جزو های خود را سفارش دهید و فردا از همین تاپیک ان را دانلود کنید , ما خدمتگزار شما هستیم

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
جزو های خود را سفارش دهید و فردا از همین تاپیک ان را دانلود کنید , ما خدمتگزار شما هستیم(کاملا رایگان...بهاء=صلوات)
اول از جزوات مهندسی بهره برداری که خودم تشخیص میدم کاملترین و بهترین است اپلود میکنم.
با تشکر از پترومن
جزو مهندسی بهره برداری مهندس لیاقت(کاملا فارسی-221 صفحه , تایپ شده می باشد.)

------------------------------------------------------------
جزو مهندسی بهره برداری دکتر علیزاده نوشته دوست خوبم مهندس جابر طاهری(کاملا فارسی -106 صفحه , تایپ شده می باشد.)
متاسفانه این فایل حجمش 16 میگابایت بود که حتی اگر به صورت smaleast هم زیپش کردم باز حجمش 11 مگابایت بود که متاسفانه نمیتونم هر بار بیشتر از حجم 10 مگابایت اپلود کنم در این سایت.
------------------------------------------------------------
سعی میشود تمامی جزوات و کتب مهندسی نفت و مهندسی شیمی و علوم پایه را ساپورت کنیم.

آخرین ویرایش:

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
از سری جزوات کمیاب و طلایی برای اولین بار
جزو Fracture reservoir...dr.shadizadeh
جزو مخازن شکافدار-مخازن ترکدار-دانشیار دکتر سید رضا شادی زاده (دانشگاه صنعت نفت...با سوادترین استادی که تا الان دیدم)-جزو فارسی
از نخستین مهندسان در ایران میباشد که در سال 70 از امریکا پس از 20 سال به ایران برگشت.
دکتر شادی زاده این درس را نیز در دانشگاه های امریکا در جوانی تدریس کرده است.
سه مدرک لیسانس در رشته های فنی مهندسی مختلف از امریکا
مدرک فوق لیسانس از امریکا
مدرک دکتری و فوق دکتری نیز از امریکا دارد.
در دانشگاه اکلوهاما و استین تگزاس نیز فعالیت داشته است.

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:gol:دانلود جزوء زمین شناسی امیر بختیار -106 صفحه , کاملا فارسی میباشد:gol:
اپلود شده توسط حمیدرضا دشتی :gol:بهاء=یک صلوات:gol:
شامل زمین شناسی عمومی-زمین شناسی نفت , زمین شناسی حفاری, ساختمانی و ...(کلیه مباحث مهم به صورت غیر فرمولی , مفهومی و اصولی بیان شده است.)
خودم که نگاه کردم خیلی علاقمند شدم که جنگی تویه یکهفته مرور کنم(واقعا جزوات خوبی رو سفارش میدهید, برای کنکور ارشد و دکتری هم جزوء خوب و کاملیه و از موارد خیلی اضافی و غیر نفتی صرف نظر شده)همچنین در مورد اکثر میدان های نفتی و موقعیت جغرافیایی انها بحث شده است .من پیشنهاد میکنم دانلودش کنید.:gol:
جزو های دیگه ای که سفارش دادید رو هم الساعه اپلود میکنم.موفق و پیروز باشید سروران
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.4shared.com/office/jsMu7uGY/Petroleum_Geology_-amir_bakhti.html?refurl=d1url

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
آخرین ویرایش توسط مدیر:

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
راستی من نمیخوام جزوات رو اینجا کپی پیس اینترنتی کنم , میخوام چیزهایی که نیازه و یافت نمیشه و خودم و دیگر کاربران داریم رو به اشتراک بزاریم یه ثوابی ببریم برای رضای خدا.
نظرتون؟
دانلود 10 جزوه مهندسی شیمی به صورت یکجا
1. جزوه انتقال حرارت شریف
2.جزوه سیالات خواجه نصیر
3.جزوه عملیات واحد
4.جزوه انتقال جرم
5.جزوه فرایندهای پتروشیمی
6.جزوه کنترل شریف
7.جزوه موازنه جرم و انرزی
8.جزوه ترمودینامیک
9.جزوه ریاضی 1 شریف
10.جزوه ریاضی 2 شریف

حجم فایل 63 مگابایت

دانلود

منبع

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
آخرین ویرایش توسط مدیر:

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
Well Test Analysis for Fractured Reservoir Evaluation

دانلود کنید
دانلود جزوه چاه آزمایی
--------------------------
دانلود جزوه چاه آزمایی دکتر گرامی
دانلود

دانلود جزوه چاه آزمایی مهندس پیرامون
بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم

دانلود جزوه چاه آزمایی دکتر شادی زاده
دانلود جزوه چاه آزمایی دکتر عبدالنبی هاشمی
دانلود جزوه چاه آزمایی دکتر گرامی
دانلود جزوه چاه آزمایی دکتر علیزاده
دانلود جزوه چاه آزمایی دکتر هجری

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
سوالات تالیفی کنکوری چاه آزمایی لینک دانلود

جواب سوالات کنکوری چاه آزمایی لینک دانلود

آسیب سازند و ضریب پوسته Skin Factor and Formation damaged

دانلود جزوه ضریب پوسته

آنالیز منحنی های نمونه Type Curve Analysis

دانلود جزوه نکات آنالیز منحنی های نمونه

با سلام البته اگه نظر من رو می خواهید
بهتر از
همه
کتاب مباني چاه آزمايي
نويسندهG.Bourdarot
ترجمه: غلامحسين زورمند-محمد حسين زارعيان
پس حتما
دانلود کنید

حجم:5مگابایت

petro_man

عضو جدید
()سلام مهندس دشتی.آقایی کن وجزوه حفاری 1و2 جمشیدی را بده.ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
(yahyazadeh.Hooman@gmail.com)سلام مهندس دهدشتی.آقایی کن وجزوه حفاری 1و2 جمشیدی را بده.ممنون

سلام
شما از مسولهای سایت پترومن هستید؟
اگر هستید جزوه هایی که از این سایت میگیرید رو به هیچ وجه حق ندارید توی سایت خودتون برای فروش بذارید.
اگر این کارو بکنید کل جزوه هایی که میفروشید رو یه جا روی سایت باشگاه میذارم. من دیدم که سایت پترومن مثلا همین جزوه ی ولتست دکتر جمشیدی رو برای فروش گذاشته. در صورتی که جزوه هیچ حقی برای فروش نداره. بقیه جزوه هاتون رو هم میدونم از کجا گیر اوردید. اغلب جزوه هاتون روی اینترنت هست.

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
سلام
اگر هستید جزوه هایی که از این سایت میگیرید رو به هیچ وجه حق ندارید توی سایت خودتون برای فروش بذارید.
اگر این کارو بکنید کل جزوه هایی که میفروشید رو یه جا روی سایت باشگاه میذارم. من دیدم که سایت پترومن مثلا همین جزوه ی ولتست دکتر جمشیدی رو برای فروش گذاشته. در صورتی که جزوه هیچ حقی برای فروش نداره. بقیه جزوه هاتون رو هم میدونم از کجا گیر اوردید. اغلب جزوه هاتون روی اینترنت هست.
سلام نه بابا این پترومن نیست
بعدشم مسئول اصلی پترومن دوستمون مهندس ایمانیان نجف ابادی است.(بعدشم چه اشکالی داره جزو ها رو یک جا جمع کنه در چند دی وی دی و بفروشه؟)(مگه خودت نمیخری؟

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام نه بابا این پترومن نیست
بعدشم مسئول اصلی پترومن دوستمون مهندس ایمانیان نجف ابادی است.(بعدشم چه اشکالی داره جزو ها رو یک جا جمع کنه در چند دی وی دی و بفروشه؟)(مگه خودت نمیخری؟

جزوه ی ولتست دکتر جمشیدی مثلا چقدر ارزش داره که ۳ ۴هزار تومن پول باید بابتش داد؟ اونم جزوه ای که یکی دیگه نوشته.
هر دی وی دی با هزینه ی رایت و جمع اوری و چاپ لوگو روی دی وی دی و پول اون دستگاه رایتر که اسمشو یادم نمیاد و جلد و این چیزا با قیمت امروز درمیاد ۱۰۰۰تومن.

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
(yahyazadeh.Hooman@gmail.com)سلام مهندس دهدشتی.آقایی کن وجزوه حفاری 1و2 جمشیدی را بده.ممنون

سلام

من پوزش میطلبم. شما رو با مسول سایت پترومن اشتباه گرفتم.

بالا