حجاب، بخشی از راه بهشت...

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه کاریه؟! اومدین به نفع ج. اس تبلیغ میکنین ولی دریغ از یه حمایت! همین مه تاب خانوم فک کنم که اومده ازتون حمایت کرده ، فوری به ذوق اومدینو ...........
حرکات تبلیغی موقوف

طرف اومده در راستای تاپیکم این همه زحمت کشیده انتظار داری عین گاو سرم رو بندازم پایین و بگم ما؟ !

به نظر بنده جای چنین تاپیکی در تالار عکس خالی بود. چون خیلی ها دوست دارن از این عکسها استفاده کنن. اما پیدا کردن این جور عکسا این روزا یکم سخت شده خوب می تونن اینجا مراجعه کنن تا راحت بشن. این تاپیک برای این دوستان علاقه مند بوده!

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیبا و باوقار ...و البته با شخصیت
عاشق همین ویژگی حجابم

منم از همه بیشتر عاشق همین عکس هستم . اما چون واکنش های بی منطقی رو نسبت به این تاپیک کاملا بی تعصبانه رو دیدم، گفتم ولش کن یکی دیگه رو انتخاب می کنم! :w05:

*Essi*

اخراجی موقت
کدام حجاب از نظر اسلام کاملترین است؟

hannah

عضو جدید
داشتن حجاب در اسلام هم اینه که بدن پوشیده باشه و هم زیبایی ها نمایان نشه مگر آنچه که خود پیداست....آرایش کردن اونم در این حدی که این خانوما دارن و ملایمه بازم زیاده....چون توجه رو جلب می کنه و جزو زیور حساب میاد....دور چشماشون که سیاهه و رژلبهام کع دیگه یکی آلبالوییه یکی گیلاسی:redface:
ولی عکساس قشنگیه کاش نحوهی بستن این جور شال و روسری هم میذاشتین خوب بود:gol:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتن حجاب در اسلام هم اینه که بدن پوشیده باشه و هم زیبایی ها نمایان نشه مگر آنچه که خود پیداست....آرایش کردن اونم در این حدی که این خانوما دارن و ملایمه بازم زیاده....چون توجه رو جلب می کنه و جزو زیور حساب میاد....دور چشماشون که سیاهه و رژلبهام کع دیگه یکی آلبالوییه یکی گیلاسی:redface:
ولی عکساس قشنگیه کاش نحوهی بستن این جور شال و روسری هم میذاشتین خوب بود:gol:

نظرتون رو قبول دارم اما نمی شه به این خانم ها هم گفت بی حجاب. می شه؟ :w05:
اتفاقا تو فکرش هستم. :w14:
چه حالی بکنیم ما خانم ها. حالا صبر کن خرگوش!! اوخ ببخشیدمثل اینکه خیلی زود دختر خاله شدم!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کدام حجاب از نظر اسلام کاملترین است؟

:biggrin:
اسی جان 3 تا عکس گذاشتی میپرسی کدومش کاملترین حجاب اسلامیه، بعد دوستان این همه عکس حجاب کامل میذارن شما نمی بینید؟
یعنی واقعاً در حد همین سه تا عکس انواع حجاب رو میدونی؟:question:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته هست عکس های زنان بی حجابی که راه خاک بر سری واقعی رو طی کردند.
وقتی شما از اون طرف افراط کنید (عکس هایی که گذاشتید مدل خیلی افراطی حجابه) شاید در جوابتون باید عکس های افراطی از اون طرف رو گذاشت تا خاک بر سری واقعی رو لمس کنید، مطمئناً خودتون میدونید کدوم نوع عکس ها منظورمه، ولی توجه داشته باشید همیشه افراط از هر طرف باشه بده، و اصلاً منطقی نیست با گذاشتن این حجاب های افراطی، اصل حجاب رو زیر سوال ببرید، مطمئناً میشه عکس های بی حجاب و .... هم گذاشت تا خاک بر سری واقعی رو مشاهده کنید، که البته همیچن مناسب نیست گذاشتن اون عکس ها، اون خاک بر سر تر از اینه...:gol:
هرگز هیچ زن بی حجابی خاک بر سر نیست و نشده حتی ف ا ح ش ه ها
ارزش یک زن .... از یک با حجاب خیلی بیشتر :gol:

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرف اومده در راستای تاپیکم این همه زحمت کشیده انتظار داری عین گاو سرم رو بندازم پایین و بگم ما؟ !

به نظر بنده جای چنین تاپیکی در تالار عکس خالی بود. چون خیلی ها دوست دارن از این عکسها استفاده کنن. اما پیدا کردن این جور عکسا این روزا یکم سخت شده خوب می تونن اینجا مراجعه کنن تا راحت بشن. این تاپیک برای این دوستان علاقه مند بوده!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نه اصلاً خالی نبود. این فقط نظر شماست
نه فقط یه عده ی معدودی مثل شما دوست دارن این عکسای....... ببینن
در مورد آخری این که تاپیک برا علاقه مندا بوده که دلیل نمیشه. وقتی تاپیکی زده میشه همه اونو میبینن. برا همین ذهن 99% کابرای این باشگاه آزرده خاطر میشه. اگه همیچین بحثی دارین بهتره که خصوصی به طرفداراش مطرح بشه. چون این عده ی معدود فقط 1% باشگاهو شامل میشه و نیاز به طرح عمومی نداره.
یه ایه پیدا کنین که توش نوشته باشه "حجاب حق الهی"!!!!!!!!! این فقط جمله ی ج. اس هستش.
محل سکونتو نوشتین "جمهوری اسلامی ایران"!!!!! اولاً این عنوان عمومی نیست چون فقط دولتیا از این عنوان استفاده میکنن نه مردم. بعدشم تعریف شما از حجاب درست نیست. خدا نگفته خودتو خفه کن. به بندش اختیار داده که هر کاری دوست داشت بکنه. اگه گناه کرد خودش مسئول کارشه و لازم نیست کسی غیر از خدا فرماندهی ملتو به عهده بگیره ، اونم از نوع خفقان. اگه حجاب حق الهی بود این همه بحث راه نمیفتاد. همین اختلاف نظرات خودش ثابت میکنه که حجاب حق الهی نیست ، بلکه نوعی اختیاره. آواتارتون هم که کاملاً تبلیغیه و معلومه که چقد............
اینم آیکونی که برای دوستداران ساندیس غیر قابل تحمله...:victory: :victory: :victory:

ای منحرف الافکار! :surprised:
ببینین چه کسی دم از منحرف الافکار میزنه؟!!!!!!!!!
در حالی که............
اقیانوس!!!!!!!!!! (حتماً اقیانوس ساندیس!)

*Essi*

اخراجی موقت
:biggrin:
اسی جان 3 تا عکس گذاشتی میپرسی کدومش کاملترین حجاب اسلامیه، بعد دوستان این همه عکس حجاب کامل میذارن شما نمی بینید؟
یعنی واقعاً در حد همین سه تا عکس انواع حجاب رو میدونی؟:question:

انواع حجاب را نپرسیدم، گفتم کاملترین نوع حجاب.
میشه روسری و مقنعه و..... را هم اضافه کرد،اما کاملترین کدام است؟

اگه به نظر شما عکسش نیست،خواهشا کاملترین نوع حجاب از دیدگاه اسلام را معرفی بفرمایید.

Bionic.arc

عضو جدید

چه مقایسه ایییییییییی!مقایسه ی زن با اب نبات چوبی:eek:
حماقت انتها نداره:mad:
الان قم بیشترین امار چادری هارو داره و همچنین بالاترییییین امار صیغه
چرارعایت حجاب اونم تا اون حد نتونست جلوی کثافت کاریهاشونو بگیره

rozan

عضو جدید
حدود دو ماه است که رسانه های مختلف در ایران به شدت بر روی بحث حجاب و پوشش زنان مانور می­دهند. از برنامه های رادیویی در ابتدای صبح (همان ها که در اتوبوس یا تاکسی هنگام رفتن به محل کارت می­شنوی) گرفته تا برنامه های دیروقت تلویزیون (همان ها که بعد از اتمام پخش فوتبال مستقیم روی آنتن می­روند) همه جمع شده اند تا صحبت از بحث شیرین، جذاب و مردانه پوشش زنان بکنند. آری ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند تا لباس هایی مناسب (به سلیقه و تعریف آقایان مسئول منصوب) بر قامت زنان بدوزند.
این بحث را اگر از منظر فلسفی مورد واکاوی قرار دهیم به همان بحث­های تکراری و البته گاه زنانه نگرانه (فمنیسم) که بارها و بارها گفته­اند خواهیم رسید. به بحث از اینکه اصلا چرا خدا و مردان دستشان توی یک کاسه است؟ یا اینکه چرا در میان این همه برنامه تلویزیونی بیشتر مردان و عالمان دینی مرد صحبت می­کنند. و چرا تنها زنان متحد­الشکلی که سالهاست در مجالس روضه خوانی دیده شده­اند اجازه دارند در این باره رای زنان را بازگو کنند؟ خوب دلیل همه ی این اتفاقات مبرهن است و البته واضح. آنچه مانع از بحث و تبادل نظر مترقی و آزاد در حوزه دین و معارف دینی شده و به تبع خود گاه انزجار از دین را در عده ای بوجود آورده است رویکرد دولتی است که در ایران در خصوص دین حاکم شده است. قوانین دینی در ردیف قوانین اجتماعی قرار گرفته است و البته قسمت تراژیک ماجرا آن است که حکومت عهدهدار دینداری شده است همانطور که عهده دار صیانت از آراء و مال و جان مردم شده است. (البته میزان موفقیتش در هر همه این حوزه ها بر کسی پوشیده نیست.)
اما با توجه به روزگاران گذشته این سرزمین باید اعتراف کنم که حجاب به نوعی سوژه ای ژله ای شکل است که هر چیزی را میتوان بر آن بارنمود و از همین منظر است که بسیار به کار حاکمان این دیار می­آید. حاکمان برای آنکه اعمال حکومت کنند یا از کنترل اوضاع مطمئن باشند نیاز به بهانه هایی دارند که هر زمان لازم شد بواسطه آن دست به تصفیه، گروه بندی شهروندان و گاه سرکوب بزنند.

koruosh

عضو جدید
چه مقایسه ایییییییییی!مقایسه ی زن با اب نبات چوبی:eek:
حماقت انتها نداره:mad:
الان قم بیشترین امار چادری هارو داره و همچنین بالاترییییین امار صیغه
چرارعایت حجاب اونم تا اون حد نتونست جلوی کثافت کاریهاشونو بگیره

خوبه خودت داری میگی صیغه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

صیغه که دیگه کثافت کاری نمیشه:surprised::surprised::surprised::surprised:

بی بندو باریه که میگن کثافت کاری :redface::redface::redface::redface:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انواع حجاب را نپرسیدم، گفتم کاملترین نوع حجاب.
میشه روسری و مقنعه و..... را هم اضافه کرد،اما کاملترین کدام است؟

اگه به نظر شما عکسش نیست،خواهشا کاملترین نوع حجاب از دیدگاه اسلام را معرفی بفرمایید.
بلاخره وقتی کاملترین نوع حجاب رو میپرسید باید عکس انواع حجاب رو بذارید که از توش انتخاب کنن، نه؟
توجیه کردن همیشه خوب نیست!

مجدد در همون پست قبلیم گفتم، اکثر عکس هایی که گذاشته اند حجاب کامل است:gol:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w14:حجاب برترتر :w14:

:w14:حجاب برترترترتر :w14:

همیشه تمسخر چاره حل مشکلات نیست، مطمئناً عکس های با پوشش مورد پسند شما هم وجود داره که اگر بخوایم افراطیش رو بذاریم، مطئناً خود شما هم نمی پسندید، پس افراط نکنید، چون اون طرف این افراطی که شما عکسش رو گذاشتید، تصاویر مستهجنی وجود داره:gol:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرگز هیچ زن بی حجابی خاک بر سر نیست و نشده حتی ف ا ح ش ه ها
ارزش یک زن .... از یک با حجاب خیلی بیشتر :gol:
خوب دیگه وقتی شما فاحشه ها رو با ارزش میدونید، اعتبار جمله دومتون مشخص میشه:gol:
بهتره یه کم کمتر کینه هاتون رو بروز بدید، واسه خودتون بهتره:smile:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه تمسخر چاره حل مشکلات نیست، مطمئناً عکس های با پوشش مورد پسند شما هم وجود داره که اگر بخوایم افراطیش رو بذاریم، مطئناً خود شما هم نمی پسندید، پس افراط نکنید، چون اون طرف این افراطی که شما عکسش رو گذاشتید، تصاویر مستهجنی وجود داره:gol:

افراط.

صراط مستقیم از موی باریک تره. راه رفتن روی یک مسیر به عرض یک تار موی کار هیچ کدوم از ما نیست. پس همیشه از یه طرفی میوفتیم. یا ازطرف راست یا از طرف چپ.
تنها کسایی می تونن روی این مسیر باریک راه برن که تمرین زیادی کرده باشن و کنترل اعضای بدنشون رو به دست گرفته باشن.
این رو همین جوری گفتم چون رو دلم مونده بود :w05:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دیگه وقتی شما فاحشه ها رو با ارزش میدونید، اعتبار جمله دومتون مشخص میشه:gol:
بهتره یه کم کمتر کینه هاتون رو بروز بدید، واسه خودتون بهتره:smile:

می دونی من چی می گم؟
من مطمئن هستم که جونی دپ یه مرد هست نه یک زن.
هر رقمه امتحانش کردم دیدم هیچ تشابهی به زنان نداره.
تازه مطمئنم سنش هم به دانشجو جماعت نمی خوره. بالای 27 هست.
حالا ببین من کی گفتم :w12:

:w14::w14::w14:

*Essi*

اخراجی موقت
بلاخره وقتی کاملترین نوع حجاب رو میپرسید باید عکس انواع حجاب رو بذارید که از توش انتخاب کنن، نه؟
توجیه کردن همیشه خوب نیست!

مجدد در همون پست قبلیم گفتم، اکثر عکس هایی که گذاشته اند حجاب کامل است:gol:

من هم مجددا از شما خواهش میکنم، عکس کاملترین نوع حجاب از نظر اسلام را بگذارید.

اصلا من در گذاشتن عکس ها اشتباه کردم. :(

اینقدر تفسیرهای جور واجور دارید که نمیتوانید یک عکس بگذارید و بگویید از نظر اسلام این کاملترین نوع حجاب است!!!!!

nooshafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
پوشش مورد پسند بنده رو شما از کجا میدونید؟ میشناسید منو؟!!!
من از بابت پوشش دلخواهم اطمینان دارم که حتی افراطیش هم زننده و مستهجن نیست
تهمت و دروغ شما رو ندیده میگیرم
ضمناً
تمسخر اینه که من خودم نتونم تشخیص بدم چی باید بپوشم؛ دیگران اونو تعیین کنن
تمسخر اینه که تو خیابون مردمو دید بزنن که یه وقت مانتوی چند میلیمتر کوتاهتر از حد مجازشون، پایه های لرزون اسلامو لرزون تر نکنه
تمسخر اینه که من بخوام وارد یه جایی بشم، نگهبانش عربده بکشه که ورودی خانوما از اون طرفه، بعد برم تو، سر تا پامو ورانداز کنن، کلی قر و قمیش بیان، آخرشم یه چادر چرک کثیف از رو زمین وردارن بدن دستم که: سرت کن تا بتونی بری تو.... حالا فکر نکنی اینجایی که میخوام برم امامزاده ست ها... نه... بیمارستانه
افراط.
صراط مستقیم از موی باریک تره. راه رفتن روی یک مسیر به عرض یک تار موی کار هیچ کدوم از ما نیست. پس همیشه از یه طرفی میوفتیم. یا ازطرف راست یا از طرف چپ.
تنها کسایی می تونن روی این مسیر باریک راه برن که تمرین زیادی کرده باشن و کنترل اعضای بدنشون رو به دست گرفته باشن.
این رو همین جوری گفتم چون رو دلم مونده بود :w05:
افراط !!!! حجاب اجباری خودش مصداق بارز افراطه

hannah

عضو جدید
نظرتون رو قبول دارم اما نمی شه به این خانم ها هم گفت بی حجاب. می شه؟ :w05:
اتفاقا تو فکرش هستم. :w14:
چه حالی بکنیم ما خانم ها. حالا صبر کن خرگوش!! اوخ ببخشیدمثل اینکه خیلی زود دختر خاله شدم!
:gol: حرف من اینه که حجاب همش تو روسری و چادر نیست....آدم حجاب داره تا جلب توجه نکنه...خب اینا پوشش مناسبی دارن ولی من اگه با همچین حجابی برم دانشگاه حتما با مشکل مواجه میشم.....امتحانش مجانیه! :redface: یه مساله دیکه هم که هست اینه که هما خانوم ها همچین چهره ایی ندارن که همه چی بهشون بیاد....ب نظر من این مساله واسه اکثر خانوما خیلی مهمه...:lol:

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol: حرف من اینه که حجاب همش تو روسری و چادر نیست....آدم حجاب داره تا جلب توجه نکنه...خب اینا پوشش مناسبی دارن ولی من اگه با همچین حجابی برم دانشگاه حتما با مشکل مواجه میشم.....امتحانش مجانیه! :redface: یه مساله دیکه هم که هست اینه که هما خانوم ها همچین چهره ایی ندارن که همه چی بهشون بیاد....ب نظر من این مساله واسه اکثر خانوما خیلی مهمه...:lol:

سلام
حرف شما درسته كه حجاب فقط رو روسري و چادر نيست!
اما
حجاب شامل اين هم ميشه!
مثلا من خودم ديروز يه دختر خانومي رو ديدم كه آنچنان چادري سرش كرده بود كه نگو.
ساق دست هم به دستش بود.
فقط گردي صورت و دستش تا مچ معلوم بود
اما متاسفانه آنچنان قيافه اي داشت كه من از تعجب شاخام زد بيرون!
وحشتناك!!!
انقدر آرايش كرده بود كه...

مي خوام بگم حجاب تعريف جامع تري داره
حجاب تعريفش اينه كه تو پوششت آنچنان مناسب باشه كه كمترين توجهي رو به خودت جلب نكني.
كمترين نگاه آلوده اي به سمتت جلب نشه تا آرامش بيشتري در اجتماع داشته باشي و به ديگران هم آرامش بدي.
و هم چنين مفيد باشي!
به معني واقعي!
نه يه ابزار!
چادر هم يك روش براي رسيدن به اين هدف هست به شرطي كه اصولش رعايت بشه.

شما يه بار امتحان كن.

اگه با حجاب بري دانشگاه در لحظه اول توجه خيلي ها به تو جلب ميشه
اما نه بخاطر سوء استفاده
بلكه بخاطر تغيير منش!

و اينكه!

اگر ما بنده واقعي باشيم به دستورات خدا عمل مي كنيم و ديگه نظر ديگران برامون مهم نخواهد بود.

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونی من چی می گم؟
من مطمئن هستم که جونی دپ یه مرد هست نه یک زن.
هر رقمه امتحانش کردم دیدم هیچ تشابهی به زنان نداره.
تازه مطمئنم سنش هم به دانشجو جماعت نمی خوره. بالای 27 هست.
حالا ببین من کی گفتم :w12:

:w14::w14::w14:
:w15::w15::w15:
توروخدا
از کجا اینارو فهمیدی؟:cry: