**جزوه های آزمون ارشد معماری**

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام همگی.. بچه ها جزوه و یا خلاصه نکات مهم کتاب معماری معاصر کامل نیا رو به شدت لازم دارم....کتابشو نتونستم گیر بیارم...لطفا هر کی داره کتابشو فایلشو اینجا بزاره تا ماهایی که تو شهرمون کتابش پیدا نمیشه هم بتونیم مطالعه اش کنیم... جزوه ای که تو انجمن هست فور شرد هست که متاسفانه من نمیتونم دانلودش کنم لطفا فایل جدیدشو قرار بدید.... خیلی ممنونم:gol::gol::gol:
بفرمایید. آپلود کردم
http://s6.picofile.com/file/8245604518/معماری_معاصر_حامد_کامل_نیا.rar.html

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط تستهاشو یکی از بچه های با معرفت لطف کردن گزاشتن بله تستارو خوندم
کلا خود جزوه رو هنوز کسی نزاشته
پس منتظر هستیم:) ممنون از محبتتون
ببخشید تستا رو من ندیدم، میشه لینکشو بذارین اینجا؟ :redface:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوباره براتون آپلود کردم ،

http://s6.picofile.com/file/8243679292/Replysheet_of_str_syst_test_آپلود_مجدد.pdf.html

ببینید سیستم که تغییر نمیکنه ، اگریکیشو تونستید دانلود کنید ، دومی هم نباید ارور بده؛ از یه سیستم فایل ها آپلود شده ..

دوستان عزیز ، ویروس کش من چیزی نشون نمیده که سیستمم آلودس ، بیشتر ویروس های خطرناک رو هم میشناسه ،ولی اگر ارور میده من نمیتونم کاری کنم ، مجبورم اصلا فایلی نذارم .. استنباط من از فایل هایی که گذاشتم ، باتوجه به تعداد دانلود ها این بوده که فایل سالمه ، وقتی 125 بار فایل درک دانلود میشه و از این تعداد افراد لااقل ده نفرشون هم چیزی نمیگن، یعنی فایل سالمه ، به هرحال برای من تعهد ایجاد میکنه ، دوست هم ندارم سیستم کسی ویروسی بشه ، مجبور میشم تنها برای چند نفری که بارها بهم پیام دادن فایل ها رو بفرستم..

ومورد بعدی اینکه باتوجه به تایم کوتاهی که مونده ، من نمیتونم فایلها رو تک تک برای بچه ها بفرستم ، پس به صورت عمومی لینک قرار دادم ..اگر تعداد افرادی که این مشکل رو دارن زیاد بشن واقعا من نمیتونم کاری کنم، و همینطور که گفتم فایلی به اشتراک نمیذارم.
الاله جان اینجاست،ستاره خانم لطف کرده گزاشته
فک کنم happy_girl یادشون رفت قرار بود زحمت بکشه خود جزوه رو هم بزارن :(

سحر خوشان

عضو جدید
سلام دوستان.من تازه میخوام شروع به خوندن کنم.فک کنم فقط میتونم تستای کنکورای قبلو بزنم.کسی از دوستان منبع کاملی میشناسه بهم معرفی کنه؟یا فایلی هست که بتونم دانلود کنم؟
ممنونم و امیدوارم موفق باشید ;)

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جوری باید گذاشت من امروز از دوستم گرفتم؟
برای آپلود فایل "صفحه پیشرفته" رو بزنین (کنار ارسال پاسخ) میرین تو یه صفحه که تولبار بالاش آیکون یه گیره کاغذ هست اونجا فایل رو آپلود میکنین

suki

عضو جدید
جزوه ی کتاب از زمان و معماری مزینیو لطفا بزارید بچه ها...طوری که خوانا باشد.. ممنونم:gol:

maryam_k35

عضو
سلام دوستان / سوالات مرکز رو اگر کسی داره ممنون میشم لینکشو بزاره / معماری جهان معاصر اسلامی / سیستم های ساختمانی/ عناصر/ منظر/ تنطیم شرایط ................ با تشکر فراوان از مهندسین دوست داشتنی

morteza*amini

عضو جدید
بچه ها من هر دو جزوه رو بررسی کردم. جزوه دکتر سروش نیا خیلی خلاصه تره و زودتر تموم میشه و خیلی مرتب و منظم و جمع جورتره و مطالب اضافی نداره:D جزوه دکتر خرسند کاملتره و یکم شکلهای بیشتری داره و غیر از بخش سیستم عناصروجزئیات هم داره یعنی خلاصه کل کتابه. درضمن از متنهای زیادش نترسید چون وقتی میخونید تهش میفهمید نصفه از متن نکته داره و بقیه توضیحات برای فهم بهتره اون نکات اصلیه
ولی سروش نیا لب مطلبو گفته و متراکم تره و جون میده واسه خوندن;) فقط ای کاش همه شکلها رو داشت. از اونجایی که من وسواس دارم مجبورم جزوه مهندس خرسندرو بخونم

آخرین ویرایش:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها من هر دو جزوه رو بررسی کردم. جزوه دکتر سروش نیا خیلی خلاصه تره و زودتر تموم میشه و خیلی مرتب و منظم و جمع جورتره و مطالب اضافی نداره:D جزوه دکتر خرسند کاملتره و یکم شکلهای بیشتری داره و غیر از بخش سیستم عناصروجزئیات هم داره یعنی خلاصه کل کتابه. درضمن از متنهای زیادش نترسید چون وقتی میخونید تهش میفهمید نصفه از متن نکته داره و بقیه توضیحات برای فهم بهتره اون نکات اصلیه
ولی سروش نیا لب مطلبو گفته و متراکم تره و جون میده واسه خوندن;) فقط ای کاش همه شکلها رو داشت. از اونجایی که من وسواس دارم مجبورم جزوه مهندس خرسندرو بخونم
به جای اینکه ۲ تا جزوه بخونیم کتاب بخونیم سنگین تریم که،کلا کتاب آسونیه خیلی سریع میشه خوند
البته واسه گرایش هنر و ساخت برا معماری فکر کنم جزوه کافیه

fantastic-boy

عضو جدید
بچه ها کسی کتاب پاسخ نامه کنکور اکادمی جدیدشو خریده ؟ ماله من تا 93 بعد 94 رو ندارم عصر کنکاشه که زیاد خوب نیس میتونه کسی که داره ماله چاسخنامه 94 رو بزاره :(

m.ronaghi

عضو جدید
سلام.بچه ها بنظرتون کلا ایستایی و سیستم رو با همین کتاب گلابچی مرور کنیم کافیه؟یا دوباره جزوه و چیزایی که تاالان خوندیم رو هم بخونیم؟؟😒😒😒😒

sorin

عضو جدید
به جای اینکه ۲ تا جزوه بخونیم کتاب بخونیم سنگین تریم که،کلا کتاب آسونیه خیلی سریع میشه خوند
البته واسه گرایش هنر و ساخت برا معماری فکر کنم جزوه کافیه

سلام دوستان در مورد جزوه سیستم های ساختمانی و حجم بالای اون سوال میکنن. این جزوه رو فقط و فقط شکل ها و دست نویس هایی که من کنار عکس ها گفتم و بچه ها یادداشت کردن رو بخونین و اصلا نیازی به خوندن متنهای جزوه نیست. اگر در جایی متوجه عکس ها نشدید میتونین به نوشته ها هم رجوع کنید.
این پاسخی بود که تو گروه فن ساختمان گذاشتن

suki

عضو جدید
جزوه نانو فناوری دکتر خرسند رو لطفا بذارید بچه ها با تشکر:gol:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان جزوه بایونیک میخوام....قبلا تو لیست بود الان هر کاری میکنم پیداش نمیکنم!!!

سلام دوستان خسته نباشید.من منابع اصلی تاریخ و مبانی نظری رو میخوام برا کنکور 96 کسی میدونه منابع اصلی چیه؟اخه هر جا و هر موسسه ای یه چیزی گفته...

petrovich21

عضو
چند روزه دارم سعي ميكنم 1600 تست معروف علي عسگري رو آپ كنم
واقعا نميدونم چرا فايل 7 مگي آپ نميشه!
گويا آپ شده
لطفا تست كنين
اگه خراب بود ميدم به نسترني آپ كنه اينجا
چرا پاسخنامه تا سوال 1060 هست . پس بقیه جواب سوال ها چی؟؟؟

بالا