جن .......... ( شکلکه ترس )

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه قده قشنگه

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدای من! حالا بسم ا.. بگیم میرن؟ دست از سرمون بر میدارن!! بابا تفریح می خواین چی کار چه وحشتناک

راستش دیگه از اومدن به این تاپیک احساس ترس می کنم . دیشب تا نزدیکایه صبح خوابم نبرد از ترس.:cry:

eng.memar

عضو جدید
کسانی که از نظر ایمان ضعیف هستند اگر در چنین شرایطی قرار بگیرند براشون بسیار دردناک میشه و صدمه های زیادی میبینند.
در فیلم پارانورمال این دختر هر چه بیشتر از جن میترسد و هر چه بیشتر اون براش مهم میشه ، جن نقش بيشتري در زندگي اش ايفا ميكند ، بطوريكه كاملا افسار دختر را در دست ميگيرد.

وي در مواجهه با اين مشكلات از دوست پسرش كمك خواست كه ۲۰ شب در كنارش ميخوابيد تا كمتر
بترسد و دوست پسرش سعي در كنترل جن و راندن او مي كرد.
بطوريكه وقتي ميخوابيدند ، دوربين ميگذاشت و از اتفاقات شب گذشته كه خودشان در خواب بودند فيلم ميگرفت.
با وجود مراجعه به جن گير هم نهايتا در شبها آخر پسر توسط دوست دخترش بوسيله كارد كشته مي شود و دختره هم فرداش توسط پليس کشته میشه

حال به اين نتيجه ميرسيم كه ترس جلوه اي از زندگي است كه خالق يكتا آفريده تا او را فراموش نكنيم و بدانيم كه هيچ پناهگاهي بهتر از او نمي يابيم.

واااای منم این فیلم رو دیدم
تو یه صحنه هایی عجب هیجانی و ترسناک میشه دختره.اما بیچاره جنی شده و بی گناهه:cry:
آخرشم غمگین تموم میشه.ولی خودشم مقصر بود.می تونست انقدر بهش توجه نکنه تا اونم نیاد سراغش ...شاید!:warn:

dadashish

عضو جدید
خداییییییییییییییییییییییش عجب تاپیکه خوفی شده هرکی بیاد توش صد در صد جن زده میشه خیلی جالبه از آتروس جونم واسه اطلاعات عمیقی که بهمون میده میتشکرم دسته همتون درد نکنه خیلی جای ترسناکی شده
:(:cry::(:cry::(:cry::(:cry:

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم کاری نکردم ولی میدونم بازم دوباره یه سری جدید میان هیچ کدوم از پستای قبلم نمیخونن دوباره شروع میکنن به گفتن که اینا خرافاته
راجبع عکس اینکه میگی میان سراغم ....نمیدونم شاید بیان ولی من تاحالا توهینی بهشون نکردم بعدم هیچ چیز مثل گفتن بسم ا... گفتن اونارو دور نمیکنه بستگی داره کدوماشون بیان سراغم همشون که بد نیستن...حالا این ناپیک هست اگه اومدن خبرتون میکنم
وقت کنم میام دو سه تا داستان واقعی که برای خودم اتفاق افتاده رو تعریف میکنم
در آخرم از همه دوستای گلی که چه اینجا و چه جای دیگه به من لطف کردن تشکر میکنم

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تروخدا نترسید نمیگم این جریانا دروغه اتفاقن من کاملن قبول دارم ولی خوب و بد داره پس شجاع باشید .من شنیدم اگه بترسید بدتر میشه

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییییییییییییییییییییییش عجب تاپیکه خوفی شده هرکی بیاد توش صد در صد جن زده میشه خیلی جالبه از آتروس جونم واسه اطلاعات عمیقی که بهمون میده میتشکرم دسته همتون درد نکنه خیلی جای ترسناکی شده
:(:cry::(:cry::(:cry::(:cry:

من که 2 شب پیش از ترس خوابم نبرد . ولی باورت نمیشه صبح پاشدم دیدم دستم خیلی درد میکنه دیدم بازوم کبود شده تو خواب :cry:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تروخدا نترسید نمیگم این جریانا دروغه اتفاقن من کاملن قبول دارم ولی خوب و بد داره پس شجاع باشید .من شنیدم اگه بترسید بدتر میشه

آره.من شنیدم اگه بیشتر بترسیم بیشتر اونا جذبمون میشن.

sm1916

عضو جدید
خود گویی و خود خندی
عجب مرد هنرمندی
:biggrin:

خوبه، یه مشت خل و چل دور هم جمع شدین، خزعبلات همدیگه رو تایید می کنید، پیشنهاد می کنم دسته جمعی با هم یه اتوبوس بگیرید برید پیش دکتر(روانپزشک)، خصوصا زینب جن گیرو حتما ببرید، بنده خدا شبا از ترس نمی خوابه، نمیدونم چه مرضی داره، هم میخواد جن ببینه، هم نمیخواد بترسه!!!! atrosجن شناسم(به قول اون دوست اخراجیمون) حتما ببرین، بنده خدا حالش خیلی خرابه! کلا، مجسمه توهمه!
آخه اینم شد کار؟ حالا اصلا جن باشه(قابل توجه زینب و atros)که چی؟ جنبشم که ندارید، میترسید. اصلا چه فایده ای داره؟ فکر کردید خیلی علم کسب کردید، بدبختای ببو گلابی برید درستونو بخونید! شاید یه چیزی شدید، جنا براتون کاری نمی کنن!! خوب بچه های جن زده، فقط اومدم همینا رو بگمو با دوستامون به شما بخندیم، حیفه وقتمو توی تیمارستان بگذرونم! . . .
آها . . زینب بدو برو خبر بده . . یه کلیک تخلفو بزن، حال کن! همونطور که جن میبینی، توی توهماتت حال ماها رو بگیر، کیف کن.:D
راستی، زینب جن گیر! فردا داریم میایم طالقان، خونتون کجاست؟ میخوام بیام برام جن ظاهر کنی، تا باورم بشه!:eek:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود گویی و خود خندی
عجب مرد هنرمندی

خوبه، یه مشت خل و چل دور هم جمع شدین، خزعبلات همدیگه رو تایید می کنید، پیشنهاد می کنم دسته جمعی با هم یه اتوبوس بگیرید برید پیش دکتر(روانپزشک)، خصوصا زینب جن گیرو حتما ببرید، بنده خدا شبا از ترس نمی خوابه، نمیدونم چه مرضی داره، هم میخواد جن ببینه، هم نمیخواد بترسه!!!! atrosجن شناسم(به قول اون دوست اخراجیمون) حتما ببرین، بنده خدا حالش خیلی خرابه! کلا، مجسمه توهمه!
آخه اینم شد کار؟ حالا اصلا جن باشه(قابل توجه زینب و atros)که چی؟ جنبشم که ندارید، میترسید. اصلا چه فایده ای داره؟ فکر کردید خیلی علم کسب کردید، بدبختای ببو گلابی برید درستونو بخونید! شاید یه چیزی شدید، جنا براتون کاری نمی کنن!! خوب بچه های جن زده، فقط اومدم همینا رو بگمو با دوستامون به شما بخندیم، حیفه وقتمو توی تیمارستان بگذرونم! . . .
آها . . زینب بدو برو خبر بده . . یه کلیک تخلفو بزن، حال کن! همونطور که جن میبینی، توی توهماتت حال ماها رو بگیر، کیف کن.:D
راستی، زینب جن گیر! فردا داریم میایم طالقان، خونتون کجاست؟ میخوام بیام برام جن ظاهر کنی، تا باورم بشه!:eek:

مثه اینکه از اخراجت خیلی سوختی که اینجوری دهنتو باز کردی داری مزخرف میگی .

آقا ی غیر محترم به تو هیچ ربطی نداره که ما تو این تاپیک به هم دیگه چی میگین پس هر بار سرتو مثه گاو ننداز بیا جایی که بهش اعتقادی نداری .

titi-1989

عضو جدید
خود گویی و خود خندی
عجب مرد هنرمندی

تو اصلا میدونی که زینب خانوم شاگرد اوله یونیه و کلی کارش درسته . کلی فعالیت علمی داره و مقاله isi کار میکنه ؟ اصلا میدونی مقاله ی isi چیه . تو اصلا میدونستی که زینب بدون کنکور کارشناسی ارشد قبول شد ؟

تو اصلا میدونی که این خانوم کتاب نوشته ؟ اونم نه هر کتابی بلکه دایره المعارف شیشه .

تو فقط کارت تو هین و تمسخره و جز یک میمون موجودی بیش نیستی .

یک میمونه بیمزه که فقط خودش به کاراش میخنده.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اصلا میدونی که زینب خانوم شاگرد اوله یونیه و کلی کارش درسته . کلی فعالیت علمی داره و مقاله isi کار میکنه ؟ اصلا میدونی مقاله ی isi چیه . تو اصلا میدونستی که زینب بدون کنکور کارشناسی ارشد قبول شد ؟

تو اصلا میدونی که این خانوم کتاب نوشته ؟ اونم نه هر کتابی بلکه دایره المعارف شیشه .

تو فقط کارت تو هین و تمسخره و جز یک میمون موجودی بیش نیستی .

یک میمونه بیمزه که فقط خودش به کاراش میخنده.

:surprised::surprised::surprised:

شما ؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
:razz::razz:

اینو نمیشد نگی ؟

این یارو کیه . از بچه هایه یونیه ؟

ببخشید .

اینو نمیشناسم . یه مردم آزاره بی سواده که فقط ادعاش میشه .

ولش کن . الان واسه تو ام یه نسخه میپیچه راهیه تیمارستانت می کنه .

چه خبر ؟ عروسی خوش گذشت . یونی نمیای خوش میگذره؟

titi-1989

عضو جدید
ببخشید .

اینو نمیشناسم . یه مردم آزاره بی سواده که فقط ادعاش میشه .

ولش کن . الان واسه تو ام یه نسخه میپیچه راهیه تیمارستانت می کنه .

چه خبر ؟ عروسی خوش گذشت . یونی نمیای خوش میگذره؟

جات خالی عزیزم . حیف راه دور بود نیومدی . هر چن همسایتونم بودیم فک کنم بابا مامانت نمیذاشتن بیای .

میام یونی هفته ی دیگه . جزوه میخوام خواص مکانیکی . میشه شنبه واسم بیاری؟

eng.memar

عضو جدید
راستی بچه ها(همه!) فیلم EYE رو دیدین؟؟؟ همون که Jessica Alba بازی می کنه؟
خیلیییی قشنگه.چشم برزخی داره که میدونیم خیلی ها اینجورین
میتونه عزرائیل رو ببینه....واای حتما ببینینش :w47:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
جات خالی عزیزم . حیف راه دور بود نیومدی . هر چن همسایتونم بودیم فک کنم بابا مامانت نمیذاشتن بیای .

میام یونی هفته ی دیگه . جزوه میخوام خواص مکانیکی . میشه شنبه واسم بیاری؟

شنیه یونی نیستم . یکشنبه میارم . شنبه اخره شب یه اس ام اس بده یادم بیفته.

راستی بچه ها(همه!) فیلم EYE رو دیدین؟؟؟ همون که Jessica Alba بازی می کنه؟
خیلیییی قشنگه.چشم برزخی داره که میدونیم خیلی ها اینجورین
میتونه عزرائیل رو ببینه....واای حتما ببینینش :w47:

حتما . مخسی عزیزم از اطلاعاتت .

از توجهت .

فک کنم ببینم خوابم نبره.

eng.memar

عضو جدید
شنیه یونی نیستم . یکشنبه میارم . شنبه اخره شب یه اس ام اس بده یادم بیفته.

حتما . مخسی عزیزم از اطلاعاتت .

از توجهت .

فک کنم ببینم خوابم نبره.

اوه اوه.من اگرچه جن ندیدم اما تا دلت بخواد فیلم ترسناک دیدم
شایدم واسه همین جنا طرفم نمیان.دیدن من همه فن حریف شدم .می ترسن :D

titi-1989

عضو جدید

منم فیلم ترسناک زیاد میبینم .

تا حالا جن ندیدم اما نمی تونم بگم جن وجود نداره . البته یه وقتایی به وجودش شک می کنم .

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره دیگه فک کنم جن ها میترسن بیان طرفت از بس دیگه هیچی ترسناک روت اثری نداره . ولی خداییش با اینکه ترسناکه خیلی هیجانشو دوس دارم.

اارکیده

عضو جدید
وای پست 23 رو نگاه کنید خیلییییییییییییی ترسیدم:cry:

من تاحالا نه جن دیدم نه بختک افتاده روم
اما میخوام یه دوست جن داشته باشم تا تنها نباشم
کی سراغ داره؟

آخرین ویرایش: