حالا بگین ما مردا بدیم...

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
خوبه خودتونم میگید داستان شنونده باید عاقل باشه....:lol:
حالا اصلا این داستانو کی نوشته:twisted:
اینا همه توطئه است بر علیه خانومها
مطمئنم نویسندش یه مرد بوده که نتونسته خانومشو بکشه...:w02:
عجب!! تا همين چند دقيقه قبل که اون يه زن وظيفه‌شناس بود؟؟؟:question: :whistle:

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه... حتما جواباي شومام چند وجهيه ديگه؟! :d

نه....
ولی خودت که میدونی نباید زود جواب داد
شما هم که همیشه دیر جواب میدی چطوریاست الان:lol::lol:
...
زرناز جان با این شکلکا می خوان بگن مظلومن...
کی باور می کنه:w05:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کاملن اون پست رو خوندم
اونم دوبار

حالا کی گفته اون زن زن بوده ؟ تازه اون مرده هم حقش بوده، میخواست بره با عشقولانش ازدواج کنه، مگه چی میشد ازدواج نکنه اگه عشقولانشو پیدا نکرده بود ؟ اونم خیلی ... بوده، بنا به دلایلی مزدوج شده، اصلن عشقولانه نبوده
حقش مرگ بوده، اگه دخمله نمیکشتش من میکشتمش، مردک باید با عشقولانش ازدواج میکرد
کسی که تحمل نداره بهتره بمیره

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اونم دوبار

حالا کی گفته اون زن زن بوده ؟ تازه اون مرده هم حقش بوده، میخواست بره با عشقولانش ازدواج کنه، مگه چی میشد ازدواج نکنه اگه عشقولانشو پیدا نکرده بود ؟ اونم خیلی ... بوده، بنا به دلایلی مزدوج شده، اصلن عشقولانه نبوده
چی میگی جوجو. امشب بد جور عشقولانه شدی...
همه ی اینایی که گفتی از متن داستان فهمیدی؟ بابا من هیچ جایی از این داستان کلمه عشقو ندیدما...:question:

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
اونم دوبار

همستر بخوردت جوجو! :d
اون برا اون خانم خشانت‌طلب هم صادقه خب... دليل نمي‌شه اسلحه بذاري بيخ گوش اون مرد بدبخت 12 تا گلوله خالي کني... :razz:
فردا روزي که توي زندگي عشقولانه با يکي از همين ضعيفه‌ها کشته شدي، مي‌بينمت...:w05:

آخرین ویرایش:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کافر در مورد همسترم چیزی نگو
باور نکردنی بود، دیشب دست خواهرمو گاز گرفت، ولی وقتی من بهش غذا دادم، تو دستام بازی میکرد، انگشتم رو با دندوناش میگرفت و هرگز گازش نگرفت، فشار نداد

آره، دوستش دارم و دارم ازش نگهداری میکنم

قبلنا آکواریوم داشتم، ماهی‌های چند روزه رو خریدم و 2سالشون کردم، وقتی بنا به دلایلی مجبور شدم دیگه آکواریوم نداشته باشم :cry:

هنوزم جلو چشامن، با دستای خودم بزرگشون کردم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی میگی جوجو. امشب بد جور عشقولانه شدی...
همه ی اینایی که گفتی از متن داستان فهمیدی؟ بابا من هیچ جایی از این داستان کلمه عشقو ندیدما...:question:

:surprised::surprised: بابا خوب معلوم بود دیگه، مرده تو انتخاب عشقولانش اشتباه کرده بود، و اونطرف عشقولانش داشت گریه میکرده، پس حقشه کشته میشد :w16:

• Like
واکنش ها: D-P

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده یه سوال فنی
قضیه ی این همستر چیه؟؟؟

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باور نکردنی بود، دیشب دست خواهرمو گاز گرفت، ولی وقتی من بهش غذا دادم، تو دستام بازی میکرد، انگشتم رو با دندوناش میگرفت و هرگز گازش نگرفت، فشار نداد

قبلنا آکواریوم داشتم، ماهی‌های چند روزه رو خریدم و 2سالشون کردم، وقتی بنا به دلایلی مجبور شدم دیگه آکواریوم نداشته باشم :cry:

یکی به داد جوجو برسه. حالش اصلا خوب نیست. بچم داره تو تب میسوزه.:cry:
جوجو مطمئنی تاپیکو درست اومدی.؟؟؟:question:

• Like
واکنش ها: D-P

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز

خب همسترت مي‌فهمه... :d

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همستر بخوردت جوجو! :d
خب اون برا اون ضعيفه‌ي خشانت‌طلب هم صادقه خب... دليل نمي‌شه اسلحه بذاري بيخ گوش اون مرد بدبخت 12 تا گلوله خالي کني... :razz:
فردا روزي که توي زندگي عشقولانه با يکي از همين ضعيفه‌ها کشته شدي، مي‌بينمت...:w05:

خوب این وظیفه‌ی عشقولانه‌ی مرده هستش که بیاد و انتقام خون عشقش رو که تو راهه عشق اشتباه کرده بگیره

:w01::w05:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:surprised::surprised: بابا خوب معلوم بود دیگه، مرده تو انتخاب عشقولانش اشتباه کرده بود، و اونطرف عشقولانش داشت گریه میکرده، پس حقشه کشته میشد :w16:
میگم جوجو داره تو تب میسوزه همینه دیگه.
حقش که بود کشته میشد اما ربطی به ازدواج مجدد نداشتا.

فروردین

عضو جدید

جوجوی با احساسم....
سلامه منو به همسترت برسون....
راستی چی صداش میکنی....؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها چطوره یکم حس خشانت نشون بدم ؟

:surprised:

faezeh_asal

عضو جدید
کافر دلم می سوزه باسه اونی که تو قلبته چی می کشه از دستت