جوونای ایرانی کی خوشبخت میشن؟

جوونای ایرانی کی خوشبخت میشن؟

• من به آینده جوونای ایرانی خوشبین نیستم

رای: 15 75.0%
  • من فکر میکنم جوونای ایرانی بالاخره یه روز خوشبخت میشن

رای: 2 10.0%
  • همین الان خیلی هم خوشبختن

رای: 3 15.0%

• مجموع رای دهندگان
    20

ziarifar

عضو جدید
منظور اینکه کشور در احساس خوشبختی یا عدم خوشبختی تاثیری نداره .

درسته که ما نمیتونیم به این اوضاع . . . .تو . . . . این مملکت دل ببندیم ، ولی جدا از دلبستگی و وابستگی به اینجا هم میتونیم پیشرفت و خوشبختی رو لمس کنیم .

البته بهتر بود منظور خودتون رو از خوشبختی ذکر میکردید .
خوشبختی معنوی ؟
خوشبختی مادی ؟

دوست عزیز من با احترام به نظرتون باهاش بشدت مخالفم.به نظر من تو یه کشور خوب میشه بیشتر پیشرفت کرد شما منو نگاه نکنین من خودمو کشتم تا این رو موقعیت داشتم شاید اگه یه کشور خوب بودم الان خیلی موقعیتم بهتر هم شده بود.
درباره خوشبختی معنوی این مربوط به نگاه آدما به زندگیشون میشه و خوشبختی معنوی من با یه انسان دیگه میتونه متفاوت باشه

Sarp

مدیر بازنشسته
دوست عزیز من با احترام به نظرتون باهاش بشدت مخالفم.به نظر من تو یه کشور خوب میشه بیشتر پیشرفت کرد شما منو نگاه نکنین من خودمو کشتم تا این رو موقعیت داشتم شاید اگه یه کشور خوب بودم الان خیلی موقعیتم بهتر هم شده بود.
درباره خوشبختی معنوی این مربوط به نگاه آدما به زندگیشون میشه و خوشبختی معنوی من با یه انسان دیگه میتونه متفاوت باشه
پس شما هم مثل من معتقدین که همه جا میشه پیشرفت کرد
در جایی که بسترش مناسب باشه بیشتر و در جایی مثل اینجا کمتر !

من هم نه از نظر مال دنیا کم دارم و نه از نظر خانواده و محبت و . . . .
ولی. . . . . .
ولی توجهم همیشه به غیر از خودم به اطرافم و اطرافیانم هم هست ;):gol:

ziarifar

عضو جدید

ولی. . . . . .

موافقم

ziarifar

عضو جدید

ولی. . . . . .

خواب خدا رو شکر

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی. . . . . .
نه بابا...:surprised:
این بشر آبنبات خور بالاخره یه خودی نشون دادا:w24:
همش اثر این آبنباتاست.:w16:
محله زندگی و تحصیل یعنی کلا کشور و محل اقامت مهمه:w05: ..........ولی اونی که بیشتر از همه اهمیت داره احساس خوشبختیه درونیه آدماست.:w16:
من از همین جا
پشت این تریبون اعلام میکنم :w12::
من خوشبخت ترین آدم روی زمینم:w16:

Sarp

مدیر بازنشسته
محله زندگی و تحصیل یعنی کلا کشور و محل اقامت مهمه:w05: ..........ولی اونی که بیشتر از همه اهمیت داره احساس خوشبختیه درونیه آدماست.:w16:
من از همین جا
کشور و محل اقامت همه چیز نیست;)

ziarifar

عضو جدید
من از همین جا

بابا خوشبخت،امیدوار،موفق

Sarp

مدیر بازنشسته
یه کم بیشتر توضیح میدی دوست عزیزم
ما همه مون خواه ناخواه و از رو آگاهی یا ناآگاهی از ایران و سیاستهای مردمیش و اجتماع و فرهنگش راضی نیستیم .
حالا سوای اینکه دلیل این نارضایتیها از کجا نشات میگیره بعضی از دوستان (این بعضی شامل اکثریته انگار) این شرایط نامساعد رو وسیله ای قرار داده اند برای توجیه تنبلیهای خودشان .
این دوستان رو با این شرایط و طرز فکرشون ببری تو کشوری مثل سوئد هم بذاریشون باز هم بهانه ای برای توجیه خودشون پیدا خواهند کرد .
چون عادت نکردند خودشون تلاش کنند . عادت کرده اند واسه تلاش نکرده شان از هرکجا شده بهانه ای بتراشند .;)

Schneider

مدیر بازنشسته
چطور باید روز جوان رو تبریک بگم! به جوونایی که هر روز از زندگیشون تو ایران بدون هیجان و پر از کمبود پشت سر گذاشته میشه.بعضی وقتها مجبور میشی خلاف میلت حرف بزنی یا به عبارت دیگه دروغ بگی.فکرش رو کنید من ترمی 300 تا دانشجوی رشته مهندسی نفت دارم وقتی یکیشون ازم میپرسه آینده کاریم چطوریه استاد باید چی بش بگم دروغ نباید گفت و راستشم بگی طفلکا بی انگیزه میشن.واقعا باید چکار کرد برا جوونای مملکتمون.دوستانی که فقط چند تا استان تو ایران رو رفتن و از دنیا خبر ندارن لطفا از خوشبختی حرف نزنن تا دنیارو ندیدن.به پروفایلم یه نگاه که بندازن خود من وضعیتم همچین بدم نیست اینهمه نارحتم چه برسه به خیلی از جوونای مملکتمون.از صمیم قلب نگران حال و آینده جوونای ایرانم بخدا.جوونی برگشت پذیر نیست و خاطره هاش فقط میمونن.کاش میشد یا میتونستم بیشتر بنویسم اما چون تمام اطلاعاتم واقعی فقط دوست دارم ببینم به نظر دوستان فرهیخته ام چه باید کرد و اصلا کاری میشه کرد یا نه؟ همتونو دوست دارم
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش .............. بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم .............. آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش

ziarifar

عضو جدید
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش .............. بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم .............. آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش

ممنون از مدیر محترم بابت نظرشون.

M&SH

عضو جدید
ای بابا با این وضع مملکتمون ما جوانان هیچ وقت خوشبخت نخواهیم شد

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره والله..من خودم الان که لیسانسم رو گرفتم تازه می فهمم کسی تو ایران تحصیلکرده ها رو نمی خواد ...طرح اجرایی بدی که اصلا محلت نمی زارند :cool:..الان 70 در صد همکلاسیای من از ایران رفتن برا ارشد....
آخه این چه وضعشه ..
این همه درس می خونی هیچی ..حالا باز ارشد ..بعد هم که دکتری ..بعدشم معلوم نیست می خواد چی بشه ..:razz:

ziarifar

عضو جدید
آره والله..من خودم الان که لیسانسم رو گرفتم تازه می فهمم کسی تو ایران تحصیلکرده ها رو نمی خواد ...طرح اجرایی بدی که اصلا محلت نمی زارند :cool:..الان 70 در صد همکلاسیای من از ایران رفتن برا ارشد....
آخه این چه وضعشه ..
این همه درس می خونی هیچی ..حالا باز ارشد ..بعد هم که دکتری ..بعدشم معلوم نیست می خواد چی بشه ..:razz:

چرا ان همه نا اومیدی برر.تی طرحانا راحت تنی تصویب بوکونی فقط ایته پارتی خایه!!؟

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبختي ؟؟!!! اونم تو اين مملكت ؟؟!!!!! :surprised:

خوشبختي و زندگي در اين مملكت معني نداره . زندگي در ايران در حقيقت مرگيه كه روز بروز عقب ميفته !! :razz:

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا ان همه نا اومیدی برر.تی طرحانا راحت تنی تصویب بوکونی فقط ایته پارتی خایه!!؟
برر جااااااان..من خواخرم نه برر..رشتی از کجا بلدید؟
ناامیدم نیستم ...
منتها الان وارد دنیای واقعی شدم...
تازه متوجه میشم که چه خبره ..
درست می فرمایید
..
پارتی می خواد ...اما با پارتی هم باز کارت خیلی جا ها راه نمی افته ..نه راحتم نمیشه ...
یه پروژه داشتم با استادم ..که شورای پژوهش تا امروز جوابی نداده ...
ما هم دیگه بیخیال شدیم ...

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور باید روز جوان رو تبریک بگم! به جوونایی که هر روز از زندگیشون تو ایران بدون هیجان و پر از کمبود پشت سر گذاشته میشه.بعضی وقتها مجبور میشی خلاف میلت حرف بزنی یا به عبارت دیگه دروغ بگی.فکرش رو کنید من ترمی 300 تا دانشجوی رشته مهندسی نفت دارم وقتی یکیشون ازم میپرسه آینده کاریم چطوریه استاد باید چی بش بگم دروغ نباید گفت و راستشم بگی طفلکا بی انگیزه میشن.واقعا باید چکار کرد برا جوونای مملکتمون.دوستانی که فقط چند تا استان تو ایران رو رفتن و از دنیا خبر ندارن لطفا از خوشبختی حرف نزنن تا دنیارو ندیدن.به پروفایلم یه نگاه که بندازن خود من وضعیتم همچین بدم نیست اینهمه نارحتم چه برسه به خیلی از جوونای مملکتمون.از صمیم قلب نگران حال و آینده جوونای ایرانم بخدا.جوونی برگشت پذیر نیست و خاطره هاش فقط میمونن.کاش میشد یا میتونستم بیشتر بنویسم اما چون تمام اطلاعاتم واقعی فقط دوست دارم ببینم به نظر دوستان فرهیخته ام چه باید کرد و اصلا کاری میشه کرد یا نه؟ همتونو دوست دارم

شدی که بمب نا امیدی که:Dیاد کارتون گالیور بخیر:gol:

در کل یکم ناامیدی

خدایی خیلی ناامیدی

like_moon_66

عضو جدید
زمانی که آقا ظهور کنن...!!!
برای چندمین بار امشب میگم خدا صاحب مملکت رو برسونه.

ziarifar

عضو جدید
برر جااااااان..من خواخرم نه برر..رشتی از کجا بلدید؟
ناامیدم نیستم ...
منتها الان وارد دنیای واقعی شدم...
تازه متوجه میشم که چه خبره ..
درست می فرمایید
..
پارتی می خواد ...اما با پارتی هم باز کارت خیلی جا ها راه نمی افته ..نه راحتم نمیشه ...
یه پروژه داشتم با استادم ..که شورای پژوهش تا امروز جوابی نداده ...
ما هم دیگه بیخیال شدیم ...

من خونه پدریم رشته.گلسار خیاببون 104 .... همسایه شدیم به به