیچ چیزم بر میگرده به اعتقادات هر فرد که بعدا صحبت میکنیم

موفق باشید

siavash@dt

عضو جدید
اخه میخوام بدونم اصلا شما مییتونیید بدون توهین ومنطقی حرف بزنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون از پست قبلیتون اینم از این

نمیتونی بحث کنی چون تعصب داری، اعتقادادت رفته توی پوست و گوشت و استخونت!!!
باور کن همتون،همه آدمای مثل تو کاملا منحرف شدید،دنیا اونی نیست که فکرشو میکنی حتی یک ذره.
نمیشه با چندتا خط قانعت کرد چون حماقت با انسان بوده و تا آخرین روز دنیا هم با آدم میمونه.

بالا