جنبش علاقه مندان به گوگل پلاس

جنبش علاقه مندان به گوگل پلاس

• مجموع رای دهندگان
    10

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم تاپیک علاقه مندان گوگل پلاس

تا میشه میتونید رقیبش رو که نمیشه اسمش رو اورد رو تخریب کنید.

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چرا نمیدونم رقیبش کیه؟؟؟
یواشکی نمیشه به من بگین؟؟؟

magnet

عضو جدید
سلام.
رقیبشم خوب کار می کنه هااااااااااااااااا. یه تغییراتی داره میده تا امنیتش بیشتر شه.
فقط فعلاً گووپس :D ف ی ل ت ر نیس !!! از این لحاظ سرتره ! احتمال ف ی ل ت ر کردنشم کمه !
اسم رقیبشم که نباید گفت !!! من تازه امروز سر مسایل مختلف 2تا زرد یکی قرمز گرفتم! :D

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چرا نمیدونم رقیبش کیه؟؟؟
یواشکی نمیشه به من بگین؟؟؟

رقیبش f b دیگه...در اصل گوگل پلاس از fb الگوشو دزدیده ولی یه سری امکانات هم بهش اضافه کرده که مشتریاش بیشتر بشه
در کل من گوگل رو هم به خاطر امکانات جدید و محیط قشنگتری که داره دوست دارم امتحان کنم ولی حالا حالا ها باید کار کنه تا به f b برسه تعداد اعضاش

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
رقیبش f b دیگه...در اصل گوگل پلاس از fb الگوشو دزدیده ولی یه سری امکانات هم بهش اضافه کرده که مشتریاش بیشتر بشه
در کل من گوگل رو هم به خاطر امکانات جدید و محیط قشنگتری که داره دوست دارم امتحان کنم ولی حالا حالا ها باید کار کنه تا به f b برسه تعداد اعضاش

آهاننننننننننننننننننن

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته نمیشه گفت دزدین الگو

شبکه های اجتماعی رو هر سایتی میتونه راه بندازه. اینکه این شبکه سایتی بشه برای اجتماعات بزرگ دیگه بستگی به اون شرکت داره که چقدر بتونه بازار رو بدست بیاره.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به . میبینم که لینک مثبت گوگل پلاس. به بالای صفحه های سایت اضافه شده.

بسیار بسیار عالی.