**جزوه های آزمون ارشد معماری**

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز

arc_saba

عضو جدید
حالا که کنکور تموم شده وظیفه خودم میدونم که تشکر کنم از همه عزیزانی که جزوه ها، آزمونها، راهنمایی ها و سایر مطالب مفیدشونو به اشتراک گذاشتن تا بقیه هم بتونن استفاده کنن.
نمیدونم چطوری میتونم لطفتونو جبران کنم، فقط از ته دلم برای همتون آرزوی قبولی تو کنکور و موفقیت میکنم....

*Spirit*

عضو جدید
سلام بچه ها!

* من تمام فایلهای جزوه و آزمون و ..که واسه کنکور ارشد داشتم رو (از جمله چیزایی که از همینجا دانلود کردم) رو cd زدم و به کتابخانه معماری فرشچیان
تحویل دادم، اونايي كه اصفهان هستيد ميتونيد cdخام ببرید براتون رایت کنن ( متاسفانه سیستم اداریه نمیذارن فلش بزنید . ) به بقیه هم اطلاع بدید.
بدرد ما که خیلی خورد ایشالا بدرد شما هم بخوره!
بعد از پل ابوذر(آذر) به سمت چنوب(به سمت کوه صفه!) مرکز فرهنگی فرشچیان، کتابخانه تخصصی معماری.

** به بقیه بچه های کنکور 93 هم پیشنهاد می کنم برای اینکه اذیت هایی که بچه های 93 از لینک ها ی فورشیر و قطع شدن احتمالی دانلودها
و گشتنها دنبال لینک منابع و ... کشیدن رو، بعدی ها نکشن و لازم نباشه این وقت و هزینه و خستگی رو صرف كنن و "مخصوصا" واسه شهرستانیایی که یوقت خبر ندارن یا دسترسی ندارن، یا امکان دانلود تو این مقیاسو ندارن (تازه اگر اینترنت خوب و سرعت بالا داشته باشن!!)، بقیه هم هر کسی توی شهر خودش، البته اگه علاقه منده، منابعی که از همینجا یا جاي دیگه دانلود کرده رو یه جای مشخص تو شهر خودش( چه توی واحد تکثیر دانشکده چه سایت دانشگاه و چه کتابخونه) تحویل بده تا به دست بقیه همشهری هاش هم برسه یا اگه شهرشون خیلی هم بزرگ نیست اگه علاقه منده هرجوری که خودش فکر میکنه بهتر یا راحتتره اعلام آمادگی کنه.

** * قراره یکی از بچه های تبریز که دانشجوی تهرانه هم - که همین منابع رو دارن- اقدام کنن، انجام که شد ایشالا خبر میدم .

** ** یادمون نرفته : بوده ان و هستن و کم هم نیستن، بچه هایی که حتی جزوه ها و آزمونهایی که هزینه آموزشگاهشو داده ان!! برای بقیه آپلود میکنن
(يعني يه هزينه مضاعف!)

و بدرد همه ما خورده و در واقع . . . . خیلی از جزوه های همین سایت هم ماجراش همینه.

sham'.jpg
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
** ** * پ.ن: لیست فایل های روی CD (نسبت به لیست منابع، کامل نیست ولی منبع غیرکاغذی، همینا رو داشتم)
زبان
601
1100

فن ساختمان:

مقررات ملی:
مباحث 13/14/16/18/19

آکوستیک قیابکلو
مقالات شاهین حیدری
تاسیسات سلطاندوست
خلاصه تنظیم شرایط کسمایی

گلابچی، سروش نیا، سینا شریفی:
جزییات، ارتقا دهنده معماری
خلاصه مطالعات موردی درک رفتار
سازه های کابلی
طبیعت منبع الهام
فناوریهای نوین
معمارمهندس، ساختار
معماری آرکتایپی
فناوری نانو در معماری
نمونه های موردی در استاتیک کاربردی و مقاومت مصالح کاربردی

تاریخ و مبانی نظری

معماری ایران و اسلام
.نسیم عسکری
.مقالات دکتر متدین جزوه دکتر متدین
.مجله اثر شماره های 20-21-24-35 و گزیده مقالات دیگر شماره ها

معماری جهان
.لادن اعتضادی
.مانا قابوسی

معماری معاصر
.دکتر حمد مسعود
.خلاصه معماری معاصر لامپونیانی (ترجمه معروف لادن اعتضادی)
.معماری معاصر دکتر خوشنویس
.خلاصه از زمان و معماری مرحوم دکتر مزینی
.خلاصه معماری معاصر ایران

درک عمومی معماری
.جزوه دکتر مهدی حجت
.مقاله امیرسعید محمودی
.جزوه دکتر خوشنویس

درک منظر
.مقالات دکتر منصوری
.خلاصه باغ ایرانی نعیما+ خلاصه پارادایم های پردیس شاهچراغی
.لیست منابع پیشنهادی رتبه 7 منظر

+ کنکورهای 91 و 92 باجواب
+ 16-15 تا کنکور آزمایشی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

موفق باشید!
;););)

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گل خودم ... ب نظرم بهتره اینجا آرشیوی از جزوه ها بمونه و با اسپم پر نشه :|
همراهی تازه اینجارو پاکسازی کرد بنده خدا
این ی کاریه ک از دست من بر میاد
اینجا مشاوره یا اسپم درخواست نباشه معقولانه تره
با تشکر از همکاری همه ی دوستان گلم :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا